بیوگرافی و زندگینامه همسر جدید زهرا عباسی فیلم کلیپ عکس آدرس اینستاگرام اسم اصلی به اسم واقعی از سایت نکس لود دریافت کنید.

اسم و نام همسر جدید زن شهید حججی

همسر جدید زهرا عباسی کیست

همسر جدید زهرا عباسی را همه ما می شناسیم همسر شهید حججی کسی بود که با صدای مقتدرانه وصیت نامه شهید حججی را بین همگان خواند و همان فرد پس از د حججی ازدواج مجدد کرده است که به مذاق خیلی‌ها خوش نیامده است هجمه‌ها و فحش های بسیار زیادی نسبت به زهرا عباسی روانه شده است مغزهای زنگ زده آن را نوعی خیانت می دانند ولی متاسفانه فرهنگ غلط جامعه بسیار خراب است و غرب همواره در حال تزریق فرهنگ های غلط در جامعه می باشد از زهرا عباسی تنها دلیلی که داشت برای اینکه همسر جدید اختیار کند این بود که میخواست فرهنگ غلط تک همسری و تنها ماندن پس از شهید شدن همسر را از بین ببرد این فراتر از همه تصورات ذهنی خرابی است که بعضی از مغز های محافظت به آن فکر می‌کنند این فرهنگ سازی است این فداکاری است و این قدرت زنانگی است که در همسر شهید حججی نمونه بارز آن را می توانیم ببینیم.

اسم و شغل همسر جدید زهرا عباسی چیست

به خاطر اینکه خانواده زهرا عباسی و پدر و مادر شهید حججی با فضای مجازی میانه ای ندارند و در فضای مجازی عکسهای آنها منتشر نشده است در خفا ازدواج کرده و اطلاعات زیادی از همسر جدید زهرا عباسی همسر شهید حججی در اختیار ما قرار نگرفته است. خود پیام ازدواج مجدد زهرا عباسی را خود ایشان منتشر کرد و خانواده شهید حججی یعنی پدر و مادر شهید حججی برای زهرا عباسی آرزوی موفقیت در زندگی کرده و موافق این موضوع بودند. همواره اسم شهید محسن حججی در یادها زنده خواهد بود و این کار فرهنگی بزرگ ازدواج دوباره بعد از شهادت در جامعه توسط همسر شهید حججی به راه افتاد کار بسیار پسندیده ای بود تا به زنان دیگری نیز که همسرشان شهید شدند به ازدواج مجدد بپردازند و این فرهنگ غلط که همسر شهید باید تا آخر عمر تنها بماند از جامعه حذف شود.

زهرا عباسی چه زمانی خبر شهادت شهید حججی را شنید ؟

ساعت سه بامداد چهارشنبه… من اصلا خواب به چشمم نمی‌آمد، بعد از اینکه عکس اسارتش را دیده بودم مدام فکر می‌کردم که الان محسن در چه حالی است، یک دفعه دیدم در گروه های تلگرامی زدند که شهید بی‌سر،شهادتت مبارک… دیدم این شهید بی‌سر، محسن من است. همان موقع فهمیدم که محسن به آرزویش رسید. من افتخار کردم که محسن شهید شده ،‌گفتم خدایا شکرت که محسن به آرزویش رسید. همان موقع فکرکردم که چقدر شوهرمن پیش اهل بیت عزیز بود که از هرکدام یک نشانه‌گرفت و شهید شد. دیدم دشمن برای امام علی(ع) خنجر کشید، برای همسر من هم خنجر کشید، سر شوهرمن را مثل امام حسین(ع) ازتن جدا کردند، محسن مثل علی اکبر جوان بود، مثل حضرت زینب(س) اسارت کشید… دیدم ارادت شوهر من به اهل بیت آنقدر زیاد بود که از هرکدام یک نشانه گرفت و شهید شد.

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

رها : ازدواج در امر مقدس اسلام خیلی کار پسندیده ای هست اما به نظرم شهید حججی یه اسطوره بود همنفس و همسرت بود زنده بود و باهاش پیمان روحانی بسته بودی نه جسمانی ای کاش این رو هم درک میکردی ای کاش میذاشتی نامش همیشه روی سرت باشه اگر به جهان مس از مرگ ایمان داشتی برای ازدواجت خیلی زود بود خیلی چون اون جانش داده بود تو دلی زندگیه دنیایی رو انتخاب کردی خواهرم.

