دانلود نسخه افلاین پول بینهایت بازی Total conquest را میتوانید به صورت رایگان apk ios برای گوشی اندروید و ای او اس ایفون از سایت نکس لود دانلود کنید . بازی Total Conquest یکی از محصولات جدید کمپانی بازی سازی بزرگ گیم لافت میباشد که شما در این بازی نقش یک فرمانده رومی در جنگی سخت برای به دست آوردن پادشاهی کل روم مبارزه میکنید .

دانلود نسخه افلاین پول بینهایت بازی Total conquest

امپراطوری و قلمرو تحت فرامنتان را ایجاد میکنید و با پیاده سازی استراتژی های جنگی خود و نبرد با کشور های همسایه برای پیشرفت مرز های کشور خود تلاش میکنید . در این بازی باید افراد کاردان برای به دست گرفتن پست های مهم کشوری تربیت کنید و دیوار های قدرتمند بسیاری بسازید و سرباز تعلیم دهید تا قدرت دفاعیتان را افزایش دهید که دشمنان نتوانند به شما تجاوز کنند .

نسخه افلاین پول بینهایت :

فتح سرزمین های کشور های همسایه میتواند برای شما لذت بخش باشد ، شما باید یک لژیون قدرتمند استخدام کنید تا در نهایت به جنگ و نبرد بپردازید . سیستم های ایمن سازی شهر ها ، تله ها ، پارتیشن ها ، جنگ با epic ، استخدام 10 فرد خاص برای مدیریت بخش های شهر ، انجام کمپین های تبلیغاتی و به چالش کشیدن دشمنان ، مبارزه با بازیکنان در سرتاسر جهان و راهنمایی گرفتن از راهنمای بازی ، این بازی را بسیار مهیج کرده است .

برای دانلود کلیک کنید

بازی اینترنتی و آنلاین است و هک نمیشود [مود ندارد]