تحقیق کنید صفحه ۸۰ کتاب عربی نهم یک فرد که با تلاش بسیار در زندگی موفق شده و به بشریت خدمت کرده است را در کلاس معرفی کنید از سایت نکس لود دریافت کنید.

تحقیق کسی که به بشریت خدمت کرده عربی نهم

جواب تحقیق کنید صفحه ۸۰ کتاب عربی نهم

با سلام خدمت دوستان عزیز در این سال پرسیده شده است که تحقیق کنید صفحه ۸۰ عربی نهم یک فردی که با تلاش بسیار زیاد در زندگی موفق شده و به بشریت خدمت کرده است را در کلاس معرفی کنید با جواب این بخش در ادامه مطلب قرار خواهیم داد و اگر شما عزیزان این بخش را نوشته برای ما ارسال کنید تا در این مطلب قرار بگیرد.

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

مهدی : توماس ادیسون: ادیسون یکی از شناخته شده ترین کسانی است که به حرف دیگران گوش نکرد و اسیر شکست نشد.جالب است بدانید که معلم توماس به او گفت:تو احمق تر از انی که بتوانی چیزی بیاموزی. ادیسون اما هیچگاه دست از تلاش برنداشت و سر انجام پس از هزاران شکست ،توانست نام خود را در تاریخ جاودان کند. هنگامی که از او در باره شکست هایش پرسیدند چنین گفت:من شکست نخوردم؛من فقط هزار راه پیدا کردم که به موفقیت ختم نمی شد.

مائده : توماس ادیسون در سال ۱۸۴۷ در میلان متولد شد. او در کودکی نتوانست موفق به تعلیم در مدرسه شود اما مادرش تصمیم گرفت اورا در خانه آموزش بدهد و تعداد زیادی کتاب به او داد تا مطالعه کند. تام پسری کنجاو بود و علاقه داشت که علت همه چیز را بداند . و دوست داشت کاری کند که وسایل اطرافش بهتر کار کنند. مادرش برایش در خانه لابراتواری درست کرد تا او بتواند آزمایشات خود را انجام دهد و پاسخ سوالاتش را بگیرد. اختراعاتی در آزمایشگاهش داشت. اما اختراع مورد علاقه اش گرامافون یا دستگاه ضبط صوت بود . معروف تین اختراع ادیسون چراغ حبابی بود در آن زمان مردم از چراغ های نفتی و گازی استفاده می‌کردند. ادیسون در جریان قیمت کمتر استفاده از الکتریسیته بود و مدت ها روی ایده اش کار کرد. اما هر بار که موفق نمی شد مایوس و ناامید نمی شد و ادامه میداد او ادامه داد تا توانست . ادیسون هم چنین اولین نیروگاه برق را ایجاد کرد که به ۸۵ نفر برق می فروخت توانایی روشن کردن ۵۰۰۰ لامپ را داشت.یکی دیگر از اختراعات او دوربین متحرک بود. او میگفت اختراع یک درصد الهام گرفتن و ۹۹ درصد پشتکار و جدیت است.

عرفان عطاری : سلام . به نظر من ادم باید در زندگی اش با پشتکار بزرگتر بایستد اگر بزرگتر هایش اورا تنها گذاشتند دیگر به نظر من نمی توانددر زندگی اش پیروز باشد..

نویسنده : سلام. از نظر من تنها پشتکار برای رسیدن ب هدف لازم نیست مهم علاقه شخص درمورد هدفش استنظر من اینگونه است و نظر شما روهم دوست دارم بدونم……….

نویسنده : سلام به نظر من ادم باید در زندگی اش با پشت کار بزرگتر بایستد اگر بزرگتر هایش اورا تنها گذاشتند دیگر به نظر من نمی تواند در زندگی اش پیروز باشد.

منتظر شما هستیم …