وطن خود را در دو بند توصیف کنید صفحه 53 کتاب نگارش فارسی ششم

نویسنده

وطن من مانند کوه استوار است وهیچ وقت شکست نمیخورد وهمیشه برای من وطنی سرشار از شگفتی بوده است وطن من اسام است وطن یعنی هشت سال دفاع مقدس وطن یعنی زندگی وطن مانند مادر و چون شقایقی سرخ است وطن مانند چراغ روشنی است که برای همه مردم می درخشد فاطمه

نویسنده

من می خواهم وطنم را برای شما توصیف کنم وطن من ایران است ایران شهر ها و استان های زیادی دارد مانند تهران،مازندران ،دلیجان ،گیلان اصفهان و ….. که من در شهر دلیجان زندگی می کنم غذا های این شهر آش اسفندی ،آش رشته و …. کشور ایران ۳۱ شهر دارد ایران جاهی دیدنی زیادی دارد مانند کاخ گلستان،سی و سه پل

دلسا

آخریش خیییییییلی زیباست.آفرین بچه ها👏👏👏👏

نویسنده

واقعا عالی بود 😍👌👍👍❤❤

ناشناس

وطن ما مانند جورچین است جورچینی که همه زبان ها را در خود جای داده است

توضیح صفحه ۵۳ کتاب نگارش فارسی ششم وطن خود را در دو بند توصیف کنید و توضیح دهید از سایت نکس لود دریافت کنید.

جواب فعالیت نگارش ششم دبستان

وطن خود را در دو بند توصیف کنید

با سلام خدمت همه دانش آموزان عزیز و همه دبستانی ها و ابتدایی های پایه ششم کلاس ششم و یا اولیای عزیز که برای یافتن جواب صفحه ۴۷ کتاب نگارش فارسی ششم ابتدایی با عنوان وطن خود را در دو بند توصیف کنید و توضیح دهید به این سایت مراجعه کردید ما این مطلب را ایجاد کردیم تا شما عزیزان جواب این بخش را در نظرات پایین صفحه برای ما بفرستید تا با اسم شما این مطلب را تکمیل کنیم لطفاً جواب هایتان را به ما بفرستید.

جواب : وطن من چکیده 1400 سال کش مکش برای بپا داشتن حق است وطن من اسلام است اسلامی که در دیگر کشور ها فقط به یک اسم تبدیل شده است وطن یعنی 8 سال دفاع از کشور بدون هیچ کمکی از دیگر کشور ها. وطن من را خدا حفظ کرده است بی سابقه ترین دشمنی ها با ما انجام میشود ولی ما هنوز سر پا هستیم و این تو دهنی بزرگی به دشمنان وطن است.

40 سال است که میخواهند وطن مارا نابود کنند و 40 سال است خدا مارا حفظ کرده است در هر قسمت تاریخ وطنمان میتوانیم خداوند را احساس کنیم. اتفاقات زیادی برای وطن ما افتاده است ولی مردمان غیور کشور در هر برهه از تاریخ راه خدا را پیش گرفتند و اکنون شاهد این هستیم وطن ما یکی از قدرتمند ترین کشور های منطقه است امیدواریم خدا وطن مارا حفظ کند.

جواب بعدی : من به کشورمم ایران بزرگ به سرزمین کهن و باستانی با قدمت و پیشینه و فرهنگ چند هزار ساله به کشوری دارای تنوّع آب و هوایی و اقلیم های متفاوت با داشتن سرداران بزرگ، شاعران نامی، هنرمندان چیره دست با شاهکارهای به یاد مانده از آنان در جای جای این کشور همچون تخت جمشید در شیراز، سی و سه پل در اصفهان و ده ها آثار تاریخی دیگر افتخار می نمایم.

متن بچه ها در نظرات پایین صفحه

نویسنده : وطن ماننده چراغ روشنی است وطن ماننده مادر است وطن چون شقایق سرخی است.

ناشناس : هرسال هر روز هر ساعت هر دقیقه یک تن یا هزار تن برای بمب هایی ظالم است میمیرد وطن چوووو خاکی از بین نرفتنی و ایستادگی در برابر طالبان یعنی افغانستان شاید ایرانیان از ان کشور بدشان بیاید ولی نمیدانند کشور خودشان اندازه ی ان انقدر گایدار نیست فقظ یک دقیقع ایران را با افغاستان.

ام: مردها و زنان ایرانی پرتلاش و باایمان هستند.ایران قدیمی ترین کشورها است.

فاطمه : وطن من مانند کوه استوار است وهیچ وقت شکست نمیخورد وهمیشه برای من وطنی سرشار از شگفتی بوده است وطن من اسام است وطن یعنی هشت سال دفاع مقدس وطن یعنی زندگی وطن مانند مادر و چون شقایقی سرخ است وطن مانند چراغ روشنی است که برای همه مردم می درخشد.

غزل طلایی : ایران مانند مورواریداست که می درخشد .من ایران رادوست دارم زیرا شهیدان رزمندگان زیادی مانند آرش . دریاقلی و شهید تندگویان را در پرورانده است.

نویسنده : من می خواهم وطنم را برای شما توصیف کنم وطن من ایران است ایران شهر ها و استان های زیادی دارد مانند تهران،مازندران ،دلیجان ،گیلان اصفهان و ….. که من در شهر دلیجان زندگی می کنم غذا های این شهر آش اسفندی ،آش رشته و …. کشور ایران ۳۱ شهر دارد ایران جاهی دیدنی زیادی دارد مانند کاخ گلستان،سی و سه پل.

