جواب فعالیت درمنزل صفحه ۱۰۹ تفکر و سبک زندگی هشتم اعضای خانواده شما به هنگام مواجهه با سختی و ناراحتی یا حوادث ناگوار چه کارهایی انجام می دهند تا مشکلات روحی خود را کم کنند فعالیت درمنزل صفحه ۱۰۹ کتاب تفکر و سبک زندگی هشتم از سایت نکس لود دریافت کنید.

خانواده شما هنگام مواجهه با سختی ها چه کارهایی انجام میدهند

با سلام خدمت شما دوستان عزیز در این مطلب قرار است که جواب صفحه ۱۰۹ کتاب تفکر و سبک زندگی پایه و کلاس هشتم فعالیت در منزل با عنوان یکی از دو فعالیت زیر را به دلخواه انتخاب کنید و درباره آنها تحقیق کنید اعضای خانواده شما به هنگام مواجهه با سختی و ناراحتی یا حوادث ناگوار چه کارهایی انجام می دهند تا مشکلات روحی خود را کم کنند.ما جواب این سوال را در ادامه مطلب قرار خواهیم داد و اگر شما عزیزان جواب این مطلب را نوشتید برای مادر نظرات پایین سایت ارسال کنید تا در همین مطلب قرار بدهیم تا بقیه دوستان نیز استفاده کنند.

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

مهدی : از خدا کمک بخواهند . هرکسی که دعوا را شروع کرده سعی کنید آن را خیلی زود تمام کند و بحث را بیشتر نکنند. به کمک یکدیگر مشکلشان را حل کنند.

امین : به نظر من افراد خانواده رفتن به مسافرت یامیهمانی راترجیح دهندتادرخانه بمانند،وازبزرگترهاکمک بگیرند،وتلاش کنند برای حل مشکل ویاسختی.

آینور : ابتدا مشکل را به طور کامل شرح داده / بایکدیگر مشورت کنند /هر کس راه کار پیشنهاد میکند بهترین راه کار را انتخاب کنند.

زهرا : ازخداکمک می خوان قرآن می خونن ازبزرگترهاکمک می خوان برای حل مشکل تلاش میکنن استرس راکنارمیگذارند سعی میکنندآرام باشندوهمدیگررانیزآرام کنند.

ناشناس : با مشورت ، تفکر و همکاری تمام اعضای خانواده در برابر سختی مقاومت کنند و به راه حل های گوناگون بپردازند.
در نتیجه تاثیر گزار ترین راه حل را انتخاب کنند..