جواب فعالیت در منزل صفحه ۱۷۳ کتاب تفکر وسبک زندگی هشتم سهم هر یک از اعضای خانواده شما در تصمیم های منزل چقدر است از والدین خود سوال کنید که آیا در زندگی خود تصمیم اشتباهی گرفته اند و چرا از سایت نکس لود دریافت کنید.

سهم هر یک از اعضای خانواده شما در تصمیم های منزل چقدر است

با سلام خدمت شما دوستان عزیز در این مطلب قرار است که جواب صفحه ۱۷۳ کتاب تفکر و سبک زندگی پایه و کلاس هشتم فعالیت در منزل سوالات یکی از دو فعالیت زیر را به دلخواه در منزل انجام دهید از والدین خود سوال کنید که آیا در زندگی خود تصمیم اشتباهی گرفته اند چرا سهم هر یک از اعضای خانواده شما در تصمیم های منزل چقدر است ما جواب این بخش را در ادامه مطلب قرار خواهیم داد و اگر شما عزیزان جواب این بخش را نوشتید برای مادر نظرات پایین صفحه ای هستید تا با اسم شما در این مطلب منتشر کنیم.

نویسنده :‌هر فردی اشتباه حتی کوچک در زندگی خود دارد مثلا در انتخاب رشته اشتباه میکنند در انتخاب موقع ازدواج اشتباه میکنند در هر جایی هر فردی اشتباه میکند الان ممکن است اشتباهش کوچک باشد یا بزرگ البته تصمیم اشتباه هم میتوان گرفت که بزرگتر ها و فرد های عاقل از تصمیم اشتباه آنها جلو گیری می کنن.

ناشناس :‌هر انسانی ممکن است به دلایلی تصمیم اشتباه بگیرد.اگر انسان بدون فکر و با عجله تصمیم بگیرد،ممکن است اشتباه کند یا اگر به عواقب تصمیمش فکرنکند،دچار اشتباه می شود.
اگر انسان قبل از تصمیم گیری اطلاعات لازم در مورد موضوع مورد نظر را جمع آوری کند، کمتر دچار اشتباه می شود..

ناشناس : پدر ماد نقش اصلی را در زندگی بر عهده دارند وهر یک از تصمیم آنها بر زندگی ما تاثیر دارد.