فیلم پرستار ممنوع ساخت آمریکا دوبله فارسی را میتوانید به صورت رایگان و لینک مستقیم از سایت نکس لود دانلود و دریافت کنید. فیلم پرستار ممنوع فیلمی به کارگردانی داگلاس هورن میباشد که در سال 2009 ساخته شده است . مدت زمان فیلم پرستار ممنوع نود دقیقه است و در ان هنرمندانی همچون ترنتون راجرز ، ریکور روریگوئز و کریس کلولند هنرنمایی کرده اند .

فیلم پرستار ممنوع ساخت آمریکا دوبله فارسی

خلاصه ی فیلم پرستار ممنوع

فیلم پرستار ممنوع در رابطه با پسر بچه ای بازیگوش و پر هیجان به نام دانی است . پدر و ادر دنی به شغل وکالت مشغول هستند و خود را درگیر پرونده هایی مختلف کرده اند و تقریبا تمام هفته را به دنبال کار هایشان اند .

دنی یک پرستار دارد که او مجبور است به دلیل تحصیل در دانشگاه و امتحان ، به مدت دو هفته از دنی جدا شود و حال پدر مادر او سعی دارند پرستار جدیدی را به صورت موقت برای دنی پیدا کنند و از دنی خواهش میکنند که با پرستار جدید سازش کند . اما دنی که دل خوشی از پدر و مادرش ندارد با مشاوره گرفتن از دوستش و خرابکاری هایی که انجام میدهد سعی میکند آنها را فراری دهد .

در ادامه ی فیلم ما شاهد صحنه های خرابکاری های دنی و دوستش هستیم که باعث فراری دادن پرستارها میشود  و در ادامه نام دنی جزء لیست پرستار ممنوع ها میرود و هیچ شخصی حاظر به نگه داری از این کودک نیست . به همین علت پدر و مادر او مجبورند به خواسته های او توجه کنند….

دوستان عزیز لطفاً در نظرات پایین است برای ما بگویید که این سریال را در کدام شبکه مشاهده می کنید و ما بتوانیم برای شما لینک دانلود این سریال زیبا را پیدا کنیم و در این مطلب قرار بدهیم در نظرات پایین سایت لطفاً دقیق مشخص کنید که اسم این سریال همراه با زمان های پخش و شبکه پخش کننده این سریال برای ما بفرستید تا در سریع ترین زمان ممکن برای شما عزیزان لینک های دانلود این سریال را بگذاریم.

فیلم پرستار ممنوع