بازنویسی حکایت شخصی شتر گم کرد صفحه 95 کتاب نگارش هفتم ساده نویسی عبید زاکانی نثر امروزی

نویسنده

فردی شتر خود را گم کرد .قسم خورد که اگر شترش را پیدا کند ان را به یک درهم بفروشو ولی وقتی که ان را یابید از قسمی که خورده بود پشیمان شد ولی از طرفی نمیخواست که قسمش را بشکند(یا زیر قسمش بزند)برای همین گربه ای را از گردن شتر اویزان کرد و داد زد که شتر را به یک درهم و گربه رابه صددرهم میفروشم چه کسی میخرد؟؟ شخصی که در ان نزدیکی بود گفت که شتر ارزان بود اگر گربه در کنارش نبود.

BLUE

بازنویسی دراصل یعنی نام گذاری شخصیت هاوشاخ وبرگ دادن به متن است ولی این انشا این رانشان نمیدهد

ناشناس

خیلی هم عالی بود ۲۰ گرفتم

Anime

√به نام خدا بازنویسی حکایت√

در یکی از روز های گرم تابستانی یک فرد پیرمرد با شترش در سبزه زاری رفتند. کمی گذشت ،پیرمرد شترش را به درخت بلندی بست و خودش بعد از این همه کار خسته شد و در زیر درخت سیب خوابید . هنگامی که بیدار شد ،دید که شترش گم شده است .گریه کرد و زاری کرد ،از تمام مردم آن شهر پرسید ولی هیچکس نمی‌دانست شتر او به کجا رفته است فردای آن روز با خدا قول و قرار گذاشت که اگر یک زمانی شتر پیدا شد او را با یک قیمت ناچیزی بفروشد .طول زیادی نکشید که شتر پیر مرد پیدا شد .،فرد به خاطر علاقه ی زیادی که به شتر داشت ،دلش نمی‌آمد که بفروشدش ، و به خاطر همین موضوع سخت و دشوار یک فکری بر ذهنش رسید ، . پیرمرد با خودش تصمیم گرفت شتر خود را همراه یک گربه ی سیاه و بیابانی بفروشد ، او به بیرون رفت و داد میزد شتر خوب دارم ،و گربه را به صد سکه هم که بدهید میفروشم ‌در کل هر دوتا را باهم میفروشم . شخصی به نام اصغر که به حرف های پیر مرد گوش نمی‌داد ،ناگهان با زیرکی نزدش رفت و گفت:این شتر ارزان بود اگر آن گربه را آویزان نمی‌کردی ! و اینکه مشتری بیشتری هم داشت . پیرمرد به خودش آمد و فهمید که کار اشتباه و نادرستی انجام داده است ، . سپس شتر خود را به یکی از فقرا داد تا خدا از او راضی شود .

ناشناس

بسیار عالی ممنون از شماها خیلی کمک میکنید☺️😻

جواب حکایت نگاری صفحه ۹۵ کتاب نگارش هفتم ساده نویسی حکایت عبید زاکانی شخصی شتر گم کرد بازنویسی را به نثر امروزی انشا بازگردانی از سایت نکس لود دریافت کنید.

بازنویسی حکایت شخصی شتر گم کرد

بازنویسی حکایت شخصی شتر گم کرد به صورت ساده

بازگردانی حکایت شخصی شتر گم کرد به زبان و به نثر ساده امروزی که در کتاب نگارش کلاس و پایه هفتم خواسته شده است و در صفحه ۹۵ کتاب نگارش موجود می باشد به زودی در این پست قرار خواهیم داد و این را بدانید که در سریع ترین زمان ممکن برای شما عزیزان این انشا قرار خواهد گرفت متاسفانه جواب این انشای در اینترنت وجود ندارد و به زودی بازنویسی حکایت نگاری را برای شما عزیزان در این پست قرار خواهیم داد.