نویسنده : وطنم را دوست دارم چون مایه ی آزادی سربلندی و اعتیار و افتخارم است از من محافظت می کند با زبان او صحبت می کنم با خط او می نویسم وطنم را دوست دارم چون به من پناه داده است دلسوز و مهربان است.

نویسنده :میهن من ایران است. من میخواهم وطنم را برای شما توصیف کنم.وطن من ۳۱ استان دارد مانند : تهران،مازندران،گیلان،خوزستان،اصفهان و ……..من در استان تهران و در شهر تهران زندگی می‌کنم.
غذای محلی اینجا اشکنه اسفناج، آش رشته ، خورشت قرمه سبزی و ……. است.

مهدی مؤمنی : وطنم دوست دارم همه گل های قشنگ زیبا که کشور های مثل خراصان رضوی قشنگ است من هم بزرگ میشوم همه ی کشور در وطنم سفر میکنم.

سارا : دین وطن من اسلام هست. پایتخت وطنمان تهران است و زبانمان پارسی است . وطن ما اتفاق های زیادی دیده است . اتفاق هایی مانند ۸ سال دفاع مقدس. در این دوران دلاوران جان خود را فدای وطنشان کرده است و همه میدانند که هیچ وقت خون این شهیدان پاک نمیشود خداوند همیشه در کنارمان بوده و خواهد بود.

وانیا : وطن من چوگل نرم لطیف است اما چون کوه استوار وطن من همچو کهکشان نورانی است وطن من همچو جنگل وسیع است وطن من همچو باغ پر از گل زیبا است.

رقیه صوفی : وطن ما مثل مدادی است که هر چقدر نوک ان را تیز کنیم پایدارتر و مقاوم تر می باشد وطن مثل مدادی که در داخل چیزی فرو رفته هیچ وقت شکست نمی خورد و همیشه پابرجاست.

محمد معصوم : اسم وطن من پاکستان است و من حرم هر کاری برای وطنم انجام بدهم وطن زیبای خود را هیچ وقت از دست نخوابد داد وطن من خیلی از سختی ها را تحمل کرده.

یلدا : وطن من ایران است که خیلی ویژگی دارد.من میدانم که چه کسانی از وطن من دفاع کرده اند.شهیدانی مانند (محمد حسین فهمیده- شهید سرلک و شهید ابراهیم کچو رستاقی و ……)من با تمام وجودم به آنها افتخار میکنم.کشور من خیلی جا های دیدنی دارد( اصفهان- تخت جمشید- همدان-مشهد و……)ایران غذا های خیلی خوبی هم دارد ( آبگوشت- زرشت پلو-قرمه سبزی و……)

ثمین : وطن من ایران است.وطنم رادوست دارم چون مایه ی سر بلندی وافتخار من است.از من محافظت می کند با زبان او صحبت می کنم، با خط او می نویسم و…وطنم را دوست دارم ،چون به من پناه داده است .وطن من خیلی ویژگی ها دارد.وطن من همچو دریایی خرو شان است که با تماااااام وجودم از آن دفاع می کنم.
ای وطن دوستت دارم!

ناشناس : وطن من همچو دریایی خروشان است . که با تمام وجود از ملتش دفاعلام میکند. شاید وطن موجودی زنده نباشد اما سینه ای بزرگ دارد که هیچ‌گونه کشوری بزرگ تر از سینه یا آن را نداری. تنها فقط ملتی با لیاقت در این سرزمین زندگی می کنند. این سرزمین به دلیل طمع کشور های بیگانه هشت سال استوار جنگید.مقاوم تر شد. حال از مردانی میگوییم که بخاطر ناموس و وطن خود جانشان را از دست دادند. آری درست است وطن من ایران است.

زهرا چمک : من در ایران زندگی می کنم ایران کشوری بزرگ و زیباست و وقتی به پرچم سه رنگ زیبای ان نگاه می کنم احساس غرور و افتخار می کنم وطن من برای حفاظت از مردم این سرزمین شهیدان بسیاری داده و مانند کوهی استوار است در این دیار دانشمندان،هنرمندان ونخبگان بی شماری وجود داردکه برای سرافرازی میهنتلاش می کنند ایران زمین بناهای دیدنی و آثار تاریخی بی شماری مانند:سی سه پل اصفهان ،تخت جمشید،برج میلادو نظایر آن را در خود جای داده است که گردشگران و جهانگردان را به طرف خود می کشد من از اینکه در ایران زندگی می کنم خوشحال هستم.

غزل طلائی : ایران مانند مروارید است که می درخشد من ایران را دوست دارم زیرا شهیدان ورزمندگان زیادی مانند آرش کمانگیر،دریا قلی سورانی وشهید محمد جواد تندگویان را در خود پرورانده است.

نازیلا : وطن یعنی جایی که به دنیا آمدی با مردمانش بزرگ شدی درآنجا درس خواندی وکاره ای شوی.

مریم : وطن همچو چراغی است که در خانه ی ما می سوزد.

یلدا : وطن عزیز من ایران کشور پهناور و زیبایی است که کوه و جنگل و در یاد کویر دارد.

