همسر جدید زهرا عباسی کیست بیوگرافی زندگینامه عکس اسم

زاگرس تنها

کار درستی نکرد به احترام شهید دوسال صبر میکرد نه اینکه انقد زود ازدواج کنه

ناشناس

واقعا خجالت بکشید تا جای کسی نباشید نمی تونید درموردش قضاوت کنید همه چیز که این مسائل نیست ایشون صلاح زندگی خودشون رابهتر میدونن دوره ی این حرفا گذشته تو دوره ی که کسی به کسی نیست تنهایی بدترین درد من بهشون تبریک میگم وبراشون آرزوی بهترین ها رادارم

نویسنده

خدا رحمت کند محسن حججی عزیز رو

سمیه

نحوه شهادت هم مهمه اون بیچاره سرشوبریدن ماک نسبتی باهاش نداشتیم تادوسال دلمان خون بودحالااین خانم توعزاچطورهمسرانتخاب کرده درعجم محسن حججی متعلق ب همه مابودحق داربم نظربدیم

ناهید

سلام خیلی ها با اصل ازدواج مخالفت نکرده بودند در ابتدای جنگ هم این قضیه بوده که همسران محترم بعضی شهداء عزیز جوان بودند امام راحل نظرشان برای ازدواج مجدد مثبت بوده از لحاظ تعالیم دینی هیچ اشکالی برای این ازدواج نیست برای مقدار فاصله هم اسلام عده رو با آن شرایطش بیان کرده بعدش اختیار با همسر شهید عزیز است و خطوط قرمز برای سایرین چون دخالت در زندگی شخص این خانم است و اظهار نظر از این جهت صحیح نیست طبق موازین شرعی ایه ولا تجسسوا رو تا اخر مطالعه بفرمایید شرایط افراد متفاوت است و اختیار با ایشان است ما نمیتوانیم برای ایشان وقت تعین کنیم همان طور که اگر کسی در زندگی شخصی ما دخالت کند ناراحت میشویم با دخالت در زندگی این همسر شهید خود را از شفاعت شهید محروم نکنیم و او را آزار ندهیم .

بیوگرافی و زندگینامه همسر جدید زهرا عباسی فیلم کلیپ عکس آدرس اینستاگرام اسم اصلی به اسم واقعی از سایت نکس لود دریافت کنید.

اسم و نام همسر جدید زن شهید حججی

همسر جدید زهرا عباسی کیست

همسر جدید زهرا عباسی را همه ما می شناسیم همسر شهید حججی کسی بود که با صدای مقتدرانه وصیت نامه شهید حججی را بین همگان خواند و همان فرد پس از د حججی ازدواج مجدد کرده است که به مذاق خیلی‌ها خوش نیامده است هجمه‌ها و فحش های بسیار زیادی نسبت به زهرا عباسی روانه شده است مغزهای زنگ زده آن را نوعی خیانت می دانند ولی متاسفانه فرهنگ غلط جامعه بسیار خراب است و غرب همواره در حال تزریق فرهنگ های غلط در جامعه می باشد از زهرا عباسی تنها دلیلی که داشت برای اینکه همسر جدید اختیار کند این بود که میخواست فرهنگ غلط تک همسری و تنها ماندن پس از شهید شدن همسر را از بین ببرد این فراتر از همه تصورات ذهنی خرابی است که بعضی از مغز های محافظت به آن فکر می‌کنند این فرهنگ سازی است این فداکاری است و این قدرت زنانگی است که در همسر شهید حججی نمونه بارز آن را می توانیم ببینیم.

اسم و شغل همسر جدید زهرا عباسی چیست

به خاطر اینکه خانواده زهرا عباسی و پدر و مادر شهید حججی با فضای مجازی میانه ای ندارند و در فضای مجازی عکسهای آنها منتشر نشده است در خفا ازدواج کرده و اطلاعات زیادی از همسر جدید زهرا عباسی همسر شهید حججی در اختیار ما قرار نگرفته است. خود پیام ازدواج مجدد زهرا عباسی را خود ایشان منتشر کرد و خانواده شهید حججی یعنی پدر و مادر شهید حججی برای زهرا عباسی آرزوی موفقیت در زندگی کرده و موافق این موضوع بودند. همواره اسم شهید محسن حججی در یادها زنده خواهد بود و این کار فرهنگی بزرگ ازدواج دوباره بعد از شهادت در جامعه توسط همسر شهید حججی به راه افتاد کار بسیار پسندیده ای بود تا به زنان دیگری نیز که همسرشان شهید شدند به ازدواج مجدد بپردازند و این فرهنگ غلط که همسر شهید باید تا آخر عمر تنها بماند از جامعه حذف شود.

زهرا عباسی چه زمانی خبر شهادت شهید حججی را شنید ؟

ساعت سه بامداد چهارشنبه… من اصلا خواب به چشمم نمی‌آمد، بعد از اینکه عکس اسارتش را دیده بودم مدام فکر می‌کردم که الان محسن در چه حالی است، یک دفعه دیدم در گروه های تلگرامی زدند که شهید بی‌سر،شهادتت مبارک… دیدم این شهید بی‌سر، محسن من است. همان موقع فهمیدم که محسن به آرزویش رسید. من افتخار کردم که محسن شهید شده ،‌گفتم خدایا شکرت که محسن به آرزویش رسید. همان موقع فکرکردم که چقدر شوهرمن پیش اهل بیت عزیز بود که از هرکدام یک نشانه‌گرفت و شهید شد. دیدم دشمن برای امام علی(ع) خنجر کشید، برای همسر من هم خنجر کشید، سر شوهرمن را مثل امام حسین(ع) ازتن جدا کردند، محسن مثل علی اکبر جوان بود، مثل حضرت زینب(س) اسارت کشید… دیدم ارادت شوهر من به اهل بیت آنقدر زیاد بود که از هرکدام یک نشانه گرفت و شهید شد.

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

رها : ازدواج در امر مقدس اسلام خیلی کار پسندیده ای هست اما به نظرم شهید حججی یه اسطوره بود همنفس و همسرت بود زنده بود و باهاش پیمان روحانی بسته بودی نه جسمانی ای کاش این رو هم درک میکردی ای کاش میذاشتی نامش همیشه روی سرت باشه اگر به جهان مس از مرگ ایمان داشتی برای ازدواجت خیلی زود بود خیلی چون اون جانش داده بود تو دلی زندگیه دنیایی رو انتخاب کردی خواهرم.

محمد : ازدواج سنت حسنه ی نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم و اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام است. من هم با نظر بقیه موافقم و هر کار باید به موقع آن انجام شود، نه خیلی زود و نه خیلی هم دیر. الایحال حالا که ازدواج کردید این ازدواج را بهتون تبریک میگم و براتون در فصل جدید زندگی آرزوی موفقیت دارم. فقط یه خواهش ازتون دارم، هم خودتون و هم همسرتون راه شهید حججی عزیز را ثابت قدم و استوار ادامه دهید و حتی لحظه ای تأکید می کنم، لحظه ای از این راه مقدس خارج نشوید و یادگار عزیز شهید محسن حججی عزیز را مانند خودش بپرورید که این دنیا فناپذیر و محل گذر است نه محل ماندن و فردای قیامت نمی توانیم پاسخ خون شهدا را به این راحتی بدهیم. التماس دعا.

سُها : اینکه ازدواج نکردید و به خودتون بها ندادید یعنی خیلی زن بزرگی هستید؟؟؟ چرا بزرگ بودن رو به تنهایی زندگی کردن میبینید؟؟؟ و از اون بدتر چون شما ازدواج نکردید دلیل میشه ازدواج نکردن برای دیگری هم خوب باشه؟؟؟ چه بد که بچه هاتون رو بی پدر بزرگ کردید و هیچ وقت نذاشتید سایه یه پدر خوب و مهربان بالاس سرشون باشه من مطمئنم همسر شما هم از این وضع اسف بار شما ناراحته و صدالبته اگر خودشون زنده بودن و جای ایشون شما فوت کرده بودید ( البته خدای ناکرده) حتما ازدواج مجدد داشتن و حقم داشتن که بعد شما ازدواج کنن واقعا متاسفم که این حرفارا از زبان یک زن میشنوم که باید الگو ساز باشد.

ناشناس : چقدر بده به شهید حججی ارادت داری و داری دل زنشو میشکنی مشخصه راه عاشقی و انس گرفتن بلد نیستی اصلا وگرنه دل زنشو نمیکشستی وقتی یکیو دوست داری باید تعلقاتشم دوست داشته باشی متاسفم.

