میان محیط زیست و سلامتی ما چه ارتباطی هست صفحه 67 هدیه های آسمان ششم

علی سلاجقه

میان محیط زیست و سلامتی ما چه ارتباطی هست رابطه انسان با طبیعت و در واقع محیط زیست اطرافش انکار کردنی نیست چرا که غذایی که انرژی ما را برای ادامه حیات تامین می کند از محیط زیست اطرافمان تهیه می شود در این مقاله به ارتباط میان محیط زیست و سلامتی جسمی و روانی انسان اشاره شده است

نویسنده

ما باید مراقب محیط زیست و سلامتی خودمان باشیم چون انها اهمیت زیادی برای ما دارند واگر هر کدامشان نباشند برای ما مشکلات زیادی به وجود می اید.سارا.

نویسنده

اگر درختان نباشند ما اکسیژنی نداریم محمد قائنی

حسام الدین جعفرزاده

به نظر من آلوده شدن طبیعت که باعث به خطر افتادن سلامت انسان میشود. از دو شاخه تشکیل میشود. یک شاخه از طریق عوامل انسانی و یک شاخه از نظر عوامل حیوانی. عوامل انسانی که خودتان میدانید همان قطع کردن درختان یا مواد سمی کارخانه ها که به رود ها میریزد. خب حالا عوامل حیوانی:وقتی حیوانات باهمدرگیرمیشوند به درخت ها اسیب میزنند و شاید به گونه ای شود دوحیوان یا چند حیوانی که باهم جنگ میکنند به سنگ بزرگی برخورد کنند که باعث جلوگیری از جاری بودن رود خانه شود و در نتیجه از بین رفتن گیاهان که در مناطق کم باران رشد میکردند و اگر هم گیاهان در آن منطقبه هوای تمیز تولید نکنند سلامتیانسان به خطر می افتد

😗 زهرا ترقی 😗

اگه کم مداد و دفتر و و به اندازه استفاده کنیم و وسایل های باز یافتی رابازیافت بکنیمبکنیم

جواب تحقیق کنید صفحه ۶۷ کتاب هدیه های آسمانی کلاس پایه ششم تحقیق درباره میان محیط زیست و سلامتی ما چه ارتباطی هست ؟ از سایت نکس لود دریافت کنید.

جواب تحقیق کنید کتاب هدیه های آسمان ششم

تحقیق درباره ی رابطه محیط زیست و سلامتی ما

هرچه محیط زیست ما تمیز تر و پاک تر باشد سلامتی ما بیشتر حفظ می شود و هر چه محیط زیست ما آلوده و کثیف تر باشد سلامتی ما بیشتر به خطر می‌افتد و ممکن است دچار بیماری‌های مختلفی شویم به عنوان مثال در جایی زندگی کنیم که میکروب ها و باکتری های زیادی در آن محیط قرار داشته باشند ما به بیماری‌های مختلفی دچار می شویم ولی برای مثال اگر در روستاها و جنگل ها زندگی کنیم به خاطر هوای پاک و سالمی که در آن منطقه وجود دارد ما شاداب می شویم و عمر ما طولانی تر می شود به خاطر همین افرادی که در روستا زندگی می کنند بیشتر از افرادی که در شهر زندگی می کنند عمر می کنند. دوستان عزیز شما اگه متنی جوابی نوشته ای در ادامه مطلب برای ما بفرستید تا با اسم شما در این مطلب قرار بگیرد.

میان محیط زیست و سلامتی ما چه ارتباطی هست کوتاه

همان طوری که مطلعید، کسی رابطه ای که بین انسان و محیط زیست است را نمی تواند انکار کند. امروزه، آسیبی که از سوی انسان‌ها به محیط زیست وارد می شود باعث نگرانی شده و فکرهارا درگیر کرده است . به عبارت دیگر اکنون فعالیت های انسان باعث تغییرات در محیط زیست شده. به دلیل افزایش جمعیت و نیازی که آنها به منابع دارند؛ مجبور به رفع نیازهای خود از محیط زیست شده اند. ب طور مثال قطع درختان برای استفاده از زمین آن برای فعالیت های عمرانی و زراعی و تغییر مسیر رودخانه برای چرای حیوانات هم باعث فرسایش زمین شده است. در واقع انسان برای بقای نسل خود باعث از بین رفتن زمین و حیوانات و گیاهان می شود. و یا حتی ریختن مواد شیمیایی و زباله کارخانجات و کشاورزی که سرشار از مواد مضر برای حیوانات و گیاهان و طبیعت و حتی انسان است نیز باعث بهم زدن اکوسیستم می شود. انسان‌ها با در پیش گرفتن روش های افراطی در زمینه های عمرانی و.. باعث بر همزدن تعادل طبیعت شده اند. علاوه بر آن مواد زائدی که تجزیه نمی شوند نیز به مواد سمی تبدیل می شوند. و استفاده بی رویه از منابعی که تجدید ناپذیرند هم خطری برای نسل آینده و محیط زیست به شمار می اید. بنابر این باید به این موضوع توجه داشت و آن را نادیده نگرفت و برنامه ریزی های مناسبی که در این زمینه تاثیر گذارند را انجام دهیم.

