صفحه ۷۸ کتاب نگارش ششم درس دوازدهم در یک بند توضیح دهید که مشورت کردن چه فایده هایی دارد و با چه کسانی باید مشورت کرد از سایت نکس لود دریافت کنید.

در یک بند توضیح دهید که مشورت کردن چه فایده هایی دارد و با چه کسانی باید مشورت کرد صفحه 78 کتاب نگارش ششم درس دوازدهم

فواید مشورت کردن فارسی نگارش ششم

با سلام خدمت دوستان عزیز در این مطلب می‌خواهیم در مورد سوال در یک بند توضیح دهید که مشورت کردن چه فایده هایی دارد برای شما عزیزان با در کتاب ششم ابتدایی درس نگارش برای شما جوابی بدهیم که جواب ما اینگونه است مشورت کردن فایده هایی دارد که باید ما پاپ ایران و با تجربه های اطرافمو مشورت کنیم چون آنها یکی دو پیرهن بیشتر از ما پاره کردند اگر مشورت نکنیم گمراه می شویم اگر شما متن دیگری دارید برای ما بفرستید تا در همین مطلب منتشر شود و با اسم شما قرار بگیرد.

نویسنده : ما باید با افراد عاقل’دانا’باهوش مشورت کنیم تا از آن مشورت نتیجه بسیار خوبی بگیریم. این مطلب را نویسنده برای ما فرستاده است با تشکر از نویسنده عزیز.

مبینا : ماباید از بزرگ تر ها که بیش از مامی دانند بپرسیم تا دچار مشکل و دردسر نشویم این متن را مبینا فرستاده است با تشکر از مبینای عزیز.

صبا : مشورت نکردن باعث ضعف انسان میشود کسی که مشورت میکند از عقل کامل آن است این متن رو صبا فرستاده با تشکر از صبای عزیز.

نویسنده : مشورت کردن در کارها نشانی ی اندیشه ی قوی کامل بودن عقل انسان و پیش بینی در امور کا رهاست زیرا هر کسی دانشی دارد این متن را نیز نویسنده فرستاده است با تشکر از نویسنده عزیز.

نویسنده : مشورت کردن خیلی فایده ها دارد که اگر ما با کسی مشورت کنیم می توانیم در باره ی آن موضوع خوب فکرکنیم ما میتوانیم هم با پدر و مادر مشورت کنیم و اگر آن مضوع به دیگران هم ربط داشت می توانیم با کسانی دیگرهم مشورت کنیم این متن را نویسنده در نظرات پایین سایت برای ما فرستاد با تشکر.

نویسنده : مشورت کردن فایده های زیادی دارد ما اگر بادیگران مشورت کنیم با عث می شود که درکاری که می خواهیم انجام دهیم موفق شویم و ما با ید با بزرگ تر ها مشورت کنیم مانند معلم مادر پدر معاون اجرایی مدیر و غیره. این متن را نویسنده برای ما فرستاده با تشکر از نویسنده عزیز.

نویسنده : ما از مشورت کردن چیزهای زیادی می آموزیم شاید تا کنون در ذهن شما سوال شده باشد که مشورت چیست؟🤔 مشورت یعنی از فکر و تجربه ی دیگران استفاده کرد این متن را نیز نویسنده فرستاده با تشکر از نویسنده عزیز.

نویسنده : شاید شما تا بهال نمی دانستید که مشورت چیست (یکی از نکات مهم در تصمیم گیری ها این است که از فکر وتجربه ی دیگران استفاده کنیم به این کار مشورت می گویند )

گام به گام : مشورت با دیگران ‏آثار و فواید بسیارى دارد، از جمله: احتمال خطا را كم مى‏كند. استعدادها را شكوفا مى‏كند. مانع استبداد مى‏شود. مانع حسادت دیگران است. امداد الهى را به دنبال دارد، در فرهنگ دینى ماست كه «یداللّه مع الجماعه» استفاده از نظرات دیگران طرح را پخته و جامع مى‏كند. همانطور که در کتاب نیز ذکر شده است باید با دانایان و پیران و جهان دیدگان مشورت کرد.

رومینا : مشورت کردن در کارها نشان دهنده ی هوشمند ی و اراده ی قوی ما است.

نویسنده : مشورت کردن باعث میشود که کار هیمان آسان و بدونه مشکل حل شود.

ناشناس : ما باید با افراد با تجربه و دانا مشورت کنیم تا گمراه نشویم و راه دست را بشناسیم.

نویسنده : مشورت به انسان کمک میکند تا افکار و اندیشه ی دیگران را به یاری طلبد و با قرار دادن افکار آنان در کنار فکر و نظر خود بر قدرت، وسعت و عمق اندیشه خود بیفزاید.

نویسنده : مشورت کردن یعنی از فکر تجربه ی دیگران مخصوصا از بزرگتر ها استفاده کردن.

یاسین : مشورت کردن باعث میشود که در امور مهم زندگی و برای آینده خود بهترین تصمیم را بگیریم و دچار خطا واشتباه نشویم.چرا که خرد جمعی باعث میشود تا فردی مفید برای جامعه باشیم.در مشورت کردن در خصوص مسائل مهم که دارای تجربه کافی واز دانش وعلم بالایی در امور مختلف برخوردار باشند،بایداستفاده کرد.

شایان : مشورت نکردن در کارهایم باعث مشکل میشود مشورت با بزرگ تر ها بهترین را برای انتخاب راه راست است.

سروک : مشورت کردن یعنی ازفکر وتجربه دیگران استفاده کردن.مشورت نکردن باعث ضعیفی انسان میشودکسی که مشورت میکندیعنی عقل او کامل است ماباید باافراد داناوباهوش ازجمله بزرگترها مشورت کنیم تا دچار مشکل ودردسر نشویم ونتیجه بسیار خوبی داشته باشیم.