حکایت شخصی شتر گم کرد به نثر ساده

روزی روزگاری شخصی شترش را گم کرد.قسم خورد که اگر شترش پیدا شود آنرا به قیمت یک درهم میفروشد‌ طولی نکشید که شترش را پیدا کرد. بعد از پیدا کردن شتر از قسمی که خورده بود پشیمان شد اما از طرفی نمیخواست زیر قسمش بزند..فکری به ذهنش رسید‌. گربه ای را در کنار شتر قرار داد و فریاد زد شتر را یک درهم و گربه را صد درهم میفروشم.. گربه و شتر را باهم میفروشم.. چی کسی میخرد؟؟ شخصی که در آن نزدیکی بود و صدای مرد را شنید گفت شتر ارزان است اگر گربه در کنارش نبود..

ساده نویسی حکایت عبید زاکانی شخصی شتر گم کرد

یه نفری شتر گم کرده بود. قسم خورد که اگه شتر خودشو پیدا کنه آن را به یک درهم  (پول کم) بفروشد. وقتی شتر خود را پیدا مرد از قسمی که خورده بود پشیمون شد برای این که قسمی که خورده بود نشکند گربه ی در گردن شتر آویزان کرد و داد زد که چه کسی این را می خرد ؟ شتری به یک درهم من می فروشم و گربه ای به صد درم می فروشم اما هر دو را با هم می فروشم. یک نفر آنجا بود و گفت این شتر ارزان  بود اگر این قلاده ی گران در گردن خود نداشت (به این معنی که کاری که انجام داد کسی این شتر را نخرد  تا قسمی که خورده بود باطل نشود).

جواب های بچه ها در نظرات پایین سایت

پریچهر : در جنگلی، از او جدا شده و سپس به نا کجا آباد سر گذاشت، وی، نگران از گم شدن شترش، تمام جنگل را زیر و رو کرده و با خود عهد کرد تا به محض پیداش شتر، آن را یک درم بفروشد، تا عهد را با خود بست، سر و کله شتر پیدا شده و مرد حس پشیمانی در دلش نشست و حیف دانست که شتر به آن زیبایی و سالمی را، یک درم بفروشد.
ناگهان، جرقه ای در سرش به صدا در آمد و به این فکر افتاد که به همراه شتر، گربه ای نیز در گردن او ببندد تا حداقل پول بیشتری دستش را بگیرد.
مرد به میدان شهر رفته و شتر را با گربه ای در گردن، کنار خود نگه داشته و فریاد می زد: عهد بسته ام، چه کسی می خواهد؟ شتری به قیمت یک درم و گربه ای به قیمت صد درم، اما لازم به ذکر است که هر دو را باهم میفروشم، یا هر دو باهم، یا هیچکدام.
ناگهان، شخصی جلو آمده و با نگاهی سر تا پای شتر را با لبخندی با ارنداز کرده و رو به مرد گف: شتر خوب و زیبا و با ارزشی است، البته اگر این قلاده را در گردنش آویزان نمی کردی.

مهدی : شخصی شترش را گم کرد. قسم خورد که اگر شترش را پیدا کند آن را به قیمت یک درهم بفروشد. زمانی که شترش را پیدا کرد از قسمی که خورده بود پشیمان شد. به همین خاطر برای اینکه به قسمش پایبند بماند، گربه ای را به گردن شتر آویزان کرد و فریاد زد: «جه کسی شتری را به یک درهم و گربه ای را به صد درهم می خرد؟ با این شرط که هر دو را با هم می فروشم». شخصی که در آنجا بود به او گفت: «اگر این قلاده (منظور گربه آویزان به شتر است) در گردن شتر نبود قیمت آن بسیار ارزان بود».

