انشا با موضوع گزارش دیدار دو تیم ورزشی صفحه ۷۸ کتاب نگارش فارسی پنجم دبستان گزارش از سایت نکس لود دریافت کنید.

دیدار دو تیم ورزشی نگارش پنجم

انشا درباره در مورد دیدار دو تیم ورزشی صفحه 78 نگارش پنجم ابتدایی

با سلام خدمت دوستان عزیزی که این مطلب را می خوانید در این مطلب انشا درباره دیدار دو تیم ورزشی و گزارش صفحه 78 نگارش پنجم دبستان و ابتدایی را در ادامه مطلب قرار می‌دهیم گزارش دیدار دو تیم ورزشی در ادامه مطلب قرار خواهد گرفت و اگر شما عزیزان اطلاعاتی راجع به این موضوع دریا این انشا و گزارش را نوشته اید در نظرات پایین سایت برای ما بفرستید ما با اسم شما این مطلب را منتشر می‌کنیم.

انشا دیدار دو تیم ورزشی مقدمه بدنه نتیجه

مقدمه : هر کلاسی در مدرسه ما یک تیم ورزشی دارد. و هر ماه یک مسابقه بین تیم ها برگزار می شود . و تیم امسال ما والیبال بود. این بار حریف ما تیم کلاس ششم بود.

بدنه : بالاخره روز مسابقه فرا رسید و ما به زمین والیبال رفتیم. با سوت مربی ورزش شروع کردیم به رقابت و بازی کردن ؛ پس از اتمام ست اول که با پیروزی کلاس ششمی ها به پایان رسیده بود، ست دوم اغاز شد و این بار ما با جدیت هر چه تمام تر ادامه دادیم و این ست ما پیروز شدیم. ست بعدی تعیین کننده بود و ما باید با حدیت تمام بازی میکردیم تا نتیجه کارمان را ببینیم. ست شروع شد و با رقابت بیشتر و تلاش چشمگیر تر ادامه دادیم و نتیجه ان چیزی شد که می خواستیم. و حال همه انهایی که قبل از شروع مسابقه میگفتند شما نمی توانید، شما کوچکید، ششمی ها از شما توانمند تر اند ؛ شرمنده بودند.

نتیجه : ولی مهم تر از برد ما ، درسی که ان روز اموختم این بود که توانایی و استعداد به سن نیست.

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

نویسنده : بله توانایی به سن نیست .حتی یک نوزادهم میتواندتوانایی های بیشتری نسبت به ییک فرد سن دار داشته باشد..

لاله مرزبان : سلام به دوستان عزیزم 💜
من خودم خیلی به ورزش علاقه دارم 💜
تو عصر جدید هم اومده بودم 💜
در سریال آنام ، هوش سیاه و … بازی کردم 💜
هرکی منو می شناسه بهم یه نظر بده تا من شمارو بشناسم .