انشا با موضوع گزارش برنامه یک روز مدرسه صفحه ۷۸ کتاب نگارش فارسی پنجم دبستان گزارش از سایت نکس لود دریافت کنید.

برنامه یک روز مدرسه نگارش پنجم

انشا درباره در مورد برنامه یک روز مدرسه صفحه ۷۸ نگارش پنجم ابتدایی

با سلام خدمت دوستان عزیزی که این مطلب را می خوانید در این مطلب انشا درباره برنامه یک روز مدرسه و گزارش صفحه ۷۸ نگارش پنجم دبستان و ابتدایی را در ادامه مطلب قرار می‌دهیم گزارش برنامه یک روز مدرسه در ادامه مطلب قرار خواهد گرفت و اگر شما عزیزان اطلاعاتی راجع به این موضوع دریا این انشا و گزارش را نوشته اید در نظرات پایین سایت برای ما بفرستید ما با اسم شما این مطلب را منتشر می‌کنیم.

انشا برنامه یک روز مدرسه پنجم دبستان

مقدمه : هر روز که می گذرد ورقی از دفتر زندگانی ما نوشته می شود از لحظاتی که سپری کردیم. هر روز به شکل های متفاوت میگذرند و هر ورق با رنگ‌های متفاوت نوشته می شود.

بدنه : مثلا اگر بخواهم یک روز از زندگی ام را بگویم باید بگویم که در مدرسه بودم چون نیمی از روزم در مدرسه است. امروز من اینگونه شروع شد که بر خلاف روزهای دیگر صبح زود ، با شادی بیدار شدم و خسته نبودم. وقتی در مدرسه بودم احساس بهتری به همه چیز داشتم. خنده هایم در کنار دوستانم از ته دل یود و دوست نداشتم هیچ گاه این شادی تمام شود و سپس وقتی کنار‌خانواده شامم را خوردم پی بردم که چه نعماتی داشتم و از انها بی خبر بودم.

نتیجه گیری : کاش ما ادمها زودتر هم دیگر را دریابیم.کاش رنگِ خودنویسی که دفترمان را می نویسد رو سیاهمان نکند. که وای از روزی که دفتر زندگی مان به اشتباه پر شود. این دفتر باید پر از بندگی باشد .

نویسنده : درپی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه گل عشقم را چیدی دانه به دانه چه عاشقانه.