نویسنده : یک نفری بود که شترش را گم کرده بود قسم خورده بود که اگر کسی شتر آن را پیدا کند آن را به یک درهم به ان شخص بفروشم شتر را که پیدا کرد از قسم خود پشیمان شد وقتی گربه را نزد شتر گذاشت فریاد زد و گربه را صد درهم فروختم گربه و شتر را با هم می فروشم چه کسی می خرد یک نفر که نزدیک بود داد زدن مرد را شنید پرسید اگر که گربه در کنار شتر نبود شتر ارزان بود.

لوسی : در یکی از روز ها ، فردی شترش را گم کرد و با خدا قول و قرار گذاشت که اگر شتر پیدا شد او را به یک قیمت ناچیزی بفروشد. طول زیادی نکشید که شتر پیدا شد ، فرد بخاطر علاقه به شتر دلش نمی آمد او را بفروشد و بخاطر همین هم فکر بکری به ذهنش رسید. او تصمیم گرفت در روزی به بیرون برود و شتر را به همراه یک گربه بفروشد. او به بیرون رفت و داد میزد شتر را یک درم و گربه را به صد درم اما هردو را باهم می فروشم. شخصی که از زیرکی او پی برده بود
نزدش رفت و گفت:《این شتر ارزان بود اگر آن گربه را بر گردنش آویزان نمی کردی و مشتری بیشتری داشت》..

نویسنده : فردی شتر خود را گم کرد .قسم خورد که اگر شترش را پیدا کند ان را به یک درهم بفروشو ولی وقتی که ان را یابید از قسمی که خورده بود پشیمان شد ولی از طرفی نمیخواست که قسمش را بشکند(یا زیر قسمش بزند)برای همین گربه ای را از گردن شتر اویزان کرد و داد زد که شتر را به یک درهم و گربه رابه صددرهم میفروشم چه کسی میخرد؟؟ شخصی که در ان نزدیکی بود گفت که شتر ارزان بود اگر گربه در کنارش نبود..

ثنا صفایی :‌من می خاهم که یک انشا در باره ی تولد پدرم بنویسم می شود به من کمک کنید..

ناشناس : ببینید من خودم یک معلمم بهتره از این سایت ها دیگر نباشد چون معمولا دانش آموزای تنبل از این سایت بر میدارن
با تشکر و طاعاتتون هم قبول.

نویسنده : به نظر من باید رنگ شتر رنگ گربه و جایی که شخص در آن با خدا عهد و پیمان میکند یا خیابانی که شتر و گربه در آن فروخته میشود توصیف شود.

سمانه :‌معلم ما گفته که باید اونجا یک درم نوشته نشه اشتباهه لطفا هم متن رو طولانی کنید و هم به جای کلمه درم کلمه ای دیگر به کار ببرید ممنون.

میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
جنسیت دختر اسم... 2 ماه قبل
1

نظری¤ندارم¤معلم¤قبول¤نکرد¡¿▪

2
1#BAD GIRL?! 2 ماه قبل

به¤نظرم¤خودتون¤بنویسید¤بهتره□

1#BAD GIRL?! 2 ماه قبل
0

بنویسید شخصی شتر گم کرد با خودش گفت اگر شتر پیدا شه اونو به قیمت ناچیز بفروشه

چن روز بد شتر پیدا شد اون شتر رو خیلی دوس داش واسه همین که پول خوبی به دستش بیاد به گردن شتر گوربه انداخت و گف گربه رو به 100 و شتر رو به 1 سکه میفروشم در کل هر دو رو باهم میفروشم یه فردی اومد و گفت شتر توی بی ارزش هست اگر ان گوربه پیشش نبود. به همین سادگی!

امیر 3 ماه قبل
0

به نام خدا

فردی شترش را گم کرده بود او سوگند خورد و گفت اگر شترم را پیدا کنم آن را به یک درهم خواهم فروخت. او وقتی شتر خود را پیدا کرد از سوگند خود پشیمان شد اما برای اینکه سوگند خود را نشکند و ریز قول خود نزند گربه ای را در گردن شتر آویزان کرد و صدا زد که چه کسی اینها را می خرد شتر را به یک درهم میفروشم و گربه را یه صد درهم میفروشم اما شرتم این است که خریدار باید هر دو را باهم بخرد . فردی آنجا بود و گفت قیمت شتر خوب است اما اگر این قلاده را در گردنش نداشت.