سُها : چقدر بد که نذاشتید مادرتون ازدواج نکنه خانواده شهید باشید و راه پدرتون رو نرید واقعا بده همه از اعضای خانواده شهید توقع دارن والا با این حرف شما من از بعضی خانواده های شهید قطع امید کردم فکر میکردم شهدا همیشه قبل شهادت به همسرانشون وصیت میکنن که حتما ازدواج کنید حتی نذارید به چهل ما برسه من واسم خیلی عجیبه که دارم از یه بچه شهید این حرف رو میشنوم چه بد که از پدر بزرگوارتون یاد نگرفتید و مادرتون رو اسیر خود کردید و خیلی از نیاز های مادرتون تامین نشده نیاز عاطفی و همدردی واقعا متاسف شدم خیلی توقع داشتم ولی ….

سُها : امام حسین خودشون چند همسر داشتن و به همسرنشون گفتن بعد شهادت من هیچ وقت تنها نمونید من متاسفم که شما امام حسین رو درست نشناختید و حسینی وار زندگی نمیکنید.

همسر شهید : سلام زهرا جان بسیار کار خدا پسندانه ای کرده ای آروزی خوشبختی دارم برایتون پسر عزیزتم زیر سایه ی خودت بزرگ میشه انشا…به این حرفها توجه نکن من مطمءن هستم ادامه دهنده راه شهیدم هستی ادامه میدهی و محسن عزیزم خوشحال هست تبریک میگم انشاءالاه راه همه شهداء ادامه دارد و تداوم هیچ کس هم حق ندارد برای دیگران تصمیم بگیرد الحمداله خانم عاقل و فهیمی هستی درست هم تصمیم گرفتی تا ابدم همسر شهید محسن حججی هستی و این نام پر افتخار هرگز از شما ساقت نمیشد ما همه زیر سایه امام زمان (عج) و شهداء و رهبری هستیم به امید دیدار و تبریک مجدد.

فاطمه : منم موافق هستم میشدحداقل یکسال صبرکرد به احترام ملت ایران که هنوز درشوک وعزادار شهادت ناجوانمردانه آقامحسن بدست داعش بودن”.

میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
نویسنده 14 ساعت قبل
2

عکس و شغل همسر جدید زهرا عباسی

1
sromexs 14 ساعت قبل

به وصیت نامه خود شهید عمل کردند

0
ناشناس 14 ساعت قبل

فهمیدی ب منم بگو

الناز 14 ساعت قبل
-1

سلام بچه ها از این مطلب چطور استفاده کنم کسی تونست از این مطلب استفاده کنه ؟ لطفا راهنماییم کنید

نیلوفر 14 ساعت قبل
2

عکس همسرجدیدزهراعباسی رودوست دارم ببینم

0
ناشناس 14 ساعت قبل

اصلن با شهیدحججی قابل مقایسه نیست .موهش سفیده !معلومه تفاوت سنی زیاده!

ناشناس 14 ساعت قبل
1

اسم و عکس همسر جدید زهرا عباسی همسر شهید حججی

3
رهام 14 ساعت قبل

فکر میکنی عکس اونا مثل شهید عزیزمون محسن حججی امامی هست؟؟؟ هر دوتاشون انگار ۵۰ سالشونه

sromexs 14 ساعت قبل
3

اشتباه کردی خب ازدواج حق طبیعیه

جاسم ملک ابادی ازبم 14 ساعت قبل
3

تبریک میگویم به همسرشهیدحججی کاربسیارخوبی انجام داده ازدواج کرده بایست خودفروشی کندیاازدواج سنت پیامبرانجام داده اصل خداست حرف مردم مهم نیست حتی شهیدهم خوشحال میشود

0
رها 14 ساعت قبل

نه خیر …..اگر خود شما خدایی نکرده جوون فوت کنی خوشحال میشی همسرت خیییلی زود ازدواج کنه ؟؟کمی با عقل صحبت کنین

0
پروین 14 ساعت قبل

کارنادرستی کرده بایدبیشترصبرمیکرد

سارا جعفری 14 ساعت قبل
2

بسیار کار پسندیده ای کردند وآرزوی خوشبختی براشون دارم وخیلی مشتاق هستم عکس و بیو گرافی همسر جدیدشونو ببینم ،لطفا اگر امکان داره !

علی 14 ساعت قبل
2

اتفاقا کارشون درسته امام علیی علیه السلام هم بعد شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها ازدواج مجدد کردن

فاطمه 14 ساعت قبل
1

خوشبختانه خانواده شهید حججی خودشون موافق بودن و پیام تبریک فرستادن.

0
ممد 14 ساعت قبل

سوال:آیا زهرا خانوم همسر دوم این آقا شدن؟؟؟

ناشناس 14 ساعت قبل
2

سلام ودرودبه شهداازصدراسلام تاکنون احسنت خانم عباسی شمابه واقع پیروسنت رسول الله (ص) هستیدومسلمان وشیعه واقعی کارتان خداپسندانه هست ان شاء الله دعای خیرشهیدبدرقه زندگی جدیدتان وخوشبخت وعاقبت بخیربشید …کاری به حرفای بی ربط وچرت و پرت مردم نداشته باشید درب دروازه رومیشه بست امادهان بعضی ازمردم روخیر بهتون تبریک ویژه میگم التماس دعا

ناشناس 14 ساعت قبل
-2

شهیدحججی واقعا قابل ستایش بود.میشدزهراعباسی باروح پاک این شهیدوالامقام زندگی کرد وبه پاش موند.اسم شهید حججی بالا سرخودش میذاشت ارزش هزارتاشوهرجدیدداشت.من خودم به شخصه باشهادت اقامحسن باشهداانس گرفتم.کارزشتی بود.بیای وصیت قرایت کنی وزنشوبگیری.زهراخانم خیالت راحت خوشبخت نمیشی.چون خیانت کردی.باکس دیگه ازدواج میکردی بهتربود

0
sromexs 14 ساعت قبل

شهید حججی خودش وصیت کرده ای بابابا این کار دل شهید رو هم شاد کرده شما چقدر تفکراتتون منفیه

2
عسکری 14 ساعت قبل

سلام . ما بهتر مسیر شهید رو ادامه بدیم کاری به مسیر همسر شهید نداشته باشیم بلاخره ایشان جوان بودن .. خب اقا محسن شهید شدن و رفتن خوشبحالشون .. خانم بیچاره اش چه گماهی کرده یه عمر تنها بماند

2
ناشناس 14 ساعت قبل

سلام دوست عزیزبرای حرف شمادوتادلیل محکم دارم 1اصلاخودمحسن حججی وصیت کردن و2این دستوراهل بیتمونه که بایددراعمالمون اعمال اون هارومعیارقراربدیم

4
ناشناس 14 ساعت قبل

چقدر بده به شهید حججی ارادت داری و داری دل زنشو میشکنی مشخصه راه عاشقی و انس گرفتن بلد نیستی اصلا وگرنه دل زنشو نمیکشستی وقتی یکیو دوست داری باید تعلقاتشم دوست داشته باشی متاسفم

ناشناس 14 ساعت قبل
1

سلامكار بدي نكرده ازدواج كرده ولي كاشكي اجازه مي داد دوسال مي گذشت بعدمن خودم فرزند شهيدممن ٧ماهه بودم وبرادرم٦سالهمادرم هرگز ازدواج نكرد

4
sromexs 14 ساعت قبل

خب این فرهنگ غلطه که جا افتاده خانم زهرا عباسی با این کار خواستن فرهنگ سازی بکنن

ناشناس 14 ساعت قبل
-2

سلام به نظر من اصل عمل ایشان کار بدی نیستو خود شهید هم راضی است. من فقط کمی نگرانکمرنگ شدن ارزشها هستم.

