صفحه ۷ کتاب تفکر و سبک زندگی هفتم ویژه دختران به نظر شما کودک ماندن بهتر است یا بالغ شدن دلایل خود را بیان کنید از سایت نکس لود دریافت کنید.

کودک ماندن بهتر است یا بالغ شدن

با سلام خدمت همه دوستان عزیز در این مطلب می‌خواهیم برای شما عزیزان جواب صفحه ۷ کتاب تفکر و سبک زندگی ویژه دختران که در این بخش خواسته شده است که به نظر شما کودک ماندن بهتر است یا بالغ شدن دلایل خود را بیان کنید و جنبه های منفی و مثبت بلوغ را در کلاس بررسی کنید ما در ادامه مطلب جواب این بخش را پیدا خواهیم کرد و خواهیم گذاشت و شما عزیزان اگر میشود این بخش را برای ما بنویسید و بفرستید تا با اسم شما در این مطلب قرار بدهیم.

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

نویسنده : به نظر من بالغ شدن بهتر است چون وقتی کسی بالغ میشود چیز های بهتر و جدیدتری یاد می گیرد و به افزوده های خود می افزاید و همه با او صحبت می کنند و آن را بزرگ و بالغ حس می کنند وانسان نیز احساس بزرگی میکند واحساس میکند که قابلیت انجام کارها را دارد.

فاطمه : کودک موندن خیلی بهتره چون نمیدونی عشق چیه چون عاشق نمیشی چون هنوز فکر نمیکنی عشق یعنی چی چون کسی نیست که زندگیتو به اتیش بکشه.

نرگس : کودک ماندن و بالغ شدن هردو مزایا و معایبی را با خود به همراه دارند و نمیشود گفت که یکی از آنها بهتر است ولی باید متوجه این موضوع باشیم که بلاخره همه ما بالغ میشویم.

مبینا : بله بالغ شدن بهتر است زیرا ب سن قانونی میرسیم.

علی : سلام.از نظر من هر دو جنبه مثبت و منفی دارند.جنبه مثبت کودکی این است که دوران تفریح و شادی است و کودک بیشتر آزادی اختیار دارد ولی جنبه منفی آن این است که چون کودک هنوز عقل کاملی ندارد ممکن است دست به برخی کارهای خطرناک بزند مثل خوردن اشیا ریز و خطرناک یا دست زدن به وسایل داغ.جنبه مثبت یلوغ رسیدن به سن قانونی است و دیگر افراد جامعه او را عضوی از خود می دانند و به او اهمیت می دهند و او دارای بلوغ سیاسی و اقتصادی می شود و جنبه منفی آن این است که فرد به بلوغ رسیده بیشتر در معرض آسیب های اجتماعی چون اعتیاد و پرخاشگری قرار می گیرد و ممکن است از روی کنجکاوی دست به کارهای خطرناکی مثل اعتیاد بزند پس باید در برابر آن آسیب ها مقاومت کرد.
اینم برای بچه های هم دوره ای خودم .موفق باشید.

نویسنده : به نظر من هر رده سنی برای خود خوب است نمیتوانیم بگوییم بالغ شدن بهتر از کودکی است چون هم کودکی و هم سن بلوغ یک سری مزایا و معایب دارد مثل :در کودکی همه کار برای ما آزاد است ولی در بلوغ باید از انجام یک سری کارها پرهیز کرد:مثل نگاه به نامحرم یا در بلوغ باید به واجبات عمل کنیم و باید احساس مسئولیت کنیم.

نازی : به نظر من کودک ماندن بهتره چون ادم وقتی بالغ میشه……
بالغ هم میدونیم یعنی چی از سن 12 تا 18 سالگی مشکلات زیادی مواجح میشه و پریود میشه ولی کودک اینطوری نیست قشنگ میگیره میخوره و میخوابه.