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

نویسنده : هر چه محیط زیست ما تمیز تر و پاک تر. باشد سلامتی ما بیشتر حفظ می شود.

مهدی : کتاب ادب توست، اگر تمرین کنی اگاه میشوی اما اگر تمرین نکنی نادان و بی ادب خواهی شد پس روی ادبت کار کن ارسال شده توسط مائده صبری. گیاهان کربن دی اکسید را می گیرند و رشد می کنند. جانوران مانند گاو و گوسفند آنرا می خورد و بعد از تغذیه آنها و بزرگ شدن جانوران غذای ما در سفره هایمان میشود. ما هم در آن شرایط بزرگ تر میشویم و با تنفس، دوباره کربن دی اکسید تولید می کنیم که این زنجیره ای بین انسان و طبیعت. غذایی که انرژی ما را برای ادامه حیات خود تأمین می کند از محیط زیست است. اگر در جایی هوا آلوده باشد ما آنرا تنفس میکنیم و بخاطر همین اگر هوا آلوده باشد ما مریض میشویم. ویتامین و قدرت بدنی ما نیز از میوه ی دختان تامین می شود. …. و دیدن کل و کیاه باعث شا دابی ما می شود. به نظر من هرچقد محیط زیست ما سالم و تمیز باشد مثلا هوای پاکی داشته باشیم یا آب های تمیز به همان میزان از بدنی سالم برخوردار میشویم. به نظرم زندگی ما به زندگی محیط زیست وابسته است. درحفظ آن کوشا باشیم. آیدا فائض. ما باید خودمان به فکر محیط زیست باشیم تاشاید محیطی برای نسل اینده هم باقی بماند. انسان ها نیاز به اکسیژن دارن واین اکسیژن از طریق محیط زیست تعمین میشود اگر ما محیط زیست را خراب کنیم به سلامتی خودمان صدمه می زنیم. اگر هوا پاکیزه باشد ماهم سلامت هستیم و هیچگاه دچار بیماری بدی نمی شویم. …. اسمون ابی زمین پاک حق همه ی ما ادم ا هاست.

یگانه خاننتاج : نظر من این است که ما باید برای حفظ محیط زیست خود بکوشیم تا اینکه سالم بمانی واگر کسانی که برای حفظ محیط زیست خود نمی کوشند قطعا دچار بیماری خواهند شد.

ناشناس : پاک بودن محیت زیست بر سلامت جسم تصغیر می گذارد.

ریما : اگر ما محیط زیست را کثیف کنیم به خودمان بر می گردد و به ریه های خودمان اسیب می زند برای همین است که می گویند هر چه کنی به خود کنی.

سارا : ما باید مراقب محیط زیست و سلامتی خودمان باشیم چون انها اهمیت زیادی برای ما دارند واگر هر کدامشان نباشند برای ما مشکلات زیادی به وجود می اید.

سوگند امینی : هر چه محیط زیست ما تمیز تر و پاکتر باشد ، سلامتی ما بیشتر حفظ می شود و هر چه محیط زیست ما آلوده تر و کثیف تر باشد، سلامتی ما بیشتر به خطر می افتدو ممکن است دچار بیماری های مختلف شویم.

نویسنده : به نظر من غذای ما از محیط زیست میاید پس باید مراقب محیط زیست بود.

نویسنده : هرچه در هوا co2کم تری وجود داشته باشد ما اکسیژن بهتری تنفس میتوانیم بکنیم و به همین دلیل میتوان وسایلی را که هوا را الوده میکند را استفاده نکنیم البته که خود ما کربن دی اکسید تولید میکنیم.

زهرا : اگر محیط ماآلوده باشد سلامتی ماهم درخطر است اگر محیط ما کثیف باشد سلامتی چع بدرد ما میخورد.

سارا : هر چه ما در فضای پاکیزه تر و تمیز تری زندگی کنیم به ندرت دچار مریضی میشویم و همین طور باید سعی کنیم در خانه ها گل ها و گیاهان بیشتری داشته باشیم تا اکسیژن زیادی دریافت کنیم ، باید سعی کنیم درجاهایی که درخت ها و نهال ها بیشتر هستند زندگی کنیم تا کمتر دچار بیماری بشویم.من از نظر سحر و یگانه بسیار خوشم اومد.

