جواب فعالیت صفحه ۸ کتاب مطالعات اجتماعی پایه کلاس پنجم دبستان ابتدایی انشا یکی از شادترین اتفاقات زندگی خودتان را بنویسید درباره درمورد با موضوع از سایت نکس لود دریافت کنید.

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

مهدی : شادی، کلمه ای که وقتی می شنویم هم حس خوبی در درونمان حس میکنیم. و اتفاق گلمه ای که هم حس خوب میدهد و هم دلشوره ای خاص چون اتفاق هرچه میتواند باشد از بدنیا امدن یک کودک و حل شدن مشکلات تا تصادف و یا مرگ. حال شادترین اتفاق زندگی چه می تواند باشد ؟
شادی های کوچک مثل وقت هایی که کنار دوستانت هستی یا شب های یلدا و نوروز کنار خانواده و یا خریدن وسیله ای نو اما شادی بزرگ مثل داشتن خواهر و یا برادری و یا اتفاقات مهم و بزرگ در زندگی خودمان ویا اطرافیانمان. مثلا زمانیکه امتحان های پایانی را میدهیم و در اینده به ان چیزی که میخواهیم میرسیم و هزار اتفاق گوناگون دیگر که میتواند شادت کنند. پس به نظر من یک اتفاق تنها نیست که بتواند شادت کند بلکه هر لحظه چیزی میتواند خوشحالت کند. و الهی که برای همه مان شادترین اتفاق ها روزی هزار بار اتفاق بیفتد و یک اتفاق تلخ و غمناک نصیبمان نشود و همیشه ی همیشه دلمان شاد و لبمان خندان باشد.

محمد شفیع : من روزهای که به تمرین فوتبال میروم یکی از اتفاقات خوب من است من دوسه بار شاگرد اول مدرسه بودم این هم یکی از شادترین اتفاقات زندگی من است… اسم من محمد شفیع یامدد است.