اکبری : سلام به نظر من ایران بهترین کشور است با شهید ها و استان های متنوع مثل شهیدان دریا قلی سورانی و….استان مانند سی و سه پل اصفهان و……من به کشورم ایران افتخار میکنم من کاشانی ام.

شاهداخت : وطن من جایی است که اقوام مختلفی در آن زندگی می کنند مانند لرها و بختیاری ها .. کردها و ……
وطن من جایی است که نژاد بیشتر کسانی که در آن زندگی می کنند آریایی است.
کشور من جایی است که شاهانی مانند هخامنش و دیگر شاهان آن را انتخاب کرده اند . کشور من جایی است که قدیمی ترین کشور جهان است و افتخاراتی مانند فردوسی و سعدی و حافظ در آن افتخار آفرینی کرده اند . کشور من جایی است که کسانی مانند میرزا کوچک خان و سردار اسد بختیاری ….. و سردار قاسم سلیمانی را داشته . با این همه افتخار من می توانم سربلند بگویم که آری من ( ایرانی ) ام

نویسنده : وطن یعنی عمق اصالت یعنی ریشه و شناسنامه یک ملت به گستردگی یک کشور.

سالار : وطن خود را دوست دارم چون من درآن با امنیت زندگی میکنم .وطن من شهید ان والامقام بسیاری دارد مانند سردار سلیمانی همرزمانش. واز ته دل وطنم ایران را دوست دارم.

نویسنده : وطن یعنی عمق اصالت یعنی ریشه و شناسنامه یک ملت به گستردگی یک کشور.

آذربانو : سرزمین من ایران بسیار باشکوه است. کوه های برافراشته آن نشان از عظمت و بزرگی این کشور عزیز را دارند و دشت های سبز و وسیع آن نشانه ی نعمت های بیکران خداوند براین سرزمین است.

نویسنده : من وطن خود را دوست دارم چون شهیدان جنگیدند وشهید شدند وایران را پیروز کردند این شهیدانی که جنگیدن برای پیروزشدن ایران بود.

نویسنده : ایران وطن من است .کشوری پهناور و وسیع است یکی از قدیمی ترین خاستگاه های تمدن بشری ور جاهان به حساب می آید دارای مردمانی خونـگرم و دلیر میباشد.

سارا : من هم برای دفاع از میهن خود راه شهیدان را ادامه میدهم و برای تمامی نوجوانان و جوانان سرزمینم ایران آرزوی موفقیت میکنم.

شیوا نوری : از نظر من وطن فقط مثل خورشیدیست که با تابیدن به ما و قلب ما کمک به زندگی دوباره ما و زنده بودن ما میکند.

فاطمه زهرا : متن پیام یا نظر خودتان را در این بخش تایپ کنیدوطن خود را دوست دارم چون من در آن با امنیت زندگی میکنم وطن من شهیدان بسیار زیادی دارد مانند احمدمکیان سردار سلیمانی و همزمانش. واز ته دل وطنم ایران را دوست دارم

نویسنده : وطن خود رادوست دارم چون ازما در مقابل دشمن دفاع کرده است وحالا ما باید از او دفاع کنیم.

الهام : از نظر من وطنم جاییست که مادر انجا زندگی می کنیم.

محمد حسین : بایدازوسایل عمرانی کمتراستفاده کنیم تاتعادل طبیعت ومحیط زندگی مابرهم نخورد.

دنیز : وطن مانند چراغ روشنی است
وطن مانند مادر است
وطن چون شقایق سرخی است.

تارا : من فرزند خاک ایرانم، سرزمینم را دوست دارم و حتی هنگامی که کلمه ایران را به زبان می آورم غرور فراوانی در وجودم احساس می کنم زیرا در جای جای این مرز و بوم آثار تلاش و غیرت و مردانگی های بسیاری نقش بسته و مردمان بزرگی از همین خاک، سربلند و با افتخار به آسمان ها پرواز کرده اند.اگر نمی دانی بدان، ببین و بپرس آن ها که را که رگ و خون داده اند تا قلب ایرانمان بتپد ….

مریم :‌وطن من بهترین وطن است.❤ پر از ادم های باخدا و فداکار هست ک هنوز خود را نیافته اند ما سرسبزی باغ ها و جنگل های خود را داریم🌳 و این به این دلیل است ک ما همه باهم هستیم و متهد پس بگو من این وطن را با هیچ چیز عوض نمیکنم وطن مادر شهیدان وپر از مردمانی ک دست در دست هم این وطن را استوارکرده اند خدارا هزار مرتبه شکر میکنم….

میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
پریسا دباغ 4 روز قبل
4

وطن ما بسیا ر شجاع عمل کرده است من عاشق وطن خود هستم

5
شیوا نوری 4 روز قبل

از نظر من وطن فقط مثل خورشیدیست که با تابیدن به ما و قلب ما کمک به زندگی دوباره ما و زنده بودن ما میکند

عسل شاه ولی 4 روز قبل
2

سلام متن بسیار جالب و دوست داشتنی بود خیلی ممنون

ناشناس 4 روز قبل
8

وطن ما مانند جورچین است جورچینی که همه زبان ها را در خود جای داده است

ناشناس 4 روز قبل
5

وطن مثل دریایی است که هیچگاه خشک نمیشود

نویسنده 4 روز قبل
7

میهن من ایران است. من میخواهم وطنم را برای شما توصیف کنم.وطن من ۳۱ استان دارد مانند : تهران،مازندران،گیلان،خوزستان،اصفهان و ……..من در استان تهران و در شهر تهران زندگی می کنم.غذای محلی اینجا اشکنه اسفناج، آش رشته ، خورشت قرمه سبزی و ……. است. پایان

10
نویسنده 4 روز قبل

من می خواهم وطنم را برای شما توصیف کنم وطن من ایران است ایران شهر ها و استان های زیادی دارد مانند تهران،مازندران ،دلیجان ،گیلان اصفهان و ….. که من در شهر دلیجان زندگی می کنم غذا های این شهر آش اسفندی ،آش رشته و …. کشور ایران ۳۱ شهر دارد ایران جاهی دیدنی زیادی دارد مانند کاخ گلستان،سی و سه پل

ناشناس 4 روز قبل
-1

وطن یعنی امنیت برای مردم.⁦⁦♥️⁩⁦♥️⁩💖⁦🇮🇷⁩

-1
آره 4 روز قبل

خوبه

ام البنین کرد از استان خوزستان 4 روز قبل
4

من عاشق وطنم هستم ولی باید مسئولان ما سعی و تلاش بسیاری بکنند تا کشورمان را آباد کنند

نویسنده 4 روز قبل
2

همه ی ما عاشق هستی عاشق کشورمان هستیم . نه تنها من بلکه تمام مردمان ایران که در هر جا وجود دارند

نویسنده 4 روز قبل
5

وطن هر انسان بهشت اوست،😍🥰👼

-2
فاطمه سما ویسی از استان خوزستان شهرستان اهواز 4 روز قبل

عالی

-2
پریسا 4 روز قبل

گل گفتی عزیز

نویسنده 4 روز قبل
2

وطنم دوستت دارم😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜

نویسنده 4 روز قبل
10

وطن من مانند کوه استوار است وهیچ وقت شکست نمیخورد وهمیشه برای من وطنی سرشار از شگفتی بوده است وطن من اسام است وطن یعنی هشت سال دفاع مقدس وطن یعنی زندگی وطن مانند مادر و چون شقایقی سرخ است وطن مانند چراغ روشنی است که برای همه مردم می درخشد فاطمه

M 4 روز قبل
-1

مردها و زنان ایرانی پرتلاش و باایمان هستند.ایران قدیمی ترین کشورها است.

رقیه سوفی از گمیشان 4 روز قبل
4

وطن ما مثل مدادی است که هر چقدر نوک ان را تیز کنیم پایدارتر و مقاوم تر می باشد وطن مثل مدادی که در داخل چیزی فرو رفته هیچ وقت شکست نمی خورد و همیشه پابرجاست

عباس رضایی 4 روز قبل
2

علی بود

سجاد حسین رضایی 4 روز قبل
4

از شما خیلی خیلی ممنونم که جواب این سوال را بمن دادید متشکرم

نویسنده 4 روز قبل
7

میهن من مای آزادی من است

سهیل 4 روز قبل
2

عالی

ن 4 روز قبل
6

خوب

♡آ وا♡ 4 روز قبل
2

من به وطن خود افتخار میکنم.😍

-1
محمد بنیامین 4 روز قبل

عالی بود

دارسی 4 روز قبل
5

وطنتو دست داری:/ن تروخدا پا داشته باش

ناشناس 4 روز قبل
4

وطن مانند سربازان عاشقی است که برای وطن خود از جان خود گذشتند وطن مانند راز فال های شعر حافظ است

3
ناشناس 4 روز قبل

وطن همانند مادر برای ما عزیز است

2
بیگی جون 4 روز قبل

واقعا

سمانه 4 روز قبل
4

وطن مانند سربازان عاشقی است که برای وطن خود از جان خود گذشتند وطن مانند راز فال های شعر حافظ است

ملینا 4 روز قبل
-1

ممنون ازتون

-1
امیر علی 4 روز قبل

خیلی ممنون خیلی خوب بود

ملیکا 4 روز قبل
5

خیلی قشنگ و زیبا نوشتی ممنون از نوشته ات

اکبری 4 روز قبل
6

سلام به نظر من ایران بهترین کشور است با شهید ها و استان های متنوع مثل شهیدان دریا قلی سورانی و….استان مانند سی و سه پل اصفهان و……من به کشورم ایران افتخار میکنم من کاشانی ام

نویسنده 4 روز قبل
4

وطن همچو چراغی است که در خانه ی ما می سوزد

NAZILLA 4 روز قبل
2

وطن یعنی جایی که به دنیا آمدی با مردمانش بزرگ شدی درآنجا درس خواندی وکاره ای شوی

هستی بازرگان 4 روز قبل
-2

عالی بود

هلن فاروقی 4 روز قبل
-1

خوب بود

وطن من یک کشوری کهن است 4 روز قبل
6

🥰🥰🥰🥰

نجمه 4 روز قبل
-1

وطن مانندچراغ روشن است ازوطنم دفاع میکنم

نویسنده 4 روز قبل
3

مهسا میلاسی من وطن خود را دوست دارم وطن من با اینکه بعضی موقع ها غرورم را شکستی دوستت دارم