پارسا 3 ماه قبل
0

درست بود

ازراعیل 3 ماه قبل
1

عالی از ۲۰ بهم ۲۱ داد🤣

ناشناس 3 ماه قبل
1

سمانه

ناشناس 3 ماه قبل
-1

بنیش

بهار 3 ماه قبل
1

بهاری

ناشناس 3 ماه قبل
1

خیلی عالی بود دستتون درد نکنه

ثنا♥️ 3 ماه قبل
1

عالی⁦乁༼☯‿☯✿༽ㄏ⁩

🖇 3 ماه قبل
2

سلام خسته نباشید انشاهای ک نوشتین معرکست فقط این ک معلم من گفته ۵ بند باید باشه لطفا یکم بیشتر راهنمایی کنین🥲

0
1#BAD GIRL?! 2 ماه قبل

چه معلم بدی داری.

سارپ اکین یورمو شو قلو 3 ماه قبل
0

عاشقم دختر

خوب به ولی زیاد گسترش نداده 3 ماه قبل
1

خوبه بد نیست و خیلی هم از این خوبا نیست

محمدرضا 3 ماه قبل
2

جایی که نوشته ساده نویسی حکایت عبید زاکانی و ... پایینش رو خیلی بهتر توضیح داده

ناشناس 3 ماه قبل
3

بسیار بسیار عالییییی است خیلی ممنون ازشما ها به ما یاد می دهد💛💛💛💛💙💙💙💙💙💜💜💜💜💚💚💚💚💛

ناشناس 3 ماه قبل
2

خیلی عالی بود ممنون💙💙

ناشناس 3 ماه قبل
-2

عالی

ناشناس 3 ماه قبل
0

بد نبود خوب بود مرسی

ناشناس 3 ماه قبل
-2

عالی👍

ناشناس 4 ماه قبل
2

خیلی خوب بود

ناشناس 4 ماه قبل
-1

سلام بهتون لطفا به طور ساده بزارید که معلم شک نکنع مرسی خسته نباشین با تشکر

ناشناس 4 ماه قبل
-2

فردی شتر خود را گم کرد .قسم خورد که اگر شترش را پیدا کند ان را به یک درهم بفروشو ولی وقتی که ان را یابید از قسمی که خورده بود پشیمان شد ولی از طرفی نمیخواست که قسمش را بشکند(یا زیر قسمش بزند)برای همین گربه ای را از گردن شتر اویزان کرد و داد زد که شتر را به یک درهم و گربه رابه

فاطمه سجادی 4 ماه قبل
-2

《فاطمه》

باز آفرینی حکایت ص ۹۵ نگارش هفتم

فردی شترش را گم کرده قسم خورد که اگر شترس را پیدا کند آن را به یک درهم بفروشد بعد از اینکه شترش را پیدا کرد از قسمی که خورده بود پشیمان شد اما برای اینکه زیر قسمش نزند فکری به ذهنش رسید گربه ای را به گردن شتر آویزان کرد و داد زد شتر را به یک درهم و گربه را صد درهم میفروشم چه کسی خریدار است فردی آنجا بود رو به آن شخص کرد و گفت شتر ارزان است اگر گربه در کنارش نبود.

