جواب صفحه ۸۹ و ۹۰ کتاب نگارش فارسی پنجم انشا تحقیق گزارش نقش دانشمندان در زندگی انسان دبستان ابتدایی از سایت نکس لود دریافت کنید.

نقش دانشمندان در زندگی انسان نگارش پنجم

انشا درباره نقش دانشمندان در زندگی انسان نگارش پنجم دبستان

با سلام خدمت دوستان عزیز امروز می خواهیم جواب سوال صفحه 89 و 90 کتاب نگارش فارسی پنجم ابتدایی دبستان با عنوان با استفاده از کتاب ها و منابع مناسب درباره ی یکی از موضوعات زیر تحقیق کنید و به صورت گزارشی بنویسید موضوع این مطلب نقش دانشمندان در زندگی انسان است و در ادامه مطلب جواب را قرار خواهیم داد شما عزیزان اگر جواب این بخش را نوشته اید برای ما ارسال کنید تا با اسم شما در همین مطلب منتشر کنیم.

انشا نقش دانشمندان در زندگی انسان

مقدمه : دانشمندان به انسان شناخت و توانایی بخشیده اند. علم دانشمندان مانند نور روشنی بخش است.

بدنه : ما با داشتن علم می توانیم از همه چیز سر در آوریم و به همه چیز دست یابیم. ما با کمک دانشمندان توانسته ایم جهان را از ذره های کوچک درون اتم تا جرم های آسمانی و کهکشان ها تا اندازه ای بشناسیم. گرچه یقین قطعی بر قانون های علمی نداریم ولی تا آن جا که توانسته ایم قانون های علمی را به کمک تجربه دانشمندان کشف و تأیید کرده ایم و توانسته ایم با آن ها برخی حوادث و رویدادهای آینده را پیش بینی کنیم. و اگر دانشمندی نبود این همه پیشرفت چشمگیر نداشتیم و کنون باید مثل انسان های اولیه زندگی میکردیم ؛همان قدر نادان و همانقدر بی کارآمد. و این تلاش و کنجکاوی انسان هایی بوده که معمولی بوده اند اما تلاششان معمولی نبوده و با این تلاش غیر عادی توانسته اند علم را والا کننند و سطح آن را به بالاترین حد ممکن برسانند و مشخص است ک سالها اینده این حد بالاتر خواهد بود.

نتیجه : شاید سالها اینده چیز هایی از نحوه آفرینش و مسایلی از این قبیل بفهمیم ک از فرط تعجب چشمانمان از حدقه بیرون بزند.

جواب بچه ها در نظرات پایین صفحه

نویسنده : دانشمندان بسیار باهوش هستند و ما باید آن ها را سرمشق خود قرار دهیم.

نویسنده : من همیشه دوست داشتم مانند یک دانشمند باشم ویک چیزی را اختراع کنم امیدوارم در سال های آینده یک چیزی را که به درد مردم و همچنین جامعه بخورد اختراع کنم.

نرمین عزیزی : همه ی انسانها هیچ فرقی درمغز ندارند.ماهم باتحقیق و ازمایش می توانیم دنیا را بسازیم. توانا بود هرکه دانابود زدانش دل پیر و برنا بود.

مانا : چه کسی می داند شاید در آینده ای که نه چندان دور نيست ربات ها کارهای ما را انجام دهند و راه رفتن و غذا خوردن ما همه تنها در یک دکمه باشد.

مهراوه شاه میرزا : دانشمندان زندگی ما را شکل داده اند ومن مطمئن هستم که اگر ما هم کوشش و تلاش زیادی کنیم به آن چیزی که می خواهیم می رسیم و با درس خواندن زیاد دانشمند می شویم..

نویسنده : کشف چیز های جدید مثل: داروها و وسایل جدید خیلی به ما کمک می کنند، در زندگی روزمره با استفاده های مختلف..

رضوان آرزومند : من آرزو دارم که دانشمندی شوم مانند ابوعلی سینا این دانشمند بزرگ نامش جاودان ماند و او را دانشمندی بزرگ می نامند من آرزو های دیگری دارم ولی من به این آرزوی بزرگ خواهم رسید.

ناشناس : ما دوام می آوردیم چون دانشمندان ما هم هستیم ما فکری را اختراع می کنیم وبه آن عمل می کنیم.