جواب و پاسخ صفحه ۹۸ کتاب تفکر و سبک زندگی پایه و کلاس هفتم از این داستان چه نتیجه ای می توان گرفت از سایت نکس لود دریافت کنید.

جواب فعالیت کلاسی صفحه ۹۸ کتاب تفکر هفتم

با سلام خدمت همه دانش آموزان عزیز در این مطلب ما قرار است که جواب صفحه ۹۸ کتاب تفکر و سبک زندگی پایه و کلاس هفتم را که درآن خواسته شده است از این داستان چه نتیجه ای می توان گرفت در ادامه مطلب قرار خواهیم داد و اگر شما عزیزان جواب این بخش را نوشته اید برای ما در نظرات پایین سایت بفرستید تا با اسم شما در این مطلب قرار بدهیم تا بقیه دوستان و همکلاسی های شما در سراسر کشور بتوانند از جواب شما استفاده کنند.

زهرا فتحی : بخشیدن دیگران کار درست و خیلی به جایی است و در قرآن همانطور که گفته شده است تا جایی که میتونید دیگران را ببخشید تا خداوند پاداش شما را چند برابر کند.

یاسمن نیک اثر :‌ هیچوقت کینه ای سنگین را در قلب خودمان قرار ندهیم چون نه تنها به خودمان آسیب میرساند بلکه به طرف مقابل هم آسیب میرساند سپس باید سعی کنیم انسان بخشنده ای باشیم ..

ندا دنیایی :‌هیچ وقت کینه ای سنگین را در قلب خودمان قرار ندهیم چون نه به خودمان اسیب میرساند بلکه به طرف مقابل هم اسیب میرساند سپس باید سعی بکنیم ادم بخشنده ایی باشیم.

فاطیما دوستی: سعی کنیم که با گذشت کردن دیگران الگوی خوبی را برای دیگران و خود داشته باشیم

ناشناس : از نظر من باید تو دنیا مثل ادما بی رحم بود
مثلا ما که مهربون بودیم اخرش چی شد
بجز اینکه همه زدن تو سرمون
از من میشنوید به هیچکسی حتی عشقت هم رحم نکن.