5
sromexs 14 ساعت قبل

کدوم ارزشها اگه روایات رو مطالعه کنید پیامبر چقدر توصیه میکرد زنانی که همسرانشون رو توی جنگ از دست دادن ازدواج کنناگه ارزش غیر از حرف پیامبره من دیگه حرفی ندارم

1
سُها 14 ساعت قبل

ارزش به نظر شما اینکه آدم زود ازدواج نکنه؟هه

عسکری 14 ساعت قبل
4

افرینخب کی بالاتر از مولا امیر المونین بعد از حضرت زهرا دخت رسوالله ازدواج مجدد کرد

4
الهام 14 ساعت قبل

مبارک باشه، امیدوارم که همسر خانم عباسی لیاقت پدری کردن برای یادگار شهید بزرگوار یعنی علی آقا رو داشته باشه، خدا به پدر و مادر شهید حججی هم اجر و پاداش اخروی عطا فرمای

ناشناس 14 ساعت قبل
4

سلام علیکم،..خانم عباسی عزیز امیدوارم درزیرسایه توجهات حضرت ولیعصر الله تعالی خوشبخت وموفق بوده وباشید،کاری بسیارخداپسندانه انجام دادیدهمچنان افتخارمی امیدوارم همچنان محسن های بیشتر دردامن بپرورانید چراکه ازدامن زن مردبه معراج رود بردامن مادرشهیدان صلوات. …….لیاقت وتوفیقات شماقبل ازدواج مجددتان برهمگان ثابت شده، آن توفیق همسری شهیدحججی وآن سربلندی عظیم باتوفیق شهادتش، درشان ومقام هرکسی نبودکه شما داشته اید،خوشبختی شماخواهربزرگوارآرزوی قلبی همه ماوبزرگواران میباشد،مواظب علی کوچولوی ماهمان یادگارآقامحسن عزیزمان باشید!التماس دعا عزیزم هرکجاهستین! !!

ناشناس 14 ساعت قبل
3

باسلام. …..اجرخانواده شهیدحججی عزیز الخصوص پپدرومادرشان باخانم فاطمه زهرا سلام الله علیه که فرزندشان همچون حسین واربه شهادت رسیدن،آرزوی خوشبختی وسلامتی برای تک تک اعضای خانواده شهیدحججی عزیز وسربلندی وسرافرازی وخوشبختی برای فرزندو همسرشان را داریم! ………….دوستان وهموطنان عزیز لطفا از گفتگوهاونظریات اضافی پرهیزکرده وفرصت دست دشمنان قسم خورده اسلام وکشورمان ندهید!

هموطن 14 ساعت قبل
4

هر دو بر یک محور اند … رضایت الله !ازدواج مجدد خانم عباسی رضایت خدا رو در برداره .. همونطور که شهادت آقا محسن داشت .

3
فاطمه 14 ساعت قبل

ايشان زني عجيبوشجاع مي باشند وهمينطوربسيارمومن وپاكدامن برايش آردوي خوشبختي وطول عمربراي خودوهمسرشان رادارم

محمد 14 ساعت قبل
2

با سلام به نظر من ارزش و تاثیر گذاری ازدواج خانم عباسی در این جامعه ای که بسیاری از ارزشهای دینی و اسلامی کم رنگ شده کمتر از اثرات شهدای مدافع حرم بویژه شهید بزرگوار آقا محسن نیست . اینگونه کارهای ارزشی ، از انسانهایی چون خانم عباسی بر می آید . ماجور باشید

ناشناس 14 ساعت قبل
1

شهادت محسن 50 درصد راه بود ایشون باید 50 در صددیگر راه را ادامه میداد باید حداقل چند سال دیرتر ازدواج میکرد وتو این فاصله شخصیت شهید را با انتشار اثری از شهید و سخنرانی ها ماندگار میکرد و گرنه پدر و مادر محسن که نمیتوانستند نه بگویند اونها وظیفه خودشونو انجام دادند وظیفه ایشون هم اگر امکان داشت همین بوده

4
ناشناس 14 ساعت قبل

درسته ازدواج دوباره حق ایشان بود ولی من نمی فهمم که چطوری تونست هضم کنه شهادت همسرشو اونم با اون شقاوتی که ره داد و اییینقدر سریع بره شوهر کنه چطور دلش اومد می تونست حداقل سه سال سوگوار باشه اونکه پادشاه تایلند بود که مسلمانم نبود به احترام پدرش سه سال سوگواری کرد این ازدواج بد نبود ولی با این سرعت خیلی عجیب بود چقدر زود آدمها فراموش میشن یک زمانی یکی جدا میشه خوب یک چیزی ایشون همسرشو ازدست داد ازدواج به این سرعت معنی نداشت و گرنه اصل ازدواج مجدد ایرادی نداشت

دزفول-مدافع حرم 14 ساعت قبل
-1

با سلام خدمت همه عزیزان و قبولی طاعات و عباداتبا توجه باینکه شهید محسن ازهمرزمان بود و بنده هم علاقه زیادی بایشان داشتم و دارم و با توجه به روحیه والای شهید که دوست داشت که درجامعه حرکتش واقعا جریان ساز باشد لزا همسر محترم ایشان هم بطبع واقعا حرکتی جریان ساز و تحول در جامعه ایجاد کردند که مورد تحسین است و قطعا محسن هم ازین تصمیم خوشحالست. ان شاءالله

5
ناشناس 14 ساعت قبل

جالبه که نه فقط توجیه میکنن بلکه اسطوره ازاین خانم میسازن وکارشون روبزرگنمایی میکنن

عباس محبی 14 ساعت قبل
5

راهی رو رفته که مورد پسند محسنه و اونو بهش در قیامت می رسونه …انشاا… در جهان باقی کنار هم باشن

بی ادب نباش به تو چه 14 ساعت قبل
1

بی ادب نباش به تو چه

بی ادب 14 ساعت قبل
0

امیدوارم علی کوچولو از موضوع ازدواج مامانش راضی باشه

احسان 14 ساعت قبل
2

ازدواج ایشون کار بدی نبود.. عجله برای ازدواج کمی غیر معقول و به دور از احساسات و منطق بود.

فقط خدا🌹🌹🌹🌹 14 ساعت قبل
1

از نظر من خانم عباسی فداکاری بسیار بزرگی در حق زنان جامعه ما کردن و با فرهنگ اشتباهی که در جامعه ما رواج پیدا کرده مبارزه کردن واقعا باید به همچنین شیر زنی احسنت گفت .براشون آرزوی خوشبختی رو دارم 💐🌸🌹🌺

4
ناشناس 14 ساعت قبل

سریع اسطوره سازی کنید!!!!

فاطمه 14 ساعت قبل
3

اين نظرشماست ايشان اينقدر درايت داره كه زودياديرتشخيص بده فرزندمعصوم وپاكش خيلي راحت وجودشخص جديدرامي پذيره وايشان بااين ازدواج مانع ظلم درحق خودوفرزندش ميشودان شااللهكه به سعادت دنيوي واخروي برسند

ناشناس 14 ساعت قبل
3

سلام و باعرض تبریک به خدمت خانوم عباسی میخاستم به هموطنان عزیزمون عرض کنم من خودم همسرشهیدهستم بعداز۸ماه شهادت همسرم ازدواج کردم.بخاطرشرایطم. هیچ وقت درمورد دیگران قضاوت نکنین

2
سُها 14 ساعت قبل

کاره درستی کردی عزیزم

ناشناس 14 ساعت قبل
4

مبارکشون باشه من یک فرهنگی هستم همیشه برای دانش آموزان اسم این مرد بزرگ رو میبرم

کوثر 14 ساعت قبل
6

شما از همه زوایای قضیه خبر دارید ؟ همینجوری بی دلیل و اطلاع همیشه قضاوت کردیم که آنقدر مشکلات زندگیمان زیاد شده، ازدواج کرده کار درستی هم بوده! شاید اون هم دلایل خاص خودش رو داشته! قضاوت نکنین که حدیث هم داریم هر کس قضاوت کند نمیرد تا در همون شرایط قرار گیرد!

ناشناس 14 ساعت قبل
5

فقط میتونم بگم بهترین کارو کرد انشالا که موفق باشید.

رمضانعلی سلیمانی 14 ساعت قبل
4

سلام .درود به رهبر هوشیار اسلام ایت اله خامنه ایودرود به روح بزرگ شهید حججیافرین به روش وعملکرد خوب زهرا عباسی که سنت پیامبر اسلام را پیاده وبدعتی که زنان شهدا تنها باشند واین رسم خیلی بی مورد راحدف کردو رسمی قشنگ را به یادگار گذاشت مبارکش باشه خوش باشه وبا سلامتی زندگی کنیاد حججی گرامی باد

خادمه المهدی"عج" 14 ساعت قبل
2

سلام.به نظرم همین تعجیل درازدواج خودنیزدرراستای اصلاح فرهنگنادرست ازدواج مجددهمسران شهدا به حساب میادمرحبابه این بانو…

1
ناشناس 14 ساعت قبل

یه زمانی یادش بخیرکه زنان به پای عشق همسرشون تا آخرازدواج نمیکردن …این صبروعشق اون زنها قابل احترامه

ناشناس 14 ساعت قبل
-1

کمی زود بود برای جامعه امروزی امابدیهی است که همسران مدافع حرم همه جوانندوحتما ازدواج خواهنکرددع

2
ناشناس 14 ساعت قبل

خداکنه زندگی یک زن دیگرروخراب نکنن وازهم نپاشونن…

ناشناس 14 ساعت قبل
1

آیا شوهر دوم زهرای عباسی مجردی هست یا متاهل

2
نویسنده 14 ساعت قبل

همسر شهید کار درستی کرد

0
ناشناس 14 ساعت قبل

آخ آخ …منم بهداین فکرمیکنم …اگرزن داشته وهمسراولش راضی نبوده …چقدرماجرا غم انگیزترمیشه فکرش هم حالم روخراب میکنه …خدا ان شاءاالله دربهشت همسربهتری بهدشهیدحججی عنایت کنه

انسان 14 ساعت قبل
0

آقاکوروش شمابهتره بیشتردرموردزمان هخامنشی زرزرکنیدگنده گویی ممنوع ببخشیدشاشیدم توکلامت.