2
کارزان 4 روز قبل

وطن خود را در دوبند تو صیف کنید

یلدا 4 روز قبل
2

وطن عزیز من ایران کشور پهناور و زیبایی است که کوه و جنگل و در یاد کویر دارد

نویسنده 4 روز قبل
2

ایران وطن من است .کشوری پهناور و وسیع است یکی از قدیمی ترین خاستگاه های تمدن بشری ور جاهان به حساب می آید دارای مردمانی خونـگرم و دلیر میباشد

sarin 13 4 روز قبل
3

عالی بود واقعن ممنون هستم

-1
امیرعلی اقبالیان 4 روز قبل

آره

نویسنده 4 روز قبل
3

من وطن خود را دوست دارم چون شهیدان جنگیدند وشهید شدند وایران را پیروز کردند این شهیدانی که جنگیدن برای پیروزشدن ایران بود

مهلا 4 روز قبل
3

it is very good and cool

نویسنده 4 روز قبل
-2

وطن من زیبا است

نویسنده 4 روز قبل
5

کشور من ایران بسیار پهناور و زیبا است و شهدای زیادی دارد ❤ندا

4
Neda 4 روز قبل

عالی

4
پیمان 4 روز قبل

خیلی عالی بود

نویسنده 4 روز قبل
3

وطن یعنی عمق اصالت یعنی ریشه و شناسنامه یک ملت به گستردگی یک کشور

شاهدخت 4 روز قبل
5

وطن من جایی است که اقوام مختلفی در آن زندگی می کنند مانند لرها و بختیاری ها .. کردها و ……وطن من جایی است که نژاد بیشتر کسانی که در آن زندگی می کنند آریایی است.کشور من جایی است که شاهانی مانند هخامنش و دیگر شاهان آن را انتخاب کرده اند . کشور من جایی است که قدیمی ترین کشور جهان است و افتخاراتی مانند فردوسی و سعدی و حافظ در آن افتخار آفرینی کرده اند . کشور من جایی است که کسانی مانند میرزا کوچک خان و سردار اسد بختیاری ….. و سردار قاسم سلیمانی را داشته . با این همه افتخار من می توانم سربلند بگویم که آری من ( ایرانی ) و از نژاد( آریایی ) هستم . 👏👏👏👏

-2
پارلا 4 روز قبل

عالیه

نویسنده 4 روز قبل
4

ایران پر افتخارترین کشور استآتریسا

عروس هلندی 4 روز قبل
5

متن بسیار خوبی دارد 👌👌👌👌تسلیت میگویم برای شهید دل ها حاج قاسم سلیمانی🖤🖤🖤🖤🖤😔😔😔😔😔😔😔

باران 4 روز قبل
-2

وطنم:مادرم

باران 4 روز قبل
4

همهی بچه ها هنر مندن:-)

5
مهرسا 4 روز قبل

کاملا

6
فاطمه 4 روز قبل

درسته مهسا

آذر بانو 4 روز قبل
5

سرزمین من ایران بسیار باشکوه است. کوه های برافراشته آن نشان از عظمت و بزرگی این کشور عزیز را دارند و دشت های سبز و وسیع آن نشانه ی نعمت های بیکران خداوند براین سرزمین است

3
ریحانه خانوم 4 روز قبل

عالییییی👌👌👌

3
پ 4 روز قبل

عالی

دکتر بهار امیری 4 روز قبل
6

واقعا خیلی زیبا نوشتند تحت تاثیر قرارگرفتم

ناشناس 4 روز قبل
6

عالی

دلسا 4 روز قبل
9

آخریش خیییییییلی زیباست.آفرین بچه ها👏👏👏👏

سالار 4 روز قبل
4

وطن خود را دوست دارم چون من درآن با امنیت زندگی میکنم .وطن من شهید ان والامقام بسیاری دارد مانند سردار سلیمانیهمرزمانش. واز ته دل وطنم ایران را دوست دارم.

-1
ولورلوللور ی 4 روز قبل

خیلی خوب بود

علی 4 روز قبل
2

نه خیلی دوست دارم

نویسنده 4 روز قبل
4

ووطن خود رادوست دارم چون ازما در مقابل دشمن دفاع کرده است وحالا ما باید از او دفاع کنیم

بنده ی خدا 4 روز قبل
5

ممنون برای جواب این سوال عالی♥♥♥💎

محمد علی محمدی 4 روز قبل
3

خیلی عالی بود ؛من هم برای دفاع تز میهن خود راه شهیدان راادامه میدهیم

-2
خوب بود 4 روز قبل

عالی

ثمین 4 روز قبل
3

خیلی خوب نوشتی ممنون از نوشتت متوجه شدم که….