فاطمه : هرچه قدر محیط زیست سالم وتمیزی مانند هوای پاک آب تمیز گوارا… داشته باشیم به همان میزان ازبدنی سالم وشاداب نیز بر خوردار بود.

نیایش سلطانی نژاد : سلام ببخشید وقتی که من متن شما را خواندم برایم سوالی پیش امد سوالم این است که: چگونه بدن ما سالم تر و با نشاط تر میشود اگر محیط زیستی سالم و تمیز داشته باشیم؟
با اجازتون من از متن شما برای انشایم استفاده کردم و میخواستم دلیل این رویداد را هم ذکر کنم و گفتم که از خود شما بپرسم.

هانیه جعفری فر : اگر محیط زیست سالم و تمیز باشد،بدن مانیز سالم خواهد بود..

محمد عرشیا رضوانیان : نظرمن این است که محیط زیست نقش دارد یعنی حیوانات از درختان تغذیه می کنند وماهم ازحیوانات استفاده می کنیم پس بایدازمحیط زیست حفاظت کنیم.

ناشناس : جانوران از هوای پاک استفاده می کنند و به ما تغذیه می رسانند.

نویسنده : اگر محیط زیست نباشد ما کاغذ نخواهیم داشت و اگر کاغذ نداشته باشیم نوشتن روی چیز های دیگر برای ما سخت خواهیم بود.

ریحانه : ما با کاشت درختان و جلوگیری از ریختن زباله در محیط زیست می توانیم سلامتی خود را تضمین کنیم و با نکردن این کارها و ضد اینها عمل کردن سلامتس خودمان هم در خطر است .

هستی : اگر محیط زیست الوده باشد همه ی جانوران و انسان ها دچار بیماری های مختلف میشوند چون محیط زیست به همه ی ما حتی جانوران هم اکسیژن تولید میکند.

نادیا کشاورز : محیط زیست اکسیژن تولید می کند وباعث سلامتی ما میشود.

رامتین رجبی :‌ انسان هااز آب وغذا استفاده می کند ودرخت هاهم مثل مااز آب وغذااستفاده می کنند.

زهرا رحیمی : هر چقدر محیط زیست سالم و تمیزی مانند هوای پاک آب تمیز گوارا و …… داشته باشیم به همان میزان از بدنی سالم و شاداب نیز برخوردار خواهیم بود.

سمانه : هرچه محیط زندگی ما تمیز و پاکیزه تر باشد،ما هم سالم تر میمانیم،پس یاید برای تمیزی محیط زیست بکوشیم…

نگار صفایی : من فکر می‌کنم که وقتی محط زیست آلوده شود جانوران از بین می روند و آنها می توانند زندگی کنند ماهم ازبین می رویم و نمی توانیم زندگی کنیم. زندگی مابه نعمتهای خدادادی بسته است و اگر از بین برود ماهم از بین می رویم.

نویسنده : در طبیعت چیزی بسیار مهم است که همه ی جانداران زنده به ان احتیاج دارند که نام ان اکسیژن است و اگر نباشد هیچ چیزو هیچ کسی نخواهد بود.

سارا : هر چه محیط زیست ما تمیز و پاک باشد سلامتی و عمر ما خوب و بیشتر خواهد بود.

سینا : هر قدر محیط زیست تمیز تر باشد گیاه ها بهتر رشد می کنند و هر چقدر گیاهان بهتر رشد کنند هوا تمیز تر است و انسان ها سلامت تر هستند.

نویسنده : ما با استفاده از ماشین های شخصی و تک سرنشین هوا را الوده می کنیم و باعث این می شویم که هوای الوده وارد شش ها و ریه های خودمان شود ما اگر درختان را قطع کنیم اکسیژن کافی و تمیز برای ما تولید نمی شود و ما و موجودات زنده با کمبود اکسیژن خواهیم مرد.

پارمیدا : هرچه محیط زیست ما سلامت تر باشد ما نیز سالم تر هستیم و هرچه آلوده و کثیف تر باشد ممکن است مانیز دچار بیماری شویم با افزایش جمعیت خود انسان ها نیز به محیط زیست آسیب می زنند و با قطع درختان هم سلامت انسان ها و هم حیوانات و به خصوص طبیعت را به خطر می اندازند به هیچ وجه این کار درست و شایسته نیست چون درختان باعت اکسیژن مورد نیاز جانداران می‌شوند..

زهرا یزدان پناه :‌اگر طبیعت تمیز باشه ما میتوانیم با خیال راحت زندگی کنیم و شاداب باشیم.

میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
ناشناس 4 روز قبل
3

ممنون از زحمات شما

6
پرهام 4 روز قبل

خیلی خیلی خوب بود من که راضی بودم

نویسنده 4 روز قبل
3

محیط زیست را آلوده نکنیم تا زنده بمانیم.