ایرانی 14 ساعت قبل
6

مابایدبه جای دخالت درزندگی خصوصی دیگران وکاری که ربطی به مانداردبرای شادی ارواح طیبه شهداوشهیدمحسن جان قرآن بخوانیم واینقدربدن این شهیدرادرقبرنلرزانیم آیابااین صحبتهاخجالت نمیکشیم سرمزارشان برویم کمی فکرکنیم؟؟؟؟

0
سُها 14 ساعت قبل

چه نظر خوبی واقعا خجالت بکشیم

قاسم 14 ساعت قبل
-1

سلام از نظر شرع واسلام هیچگونه ایرادی ندارهفقط کمی زود ازدواج کرد واگر حضرت علی ع را مثال میزند امام اولا امام ع چهار تا از فرزندان بزرگوارش کوچک بودند دوما آقا رهبر یه جامعه بود والگوبهتر بود چندی حرمت شهید را حفظ میکردبعد ازدواج میکرد به هرحالخوشبخت باشنبا این کار یک دفعه ازمحور ارادتمندان به شهیدکمی زود خارج شدوالله اعلم

0
سُها 14 ساعت قبل

کی گفته به شهدا بی حرمتی شده؟؟؟ ایشون میدونستند که همسرشون شهید میشه و حتما هم همسرشون گفته به هیچ عنوان بعد من صبر نکن و ازدواج کن مطمئن باش خوده شهید و خانواده شهید راضی ترن

مهتاب 14 ساعت قبل
1

امام علی همزمان چند تا همسر داشتند لطفا مثال بهتری بزنید میتونید زنان پیامبر رو مثال بزنید که هرگز ازدواج نکردند به سفارش پیامبر

-2
roya 14 ساعت قبل

هیچ جا نخوندیم اینو

1
ناشناس 14 ساعت قبل

ای سها چقداطلاعاتت کمه لطفا جایی که نمیدونی سکوت کن….همسران پیامبربه حکم صریح قرآن ٬ مادران مومنین خطاب شده اند وازدواج بعدازپیامبربرآنها حرام بوده

0
ناشناس 14 ساعت قبل

بله ازدواج باهمسران پیامبر برمومنین حرام شدواونها هم تا آخرازدواج نکردند.

ملیحه سادات 14 ساعت قبل
3

سلام زهرا جان مبارک باشد آفرین شیر زن محسن جان از شما راضی هست در شهز ما همسرا ن شهید زیاد هستن وازدواج نکردن به خاطر حرفهای بیهوده وفضولی سود جویان اما شما بهترین کار را کردین فرزند شهید محسن هم مطمئن باشید از شما راظی هست ومن میدانم که شما می توانی درست ایشان را قانع کنید مرحبا به شما همسر شهید شما خیلی بزرگ است من سفره صلوات های زیادی برای ایشان می گذارم امیدوارم در سایه خدای بزرگ موفق باشید

ناشناس 14 ساعت قبل
-2

کاش مادر شماهم تو کودکی شما ازدواج کرده بود

ناشناس 14 ساعت قبل
8

اون وقت هزینه ی زندگی رو از کجا درمی اوردند و سالها تنها در یک خانه به همراه بچه زندگی میکردند؟ این درسته؟

ناشناس 14 ساعت قبل
1

سلام البته که هر زنی بعد شوهرش که فوت کرد باید ازدواج کرد ولی نه اینقد زود کسایی که حتی طلاق میگیرن هم بعد مدتی ازدواج میکنن شوهر ایشون مرد بزرگی بود

عاشق شهدا 14 ساعت قبل
5

خانم زهرا عباسی کسانی که فکرشون کم هستش از این که ازدواج کردید مخالفت میکنن ولی کساتی که میدونن ازدواج چه عمر خدا پسندانه ایی هستش خوشحال میشن مبارکتون باشه شما خیلی خیلی جوون هستید حیف تا اخر عمر تنها بمونید با یه بچه انشالا خوشبخت بشید میدونم داغ از دست داد شهید حجی هرگز از دلتون پاک نمیشه

برزو 14 ساعت قبل
7

خواهرم شما طبق شریعت اسلام وقانون عمل کردید من شما را فوق العاده شجاع نجیب و پاک دامن هستید و مطمئا هستم روح شهید شاد است چون شما راه راست و پاک دامنی انتخاب کردی خوشبخت باشی

1
سُها 14 ساعت قبل

چه خوب که آدمایی مثله شما هستن با ذهن روشنفکری و درک کردن زن ها

برزو 14 ساعت قبل
-1

اکر ایشان ده سال دیگر ازدواج میکرد به شهید احترام گذاشته بود ۰ دست بردارید از این حماقت این زن طبق قانون و شریعت اسلام عمل کرده با نجابت کامل

2
ناشناس 14 ساعت قبل

درست صحبت کنیدحماقت چیه ؟بله اگردیرترازدواج میکرداحترام بیشتری گذاشته بود.زنهایی که همسرشون یک آدم عادی هست هم به عشق شوهرشون تا مدت زیادی صبرمیکنن …تاچه برسدبه شهیدعزیزحججی با اگن فضایل اخلاقی والا …واقعا که ارزشمندبودکه صبرکنندحتی دربهشت با ایشون باشن …حالا اگرهم نمیخواستن صبرکنن لا اقل میزاشتن دوسال بگذره!

برزو 14 ساعت قبل
2

تو اکر خجالت سرت میشد میفهمیدی یک خانم جوان از کودک شهید نکهداری میکند و همسر جدید ایشان با افتخار قصد دارد فرزند شهید را بزرگ کند شما معلوم فکر میکنی غیرتی هستی در این دوران چنین زنهای کیمیا هستن ۰

ناشناس 14 ساعت قبل
0

سلام زهرا خانوم خوش بخت بشی ایشالا ولی سعی کن یاد وخاطره شهید از زهنت هیچچچ وقت پاک نکنی واقعا زن عجیبی هستی موفق باشی🌹🌹🌺💞

ناشناس 14 ساعت قبل
5

سلام فقط یک حرف میزنم چطوری دارین قضاوت میکنین از شهید از سر بی تنش خجالت یکشین ای کاش زود قضاوت نکنیم

1
نریمانی 14 ساعت قبل

👌درسته

فاطمه 14 ساعت قبل
-2

من اولش از کار خانم عباسی خیلی ناراحت شم ولی بعد بهشون حق دادم هر کسی راه خودشو باید بره ایشون که اسیر آقا محسن نبودن هر انسانی آزاده در راه درست خودش انتخاب کنه حرفی نزنید که فردای قیامت مدیون این زن بشید

محدثه 14 ساعت قبل
0

هر کسی زندگی خودشو داره ولی اگر یکم صبر می کردین بهتر بود این جوری هم دل شهید هم خانواده ی محترمشان رازی تر بود و این جوری آقا علی راحت تر کنار می آمد

نویسنده 14 ساعت قبل
7

هندی های قدیم رسم داشتند که اگر مردی فوت می کرد زنش رو همراهش زنده در آتش می سوزاندند .بخواهید این طور فکر کنید شما هم فرق کمی با اونا ندارید فقط زن بیچاره باید تو تنهایی خودش بسوزه و حفظ ظاهر کنه .و با یک مرده متحرک فرقی نخواهد داشت.