ناشناس 4 روز قبل
-2

این متن ها خیلی خوب بود

ناشناس 4 روز قبل
-2

خیلی خیلی عالی بود ازتون تشکر می کنیم

ناشناس 4 روز قبل
-2

خیلی به وطن اشاره شده است تشکر می کنم

فاطمه زهرا 4 روز قبل
-2

متن پیام یا نظر خودتان را در این بخش تایپ کنیدوطن خود را دوست دارم چون من در آن با امنیت زندگی میکنم وطن من شهیدان بسیار زیادی دارد مانند احمدمکیان سردار سلیمانی و همزمانش. واز ته دل وطنم ایران را دوست دارم

مریم حبیبی 4 روز قبل
2

وطن من مایه آزادی من است وممنون وخیلی جالب ودوست داشتنی بود باسپاس 😚😚😚😚😚😚😚😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😀😀😁😁😁😁😁 و طن خودم رابسیار دوست دارو😻😻😻

مریم حبیبی 4 روز قبل
-1

عالی بود😉😉😉

مریم حبیبی 4 روز قبل
-1

وطن ما مانند یک کوه استوار✊✊✊✊✊✊

-1
نویسنده 4 روز قبل

خیلی خوب بود

ناشناس 4 روز قبل
3

خیلیییییییییییی عاللللییییییی بودجانم وطن😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘

بیگی جون 4 روز قبل
3

خیلی ممنون از لطف شما بازم مثل همیشه عالی بود. واقعا به کارم اومد

نویسنده 4 روز قبل
4

وطن همانند دشت سر سبز وزیبا است

رها 4 روز قبل
1

عالی بود 😍😍😍😘😘😘😘

دوست 4 روز قبل
1

عالی بود ممنون

0
شکیلا 4 روز قبل

خیلی خوب بود

ثنا 4 روز قبل
0

عالی بود متشکرم

رونیکا 4 روز قبل
-1

من ازهمه نظر های خوب شما متشکرم

تارا 4 روز قبل
0

من فرزند خاک ایرانم، سرزمینم را دوست دارم و حتی هنگامی که کلمه ایران را به زبان می آورم غرور فراوانی در وجودم احساس می کنم زیرا در جای جای این مرز و بوم آثار تلاش و غیرت و مردانگی های بسیاری نقش بسته و مردمان بزرگی از همین خاک، سربلند و با افتخار به آسمان ها پرواز کرده اند.

0
آیسا 4 روز قبل

عالی

مریم 4 روز قبل
-2

باهات موافقم

یلداجووووون 4 روز قبل
1

عااااااالی خیلی بدردم خورد مممنونم فقط ادم بعضی موقع ها معنی ها سو نمیفهمه❤😜😋😍

هلیا 4 روز قبل
-2

وطن من ((ایران))سرزمینی پهناور زرخیز و باشکوه است . کشوری که از نظر طبیعی تنوع بسیار دارد کوه های سر به فلک کشیده دشت های پر از گل وگیاه کویرهای جذاب دره های عمیق و ناشناخته ، رود های خروشان دریاچه و دریاهای وسیع و… کشور مرا به یکی از دینی ترین کشور های دنیا تبدیل کرده است🇮🇷🇮🇷

نویسنده 4 روز قبل
0

وطن من ایران سرزمینی پهناور است که زرخیز و باشکوه است کشوری که از نظر طبیعی تنوع بسیار دارد کوه های سر به فلک کشیده ودشت های پر از گل وگیاه کویر های جذاب دره های عمیق و ناشناخته رود های خروشان ،دریاچه ودریاهای وسیع و… کشور مرا به یکی از دیدنی ترین کشور های دنیا تبدیل کرده است🇮🇷🇮🇷

بدون نام 4 روز قبل
-1

خب نوشتم دیگ تا تو نستم

نویسنده 4 روز قبل
2

من چیزی نمیدونم ببخشید ❤❤🤩🤩

2
محمد 4 روز قبل

وطن من وطن شهیدان است ؛ وطن من وطنی آباد و خرم است .من به این وطن افتخار می کنم و وجود وطن من باعث سربلندی من می شود

ناشناس 4 روز قبل
-1

خیلی ممنون

ناشناس 4 روز قبل
-2

ایران کشوری بزرگ و پهناور است و بسیار زیبامن وطن خود را دوست دارم

نیما 4 روز قبل
1

خوب بود

نیما 4 روز قبل
2

وطن دوستی ز ایمان است

نیما 4 روز قبل
3

کشور ما از قبل از اسلام وجود داشته

آنتن دهی به همه کسانی 4 روز قبل
-1

۷۷۷

کیارا عالیان 4 روز قبل
-2

خیلی خوب

نویسنده 4 روز قبل
-1

من وطنم خیلی دوست دارم وطن ما زبان مادری ماست و نباد ان را فراموش کنیم

-1
تنها 4 روز قبل

عالی عالیه

0
مانلی 4 روز قبل

عالی بود.❤️😍

نویسنده 4 روز قبل
2

وطن من عالی است

نویسنده 4 روز قبل
8

واقعا عالی بود 😍👌👍👍❤❤

0
یاسمین 4 روز قبل

عالیههههه😘

2
یاسمین 4 روز قبل

والاچیزی به ذهن خودم نرسید😁احسنت برشما😂👍👍👍❤❤❤

-1
نویسنده 4 روز قبل

وطن

نویسنده 4 روز قبل
-2

وطن عزیز من ایران کشور پهناور و زیبایی است که کوه هاسر به فلک کشیده جنگل های پهناور دریاهای خروشان و کویر دارد

نویسنده 4 روز قبل
0

وطن ما ایران است خوبید تلاش کنیم تا از دست دشمنان آن را رهایی بخشیم

ناشناس 4 روز قبل
-1

وطن ما ایران است خوبید تلاش کنیم تا از دست دشمنان آن را رهایی بخشیم

زهرا 4 روز قبل
-2

عالی بود

فاطیما 4 روز قبل
1

من وطن دوستم جون مایه ی افتخار من استچون وقتی فکر میکنم میبینم انقدر شهید جان خود را به خاطره به سرزمین،به وطن،به خانوادهایشان آسیب نبینند میروند ،،تا سرزمین خود را نجات دهند