نویسنده : از نظر من دوست خوب همراه و همدم ادم باشد .دوست خوب باید صادق ویکرنگ باشد. دوست خوب ما را از بدی ها دور می کند.

غزل : مشورت کردن یعنی از فکر و تجربه ی دیگران استفاده کنیم و این کار باعث می‌شود که در کاری که می خواهیم انجام دهیم موفق شویم ولی هواسمان باشد که وقتی می خواهیم مشورت کنیم باید با افراد عاقل و صبور مشورت کنیم.

فاطمه : (مشورت کردن کارمهمی است ماوقتی مشورت می کنیم یعنی از فکر و تجربه ی بزرگتر ها استفاده می کنیم و قرآن کریم درباره ی مشورت کردن میفرماید وامرهم شوری بینهم.

زینب : مشورت : یعنی از فکر و تجربه ی دیگران استفاده کردن مشورت کردن باید با بزرگ تر مانند مادر پدر، معلم ،مشاور مدرسه.

نویسنده : ما میتوانیم با مشورت کردن با دیگران به دانستنی های ما چیزهای زیادی اضافه شود وبا پدر و مادر مشاور مدرسه بزرگترها مشورت کنیم.

ستایش : مشورت کردن در کار ها نشانه ی قدرت اندیشه ، بلند نظری و عقل کامل و آینده نگری است . ولی مشورت نکردن در کار ها نشانه ی ضعف اندیشه است و هیچ کاری بدون مشورت پسندیده نیست.

نویسنده : مشورت کردن با افراد عاقل باعث می شود که احساس سبکی و راحتی کنیم این متن را ستایش دورقی فرستاده است.

آیلین : ما باید با افرادی که از ما بزرگتر هستند مشورت کنیم ؛ زیرا تجربه ی انها از ما بیشتر است و می توانند راه درست را به ما نشان دهند..

آیلین :‌ما باید با کسانی که بزرگتر از ما هستند و تجربه ی بیشتر ی از ما دارند مشورت کرد ..

مطهره : ما باید با معلم پدر مادر یامشاور مدرسہ مشورت کنیم چون آنھا خیر خواہ ونگران ما ھستند.

نگار : مشورت کردن با افراد باهوش عاقل و دانا باعث میشود که ازاین مشورت نتیجه ی خوبی بگیریم با بزرگترها مشورت کنیم چون آنها ازما بیشتر میدانند.

نویسنده : مشورت کردن باعث میشود که ما در هر کار موفق شویم و نتیجه ی خوبی بگیریم اگر فردی با فرد یا افرادی مشورت میکند نشان دهنده این نیست که آن فرد آگاهی نسبت به آن موضوع ندارد و افرادی که میخواهند به آن فرد مشاوره بدهند بسیار باهوش هستند اما آن فردی که با کسی مشورت میکند از همه باهوش تر است و ما باید با جهان دیدگان و….. مشورت کنیم.

نویسنده : ما با ید دراین مواقع از بزرگ ترها کمک بگیریم تا دچار مشکل نشویم 💕از نظرهای دیگران هم ممنونم.

ابوالفضل : افرادی که مشورت می کنند دانا هوشمند وآینده نگری هستند در کارهایشان موفق هستند.

فاطمه : مشورت کردن باید با افراد آگاه و متخصص به امور باشد تا بتوانیم از راهنمایی های آنها در جهت پیشبرد اهد فمان و رسیدن به سر منزل مقصود استفاده کنیم اگر اینگونه باشد تمام امور به راحتی وبا سرعت بیشتر به سر انجام خواهد رسید.

سارا : همیشه ما نیاز به مشورت کردن داریم تا به مشکل بر نخوریم اما گاهی برای کارهای آسان مثل‌رفتن به کلاس ورزشی در تابستان میتوانیم از دوستانمان یا اطرافیانمان نظر بگیریم اما برای انتخاب رشته یا….به کمک بزرگتر ها و مشورت آنها نیاز داریم چون به آینده ی ما بستگی دارد.

امیر عباس : همه ما حرف با مشورت کردن اما وقتی پای عمل اید به ان عمل کنیم گاه بدون مشورت با غرور تصمیم می گیریم واز نتایج به بار امده پشیمان می شویم در حالی که اگر نظرات افراد جویا شدیم شاید نتیجه کاملا فرق می کرد.

فائزه : الف) مشورت کردن فایده ی زیادی دارد از جمله باعث میشود که تصمیم بهتری بگیریم ب)و با کسانی باید مشورت کنیم که تجربه ی انها از ما بیشتر هست مثل پدر مادر معلم و بزرگتر های دیگر.

یگانه : مشورت کردن باعث میشود تاما به علم خوداضافه کنیم
ومادرزنگی بامشکلاتی روبه رو میشویم که بامشورت کردن میتوانیم انهارا برطرف کنیم.

محلا : مشورت کردن بسیار خوب و فایده های بسیتری دارد ما میتوانیم با کسان عاقل ودانا مشورت کرد.

محمد مهدی :
مشورت کردن باعث می شود که در مواقع تصمیم گیری حساس فکر هایمان را روی هم بگذاریم و با افراد عاقل و دانا راه تصمیم درست را بگیریم .

فاطمه :‌
وقتی مشورت میکنیم کار ها برای ما اسان میشود از فکر و تجربه دیگران استفاده میکنیم کسی که مشورت میکند از عقل کامل اوست. اگر ما با کسی مشورت کنیم میتوانیم در باره ی آن موضوع خوب فکر کنیم. ما میتوانیم با پدر و مادر خود مشورت کنیم یا معلم،مشاوره مدسه و بزرگتر ها زیرا تجربه انها از ما بیشتر است..