نویسنده 4 روز قبل
3

ويتامين و قدرت بدني ما نيز از ميوه ي دختان تامين مي شود. …. و ديدن كل و كياه باعث شا دابي ما مي شود

نویسنده 4 روز قبل
2

اینکه نوشته گاو و گوسفند گیاهان رو می خورن و گیاهان هم چون دی اکسید کربن تنفس می کنن اشتباهه چون گیاهان چه هوا تمیز باشه چه کثیف همیشه دی اکسید تنفس می کنن

😁 4 روز قبل
2

خیلی خوب بود بی ایراد

ملیکا 4 روز قبل
5

خیلی خوب بود ممنون😀😀

نویسنده 4 روز قبل
2

لطفا تو ضیح خلاصه و گسترده تری بدید و مطلب را با مثال نیز طولانی نکنید

طناز😘😍 4 روز قبل
2

عالیهرچی مونا جون میکه راست

نویسنده 4 روز قبل
3

هرچه محیط زیست تمیزتروپاک تر باشد سلامتی ما بیشتر حفظ میشود

anahita 4 روز قبل
2

عالی بود .توضیح کامل و واضح هست . واقعا بهم کمک کرد😍😍😍😍😘❤💓.

مریم 4 روز قبل
2

عالی اما اگه مثال خلاصه بشه عالی تر می شه

آیناز 4 روز قبل
2

خیلی خوب بود من که از این مطلب ها برای تحقیق استفاده کردم واقعا از نویسنده که زحمت کشیده اینا رو نوشته ممنونم

رها 4 روز قبل
3

عالی۰۰۰ با نظرت موافقم😙👏👏⚘⚘⚘😍😍😍😍😍🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🌷🌷🌼🌼🌷🌼🌼🌼🌼🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌼🌼🌸🌸🌸🌸🌸💐💐💐💐💐💐🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌺🌺🌺🌺🌺🌺🥀🌹🌹🌹🌹🌹🍁🍁🍁🍁🍁🍁♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😯😯😯🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🧒🧒🧒🧒🧒🧒🧒🧒🧒👩👩👩👩👩👩👩👩👩👩👏👏👏👏👏👏👏👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👐👐👐👐👐👐

بهار 4 روز قبل
5

به نظر من هرچقد محیط زیست ما سالم و تمیز باشد مثلا هوای پاکی داشته باشیم یا آب های تمیز به همان میزان از بدنی سالم برخوردار میشویم

مهسا 4 روز قبل
2

هوا باید پاکیزه باشد تا مریض نشویم

***** 4 روز قبل
2

خوبیش اینه که کار ما شیشمی ها رو آسون میکنن😎😎😎😎😎

۹۹۹۹ 4 روز قبل
2

شما چطوری استفاده کردی به من هیچ کمکی نمی کنه.خیلی پرته چرت چرت چرت.اه…

مهشید 4 روز قبل
2

خیلی مطلب خوبی بود دست شما دردنکنه من که خیلی راضی هستم لطفا دوباره از این مطلب های خوب بگذاربد عالیییی

مهشید 4 روز قبل
2

خیلی برنامه ی خوبی دست شما درنکنه عالییی و بی نظیر عالییی

ناشناس 4 روز قبل
2

عالییییییییییی بود من که دوست داشتم مرسییییی

ناشناس 4 روز قبل
5

اگه کمی واضح بود میتونست عالی باشه واگه تمام متن را باهم خلاصه میکرد عالی تر میشد عالی 😊

سما 4 روز قبل
1

به نظر من عالی عالی های است

سحر 4 روز قبل
0

هر چه محیط زیست تمیز تر باشد و ما بهداشت را رعایت کنیم کمتر دچار بیمارمی میشویم

شهرام 4 روز قبل
3

خیلی عالی بود ممنون

2
ستایش برای من که ششم هستم برام خیلی خوب بود نه بلکه عالی بود 4 روز قبل

هرچه محیط زیست تمیز تر باشند مردم کمتر دچار بیماری میشوند

نویسنده 4 روز قبل
3

محیط زیست باید پاکیزه و تمیز در این شهر یا کشور ها باشد که مردم باعث بیماری نشود اگر محیط زیست ما پاکیزه و تمیز باشد مردم هیچ بیماریی نمی گیرند رعایت پارک آب جلد بسکویت و جلد بستی و یخمک ساده یا یخمک لیوانیی یا دستشویی زروری بچه ها ممنون میشه باعث آلودگی نشوید

