جواب فعالیت فردی صفحه ۸۴ کتاب تفکر و سبک زندگی پایه هفتم تصور کنید فردی وسیله یا پولی از شما قرض گرفته است و آن را پس نمی دهد شما چگونه می توانید اختلاف خود را با این فرد حل کنید بدون آنکه با او زد و خورد دعوا یا کنید از سایت نکس لود دریافت کنید.

حل اختلاف فردی که وسیله یا پولی از شما قرض گرفته است

با سلام خدمت شما دوستان عزیز در این مطلب قرار است که جواب فعالیت صفحه ۸۴ کتاب تفکر وسبک زندگی پایه و کلاس هفتم را برای شما با عنوان تصور کنید فردی وسیله یا پولی از شما قرض گرفته است و آن را پس نمی دهد شما چگونه می توانید اختلاف خود را با این فرد حل کنید بدون آنکه با او زد و خورد یا دعوا کنید در این مطلب قرار بدهیم اگر شما عزیزان جواب این بخش را نوشته اید برای ما در نظرات پایین سایت جواب را ارسال کنید تا با اسم شما در این مطلب منتشر کنیم.

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

ناشناس : واقعا سعی میکنم با متانت باهاش صحبت کنم ودریک جای خلوت بهش میگم که جای دوستاش خجالت نکشه.

نویسنده : اگر او وضعیت مالی خوبی داشته باشد ، و وسیله یا پول را پس نمیدهد سعی میکنم با شوخی و خنده به او یاد آوری کنم باید چیزهایی را که غرض کرده را پس دهد..

نویسنده :‌من چون میدانم خشونت کار خیلی خوبی نیست خشم خود را کنترل میکنم و با مهربانی و آرامش به تو میگویم :《که قرض یا امانتی را اگر از کسی گرفتی باید به صاحبش بازگردان و اگر آن موقع در دسترست نبود از او فرصت بگیر》..