ممنونم از توجه شما عزیزان ♡♡

-2
عالییییییی 4 ماه قبل

👍👍👍

محمد سینا 4 ماه قبل
4

عالی بود 👌👌👌

عالی 4 ماه قبل
7

خوبه یعنی عالی

Anime 4 ماه قبل
19

√به نام خدا بازنویسی حکایت√

در یکی از روز های گرم تابستانی یک فرد پیرمرد با شترش در سبزه زاری رفتند. کمی گذشت ،پیرمرد شترش را به درخت بلندی بست و خودش بعد از این همه کار خسته شد و در زیر درخت سیب خوابید . هنگامی که بیدار شد ،دید که شترش گم شده است .گریه کرد و زاری کرد ،از تمام مردم آن شهر پرسید ولی هیچکس نمی‌دانست شتر او به کجا رفته است فردای آن روز با خدا قول و قرار گذاشت که اگر یک زمانی شتر پیدا شد او را با یک قیمت ناچیزی بفروشد .طول زیادی نکشید که شتر پیر مرد پیدا شد .،فرد به خاطر علاقه ی زیادی که به شتر داشت ،دلش نمی‌آمد که بفروشدش ، و به خاطر همین موضوع سخت و دشوار یک فکری بر ذهنش رسید ، . پیرمرد با خودش تصمیم گرفت شتر خود را همراه یک گربه ی سیاه و بیابانی بفروشد ، او به بیرون رفت و داد میزد شتر خوب دارم ،و گربه را به صد سکه هم که بدهید میفروشم ‌در کل هر دوتا را باهم میفروشم . شخصی به نام اصغر که به حرف های پیر مرد گوش نمی‌داد ،ناگهان با زیرکی نزدش رفت و گفت:این شتر ارزان بود اگر آن گربه را آویزان نمی‌کردی ! و اینکه مشتری بیشتری هم داشت . پیرمرد به خودش آمد و فهمید که کار اشتباه و نادرستی انجام داده است ، . سپس شتر خود را به یکی از فقرا داد تا خدا از او راضی شود .

0
1#BAD GIRL?! 2 ماه قبل

😘😒😏😎👍

1
مهم نی 3 ماه قبل

عااااااااالی

سانیا 4 ماه قبل
0

خیلی عالی بود واقعا دستتون درد نکنه

⁦^_^⁩فاطمه ثمری⁦^_^⁩ 4 ماه قبل
-1

خیلی عالی بود

یاسین 7 ماه قبل
3

خوب بود ممنون 😊

عسل 7 ماه قبل
3

خوب بود ممنون از شما تونستم با هاش یک بیست بگیرم

0
😍😍 3 ماه قبل

عالی بود واقعا ممنونم از همه🤩

نویسنده 7 ماه قبل
-2

میشه درباره زندگینامه هم بزارید

0
1#BAD GIRL?! 2 ماه قبل

نخیرنمیشه!

ناشناس 7 ماه قبل
9

جالب بود

AMIN 7 ماه قبل
-2

ناقص بود خوشم نیومددددد😠

0
1#BAD GIRL?! 2 ماه قبل

زهرمارچرا؟

4
آیسا 7 ماه قبل

چرا

BLUE 7 ماه قبل
25

بازنویسی دراصل یعنی نام گذاری شخصیت هاوشاخ وبرگ دادن به متن است ولی این انشا این رانشان نمیدهد

1
1#BAD GIRL?! 2 ماه قبل

بازنویس ی به کامل کر دن حک ایت میگ ن مثل ی کلاوغ چل کلآغ

1
1#BAD GIRL?! 2 ماه قبل

نخیراینطورنی!

.

0
🤗 4 ماه قبل

این گفته باز نویسی نگفته که بیاین ادامش بدینو دوباره داستان رو عوض کنید که...

4
............ 7 ماه قبل

بله درسته باید انشا رو شاخ برگ بدیم، باید مشخصات شتر و جایی که بودن و اینا رو توی انشا توصیف کنیم

ناشناس 7 ماه قبل
23

خیلی هم عالی بود ۲۰ گرفتم

نویسنده 7 ماه قبل
12

😀😀😀

12
Atena 7 ماه قبل

خیلی عالی بود متشکرم

ناشناس 7 ماه قبل
5

زیبا بود منم 20 گرفتم😘😘😄😄❤❤

0
1#BAD GIRL?! 2 ماه قبل

اسک رینش ات این ص فحه رو فرس تادم وا سه معل م،و معلم گیج هم نفه م ید،

نفس 7 ماه قبل
3

خوب بودخیلی ممنونم 🌷🌷🌷😚😚😚

علی 7 ماه قبل
4

عالیییییییییییییییییییی

0
1#BAD GIRL?! 2 ماه قبل

ح و صله دار ی ها سید!