ناشناس 4 روز قبل
2

نبایدمحیط زیست را آلوده کنیم

ریحانه 4 روز قبل
1

برای من که عالیه♡

ریحانه 4 روز قبل
3

برای من شیشمی عالیه ♡

نویسنده 4 روز قبل
2

هر چه محیط زیست ما تمیز تر و پاک تر. باشد سلامتی ما بیشتر حفظ می شود

نا شناس 4 روز قبل
3

خیلی خیلی عالی بود.با تشکر 🌺🌷⚘

🙂 4 روز قبل
0

عالی

🖒چرا 4 روز قبل
0

عالی

موت 4 روز قبل
1

کد رهگیری نمرات را کجا بزنیم میارد

میم ک 4 روز قبل
0

به نظر من عالی بود

رضا 4 روز قبل
3

خیلی خوب بود

1
باهوش 4 روز قبل

قبول دارم

0
امیر بخشی 4 روز قبل

منم همینطور

ناشناس 4 روز قبل
0

عالی بود

1
نازنین 4 روز قبل

عالی بود خیلی خوب نوشته شده بود به دردم خیلی خورد لایک داری

امیر بخشی 4 روز قبل
0

خیییییییییییلللللللللللییییییییییی ععععععععااااااااااالیییییییی

نارین 4 روز قبل
1

بسیار خوب بود

سوگند 4 روز قبل
0

خوب بود😁

آیدا 4 روز قبل
2

خیلی خوب بود. ممنون بابت زحماتتون

ایسل 4 روز قبل
1

این مطلب عالی بود مرسی

نویسنده 4 روز قبل
7

ما باید مراقب محیط زیست و سلامتی خودمان باشیم چون انها اهمیت زیادی برای ما دارند واگر هر کدامشان نباشند برای ما مشکلات زیادی به وجود می اید.سارا.

سوگند امینی 4 روز قبل
2

هر چه محیط زیست ما تمیز تر و پاکتر باشد ، سلامتی ما بیشتر حفظ می شود و هر چه محیط زیست ما آلوده تر و کثیف تر باشد، سلامتی ما بیشتر به خطر می افتدو ممکن است دچار بیماری های مختلف شویم

زهرا 4 روز قبل
1

خیلیییییییی عالیئیییی بود😍😍😍😍😍😍

2
هستی💞💞💞 4 روز قبل

دقیقا

نویسنده 4 روز قبل
2

به نظر من غذای ما از محیط زیست میاید پس باید مراقب محیط زیست بود

نویسنده 4 روز قبل
3

هرچه در هوا co2کم تری وجود داشته باشد ما اکسیژن بهتری تنفس میتوانیم بکنیم و به همین دلیل میتوان وسایلی را که هوا را الوده میکند را استفاده نکنیم البته که خود ما کربن دی اکسید تولید میکنیم

نویسنده 4 روز قبل
2

به نظر من خییییییییییییییییییییییییییییلییییییییییییییییییییییییییییییی ععععععععععععاااااااااااااااااااااللللللللللیییییییییییییییی ببووووووووووووووووددد

امیر 4 روز قبل
3

خوب بود ولی زیاده

فاطمه 4 روز قبل
3

هرچه قدر محیط زیست سالم وتمیزی مانند هوای پاک آب تمیز گوارا… داشته باشیم به همان میزان ازبدنی سالم وشاداب نیز بر خوردار بود

ناشناس 4 روز قبل
1

خوب است

سودا 4 روز قبل
4

ما باید از محیط زیست مراقبت کنیم

3
آثنا 4 روز قبل

منم باهات موافقم

نویسنده 4 روز قبل
2

ارتباط زیاد

نویسنده 4 روز قبل
4

به نظر من زندگی به محیط زیست وابسته است

نویسنده 4 روز قبل
1

نکس خیلی جذابیداداش لای داری😘❤😱

نگار صفایی 4 روز قبل
2

من فکر می کنم که وقتی محط زیست آلوده شود جانوران از بین می روند و آنها می توانند زندگی کنند ماهم ازبین می رویم و نمی توانیم زندگی کنیم. زندگی مابه نعمتهای خدادادی بسته است و اگر از بین برود ماهم از بین می رویم

ناشناس 4 روز قبل
1

بسیار عالی بود

فاطمه 4 روز قبل
1

خیلی عالی بود برای تحقیقم خوب بود

نگین 4 روز قبل
3

خیلی خوب و کامل است🌼🌼

Samane 4 روز قبل
1

ممنون از زحماتتون خیلی خیلی خیلی خوب بود

مهسا 4 روز قبل
1

خیلی خوب بود😆😆😆عالی بود

سمانه 4 روز قبل
1

هرچه محیط زندگی ما تمیز و پاکیزه تر باشد،ما هم سالم تر میمانیم،پس یاید برای تمیزی محیط زیست بکوشیم..