سید حسین سجادی 14 ساعت قبل
6

انشالله خوشبخت بشن کار درستی انجام داده صدرصد خود شهید هم راضی هست فقط اینکه همسر جدید لیاقتش رو داشته باشه یا بهتر بگم خانم عباسی دقت کرده باشن در انتخاب همسر مثل اقا محسن که پیدا نمیشه ولی حداقل عقایدش نزدیک به محسن جان باشهشادی تمام شهدا از صدر اسلام تا الان مخصوصا شهدای مدافع حرم به طور خاص محسن حججی صلوات بفرس

حسین زاده 14 ساعت قبل
8

سلام. ما در مقابل نوشته هایمان هم مسئولیم . پس خیلی باید دقت کنیم . خانواده شهید هم مانند شهید حرمت و احترام دارند . بیاییم بهتر بنویسیم بهتر ببینیم و بهتر فکر کنیم و درست قضاوت کنیم. موفق باشید .

اردستانی 14 ساعت قبل
6

به نظر من کار خدا پسندانه ای کرده است تبریک می گو یم به خانم عباسی و التماس دعا دارم از ایشان

-1
ناشناس 14 ساعت قبل

لالهسلام و درود به روح پاک شهيدان و خصوصا شهید حججی عزیز که حسین وار به دیدار محبوب شتافتخانم عباسی عزیز ازدواج امر مقدسی است با یاد و ادامه راه شهید والا مقام و الگو دادن به فرزندانتان آنرا مقدس تر کنید

ناشناس 14 ساعت قبل
4

خیلی خیلی کار پسندانه ای کرده است من به ایشان تبریک می گویم

نویسنده 14 ساعت قبل
9

خدا رحمت کند محسن حججی عزیز رو

رها 14 ساعت قبل
1

ازدواج در امر مقدس اسلام خیلی کار پسندیده ای هست اما به نظرم شهید حججی یه اسطوره بود همنفس و همسرت بود زنده بود و باهاش پیمان روحانی بسته بودی نه جسمانی ای کاش این رو هم درک میکردی ای کاش میذاشتی نامش همیشه روی سرت باشه اگر به جهان مس از مرگ ایمان داشتی برای ازدواجت خیلی زود بود خیلی چون اون جانش داده بود تو دلی زندگیه دنیایی رو انتخاب کردی خواهرم

ناهید 14 ساعت قبل
8

سلام خیلی ها با اصل ازدواج مخالفت نکرده بودند در ابتدای جنگ هم این قضیه بوده که همسران محترم بعضی شهداء عزیز جوان بودند امام راحل نظرشان برای ازدواج مجدد مثبت بوده از لحاظ تعالیم دینی هیچ اشکالی برای این ازدواج نیست برای مقدار فاصله هم اسلام عده رو با آن شرایطش بیان کرده بعدش اختیار با همسر شهید عزیز است و خطوط قرمز برای سایرین چون دخالت در زندگی شخص این خانم است و اظهار نظر از این جهت صحیح نیست طبق موازین شرعی ایه ولا تجسسوا رو تا اخر مطالعه بفرمایید شرایط افراد متفاوت است و اختیار با ایشان است ما نمیتوانیم برای ایشان وقت تعین کنیم همان طور که اگر کسی در زندگی شخصی ما دخالت کند ناراحت میشویم با دخالت در زندگی این همسر شهید خود را از شفاعت شهید محروم نکنیم و او را آزار ندهیم .

پروین 14 ساعت قبل
-1

واقعا بایدبیشترصبرمیکردپسرش بزرگترمیشدبعدنامردی کردش

سُها 14 ساعت قبل
1

بلاخره ما این حرفتو باور کنیم که گفتی ازدواجش کاره درستیه یا این حرفتو که حالا که انقدر زود ازدواج کرده پس حتما پسرشو هم زود فراموش میکنه ؟؟ میده به پدر و مادر شهید حججی تا بزرگش کنن به نظر من که حرفاتون کاملا اشتباهه همونطور که یه مرد بعد فوت یا شهادت همسرش همسری اختیار میکنه همونطورم یه زن حق داره و از اون مهم تر این واژه که میذاشتی اسمش روی سرت بمونی رو درک نکردم یه زن خودش اسمش رو توی یادها ماندگار میکنه قرار نیست اسم یه مرد روی سرش باشه اگر زنید که این حرفو زدید باید بگم حیف کاش یکم زنانگی بلد بودیم و اگر مردید که باید بگم خب اطرافیان نمیتونستن بهتون بگن حق زنان چیه و صدالبته احتمالا اطرافیانتون که خانوم بودن از حقاشون گذشتن که شما براتون اشتباه برداشت شده که اصلا حقی نداشتن و وظیفه بوده

-2
ناشناس 14 ساعت قبل

واقعا خجالت بکشید…بهترین کار ممکن انجام داده ان شاءالله خوشبخت بشه و بتونه .زهرایی وار زندگی کنه و فرزند تربیت کنه .با ایمان .بااخلاص باشه.

سُها 14 ساعت قبل
7

اینکه ازدواج نکردید و به خودتون بها ندادید یعنی خیلی زن بزرگی هستید؟؟؟ چرا بزرگ بودن رو به تنهایی زندگی کردن میبینید؟؟؟ و از اون بدتر چون شما ازدواج نکردید دلیل میشه ازدواج نکردن برای دیگری هم خوب باشه؟؟؟ چه بد که بچه هاتون رو بی پدر بزرگ کردید و هیچ وقت نذاشتید سایه یه پدر خوب و مهربان بالاس سرشون باشه من مطمئنم همسر شما هم از این وضع اسف بار شما ناراحته و صدالبته اگر خودشون زنده بودن و جای ایشون شما فوت کرده بودید ( البته خدای ناکرده) حتما ازدواج مجدد داشتن و حقم داشتن که بعد شما ازدواج کنن واقعا متاسفم که این حرفارا از زبان یک زن میشنوم که باید الگو ساز باشد

سُها 14 ساعت قبل
7

از کی تاحالا ازدواج نکردن یعنی اراده داشتن

3
مهدیه 14 ساعت قبل

والا

ناشناس 14 ساعت قبل
9

واقعا خجالت بکشید تا جای کسی نباشید نمی تونید درموردش قضاوت کنید همه چیز که این مسائل نیست ایشون صلاح زندگی خودشون رابهتر میدونن دوره ی این حرفا گذشته تو دوره ی که کسی به کسی نیست تنهایی بدترین درد من بهشون تبریک میگم وبراشون آرزوی بهترین ها رادارم

نویسنده 14 ساعت قبل
0

سلام من امشب متوجه شده حالم همه لحاظ خراب شد ازدواج خوبه اما احترام شیهد سر جدا بر همگان خصوصا خانم عباسی ولله من خجالت کشیدم مدت چند سال می گذشت بهتر بود امروز اکثر مردم این ظلم خانم عباسی به خانواده ملت ایران. من این آقا که با خانم عباسی ازدواج کرد نفرت دارم احتمال این آقا تو مراسم های شیهد سرجدا تلویزیون دیدم ازش نفرت داشتم انگار بهم الهام شد هدف بد دارد تو دلم گفتم این چکاره هست اگر روز اول نقشه شیطانی داشت عذاب خدا و شهید عزیز حتمی هست اگر قلب پاک داشت خداوند آگاه هست بهتر بود خانم عباسی استان دور ازدواج میکرد آن حقوق شهید آن آقا بخورد ظلم هست خطرناک هست ریالی حقوق شهید بر همسر دوم سفره آن آقا باشه حرام هست من روز اول از این آقا خوشم نیامد خداوند دل ما را آگاه کرد خانم عباسی مواظب باش خداوند اگاهست !!!!

0
ناشناس 14 ساعت قبل

وااااای مگراون آقایی که اومده وبا همسرحججی ازدواج کرده زن هم داره؟؟؟؟سوال دارم کسی میدونه جواب بده یعنی همسردوم اون آقا شده؟؟؟؟/!!!!!اگراینطوره که عرف جامعه نمیپذیره!!!!!

