دکتر فلاحتی جراح بینی در رشت

بیوگرافی زندگینامه عکس محل کار دفتر شماره تماس دکتر فلاحتی جراح بینی از سایت نکس نود دریافت کنید .

دکتر فلاحتی جراح بینی در رشت

در ادامه مطلب بیوگرافی و زندگینامه و رزومه کاری دکتر فلاحتی را بررسی میکنیم کلیک کنید .

مشخصات مطب دکتر فلاحتی

پزشکان جراح بینی در استان و شهر رشت می باشد که اثرات بسیار زیادی را عمل کرده است و بسیار ماهر رفته است آدرس مطب دکتر سعید فلاحتی و در زیر برای شما ارسال می کنید آدرس مطب یادداشت برای تایید چهارراه گلسار ساختمان بوسار طبقه اول تلفن مطب دکتر فلاحتی : 33115984 دکتر فلاحتی متخصص گوش حلق بینی گلو و جراحی سر و گردن در رشت می باشد ۷۷ درصد رضایت از این پزشکی می باشد که بسیار پزشک ماهر و منطقه ایی است .

کار دکتر فلاحتی چگونه است ؟

بسیاری از افرادی که به مطب فلاحتی مراجعه کردند از کار ایشان بسیار راضی هستند و بینی خود را بسیار خوب توصیف می‌کنند شاید دکتر فلاحتی یکی از بهترین جراحان بینی در رشت نوروزی ۷۷ درصد کسانی که در پیش آقای فلاحتی عمل جراحی بینی کردند از کار و رضایت کامل را دارند ولی بعضی به خاطر است که آن بینی خود را ناراضی ه می‌دهند و می‌گویند بینی یک ریسک است و نباید آن را عملکرد . عمل بینی های استخوانی بهترین شکل می‌گیرند و برای بینی های گوشتی عمل جراحی بسیار ریز کی میباشد.

جواب مردم در نظرات پایین سایت

ناشناس : سلام وقتتون بخیر مدت زیادی هست ک دنبال ی پزشک خوب برای جراحی بینی هستم دکتر فلاحتی جزو اولین پزشکی هستن ک مدنظرم فرم بینیم خوبه میخوام مدل نیمه فانتزی عمل کنم اما شنیدم دکتر طبیعی عمل میکنن دوستم ندارم خیلی طبیعی و خیلی عمل دیده شه یچیز مابین اینااگر مقدور راهنماییم کنید.

ناشناس : اقای دکتر متاسفانه وقتی جراحیش خوب در نمیاد همش میگن ماه بعد بیا تا خستت کنن شما بیخیال مشکل بشید وهیج کاری هم براتون انجام نمیدن وپشیمون از پولی که خرج کردین.