نویسنده 4 روز قبل
4

محیط زیست اکسیژن تولید می کند وباعث سلامتی ما میشودنادیا کشاورز رحیمیکلاس ششممدرسه ی فرهنگیان

پری جونننی 4 روز قبل
2

ما با دستانمان طبیعت خودمان را از بین میبریم

پری جونننی 4 روز قبل
4

عالی بود.👍👍👍❤

ساغر 4 روز قبل
4

ما به جای استفاده از طبیعت داری ان را نا بود می کنیم

Devine johnson 4 روز قبل
2

I love you to veblag

مانیا 4 روز قبل
1

تو چند سالته

یگانه 4 روز قبل
4

یا خدا من واسه چی میرم گوگل بقیه واسه چی میرنبابا برین عشق و حال♤

سارا 4 روز قبل
2

سلام عالی بود. ممنون دستتون درد نکنه 😉🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻😁😁😁😁😊😊😊😊

نویسنده 4 روز قبل
3

ما به اندازی حیوان هم شعور نداریم

نویسنده 4 روز قبل
5

ما با کاشت درختان و جلوگیری از ریختن زباله در محیط زیست می توانیم سلامتی خود را تضمین کنیم و با نکردن این کارها و ضد اینها عمل کردن سلامتس خودمان هم در خطر است .ریحانه

یگانه 4 روز قبل
1

عالی

سارا 4 روز قبل
2

آفرین موافقم 🤔

نویسنده 4 روز قبل
4

ddما با استفاده از ماشین های شخصی و تک سرنشین هوا را الوده می کنیم و باعث این می شویم که هوای الوده وارد شش ها و ریه های خودمان شود ما اگر درختان را قطع کنیم اکسیژن کافی و تمیز برای ما تولید نمی شود و ما و موجودات زنده با کمبود اکسیژن خواهیم مرد

5
2552 4 روز قبل

عالییییییییییییییی

2
فاطمه هستم 4 روز قبل

تو عشقمی💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏

نا شناس 4 روز قبل
1

خیلی خوب بود یعنی عالی

علی سلاجقه 4 روز قبل
9

میان محیط زیست و سلامتی ما چه ارتباطی هست رابطه انسان با طبیعت و در واقع محیط زیست اطرافش انکار کردنی نیست چرا که غذایی که انرژی ما را برای ادامه حیات تامین می کند از محیط زیست اطرافمان تهیه می شود در این مقاله به ارتباط میان محیط زیست و سلامتی جسمی و روانی انسان اشاره شده است

2
M 4 روز قبل

عالیییییییییییییییییییییییی

4
A 4 روز قبل

بیست

1
Mohadeseh 4 روز قبل

عالیه اما خودشون اینو نوشتن

ناشناس 4 روز قبل
5

ممنون بابت این جواب که در اختیار ما گذاشتید

پارمیدا 4 روز قبل
5

هرچه محیط زیست ما سلامت تر باشد ما نیز سالم تر هستیم و هرچه آلوده و کثیف تر باشد ممکن است مانیز دچار بیماری شویم با افزایش جمعیت خود انسان ها نیز به محیط زیست آسیب می زنند و با قطع درختان هم سلامت انسان ها و هم حیوانات و به خصوص طبیعت را به خطر می اندازند به هیچ وجه این کار درست و شایسته نیست چون درختان باعت اکسیژن مورد نیاز جانداران می شوند.

نویسنده 4 روز قبل
3

ما باید تلاش کنیم تا محیط زیست را سالم نگه داریم زیرا هر چه محیط زیست پاک تر باشد عمر ما نیز طولانی تر می شودفاطمه

نویسنده 4 روز قبل
1

اگرطبیعت تمیزباشه مامیتونیم باخیال راحت زندگی کنیم وخوشبخت شویم

نویسنده 4 روز قبل
2

به حرف پارمیدا در بالا توجه نکنید چون اون نظر خودشو نگفته بلکه از روی کتاب خودش نوشته که تو کلاس معلممون جواب داد 👅👅

😗 زهرا ترقی 😗 4 روز قبل
6

اگه کم مداد و دفتر و و به اندازه استفاده کنیم و وسایل های باز یافتی رابازیافت بکنیمبکنیم

ناشناس 4 روز قبل
2

خوب

.............. 4 روز قبل
1

خوبه استفاده کنید

محمدباقر 4 روز قبل
2

به نظر من درحال حاضر بیشتر از قبل نیاز به مراقبت از محیط زیست داریم وباید با رعایت پاکیزگی در همه جا وانجام نکات بهداشتی این کار راانجام دهیم به خصوص ریختن زبالهدر رودخانه وجوی ها

نویسنده 4 روز قبل
4

اگر محیط زیست نبود اکسیژن وکربن دی اکسید هم نبود وسلامتی ما هم درخطر می افتاد.پس محیط زیست وسلامتی ما به هم مربوط است؛اگر محیط زیست(طبیعت و…)را کثیف کنیم یعنی به سلامتی خود لتمه زدیممانین