محمد 14 ساعت قبل
0

ازدواج سنت حسنه ی نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم و اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام است. من هم با نظر بقیه موافقم و هر کار باید به موقع آن انجام شود، نه خیلی زود و نه خیلی هم دیر. الایحال حالا که ازدواج کردید این ازدواج را بهتون تبریک میگم و براتون در فصل جدید زندگی آرزوی موفقیت دارم. فقط یه خواهش ازتون دارم، هم خودتون و هم همسرتون راه شهید حججی عزیز را ثابت قدم و استوار ادامه دهید و حتی لحظه ای تأکید می کنم، لحظه ای از این راه مقدس خارج نشوید و یادگار عزیز شهید محسن حججی عزیز را مانند خودش بپرورید که این دنیا فناپذیر و محل گذر است نه محل ماندن و فردای قیامت نمی توانیم پاسخ خون شهدا را به این راحتی بدهیم. التماس دعا

همسر شهید یوسف پور و خواهر شهیدان کفعمی 14 ساعت قبل
1

سلام زهرا جان بسیار کار خدا پسندانه ای کرده ای آروزی خوشبختی دارم برایتون پسر عزیزتم زیر سایه ی خودت بزرگ میشه انشا…به این حرفها توجه نکن من مطمءن هستم ادامه دهنده راه شهیدم هستی ادامه میدهی و محسن عزیزم خوشحال هست تبریک میگم انشاءالاه راه همه شهداء ادامه دارد و تداوم هیچ کس هم حق ندارد برای دیگران تصمیم بگیرد الحمداله خانم عاقل و فهیمی هستی درست هم تصمیم گرفتی تا ابدم همسر شهید محسن حججی هستی و این نام پر افتخار هرگز از شما ساقت نمیشد ما همه زیر سایه امام زمان (عج) و شهداء و رهبری هستیم به امید دیدار و تبریک مجدد

ناشناس 14 ساعت قبل
1

امیدوارم حالتون خوب باشه.ازدواج تون که امری مقدس هست را تبریک میگویم.وازخداوند منان عمری با عزت و طولانی خواهانم.سایتون همیشه بالاسر پسرتون باشه.ماهمه شمارو همسر شهید حججی میدانیم.وبه همچین شمارا بانوی پاکدامن و روشن فکری میدانیم

ناشناس 14 ساعت قبل
4

ان شاء الله که سایتون همیشه بالا سر علی آقا باشه دوستون دارم

ناشناس 14 ساعت قبل
3

برام دعا کنید سما هستم عشق شهادت

فاطمه 14 ساعت قبل
-1

شما میخوای چیو ثابت کنی؟!!!کسی که باخدا معامله میکنه دنبال توجیح و لایک بقیه نیست…ب جای این توهمات روی اعتقادات و حرفاتون فک کنید…

فاطمه 14 ساعت قبل
1

شما میخوای چیو ثابت کنی؟!!کسی که باخدا معامله میکنه دنبال توجیح و لایک بقیه نیست..ی کم روی اعتقادات و حرفاتون فک کنید ب جای این توهمات…

roya 14 ساعت قبل
4

خوشبخت بشی عزیزم کار خوبی کردی ب این حرفا گوش نکن

roya 14 ساعت قبل
-1

خوشبخت بشی عزیزم کار خوبی کردی ب این حرفا گوش نکن

نویسنده 14 ساعت قبل
3

زهرا خانم شما که همسر شهید هستی از همسر شهیدتون بخوا که برای منم مانند خودش دعام کنه شهید بشم

بینام 14 ساعت قبل
5

سلام به نظرمن به حرمت خون شهیدوعشق به او میشد زمانی صبرکنندوبعداگردوست داشتندمی رفتندازدواج میکردند

بینام 14 ساعت قبل
1

بله واقعا انتظارمیرفت که به حرمت عشق وخون شهیدودلهای شکسته بعدازگذشت زمان بیشتری اگردوست داشتن بعدبرن ازدواج کنن.

ناشناس 14 ساعت قبل
0

عکسش فک کنم همون بالا هس…شهیدحججی کجا واین آقا کجا!!

1
اپاچی 14 ساعت قبل

این ناخن شکسته حججی هم نمیشه قیافش ادمو میترسونه حیف شهید حججی که همسر این خانوم بود

ناشناس 14 ساعت قبل
1

سلام.ازدواج امر مقدسی است.زنان شهدا نباید فدای افکار بیهوده شوند.باید به خانم زهرا عباسی و خانم های دیگر برای ازدواج مجدد تبریک گفت.ایشان حق زندگی دارد.محسن به آرزوی وصال یار رسید..پس نباید بگوییم ایشان باید جوانی خود را با تنهایی سپری کند.مبارکا باشه

محمد رضا 14 ساعت قبل
0

ایشان کار خوبی کرد.نه خلاف شرع کرده و نه خلاف عرف.بگوبید مبارک باشه و آرزوی خوشبختی برای خانم زهرا عباسی بکنید

بله مطمئا 14 ساعت قبل
-2

بله حتما

ناشناس 14 ساعت قبل
2

ایشون راست میگن

نویسنده 14 ساعت قبل
5

ازدواج حق خانم بود ولی باید یکسال صبر می کرد. به احترام ملت ایران.

نن 14 ساعت قبل
-2

ممم

اپاچی 14 ساعت قبل
2

اره همینطوره که میگی امتیاز ابدیشو از خودش و بچش و ایندش صلب کرد تا با این یارو که همسن پدربزرگشه مزدوج بشه

زاگرس تنها 14 ساعت قبل
11

کار درستی نکرد به احترام شهید دوسال صبر میکرد نه اینکه انقد زود ازدواج کنه

-1
ملاک اعمال باید حکم الهی باشد ، نه نظرخواهی مردم. 14 ساعت قبل

سلام خدا بر روح پاک شهید حججی.و درود بر پدر و مادر شهید و همسرش که هر کاری کردند ، همه در راستای تعالیم پیامبر اسلام بوده.

مریم 14 ساعت قبل
-1

زهرا خانم ب اون ساعت ها و زمان های طلایی ک با اقا محسن داشتید و ما مردم عام از همه ی اونها بی خبریم قسم هروقت اقا محسن رو زیارت کردی یا در رویا هاتون با ایشون هم صحبت شدید برای من و همه ی عزیزان دعا کنید ک اقا محسن این شهادت رو از پشتکار خودش وصبر و همکاری شما و دعای شماو مادر داره به همه ی عزیزان توصیه میکنم کمی از خاطرات شهید را مطالعه کنید /شاید ازدواج مجدد زهرا خانم هم یک عمل و کار فرهنگی بود ک قول و قرارش رو با عزیز دلش گذاشته بودو حالا با این کار روح اقا محسن رو شاد کرده

مریم 14 ساعت قبل
1

سلام زهرا خانم با سلام و عرض ادب خدمت شما و خانواده و و همچنین سلام گرمی ب روح اقا محسن عزیز یا جون امام زمان …. ب اون ساعت ها و زمان های طلایی ک با اقا محسن داشتید و ما مردم عام از همه ی اونها بی خبریم قسم هروقت اقا محسن رو زیارت کردی یا در رویا هاتون با ایشون هم صحبت شدید برای من و همه ی عزیزان دعا کنید … ک اقا محسن این شهادت رو از پشتکار خودش وصبر و همکاری شما و دعای شماو مادر داره … به همه ی عزیزان توصیه میکنم کمی از خاطرات شهید حججی را مطالعه کنید /شاید ازدواج مجدد زهرا خانم هم یک عمل و کار فرهنگی بود ک قول و قرارش رو با عزیز دلش گذاشته بودو حالا با این کار روح اقا محسن رو شاد کرده

-2
بازهم خودم 14 ساعت قبل

ک حتما همینطور بوده …..مبارک باشه عزیزدل اقا محسن

2
زهرا 14 ساعت قبل

خوب کاری کردی خانمی جوونی نباید مجرد بمونه

پریما 14 ساعت قبل
3

سلام زهراخانومکارتون پسندیده بودوپسرتون حتمابه یک سایه بالاسرنیازداشتندوخودتون به یک همیاروهمدل…بهتون تبریک میگمالتماس دعا

ارتمیس 14 ساعت قبل
0

بعضیا ها نمیدونن تنها زندگی کردن بدون سایه همسر یا بزرگ کردن ی بچه بدون پدر چقد سخته ولی من ک شهید محسن حججی رو لحظه سربریدن یا بازی کردن با علی میبینم خیلی اذیت میشم خیلی گریه میکنم کاش می توانستید با خاطرات محسن حججی زندگی کنی هم این دنیا و هم اون دنیا زن محسن حججی بودین

5
فاطمه کابلی 14 ساعت قبل

اگر من جای اون بودم هیچ وقت ازدواج نمی کردم ودیوانه میشدم

نویسنده 14 ساعت قبل
2

امیدوار خوشبخت بشید و نام شما همیشه همراه ایشان خواهد آمد .

مهدی 14 ساعت قبل
1

ما جای این خانم نیستیم و اصلا نمی تونیم نظر بدیم اما به تصمیم شون احترام میگذارم انشالله خوشبخت بشین ما مردم ایران عاشق شهید حججی هستیم و شما رو هم به خاطرنسبتون با این شهید بزرگوار دوست داریم

نویسنده 14 ساعت قبل
-2

.

