جواب فعالیت در خانه صفحه ۵۲ کتاب تفکر و سبک زندگی پایه هفتم سبک زندگی خانواده خود را با خانواده یکی از آشنایان مقایسه کنید شباهت ها و تفاوت ها و دلایل این تفاوت ها را بنویسید از سایت نکس لود دریافت کنید.

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم کاش بچه ها جواب رو بفرستن.

غزل ربیعی : خانواده من همواره به حرمت و احترام بین اعضایش خیلی اهمیت میدهد .مثلا مادرم به هیچ عنوان با پدرم به تندی حرف نمیزند.

نویسنده : خانواده من به ارزش های دینی پایبند است و در آن همواره احترام به بزرگتر رعایت میشود.

نویسنده : خانواده من اگر هم وضع مالی متوسط هم داریم ولی خدا را شکر می کنیم و هیچوقت خودمان را با یکی از خویشاوندان خود مقایسه نمی کنیم ولی بعضی از این خویشاوندان متاسفانه بخاطر مال و ثروت خدا را شکر نمی کنند این هم کار خوبی نیست که انسانها خدای یکتایشان را شکر نکنند ولی باز هم خوب است که ما انسانها خدا را شکر می کنیم..

نویسنده : ما سبک زندگی ساده و خوبی داریم و از سبک زندگی مان راضی هستم…اما عموم خانواده بی اهمیت به زندگی هستن ..فقط به داشتن پول و ثروت اهمیت میدن…نه به اینکه دنیای دیگری هم هست.

سینا اکبری : خانواده من در برنامه ریزی هایشان عجله نمی کنند و به خوبی کارهایشان انجام می دهند خانواده من باهم رفتار های بیجا و بی مورد انجام نمی‌دهند بادقت بیشتری به عمور و مسائل زندگی می پردازند وبه دستور دینی و اسلام طبق قانون اساسی و مقررات عمل می کنند.