مهرانه 💖❣️♥ 4 روز قبل
2

عالی بود👌🏻👌🏻👌🏻مر۳۰

هانیه کارگر 4 روز قبل
3

عالی بود مرسی

لیانا 4 روز قبل
2

هرچه بیشتر به طبیعت برسیم و کم تر کثیفش کنیم عمر و سلامتی ما و عزیزانمان بیشتر می شودو ممنون از مطالب عالی شما 🎁

ریحانه اسماعیلی 4 روز قبل
1

دوستان ممنون

فاطمه 4 روز قبل
2

فاطمه :به نظر من اگر محیط زیست تمیز تر و پاکیزه تر باشد ماهم سالم می مانیم و هوای پاک تلفظ میکنیم

و 4 روز قبل
1

ت

یلدا دوست دار 4 روز قبل
1

محیط زیست اکسیژن تولید می کند وما انسان هاهم برای سلامتی به اکسیژن نیاز داریم

محمد 4 روز قبل
4

سلامتی ما کاملا وابسته به محیط زیست می باشد و اگر آسیب به محیط زیست برسد و مثلاً هوا یا منابع آبی آلوده شوند، در نتیجه ما نیز بیمار می شویم و سلامتی ما به خطر می افتد.

1
آریا 4 روز قبل

خب که چی دیدم بهت

منا 4 روز قبل
1

خوببود

حلیا پارسه 4 روز قبل
1

به نظر من این دنیا هم زندگی میکنیم برای سلامتی ماست و ما نباید درختان را قطع کنیم وقتی میریم جنگل آتیش و رها نکنید خلاصه مراقب باشیم که این زمین خوشگلمون از دست ندهیم و مراقب سلامتی خودمون باشه

خلیلی 4 روز قبل
0

خیلی خوبه

نویسنده 4 روز قبل
0

اگر محیط زیست را کثیف و آلوده کنیم ممکن است که به ریه ها و شش های خودمان اسیب بزنیم، و ممکن است سلامتی ما در خطر باشد. میتوانیم برای اینکه از این عمل جلوگیری کنیم درخت و گل های زیادی بکاریم.به این صورت هم جان خودمان را و هم جان اطرافیانمان را نجات داده ایم.دخی تتلیتی✌🏾

نویسنده 4 روز قبل
3

محیط زیست درختان و طبیعت زیبایی دارد که همه ی انسان ها و حیوانات به آن طبیعت نیاز دارند ☺

نویسنده 4 روز قبل
0

هر چه محیط زیست ما تمیز تر و پاک تر باشد ،سلامتی ما بیش تر و هر چه محیط زیست ما آلوده تر و کثیف باشد سلامتی ها بیش تر به خطر می افتد

محمد 4 روز قبل
-1

سارا بیا من عاشقتم عزیزم دوست دارم ناموسا

1
ناشناس 4 روز قبل

خوبه

Z 4 روز قبل
1

سلامتی ما کاملا وابسته به محیط زیست می باشد و اگر آسیبی به محیط زیست برسد و مثلاً هوا با منابع آبی آلوده شوند در نتیجه ما نیز بیمار می شویم و سلامتی ما به خطر می افتند

ناشناس 4 روز قبل
3

عالییی

؟؟،،؟؟ 4 روز قبل
2

عالییی

نازنین 4 روز قبل
1

خوب بود💛💚❤💙

ناشناس 4 روز قبل
-1

عالیه تحقیقشون

زهرا طرلانی 4 روز قبل
-1

خیلی عالیه

نویسنده 4 روز قبل
-1

خیلی عالی

ناشناس 4 روز قبل
2

خوبه

حسام الدین جعفرزاده 4 روز قبل
6

به نظر من آلوده شدن طبیعت که باعث به خطر افتادن سلامت انسان میشود. از دو شاخه تشکیل میشود. یک شاخه از طریق عوامل انسانی و یک شاخه از نظر عوامل حیوانی. عوامل انسانی که خودتان میدانید همان قطع کردن درختان یا مواد سمی کارخانه ها که به رود ها میریزد. خب حالا عوامل حیوانی:وقتی حیوانات باهمدرگیرمیشوند به درخت ها اسیب میزنند و شاید به گونه ای شود دوحیوان یا چند حیوانی که باهم جنگ میکنند به سنگ بزرگی برخورد کنند که باعث جلوگیری از جاری بودن رود خانه شود و در نتیجه از بین رفتن گیاهان که در مناطق کم باران رشد میکردند و اگر هم گیاهان در آن منطقبه هوای تمیز تولید نکنند سلامتیانسان به خطر می افتد

4
حسام الدین جعفرزاده 4 روز قبل

عالی بود داداش دمت گرم

4
ناشناس 4 روز قبل

عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

حسام الدین جعفرزاده عالی عالییییییییی مرسی 4 روز قبل
2

محیط زیست را میتوانیم به یک مادر دلسوز تشبیه کرد که هم برای ما غذا میدهد هم برای سلامتی ما جانفشانی میکنند. شما به این سوال من جواب بدید. آیا شما با یک مادر دلسوز بد رفتاری میکنید و سعی میکنید که آن را از بین ببرید؟ خب قطعا نه.