-1
ناشناخته 4 روز قبل

سلام 💖عالی بود 💝دست همه ی عزیزان درد نکنه ♥️❤️😍😌

ناشناس 4 روز قبل
1

عالی*ست*آری*وطن*همین*طور*است*😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

رها کریمی 4 روز قبل
3

عا شق وطن هستم.😍😍🌹🌹💝💝💝

🌹🌹🌹 4 روز قبل
-2

سلاممن وطنم را دوست دارم👋👋👋

نویسنده 4 روز قبل
1

وطن من از هر كوهى محكم تر و استوارتر است

نویسنده 4 روز قبل
0

وطن من در مقابل دشمنان و مشكلات از هر كوهى محكم تر و استوارتر است

نویسنده 4 روز قبل
0

وطن من در مقابل دشمنان و سختى ها أز هر كوهي محكم تر است

نویسنده 4 روز قبل
1

وطن یعنی جان ادمی زاد وتن یعنی اواز قنارد وتن یعنی عشق

ناشناس 4 روز قبل
0

وطن یعنی جان ادمی زاد وتن یعنی اواز قنارد وتن یعنی عشق

نویسنده 4 روز قبل
0

به نظر من وطن همان عشقی است ک ب خانواده داریم ما همان طور ک از خانواده خودمان حفاظت میکنیم باید از وطن خو نیز مراقبت کنیم این درسی ک ما خوانده ایم درواقع میخواهد در مورد وطن دوستی صحبت کند و بگویید ما همیشه باید از وطنمان محافظت کنیم…..🌸

حسنا رحمتی 4 روز قبل
1

وطن مثل گل سرخ است که شهیدان زیادی در آن وجود دارد کشور من شهیدان با ارزشی خون دادند و من برای سربلندی کشورم درس میخوانم تا در آینده برای کشورم فرد مفیدی باشم

0
تارا 4 روز قبل

احسنت برشما

2
امیرمحمد 4 روز قبل

آفرین به تو

من افغانی هستم ۲ بند هم درباره افغانستان بنویسید 4 روز قبل
0

همش ایرانی همش ایرانی تو رو خدا یک بند بندم افغانی

0
محمد طاها 4 روز قبل

سلام دوست عزیز این گام به گام کتاب است کتاب هم برای دبستانی های جمهوری اسلامی هست دلیلی نداره اسمی برده بشه ولی مطمعنم که درایت و ایستادگی شما جلوی ستم های طالبان امریکا حرف ندارد

ناشناس 4 روز قبل
0

درسته.فوق العادس

غزل 4 روز قبل
-2

عالی

ناشناس 4 روز قبل
-1

عالییییییــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ بوددددخیلییییی خوبه دمتون گرم 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍

-1
نویسنده 4 روز قبل

من در ایران زندگی می کنم ایران کشوری بزرگ و زیباست و وقتی به پرچم سه رنگ زیبای ان نگاه می کنم احساس غرور و افتخار می کنم وطن من برای حفاظت از مردم این سرزمین شهیدان بسیاری داده و مانند کوهی استوار است در این دیار دانشمندان،هنرمندان ونخبگان بی شماری وجود داردکه برای سرافرازی میهنتلاش می کنند ایران زمین بناهای دیدنی و آثار تاریخی بی شماری مانند:سی سه پل اصفهان ،تخت جمشید،برج میلادو نظایر آن را در خود جای داده است که گردشگران و جهانگردان را به طرف خود می کشد من از اینکه در ایران زندگی می کنم خوشحال هستم.

محمد 4 روز قبل
-1

اشا الله هر کی این رانوشته بره مکه

نویسنده 4 روز قبل
-2

وطن مانند چراغ روشنی است وطن مانند مادر است وطن شقایقی سرخی است که مردم و زنان ایرانی پر تلاش و با ایمان هستند ایران قدیمی ترین کشور ها است و ما ایران را خیلی دوست داریم

نویسنده 4 روز قبل
-2

گلبرگ وطن وقتی میترسد به ترس خود غلبه می کند ترس برای میهن معنی ندارد وطن دشمن را به زمین میزند و تمام تلاشش را می کند تا دشمن را شکست بدهد😍😍

زهرا روحاني فرهمند 4 روز قبل
-1

وطن اگر احساس ترس کند تمام تلاشش را می کند که ترس خود بریزد و دشمن را شکست دهد تا جایی که من می دانم وطن من بهترین وطن است وطن به خاطر راحتی ما کلی شهید داده است که ما راحت زندگی کنیم من از وطنم دفاع می کنم تا مثل شهیدان کاری کنم که مردم راحت باشند

یه ناشناس 4 روز قبل
5

هزار میلیارد پول میزنن به جیب

Parand 4 روز قبل
0

وطن عزیزمن ایران کشورپهناور و زیبایی است که کوه های سربه فلک کشیده،جنگل های پهناور،دریای خروشان و کویر دارد.

