نوشتن متن طولانی زیر عکس در تلگرام

را به صورت رایگان آموزش کامل و اجرای آن به راحتی در سایت نکس لود دانلود کنید . نوشتن متن طولانی در زیر عکس های تلگرام یکی از معضل هایی میباشد که مدیران کانال ها و کاربران این مسنجر با آن روبرو هستند ، در حالت عادی وقتی عکسی را در تلگرام منتشر میکنید تعداد کارکتر محدودی را میتوانید در زیر آن به عنوان کپشن اضافه کنید اما با روش هایی که ما در ادامه به شما یاد خواهیم داد دیگر چنین مشکلاتی را نخواهید داشت .

نوشتن متن طولانی زیر عکس در تلگرام

برای نوشتن متن طولانی همراه با عکس چند روش وجود دارد ، یکی از این روش ها استفاده از ربات عکس نگار به ایدی AxNegarBot میباشد ، با استفاده از این ربات میتوانید کپشن طولانی به عکس ، ویدیو ، موزیک و… بچسبانید که کاری بسیار راحت است .

نحوه چسباندن متن به عکس :

پس از استارت و ارسال فایل مورد نظر آن را ریپلای کرده و متن مورد نظر را بنویسید سپس ربات فایل جدیدی همراه با کپشن مورد نظر برای شما میفرستد . این روش یک بدی دارد و آن این است که در هنگام فوروارد اسم ربات در بالای پی ام شما وجود دارد و اگر فوروارد بدون اسم انجام دهید عکس از متن شما جدا خواهد شد .

برای حل این مشکل میتوانید عکس مورد نظر را در اینترنت آپلود کنید و پس از آن ادرس آنرا (ترجیحا کوتاه شده) به بالای متن خود اضافه کنید .

متن طولانی زیر عکس