3
ناشناس 14 ساعت قبل

سلامزهرا خانم خیلی کار درست و پسندیده ای کردخواهرمبه حرف هیچ احدی که میدونی حرف حق نمی زنن گوش ندهمطمئنم آقا محسن هم در بهشت به اقتدار و استحکام شما خیلی افتخار میکنندرسته که شهید حججی جسمشون نیست ولی رو نشون همیشه در بین خانواده و مردم هستاماپسر کوچولوتون هم باید سایه جسمانی یه مرد بالای سرش باشه

نویسنده 14 ساعت قبل
3

همسر شهید حججی خائن بتمام معنا هست لاقل میذاشت کفن شهید خشک بشه…..

نویسنده 14 ساعت قبل
2

سلام زهرا جان بسیار کارخوبی کردی .یاداین شهید والا همیشه تازنده ای درقلب وروحت هست.بالاخره باید ادامه زندگی بدی .سربلندباش وانشالله خوشبخت بشی .آمین

نویسنده 14 ساعت قبل
1

سلام بهتون تبریک میگم انشاالله خوشبخت بشید

ناشناس 14 ساعت قبل
0

خودش شوهر کردهکسی مجبورش کردندآزاد هست و اختیار زندگی خودش رو داره

سعید 14 ساعت قبل
0

خودش شوهر کردهکسی مجبورش کردندآزاد هست و اختیار زندگی خودش رو داره

س 14 ساعت قبل
3

چطور شما ازدواج سفید و فاحشگی و ازدواج باچند نفره رو حق افراد میدونید اما این ازدواج رو ناپسند میدونید

0
کاربر 14 ساعت قبل

وااقعا

سعید 14 ساعت قبل
-1

ازدواج باید حتما نامشروع باشه تا عده ای قبولش کنند

1
حانی 14 ساعت قبل

واقعا

ناشناس 14 ساعت قبل
-1

بهر یر دوست داریم

ناشناس 14 ساعت قبل
0

عز بز دوست زهرا عباسی زن عباس

-1
ناشناس 14 ساعت قبل

عزیز دوست زن عباس می شود

نویسنده 14 ساعت قبل
0

خیلی کارخوبی کرده دمش گرم😁😁😁

لاله 14 ساعت قبل
0

با سلام و درود به روح پاک همه شهيدان عزتمند خصوصا شهید حججی گرانقدرکه حسین وار به دیدار محبوب شتافتخانم عباسی عزیز ازدواج امر مقدسی است به پاس داشت و حرمت خون این شهید والا مقام با ادامه راه و سیره ایشان در زندگی و هدایت والگو دادن به فرزندانتان ازسلوک زندگی این شهید در پاداش شهادت مأجور باشید انشاء الله

لاله 14 ساعت قبل
1

سلام و درود به روح پاک شهيدان و خصوصا شهید حججی عزیز که حسین وار به دیدار محبوب شتافتخانم عباسی عزیز ازدواج امر مقدسی است با یاد و ادامه راه شهید والا مقام و الگو دادن به فرزندانتان آنرا مقدس تر کنید

لاله 14 ساعت قبل
-2

سلام و درود به روح پاک شهيدان و خصوصا شهید حججی عزیز که حسین وار به دیدار محبوب شتافتخانم عباسی عزیز ازدواج امر مقدسی است با ادامه راه و.سیره شهید والا مقام و الگو دادن به فرزندانتان آنرا مقدس تر کنید در پاداش شهادت ماجور باشید انشاء الله

نویسنده 14 ساعت قبل
1

نمیدانم

1
احمدرضا 14 ساعت قبل

واقعا

نویسنده 14 ساعت قبل
0

سلام خواهرم من هم تبریک می گویم اما یادان شهید بزرگوارازیادت نره

نویسنده 14 ساعت قبل
0

سلام علیڪمبا آرزوے خوشبختی و عاقبت بہ خیری براے شما بزرگوار.انشالله کہ همیشہ درپناه آقا امام زمان(عج)و شهدا باشید..از این کہ شنیدم ازدواج کردید بسیار خوشحالم.چون بہ نظرم همسران شهدا هم مانند بقیه ی افراد از این حق برخوردار باشند.امیدوارم خوشبخت باشید.یاعلی

گمنام 14 ساعت قبل
0

سلام علیڪمبا آرزوے خوشبختی و عاقبت بہ خیری براے شما بزرگوار.انشالله کہ همیشہ درپناه آقا امام زمان(عج)و شهدا باشید..از این کہ شنیدم ازدواج کردید بسیار خوشحالم.چون بہ نظرم همسران شهدا هم مانند بقیه ی افراد از این حق برخوردار باشند.امیدوارم خوشبخت باشید.یاعلی

ناشناس 14 ساعت قبل
0

وای چرا اینقدر تو زندگی مردم سرک میکشید ،،بخدا روح همون اقامحسن هم از شما راضی نیس که در مورد خانمش ای حرفا می زنید ،،بنده خدا ازدواج کرده ،،وای بر شما

نویسنده 14 ساعت قبل
0

خانم زهرا عباسی ن

نویسنده 14 ساعت قبل
0

زهرا خانوم

سمیه 14 ساعت قبل
8

نحوه شهادت هم مهمه اون بیچاره سرشوبریدن ماک نسبتی باهاش نداشتیم تادوسال دلمان خون بودحالااین خانم توعزاچطورهمسرانتخاب کرده درعجم محسن حججی متعلق ب همه مابودحق داربم نظربدیم

سمیه 14 ساعت قبل
0

شهیدخوشحال نشده لطفاباحرفاتان بعضی ارزشهاراکمرنگ نکنید زن بایدزن باشه اگ شوهرش رفت احترام بذاره این خانم اگ محسنم جانبازمیشدولش میکرد

0
عباسیخیلی متاسفم با این طرز فکر مردم ملت اسلام😐 14 ساعت قبل

بنظر من تا کی میشد تنها بمونن وقتی و با ازدواج نیمی از ایمان کانل میشههمیر شهید هرگز شهید حججی رو فراموش ننیکنی حتنا شهید هم با این انر پسندیده موافق هستن

1
فکرتون رو درست کنید 14 ساعت قبل

فکرتون خرابه کل خرتب

ناشناس 14 ساعت قبل
3

سلامخواستم اول مطلب بنویسم خواهرم دیدم لیاقتشوندارم با همین بی لیاقت بودنم امیدوارمبپذیری به حق حرمت خانم زینب ( ص )وظیفه دانستم تبریکی گفته باشم تا حق عدا رضایتاین شهیدبزرگوار اقا مخسن ححجی از ما وخانوادهگرامیش از ما راضی وخوشنود بوده باشدتبریک عرض میکنم امیداور بوده وهستم خانم زینب( ص) دست همه ماها را گرفته وعاقبت بخیرمان بگرداند برای روح بزرگ این شهید بزگوار فاتحه وبرایسلامتی خانم عباسی صلوات بفرستیمانشا ءالله خوشبخت یاشیخداوند پشت وپناهت بوده و باشدخدا حافظ

ناشناس 14 ساعت قبل
-2

سلام خدا بر روح پاک شهید حججی.و درود بر پدر و مادر شهید و همسرش که هر کاری کردند ، همه در راستای تعالیم پیامبر اسلام بوده.

مدافع 14 ساعت قبل
1

من به این چیز ها کاری ندارم پیشنهاد میکنم که شما هم قضاوت رو به خدا بسپارید…….

