جواب تحقیق کنید صفحه ۸۳ کتاب هدیه های آسمانی ششم درباره ی زندگی یک فرد موفق تحقیق کنید و راز موفقیت او را در کلاس برای دوستانتان بیان کنید از سایت نکس لود دریافت کنید.

درباره ی زندگی یک فرد موفق تحقیق کنید

تحقیق درباره بیل گیتس و راز موفقیت او

بسیاری از افراد جهان ویلیام هنری گیتس سوم مشهور به بیل گیتس رئیس و موسس شرکت مایکروسافت را می شناسند. در حال حاضر شرکت مایکروسافت با بیش از ۴۰ هزار کارمند در ۶۰ کشور مختلف جهان با درآمد خالص ۲۵ میلیارد دلار در پایان سال در سال ۲۰۰۱ یکی از موفق ترین شرکت های ایالات متحده آمریکا شد.

بیل گیتس در سال 1955 در یک خانواده متوسط در شهر سیاتل امریکا متولد شد پدر وکیل دادگستری و یکی از افراد سرشناس شهر بود و مادر او آموزگار مدرسه بود که در امور خیریه نیز فعالیت داشت. بیل گیتس در این خانواده در کنار دو خواهر خود رشد کرد بیشتر وقت خود را در کنار مادربزرگ خود گذراند و از او بسیار تاثیر گرفت از همان دوران کودکی خود روحیه رقابت طلبی خود را نشان داد و سعی می‌کرد تا در هر زمینه ای از دوستان خود پیشی بگیرد.

گیت در دانشگاه تحصیلات ابتدایی خود را گذراند و در آنجا بود که با کامپیوتر آشنا شد اولین نرم افزار خود را در ۱۳ سالگی ساخت که یک بازی بسیار ساده بود همراه با دوست خود پل آلن که دو سال از او بزرگتر بود در زمینه ساخت سخت افزار کامپیوتر هم مهارت داشت و بیشتر خود را به برنامه نویسی در اتاق کامپیوتر می گذراند.

بیل گیتس در سال ۱۹۷۵ به همراه دوست دوران کودکی خود پل آلن شرکت کوچکی به نام مایکروسافت با شعار در هر خانه کامپیوتر ایجاد کرد زبانهای برنامه سازی را برای کامپیوترهای مختلف تولید می‌کرد آن زمان فقط کارمند داشت و فروش آنها فقط ۲۱۴ میلیون دلار در سال بود.

دلایل موفقیت بیل گیتس پشتکار او بود که هیچ وقت روحیه رقابت طلبی خود را از دست نداد و همیشه رو به جلو و در تفکر این بود که ایده های جدید و خلاقانه را وارد و زمینه های کامپیوتری کند معروف شد ولی پس از دانشگاه افراد معروفی که در دانشگاه های معروف فارغ التحصیل شده بودند اکنون کارمندان بیل گیتس هستند شرکت مایکروسافت افراد خود را بیشتر و بیشتر کرد و اکنون دومین شرکت بزرگ از نظر درآمد مالی در جهان می باشد آی بی ام شرکت ای بود که به مایکروسافت کمک کرد تا رشد کند آی بی ام بر روی شرکت کوچک مایکروسافت سرمایه گذاری کرده و تصمیم گرفتند پیسی را وارد روانه بازار کنند که همان کامپیوتر هایی است که در خانه های همه ما وجود دارد. بیل گیتس اکثر درآمد خود را به خیریه واگذار کرده است و اکنون دومین مرد ثروتمند جهان میباشد یکی از افراد با پشتکار و با تلاش و دقت و نظم بالا دانست که از دوران کودکی خود وارد دنیای کار شده بود و تاکنون نیز به کار خود ادامه داده است و اکنون می‌بینیم که اکثر کامپیوترها و ویندوز هایی که استفاده میکنیم از شرکت مایکروسافت تهیه شده است.

ما باید از انسان هایی مثل بیل گیتس الگو بگیریم و همیشه در زندگی تلاش و پشتکار و نظم را سرلوحه کارهای خودمان انجام دهیم و نباید فراموش کنیم که خدا در زندگی ما باید نقش پررنگی داشته باشد تا سریع تر به نتیجه برسیم و همه کارهایی که انجام بدهیم برای خداوند باشد و برای رضای او و برای کمک امام زمان خود اهدافمان را پیش ببریم.

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

m.s : وارن بافت، پولدار ترین مرد جهان، 74 سالگی تولد خودش را جشن گرفت. او امسال ثروتمند ترین و بزرگترین سرمایه گذار جهان معرفی شد. اولین شغل او در 13 سالگی با روزنامه فروشی آغاز شد و توانست در مدت کوتاهی مزرعه کوچکی برای خود خریداری کند و تا به الان دارایی های خالص خود را به 52 میلیارد دلار برساند. در ذیل رموز موفقیت او ذکر شده است. بافت بزرگترین سهام دار شرکت اوماها و مدیر عامل و بزرگترین سهام دار بریشایر هات اوی نیز می باشد. او در سال 2006 توانست 83 در صد از دارایی های خود را به ملیندا بنبار و بیل گیتس که تقریبا 30 میلیارد دلار بود اهدا کرد. او به فردی اقتصادی و فروتن در جهان شناخته شده است به طوری که هنوز در خانه ای زندگی می کند که در سال 1985 خریداری کرده و قیمت آن به 31 هزار دلار نمی رسد! او اولین سهام خود را در سن 11 سالگی خریداری کرد و از این که دیر اقدام کرده بسیار ناراحت است! او می گوید:{ پول انسان را نمی سازد بلکه انسان پول را ساخته. تا جایی که می توانید ساده زندگی کنید. پول خود را به خاطر چیز های بیهوده خرج نکنید بلکه برای چیز هایی خرج کنید که واقعا به آنها نیاز دارید. }

نویسنده : راستش راز صلی کسانی که در کارشان موفق می شوند چیست.این سوال برای همه ماها اتفاق افتاده است.

نویسنده : به نضر من موفقیت را با بلند پروازی باید بدست آورد
و باید برای بدست آوردن موفقیت تا حد امکان تلاش کرد
واینکه موفقیت خریدنی نیست بلکه کسب کردنی است.