جواب معمای حال ❤ در 🥄 یری 🥚 🍉 خواب 🐂 به صورت کامل و دقیق همراه با توضیحات کامل عکس معنی ترجمه از سایت نکس لود دریافت کنید.

جواب معمای حال ❤ در 🥄 یری 🥚 🍉 خواب 🐂

جواب معمای قلب قاشق خرس هندوانه تخم مرغ

جدید معمای در فضای مجازی منتشر شده است که علامت قلب سیاه در آن وجود دارد که وسط این اشکان کلمات ناقصی مثله حال نوشته شده است در این معما علامت قلب و قاشق تخم مرغ هندوانه و خواب و خرس را می توانیم ببینیم ولی متاسفانه نمی دانیم که دقیقا معنی امام چیست این مطلب را زدیم تا دوستان بتوانند در نظرات پایین سایت جواب این معما را برای ما بفرستند با یکدیگر نظرات خود را به اشتراک بگذارند.

جواب معمای حال دل در قاشق

چند وقتی است در فضای مجازی یک معما به صورت بالا دست به دست می شود و عده بسیاری به دنبال پاسخ آن هستند. پس از آن تصمیم گرفتیم جواب معما را پیدا کرده و برای شما در سایت قرار دهیم . پس از تحقیق و بررسی بسیار متوجه شدیم که این معما مربوط به یک ضرب المثل محلی می باشد . حال دل در قاشقیری تخم هندوانه خواب گاو است . پاسخ این معمای جالب می باشد . امیدواریم این مطلب از فارسی ها مورد پسند شما عزیزان قرار گرفته باشد .

جواب معما که در آن قلب گاو قاشق تخم مرغ هندوانه وجود دارد

شاید شما این معما را در سایت‌های مختلف و در شبکه های مجازی دیده باشید پس از تحقیقات فراوان توانستیم جواب این معمای جالب و جذاب را برای شما پیدا کنیم پس از اینکه جواب معما را پیدا کردیم متوجه شدیم که جواب بسیار سخت بوده و هر کسی نمی تواند جواب این معما را به دست بیاورد پس از به دست آوردن جواب متوجه شدیم که معنی خاصی نمی دهد و فقط برای سرگرمی طراحی شده بود.