بیوگرافی علیرضا پورمسعود زندگینامه علیرضا پورمسعود ویکی پدیا درس اینستاگرام علیرضا پورمسعود کیست به صورت کامل و رایگان از سایت نکس لود دریافت کنید.

علیرضا پورمسعود کیست زندگینامه

علیرضا پورمسعود کیست زندگینامه

علیرضا پورمسعود کیست ؟ آیا رائفی پور دیگری ظهور کرده است ؟ خبری خوش برای افرادی که پیرو خط روشنگری هستند و دلشان به حال وطنشان میسوزد با دیدن افرادی مثل علیرضا پورمسعود به آینده کشور بسیار امیدوار می شویم و شعار استاد رائفی پور که مهمترین چیز برای ایران سواد رسانه ای مردم می باشد در حال تحقق پیدا کردن می باشد من به شخصه ناراحت بودم که امثال رائفی پور چرا کم هستند افراد دیگری مثل ایشان به عرصه سواد رسانه ای و آگاه کردن و روشنگری مردم وارد نمی‌شود که با شنیدن صوت آقای علیرضا پورمسعود متوجه شدیم که رائفی پور دیگری در عرصه سواد رسانه ای ایران ظهور کرده است با این که مشکلات بسیاری در ایران وجود دارد و هجمه های رسانه ای بر علیه ایران بسیار زیاد می باشد جرقه های انقلاب رسانه ای و سواد رسانه ای در ایران زده شده است و مردم در گوش تا گوش کشور در حال آگاه سازی مردم می باشد و این خبر بسیار خوبی است.

بیوگرافی علیرضا پورمسعود

شایعات پیرامون علیرضا پورمسعود چیست

وقتی که سایت ها کانال ها و خبرگزاری های ضد انقلاب با مشاهده افرادی مثل علیرضاپورمسعود استاد علی اکبر رائفی پور احساس خطر می‌کنند برای این که نگذارند صدای این گونه افراد به جامعه برسد سریعترین زمان ممکن و در انتهایی ترین شکل ممکن این افراد را قبل از اینکه معروف شوند می‌کوبند و تخریب می‌کنند و کاری میکنند که صدای اینگونه افراد در جامعه شنیده نشود و هر کسی اسم علیرضا پورمسعود را میشنود قبل از اینکه صوت او را گوش داده باشد حرف های کانال های ضد انقلاب و ضد نظام در مغز آنها شکل گرفته باشد و این کار باعث می‌شود که نگذارند صدای این گونه افراد به مردم برسد طبیعی است که کسانی که ضد انقلاب اسلامی هستند و نمی‌خواهند مردم آگاهی کامل را راجع به قضایایی که پشت صحنه کشور اتفاق می افتد مردم بدانند بنابرین افرادی مثل استاد علی اکبر رائفی پور که با مثلث ها و اشکال هندسی مسخره می شود و علیرضا پورمسعود که جدیدا ظهور کرده است و ضد انقلاب شدیدا دنبال مسخره کردن و یا خلقی در زندگی ایشان می باشد تا آن را بسط دهد به ایشان و نگذارد که حرف ایشان به جامعه برسد دوستان عزیزی که این مطلب را می خوانید از شما خواهش میکنیم که لطفاً سعی کنید سخنرانی های ایشان و استاد علی اکبر رائفی پور را در سراسر ایران منتشر کنید تا آگاهی مردم روز به روز افزوده شود و زمان ایران پیروز خواهد شد و انتخاب‌های عاقلانه خواهد کرد که سواد رسانه ای مردم بیشتر باشد و اگر می‌خواهید ایران در تاریخ بماند و این انقلاب باشکوه اسلامی مسیر خود را ادامه دهد هر کسی هر کاری می‌تواند بکند انجام دهد و هرچه سریعتر سخنرانی های اینگونه افراد را در جامعه منتشر کنند تا روشنگری مردم افزایش پیدا کند با تشکر از اینکه وقت گذاشتید و مطلب به بالا را خواندید.

ناشناس : رائفی پور و پور مسعود، از نفوذی‌های جریان صهیونیسم در اطلاعات سپاه هستند که متأسفانه کسی متوجّه حرکت زیرکانه‌ی اینها در مسیر ترویج صهیونیسم و شیطان پرستی نیست. زمانی که عبد الله هاشم (جانشین احمد الحسن) مجموعه کلیپ‌های ظهور را منتشر کرد، رائفی‌پور و چند نفر دیگر، در کشورمان، از او پیروی کردند. رائفی‌پور، و نوچه‌هایش، این کار را دانسته کردند و برخی نیز ندانسته، این کار را کردند تا اینکه پرده از حقیقت عبد الله هاشم برداشته شد. رائفی‌پور و نوچه‌هایش در قالب مبارزه با صهیونیسم و شیطان‌پرستی، عملاً صهیونیسم و شیطان‌پرستی را در ایران، ترویج کردند و متأسفانه کمتر کسی هم متوجّه این حرکت زیرکانه‌ی این عوامل نفوذی شد.
هدف دیگر اینها هم کوبیدن جریان عرفان اصیل شیعی در قالب مبارزه با عرفانهای کاذب است.
در اوائل انقلاب، وقتی آمریکا و اسرائیل به کسی یا جریانی حمله می‌کرد، می‌شد گفت که آن فرد یا جریان، در مسیر درست است؛ امّا الآن اینها فهمیده‌اند که علیه هر کس تبلیغ کنند، انقلابی‌ها او را خواهند پذیرفت؛ لذا با این ترفند، خیلی از نفوذی‌های خود را مقبول در نزد انقلابی‌ها کرده‌اند.
جریان نفاق، پیچیده است؛ گول نخوریم. رائفی‌پور و پورمسعود که گاه سه تیغ هستند و گاه ریشو، واقعاً مشغول چه کاری هستند؟ آیا مدافع انقلاب هستند یا در قالب مبارزه با صهیونیسم و شیطان‌پرستی و عرفانهای کاذب، در حالی ترویج صهیونیسم و شیطان‌پرستی و در حال کوبیدن عرفان اصیل شیعی هستند؟.

نویسنده : دوستی نوشته استاد رائفی‌پور و پور مسعود، از نفوذی‌های جریان صهیونیسم در اطلاعات سپاه هستند
من فقط میتونم بخندم و بهش بگم ای نادان
اولا رائفی پور و پور مسعود تو اطلاعات سپاه نبوده و نیستند
دوما همین نادان های امثال شما هستید که کسانی مثل رائفی پور را تخریب میکنید تا حرفاشون ضد شبکه گسترده ی نفوذ کمتر شنیده بشه و مملکت و اسلام تو خطر باشه
اما وقتی خدا بخواد کسی رو عزیز کنه از جوجه هایی مث شما کاری بر نمیاد
بخاطر این کشور و اسلام 230هزار شهید دادیم کسانی هم که راه اونهارو دنبال میکنند
به حول قوه اللهی و به کوری دشمن خییییییللللییییی قوی و زیاد هستند
اسد.