جواب فعالیت بحث کلاسی صفحه ۹۱ کتاب تفکر و سبک زندگی پایه هفتم به نظر شما چگونه می توان به یک فرد کمک کرد تا اضطراب خود را کاهش دهد از سایت نکس لود دریافت کنید.

راهکار کمک به دیگران برای کاهش اضطراب

با سلام خدمت شما دوستان عزیز در این مطلب قرار است که جواب صفحه ۹۲ کتاب تفکر وسبک زندگی پایه و کلاس هفتم را برای شما عزیزان قرار بدهیم در این سوال پرسیده شده است که چگونه می توان به یک فرد کمک کرد تا اضطراب خود را کاهش دهد پاسخ را در ادامه مطلب قرار خواهیم داد ولی اگر شما عزیزان جواب را برای ما بفرستید این مطلب سریع‌تر کامل خواهد شد و همه بچه ها از اطلاعات شما استفاده خواهند کرد و اسم شما را نیز در همین مطلب قرار خواهیم داد.

نویسنده : ۱_بایک نفس آرام و یک صلوات ۲_خدارایادکندوبه بگوید خدا کمک می کند. ۳_یک نقل را زیر زبان بگذارد.

یلدا خالقی : ۱_کمی آب بخورد۲_افکار منفی را از خود دور کند۳_سعی کند خودش را آرام کند؛تنفس عمیق،شل کردن دست ها،پاها و تنه و چسباندن پلک ها به یکدیگر از جمله راه های آرام سازی است۴_برای کاهش اضطراب خود از دوستان نزدیک کمک بگیرد..

زهرا : در روزی از روزگار وزیر انوشیروان یعنی بزرگمهر حکیم نزد پادشاه آمد .شاه به وی گفت:ای وزیر تو در جهان از همه ی دانش آگاهی؟ وزیر خجالت زده شد وگفت :نه ای سرورم .انوشیروان افزود :پس چه کسی همه چیز میداند و از همه علم ها آگاهی دارد؟بزرگمهر حکیم فرمود:همه چیز را کس میداند وآن کس هنوز به دنیا نیامده است .پس هیچ کس از همه علم ها با خبر نیست جز خداوند عز وجل..

نازنین زهرا :‌به نظر من استرس چیز خیلی بدیه وباید یک نفس عمیق بکشیم و به خود بگوییم که از پس هر گونه کاری بر می آییم.

آسمان :‌به او دلداری دهیم و حواس اورا از مطلبی که به خاطرش استرس دارد دور کنیم و اورا شاد کنیم..