محمد : ازدواج سنت حسنه ی نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم و اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام است. من هم با نظر بقیه موافقم و هر کار باید به موقع آن انجام شود، نه خیلی زود و نه خیلی هم دیر. الایحال حالا که ازدواج کردید این ازدواج را بهتون تبریک میگم و براتون در فصل جدید زندگی آرزوی موفقیت دارم. فقط یه خواهش ازتون دارم، هم خودتون و هم همسرتون راه شهید حججی عزیز را ثابت قدم و استوار ادامه دهید و حتی لحظه ای تأکید می کنم، لحظه ای از این راه مقدس خارج نشوید و یادگار عزیز شهید محسن حججی عزیز را مانند خودش بپرورید که این دنیا فناپذیر و محل گذر است نه محل ماندن و فردای قیامت نمی توانیم پاسخ خون شهدا را به این راحتی بدهیم. التماس دعا.

سُها : اینکه ازدواج نکردید و به خودتون بها ندادید یعنی خیلی زن بزرگی هستید؟؟؟ چرا بزرگ بودن رو به تنهایی زندگی کردن میبینید؟؟؟ و از اون بدتر چون شما ازدواج نکردید دلیل میشه ازدواج نکردن برای دیگری هم خوب باشه؟؟؟ چه بد که بچه هاتون رو بی پدر بزرگ کردید و هیچ وقت نذاشتید سایه یه پدر خوب و مهربان بالاس سرشون باشه من مطمئنم همسر شما هم از این وضع اسف بار شما ناراحته و صدالبته اگر خودشون زنده بودن و جای ایشون شما فوت کرده بودید ( البته خدای ناکرده) حتما ازدواج مجدد داشتن و حقم داشتن که بعد شما ازدواج کنن واقعا متاسفم که این حرفارا از زبان یک زن میشنوم که باید الگو ساز باشد.

ناشناس : چقدر بده به شهید حججی ارادت داری و داری دل زنشو میشکنی مشخصه راه عاشقی و انس گرفتن بلد نیستی اصلا وگرنه دل زنشو نمیکشستی وقتی یکیو دوست داری باید تعلقاتشم دوست داشته باشی متاسفم.

سُها : چقدر بد که نذاشتید مادرتون ازدواج نکنه خانواده شهید باشید و راه پدرتون رو نرید واقعا بده همه از اعضای خانواده شهید توقع دارن والا با این حرف شما من از بعضی خانواده های شهید قطع امید کردم فکر میکردم شهدا همیشه قبل شهادت به همسرانشون وصیت میکنن که حتما ازدواج کنید حتی نذارید به چهل ما برسه من واسم خیلی عجیبه که دارم از یه بچه شهید این حرف رو میشنوم چه بد که از پدر بزرگوارتون یاد نگرفتید و مادرتون رو اسیر خود کردید و خیلی از نیاز های مادرتون تامین نشده نیاز عاطفی و همدردی واقعا متاسف شدم خیلی توقع داشتم ولی ….

سُها : امام حسین خودشون چند همسر داشتن و به همسرنشون گفتن بعد شهادت من هیچ وقت تنها نمونید من متاسفم که شما امام حسین رو درست نشناختید و حسینی وار زندگی نمیکنید.

همسر شهید : سلام زهرا جان بسیار کار خدا پسندانه ای کرده ای آروزی خوشبختی دارم برایتون پسر عزیزتم زیر سایه ی خودت بزرگ میشه انشا…به این حرفها توجه نکن من مطمءن هستم ادامه دهنده راه شهیدم هستی ادامه میدهی و محسن عزیزم خوشحال هست تبریک میگم انشاءالاه راه همه شهداء ادامه دارد و تداوم هیچ کس هم حق ندارد برای دیگران تصمیم بگیرد الحمداله خانم عاقل و فهیمی هستی درست هم تصمیم گرفتی تا ابدم همسر شهید محسن حججی هستی و این نام پر افتخار هرگز از شما ساقت نمیشد ما همه زیر سایه امام زمان (عج) و شهداء و رهبری هستیم به امید دیدار و تبریک مجدد.

فاطمه : منم موافق هستم میشدحداقل یکسال صبرکرد به احترام ملت ایران که هنوز درشوک وعزادار شهادت ناجوانمردانه آقامحسن بدست داعش بودن”.