پریا 7 ماه قبل
9

عالیه عالی بود اصلا معلوم نبود که از اینترنت دیدم .ممنونم از انشای خوبتون.

1
ساره جون:-$ :-$ 4 ماه قبل

عالی 👌👌

ناشناس 7 ماه قبل
4

عالیه

نفس 7 ماه قبل
8

عالی بود مرسییییییییی💋💋😘😍

یگانه میرزایی 7 ماه قبل
2

من نوشتم ننره یرکانل گرفتم

نویسنده 7 ماه قبل
29

فردی شتر خود را گم کرد .قسم خورد که اگر شترش را پیدا کند ان را به یک درهم بفروشو ولی وقتی که ان را یابید از قسمی که خورده بود پشیمان شد ولی از طرفی نمیخواست که قسمش را بشکند(یا زیر قسمش بزند)برای همین گربه ای را از گردن شتر اویزان کرد و داد زد که شتر را به یک درهم و گربه رابه صددرهم میفروشم چه کسی میخرد؟؟ شخصی که در ان نزدیکی بود گفت که شتر ارزان بود اگر گربه در کنارش نبود.

4
هاکان 7 ماه قبل

خیلی ممنون

ستاره 7 ماه قبل
11

خیلی خوب بود ممنون 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

1
عسل 💖💖 7 ماه قبل

خیلییییییییی خوببببببببب بودددددد.

نرجس شهابی 7 ماه قبل
10

خیلی خوبه ممنون

ناشناس 7 ماه قبل
17

بسیار عالی ممنون از شماها خیلی کمک میکنید☺️😻

ناشناس 7 ماه قبل
11

خیلی خوب بود😇😇😇😇

0
ناشناس 7 ماه قبل

خوب نبود باید طولانی تر میبود .

ناشناس 7 ماه قبل
13

ممنون خوب بود فقط مقدمه، بدنه، نتیجه گیری نداشت

0
1#BAD GIRL?! 2 ماه قبل

بر وا ون م خ ودت بنوس!

0
مائده 7 ماه قبل

خوب بود من بدون اینکه از اینجا نگاه کنم مثل همین نوشتم

1
بیتا 7 ماه قبل

عالی بودن ممنون بابت همکاری وقتی من نوشتم معلم گفت عالی بود و بهم ۲۰ داد ممنون 😍😍😍😍😍

1
R 7 ماه قبل

اره راست میگی من خودم اضافه کردم

ریحانه روزبهانی 7 ماه قبل
10

خییییلیییییی خخخخخووووووبببب ببببببووودددددممنون

1
اره 7 ماه قبل

عااااااااذااااااااالی بود

دلارام 7 ماه قبل
0

دمتون داغ🧡💛💚💙❤️❣️ترکوندین💥

سارا 7 ماه قبل
14

خوب. بود

-1
😶😶😶😶😶 7 ماه قبل

😏😏😏😏

2
محمد 7 ماه قبل

خیلی زیبا نوشتی عالی است

How are 7 ماه قبل
1

خوب بود

Fatemhe 7 ماه قبل
2

خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی عالی این اینترنت عالی هس

0
1#BAD GIRL?! 2 ماه قبل

توحوصلوداریا!