نویسنده 14 ساعت قبل
3

کی گفته همسران شهدا حق ازدواج ندارند ولی ای کاش همسر شهید حججی عزیز کمی صبر میکردند

1
زینب تهرانی 14 ساعت قبل

یکسال عزادار موند. توروخدا اول فکرکنیدبعد بنویسید یاحرف بزنید

ناشناس 14 ساعت قبل
-1

من به ازدواج مجدد همسر شهید حججی رو تبریک میگم

phoe.nix1971 14 ساعت قبل
-1

ازدواج امری پسندیده و نیڪ است و من این رو فارغ از هر نظریه دینی و مذهبی میگویمـ. لیڪن بعضی افراد به واسطه ی شـأن و منزلت همسرشان در جامعه و نزد مردمـ , بیشتر حساسیت و توجه دیگران را در زندگی شخصیشان حس میڪنند مثل خانمـ عباســـــی ! حالا اینڪه ایشـان فارغ از هر گونه قید عرفی جامعه و به دور از انتظــار ملــت ایــران اقـدامـ به ازدواج آنهمـ با شخصی میـــان ســال و قبــل از فرارسیــدن سالگرد شهـادت همسر قبلی ڪــرده !! امریست ڪه بایستی عمیــق تر به آن و نیـازهای جانبی این خانمـ پرداخت😲😈😵

phoe.nix1971 14 ساعت قبل
0

احسنت. گــــل گفتــــی مشتی

فرشته 14 ساعت قبل
0

انشالله خوشبخت شن و روح شهید حججی هم شاد باشه

عباسی 14 ساعت قبل
1

بنظر من تا کی میشد تنها بمونن وقتی و با ازدواج نیمی از ایمان کانل میشههمیر شهید هرگز شهید حججی رو فراموش ننیکنی حتنا شهید هم با این انر پسندیده موافق هستن

خدبحه 14 ساعت قبل
-1

با سلام .همسر شهید جواب بچش رو وقتی بزرگ شد چی میخواد بده ک چرا بخاطر پدرت حتی یکسال هم صبر نکردم .من جای خانواده شهید باشم بچه رو از این زن میگیرم

1
سمیه 14 ساعت قبل

باسلاماول ازهمه نباید اینقدر ساده قضاوت کنیم همسر شهید خیلی کار خوبی هم کردندهیچکس خبر ندارد شاید وصیت خود شهید باشد که ایشان ازدواج کنند

ناشناس 14 ساعت قبل
0

همسر شهید حججی بعد از شهادت شهید آنقدر معروف شدن ک معلومه خاستگارای زیادی گیرشون میاد فقط خدا کنه کسی باشه ک مثل آقا محسن حججی اونقدر پاک و مخلص باشه که بتونه جای همچین بابایی رو برا پسرش پر کنه

نویسنده 14 ساعت قبل
0

همسر جدید زهرا عباسی به درخواست شهید ازدواج کرد…….

حجت 14 ساعت قبل
0

سلام بر محمد ص و خاندان پاکشبا درود و سپاس خواهر عزیزم زهرا عباسی راه بسیار درستی رو در نظر گرفتی به گفتهای پیامبر اکرم تکیه کردی مبارکت باشد و خوشبخت باشی راه اسلام و اهلبیت را دنبال کردی براتون ارزوی موفقیت دارم درب دروازه رو میشه بست اما امان در درب دهان مرد

نویسنده 14 ساعت قبل
0

ج

زینب 14 ساعت قبل
1

واقعا این هایی که به خانم حججی توهین می کنند جواب خدا رو چی میدن؟

ناشناس 14 ساعت قبل
-2

من به این معتقدم که شهیدان زنده اند وزنان شهید وجود این عزیزانی که جان خود را با خدا معامله کرده اند واز زندگی ولذت دنیایی خود دست کشیده اند گوهر نایابی هستن شهیدانی که برای خانواده همسر و فرزندان خود چه در زمانی که زنده بودند و چه زمانی که شهید شدند باعث آبرو و افتخار ابدی هستن دیگران با شنیدن عشق و ایثار و گذشت و پاکی آنها غبطه میخورند وبرای بعضی ها هدایتگر میشون و همیشه ماندگار پس همسران شهید که لحظه به لحظه از نزدیک با آن ها زندگی کردن و وجود یک انسان واقعی که دور از هر گونه زشتی پلیدی ناپاکی دورویی دورنگی به دور بودند و مثل آب زلال و خدا را لحظه ای از خود جدا نمی دیدن چه نعمتی بالاتر از اینکه خدا چنین همسری را برایتان هدیه کرده که رنگ بوی خدایی دارند جایگزین کرد من معتقدم همسران شهید باید مثل شهدا باعث افتخار عزت آبرو باشن و خود را درگیر لذتهای دنیایی نکنن و تا آخر یک عاشق وفادار بمانن وهر لحظه با یادشان وخاطراتشان زندگی کنند وخود همگی میدانید که شهدا شبیه ندارند ما آدمها با قرآن مثل گوشت قربانی رفتار میکنیم هر کجا به نفع خودمان هست قبول میکنیم در واقع برخی از آدمها برای توجیح کار خود کلاه شرعی جور میکنند وبه زندگی امامان اشاره میکنند که هیچ کسی حق ندارد برای توجیح یا اثبات کار خود آنها را مثال بزنند چون آنها از روی لذت و یا شهوت ازدواج نکرده اند آنها امامان معصوم هستن یعنی دور از هر گونه عیب ومعصیتی گناهی تمام ازدواج آنها به امر خدا بوده نه خودشان آنها مامور به انجام بودن پس ما آدمها حق نداریم امامان معصوم خود را خرج لذت یا توجیح کارمون کنیم

نویسنده 14 ساعت قبل
0

خوشبخت بشید ان شاء الله😙

0
فردوس 14 ساعت قبل

سلام بر ملت عارفان کل کاینات زندگی زیباست ایزیبا پسند زنده اندیشان به زیبایی رسند آنقدر زیباست این بی بازگشت که ز برایش میتوان از جان گذشت

نویسنده 14 ساعت قبل
2

سلام،به زهرا خانم تبریک میگم بخاطر شجاعتشون توی شکستن سنتهای غلط که زن نباید بعد همسرش ازدواج مجدد کنه،ان شاءالله زندگی خوشی داشته باشید،ودعای پیامبر و اهل بیت پشت سرتون باشه چون راه درست رو ادامه دادید که این بزرگواران فرمودند

زهرا 14 ساعت قبل
0

انشا اله خوشبخت بشن تورو خدا اینقد دنبال حرف های مفت نباشید بزارید مردم زندگیشون وکنن

نسیبه فرجی 14 ساعت قبل
2

سلام خانم زهرا عباسی ضمن تبریک به شما وآرزوی خوشبختی برایتان .بنده با این دید به قضییه ازدواج شما نگاه میکنم که شما برای اینکه علی جان را محسن ححجی دیگری تربیت کنید لازم بود این تصمیم را بگیرید .امیدوارم سربازان زیادی برای امام زمان تربیت کنید

0
ruhvt 14 ساعت قبل

چجوری عکس شهید حججی دیدب

ناشناس 14 ساعت قبل
0

سلام علیکم هرکسی حق زندگی دارد شهید حججی شهید شد تا ما بتوانیم زندگی کنیم من هم به خانم عباسی تبریک عرض میکنم امیدوارم که موفق وسربلند باشند مطمئن هستم خود شهید هم راضی هستن چون ازدواج سنت پیامبر است

نویسنده 14 ساعت قبل
-2

ای کاش به حرمت خون آن شهید عزیز حداقل یک سال تحمل می کرد تا کمی داغ مردم سرد تر باشد . . . فکر می کنم که لیاقت نام آن شهید عزیز را نداشت و . . .

ناشناس 14 ساعت قبل
1

همسران شهدا خیلی مظلوم هستن هر کسی از راه میرسه چه آشنا و چه غیر آشنا بهشون زخم زبان میزنهکسانیکه زندگیشون پاره پاره شده به خاطر وطن و ناموس ما حقشون نیست آزارشون بدهیم.من خیلی دیدم هم در جامعه بین مردم و هم در ادارات وقتی این عزیران مراجعه دارن بهشون زخم زبان میزنن.حتی خود بنیاد شهید هم به خانواده شهدا جسارت و اهانت میکنه.خیلی از ادارات دیدم وقتی متوجه میشن ارباب رجوع از خانواده شهدا هستن بهشون بی احترامی میکنن.در خانواده شهدا همسر و فرزند شهید بیشترین و سخت ترین و بدترین آسیبها رو از هر لحاظ چه روحی و چه جسمی دیدن.بعد از اینها مادر شهید هست که لطمه روحی می بینه والسلام.موسوی

محمد 14 ساعت قبل
0

مبارکش باشه،به هر حال ایشون ازدواج کرده ،خانواده شهید هم راضی بودن ،خدا همه ی مارو به راه راست هدایت کنه،آمین

نویسنده 14 ساعت قبل
0

با سلام و تبریک فراوانتنها بودن فقط برای خود خدا خوب است و بس… حتی اگر بیت سیدالشهدا امام حسین باشی…اینکه سال شهید بگذره و از این دست صحبت ها… کار بزرگی نکردیزمانه طوری شده که در برهه خاص حرف و عمل باید یکی شود و صدایش بلندتر.و اینکه وقتی رهبری حضرت اقا تبریک گفتن و خانواده محترم شهید عزیز… چرا بحث و صحبت به حاشیه.

نویسنده 14 ساعت قبل
1

حق داشت ازدواج کنه این حق طبیعی اون بوده اما نه اینقدر زووووود

برای پاسخ کلیک کنید