محمد رضا 4 روز قبل
-1

خیلی بد هستید

-1
سارا 4 روز قبل

چرا؟؟؟

-1
یه ارمی خوشبخت 4 روز قبل

واقعا چرا؟ نه واقعا چرا خب؟

مریم دویستی 4 روز قبل
-1

عالی بود👌🏻👌🏻👌🏻💙💚💛💜❤💟

نویسنده 4 روز قبل
-1

وطن یعنی جایی که در آن آرامش و امنیت داشته باشی …

سارینا 4 روز قبل
-1

عالی

رقیه حیدری 4 روز قبل
-2

♡☆خیلی عالی بود ممنونم ولی خب بندش زیاد بود ومن نمیتونستم کل اون هارو بنویسم توی دفتدم.شما باید هد اقل ۵را۴خط میزاشتین.ولی خیلی عالی بود ممنونم.من وطنم را دوست دارم.وطن جایی که ما توی قلب اون زندگی میکنیم.خیلی از ادم ها بخواتر وطنشون که باقی بمونه جونشونو فداکردند وما از اون ها خیلی خیلی متشکریم.ممنونم امید وارم از این توصیف من خوشتون اومده باشع♡☆

رقیه حیدری 4 روز قبل
-1

♡☆خیلی عالی بود ممنونم ولی خب بندش زیاد بود ومن نمیتونستم کل اون هارو بنویسم توی دفتدم.شما باید هد اقل ۵را۴خط میزاشتین.ولی خیلی عالی بود ممنونم.من وطنم را دوست دارم.وطن جایی که ما توی قلب اون زندگی میکنیم.خیلی از ادم ها بخواتر وطنشون که باقی بمونه جونشونو فداکردند وما از اون ها خیلی خیلی متشکریم.ممنونم امید وارم از این توصیف من خوشتون اومده باشع♡☆

❤️❤️❤️ 4 روز قبل
-1

سلام دوستان میشه جواب سوال 1 صفحه ی 53 نگارش رو بدید.1_به نظر شما کدام بند درس از توصیف زيبا تری برخوردار است؟ممنون میشم 🌹🌹🌹

ناشناس 4 روز قبل
2

واقعا سایتتون عالیه💜❤️🌹و همین طور انشای بچه ها👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻❤️💜💜💜💜❤️❤️❤️❤️🌹🌹🌹من خودم بک بار براتون چیزی گذاشتم همین امروز هم با سایتتون آشنا شدم واقعا عالیه🥰🥰🥰🥰❤️❤️❤️❤️💜💜💜💜💜👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

Maral toghiany 4 روز قبل
0

ایران،وطن من ؛کشوری است با تاریخ کهن و پربار که مردم آن در طول تاریخ همواره همچون کوهی استوار بوده اند ودر برابردشمنان این آب و خاک، تسلیم نشده اند.وطن من کشوری چهار فصل است و از شمال تا جنوب واز شرق تا غرب آن سرشار از مناظر طبیعی و منحصر به فرد است ومن به وطنم عشق می ورزم.

هلیا 4 روز قبل
1

واقعا عالی بود😍👏👏👏

سلام من آوازم 4 روز قبل
-2

وطن من بهترین کشور قشنگی خیلی وطنم را دوست دارم جانم برای ایران

سلام من آوازم 4 روز قبل
-2

واسه چی بد بود خیلی قشنگ بود

سلام من آوازم 4 روز قبل
-2

من وطنم را خییییییییییلی دوسش دارم جونم برای ایران وطنم

سلام دوستان من آوازم 4 روز قبل
6

نظری ندارم ولی قشنگ بود

نرجس 4 روز قبل
0

💋♥♥♥

نویسنده 4 روز قبل
1

نام وطن من افغانستان است و نام پایتختش کابل است و زبانمان با زبان ایرانیان تفاوتی ندارد ما هم فارسی زبان هستیم با اینکه وطنم در جنگ است اما دوستش دارم و آرزو میکنم که از دست دشمنان ظالم در بیاید

نویسنده 4 روز قبل
0

وطن دوست و مادر وطن همیار و هوشیار وطن ما افتخار ماست و ما باید به وطن خون شهید هامون پایدار باشیم 🌹🌹🌹

ناشناس 4 روز قبل
5

عالیه

نویسنده 4 روز قبل
-1

همه جای ایران سرای من است

ستاره 4 روز قبل
5

به نام خدا سلاممن فرزند خاک ایرانم سرزمینم رادوست دارم حتی هنگامی که کلمه ایران را بر زبان می آورم احساس غرور تمام وجودم را فرا می گیرد وطنم را دوست دارم چون وطنم در برابر دشمن از ما دفاع کرده است و حالا ما باید از آن دفاع کنیم.شهیدان زیادی دارد مانند آرش،دریاقلی،سردار سلیمانی شهیدان جنگیدن و شهید شدندوایران را پیروز کرده اند.ای وطن تو تمام جان منی تکه ای از خاک تو را به دشمن نمی دهم.وطن مانند دریا بزرگ و آرامش بخش است.(جمع بندی)

ساینا صالحی 4 روز قبل
3

خیلی عالی بود ممنون از لطفتون 🙏🙏♥️💕

نویسنده 4 روز قبل
3

چون قشنگ است

نویسنده 4 روز قبل
0

ایران وطنم همه ی جان و تنم 😍💗❤

نویسنده 4 روز قبل
1

من وطنم رادوست دارم و ما باید برای حفظ پیشرفت آن تلاش کنیم

برای پاسخ کلیک کنید