یک جمله از امام درباره قدرت های استعمارگر صفحه 112 مطالعات اجتماعی ششم

نا شناس

اه اه گندشو در اوردید

نویسنده

علی:امام فرموده اند:خدا نکند تا استعمار گری به کشوری نفوذ کند

نویسنده

ما استعمار گران را می شناسیم پس دست آنها را از کشور کوتاه میکنیم

سلام

خیلی بی ادبی

زهرا طهماسبی

سلطه آمریکا تمام بد بختی های ملل مستضعف را به دنبال دارد .

جواب فعالیت ۳ صفحه ۱۱۲ کتاب مطالعات اجتماعی پایه و کلاس ششم دبستان ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی دست بیگانگان را از کشور ما کوتاه کرد پرس و جو کنید و یک جمله از امام درباره قدرت های استعمارگر پیدا کنید و به کلاس بیاورید از سایت نکس لود دریافت کنید.

یک جمله از امام خمینی درباره قدرت های استعمار

یک جمله از امام خمینی درباره قدرت های استعمار

امام خمینی جملات مختلفی دارد که در دوران انقلاب و پس از انقلاب هنگام جنگ آنها را گفته است و ما نمی‌دانیم دقیقا کدام جمله مدنظرشان است برای اینکه این مطلب را سریع ترین زمان ممکن تکمیل کنیم و برای شما عزیزان و دانش آموزان و دوستداران امام خمینی تقدیم کنیم باید از شما بپرسیم که شما این سوال و این عنوان را در کجا دیدید که تصمیم گرفتید آن را در گوگل جستجو کنید آدرس مکانی که در آن این سوال را دیده برای ما بفرستید تا در سریعترین زمان ممکن آن را برای شما تکمیل کنیم.

جواب ارسال شده توسط کاربران

صدرا : سلطه آمریکا تمام بدبختی های ملل مستضعف را به دنبال دارد.

نویسنده : امام خمینی « ره » فرمودند : آن روز مبارک است بر ما که سلطه ی جهان خواران بر ملت های مستعضف شکسته شود و تمام ملت ها سر نوشت خودشان را به دست خودشان بگیرند.

نویسنده : ما آن صدمه ای که از قدرت های بزرگ خوردیم ، باید بگوییم که بالاترین صدمه ، صدمه شخصیت بوده . آنها کوشش کردند که شخصیت ما را از ما بگیرند و به جای شخصیت ایرانی و اسلامی ، یک شخصیت وابسته اروپایی شرقی و غربی به جایش بگذارند.

تینا : امام خمینی می فرمایند : قدرتوابر قدرت هاو ندکران آنان مطمئن باشند که اگر خمینی یکه وتنها هم بماند به راه خود که راه مبارزه با کفر و ظلم و شرک و بت پرستی است ادامه می دهد.

نویسنده : اگر کشوری به بهانه ی آباد کردن در کشور های دیگر دخالت و نفوذ کند تا منابع و ثروت را غارت کند به آن کشور استعمارگر می گویند.

مریم روحانی : امام فرمود : ما استعمارگران را میشناسیم مانند :امریکا و.. پس آنها را نابود می کنیم .

ملکی : پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی رحمة الله دست بیگانگان را از کشور ما کوتاه کرد پرس و جو کنید و یک جمله از امام درباره قدرت های استعمارگر پیدا کنید.

علی محمد شفیعی : امام خمینی ره فرمودند آن روز مبارک است بر ما که سلطه ی جهان خوارانبر ملت های مستعضف شکسته شود و تمام ملت ها سر نوشت خودشان را به دست خودشان بگیرند.

آروشا : ما آن صدمه ای که ازقدرت های بزرگ خوردیم،باید بگوییم که بالاترین صدمه،صدمه شخصیت بوده.انها کوشش کردن که شخصیت ایرانی واسلامی،یک شخصیت وابسته اروپایی شرقی وغربی به جایش بگذارد..

میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
مریم جلیل 2 سال قبل
-1

آن روز مبارک است برما که سلطه ی جهان خوران بر ملت های مستضعف شکسته شود ..

پریا 2 سال قبل
2

امام خمینی « ره » فرمودند : آن روز مبارک است بر ما که سلطه ی جهان خواران بر ملت های مستعضف شکسته شود و تمام ملت ها سر نوشت خودشان را به دست خودشان بگیرند. فکر کنم این باشه

نا شناس 2 سال قبل
9

اه اه گندشو در اوردید

سارا مرادچله 2 سال قبل
1

یکی از فعالیت های کتاب بود

زهرا طهماسبی 2 سال قبل
3

سلطه آمریکا تمام بد بختی های ملل مستضعف را به دنبال دارد .

نویسنده 2 سال قبل
5

علی:امام فرموده اند:خدا نکند تا استعمار گری به کشوری نفوذ کند

نویسنده 2 سال قبل
0

ما رابطه با آمریکا را میخواهیم چه کار خدا از ما بگیرد آن چه که تو از ایران گرفتی

... 2 سال قبل
1

امام گ…. زیاد میخورده من نمی دونم

-2
632 2 سال قبل

👍

4
سلام 2 سال قبل

خیلی بی ادبی

نویسنده 2 سال قبل
-1

نمیدونم

ዞᴀϻᴇᴆ 2 سال قبل
1

سگ تو این کلاسا و معلماش/جمله ها عالی بودن

نویسنده 2 سال قبل
1

به نظر امام خميني استعمار به یک یا چند حکومت خلاصه نمی شود، بلکه عبارت است از یک اندیشۀ بیمار که کامیابی خود را در تصرف و غارت جان ومال دیگر ملتها می داند. پس هر دولتی که چنین ذهنیتی داشته باشد، یک دولت استعمارگر است، خواه شرقی باشد ویا غرب

نویسنده 2 سال قبل
4

ما استعمار گران را می شناسیم پس دست آنها را از کشور کوتاه میکنیم

هستی 2 سال قبل
0

ه

نویسنده 2 سال قبل
-2

سلطه امریکا تمام بد بختی های ملل مستعضف را به دنبتا دارد

نویسنده 2 سال قبل
-1

ما استعمار گران را می شناسیم مانند آمریکاو….

نویسنده 2 سال قبل
0

امام خمینی رحمة الله می فرماید مبارک است بر ما که سلطه ی جهان خود را بر ملت های مستضعف شکسته شود و تمام ملت ها سرنوشت خودشان را به دست خودشان بگیرند.دیانا رفیعی

نویسنده 2 سال قبل
0

این جدایی که در این طول زمان بین اقشار ملت بود این جدایی که در این طول زمان بین اقشار ملت بود . این یک امری بود که استعمار گران این امر را درست کرده اند یعنی عمال آنها در اینجا و خود آنها با تبلیغات بین اقشار ملت جدایی انداختند . باید ما همه با هم همانطوری که تا اینجا با هم پیروز شده ایم و همه یک مطلب می خواستیم و آن اسلام و جمهوری اسلامی ، از این به بعد هم باید همه با هم تا آخر نقطه ای که جراین احکام اسلام در کشور باشد همه با هم باشیم ، جدایی نداشته باشیم .

ناشناس 2 سال قبل
-2

🧐🧐🧐🧐🧐

نویسنده 2 سال قبل
-2

._.

نویسنده 2 سال قبل
-2

امام خمینی «ره» فرمودند:ما از حصر اقتصادی نمی ترسیم «از دانش استعماری میترسیم»

برای پاسخ کلیک کنید