نویسنده 4 روز قبل
2

هوا ی تمیز بیماریه ی های کمتر

شهرزاد 4 روز قبل
1

هوای تمیز تر بیماری کمتر

محمد کریم پور 4 روز قبل
0

عالی درسته

نویسنده 4 روز قبل
-1

ریحانه ،اگر محیط زیست ما تمیز و پاکیزه تر باشد بر روی سلامت ما هم تاثیر دارد و ما بدنی سالم وعمری طولانی تر داریم اما محیط زیست کثیف و ناپاک به سلامت ما تاثیر می گذارد عمر ما کوتاه ه تر میشود سلامتی ما به خطر می افتد و مریض میشویم پس ما نتیجه میگیریم که با ید تلاش کنیم محیط زیستی سالم و پاک دشته باشیم تا مریض نشویم .

خوب 4 روز قبل
4

خوب بود

نویسنده 4 روز قبل
6

اگر درختان نباشند ما اکسیژنی نداریم محمد قائنی

محمد حسام شارخی پور 4 روز قبل
5

خیلی خیلی خوب و عالی بود…

نویسنده 4 روز قبل
2

سلام به نظر من اگر برق های آبی را جایگزین سوخت های فسیلی کنیم در هوا آلودگی کمتر می شود و ما بیشتر عمر می کنیم ولی چون ایران کشوری نیمه خشک و خشک است نمی توان آب را جای گزینه برق حرارتی کنیم اگر ما صرفه جویی کنیم در آب و کاغذ می توانیم دنیای پاکیزه داشته باشیم چون اگر آب را اسراف نکنیم برق آبی جایگزین برق حرارتی می شود و اگر کاغذ را اسراف نکنید درختان کمتری قطع میشود و زندگی پاکیزه تری داشت امید وارم با هم کاری خود بتوانیم زندگی وعمر طولانی داشته باشیم سیده نادیا حسینی

محمد حسام حسینی 4 روز قبل
2

متنش خیلی بد بود ما معلمم به خاطر این متن بد من رو دعوا کرد و نمره کم کرد از من

محمد صالح دهقانی 4 روز قبل
3

هـــــــر چه قدر محیط زیست سالم و تمیزی مانند

نویسنده 4 روز قبل
2

هــــــر چقدر محیط زیست سالم و تمیزی مانند

دنیا 4 روز قبل
3

خوب بود

Mmmmmmmm 4 روز قبل
5

عالی بود

جووون 4 روز قبل
4

خوب بود

❤️ریحانه ❤️💎❤️رمزی❤️ 4 روز قبل
1

سلام از سازندش ممنون بد نبود یعنی بهتر هم میشد 🙂

نویسنده 4 روز قبل
2

جنبه ی مثبت : هرچه محیط زیست سالم تر باشد بدن ما نیز سالم است و کمتر دچار بیماری می شویم

ترنم جعفری 4 روز قبل
2

هرچه محیط زیست پاک تر و تمیز تر باشد سلامتی و شادابی بدن ما بهتر است

ناشناس 4 روز قبل
3

واقعا خوشم اومد از نظر هاتون

امیر مهدی طالبی 4 روز قبل
2

اگر محیط زیست نباشد زندگی ما هم از بین می رود

نویسنده 4 روز قبل
0

هر چه محیط زیست تمیز باشد درختان بهتر رشد می کنند درختان دی اکسید کربن را میگیرد و اکسیژن می دهد و ما شاداب تر می شویم و اگر درختان قطع کنند زندگی بسیار از حیوانات و حشرات به خطر می افتد واگر یادگاری روی تنه درختان بنویسیم انگار روی یک انسان خط انداختیم

ناشناس 4 روز قبل
2

عالی

نویسنده 4 روز قبل
0

برای حفظ سلامت باید درکنارورزش به تغذیه وخواب مناسب خود هم توجه کنیم

زینب 4 روز قبل
2

ما خوب باید از محیط زیست مراقبت کنیم تا بتوانیم زندگی خوب و سالم داشته باشیم

نویسنده 4 روز قبل
2

اگر درجایی زندگی کنیم که آلوده و کثیف باشد ، سلامتی ماهم قتعا در خطر می افتد.

برای پاسخ کلیک کنید