جواب صفحه ۱۶۳ کتاب تفکر و سبک زندگی فعالیت درمنزل درباره فواید احترام گذاشتن به دیگران تحقیق کنید از سایت نکس لود دریافت کنید.

درباره فواید احترام گذاشتن به دیگران تحقیق کنید

با سلام خدمت شما دوستان عزیز در این مطلب قرار است که جواب سوال یک فعالیت درمنزل صفحه ۱۶۳ کتاب تفکر و سبک زندگی پایه و کلاس هشتم را برای شما عزیزان در این مطلب قرار بدهیم ما جواب به سوال درباره فواید احترام گذاشتن به دیگران تحقیق کنید را قرار خواهیم داد و اگر شما عزیزان این تحقیق را انجام داده اید برای مادر نظرات پایین ارسال کنید تا با اسم شما در این مطلب منتشر کنیم.

نویسنده : ما با احترام گذاشتن به دیگران در واقع به خودمان احترام می گذاریم و شان خودمان را بالا می بریم. احترام به دیگران نشان می دهد که ما ارزشمند هستیم و برای دیگران نیز ارزش قائل می شویم. همچنین احترام گذاشتن یعنی که ما دیگران را دوست داریم و آنها شایسته دوست داشته شدن هستند پس آنها نیز به ما مهر و محبت می کنند. ما با احترام گذاشتن به دیگران حقوق آنها را رعایت می کنیم و همچنین نشان می دهد که ما به دیگران اهمیت می دهیم بنابراین آنها هم برای ما ارزش قائل می شوند. همچنین احترام گذاشتن در بسیاری احادیث و آیات مورد تاکید واقع شده و بسیار به آن سفارش شده و از آن به عنوان عملی شایسته و مورد پسند خداوند یاد شده، بنابراین ما با احترام گذاشتن به یکی از دستورات خداوند عمل می کنیم. هلیا پاک نهاد 14 ساله.