فاطمه 7 ماه قبل
2

تازه میخوام ببینم

بهاره 7 ماه قبل
1

خوب بود👍

1
مطهره رمضانی 4 ماه قبل

عالی بود

مهدی 7 ماه قبل
2

عالی بود ممنون

0
خیلی خوبه 4 ماه قبل

زاتتیادل

النا 7 ماه قبل
2

عالی وبه انداره هست وسایت خوبی

1
خودم 4 ماه قبل

بله درسته

زهرا 7 ماه قبل
1

خوبه ولی بیاید بازنویسی های بیشتری به اشتراک بزاریمولی باز هم عالی💎💎💐💐💐💐💐

نارویی 7 ماه قبل
4

به نظرم اصلا تغییرش نداده بود فقط یه دونه دیالوگ اضافه کرده. گفته بازنویسی یعنی اون معنی متن رو دو سه تا چیز یا حادثه ای بهش اضافه کن ولی این اصلا تغییرش نداده😐🌹

0
1#BAD GIRL?! 2 ماه قبل

زرنزن.ادبت.نکردن؟!

1
.. 4 ماه قبل

زر نزن

آیلین 7 ماه قبل
4

ممنون از اینکه جواب هارو برامون میزارین تا کارمون راحت تر باشه😻🤗بای بای

0
1#BAD GIRL?! 2 ماه قبل

!Calláte!

نفس 7 ماه قبل
1

عالیییی بود من که خیلی خوشم اومد

جیجو 7 ماه قبل
3

خوبه😒بد نیست رمضان مبارک

0
1#BAD GIRL?! 2 ماه قبل

خوبی جوجو؟🐣🐥؟

علی 7 ماه قبل
0

شخصی شترش را گم کرد. قسم خورد که اگر شترش را پیدا کند آن را به قیمت یک درهم بفروشد. زمانی که شترش را پیدا کرد از قسمی که خورده بود پشیمان شد. به همین خاطر برای اینکه به قسمش پایبند بماند، گربه ای را به گردن شتر آویزان کرد و فریاد زد: «جه کسی شتری را به یک درهم و گربه ای را به صد درهم می خرد؟ با این شرط که هر دو را با هم می فروشم». شخصی که در آنجا بود به او گفت: «اگر این قلاده (منظور گربه آویزان به شتر است) در گردن شتر نبود قیمت آن بسیار ارزان بود»

Pari 7 ماه قبل
2

عالی

ستایش 7 ماه قبل
0

سلام پیام این حکایت چیه ؟🤔🤔🤔🤔🙀

حسین 7 ماه قبل
3

بله علیه هر کسی سلیقه دارد ممنونم با تشکر

به تو چه 7 ماه قبل
1

با اون معلم هستم شما نمیتونید دانش آموزانی که تلاش نمیکنن رو به عنوان تنبل نام ببرید واقعا متاسفام برای شما واقعااا شما معلمین؟؟؟ فکر نکنم

1
.. 4 ماه قبل

چی کار داری به تو چه

0
علی 7 ماه قبل

چه کار داری به توچه

مژگان 7 ماه قبل
3

این عالیخیلی بازنویسی خوبی بود

مژگان راست میگع تو فکر کردی خودت خیلی بزرگی 7 ماه قبل
5

این عالیخیلی بازنویسی خوبی بود

ناشناس 7 ماه قبل
4

عالی

ناشناس 7 ماه قبل
1

نگار یوسفی

ناشناس 7 ماه قبل
3

خسته نباشید ممنون

علی اصغر علی زاده 7 ماه قبل
3

عالی است

طناز 7 ماه قبل
4

عالی بود ممنون

Mojtaba 7 ماه قبل
2

بدک نبود

رها 7 ماه قبل
1

عالی بود

0
ممنون خیلی عالیه😍 7 ماه قبل

عالییییییی

عاااااااالللللللللییییییییی⁦❤️⁩ 7 ماه قبل
1

⁦❤️⁩⁦❤️⁩

ناشناس 7 ماه قبل
2

خوب بود

S 7 ماه قبل
1

چرا خودتون انشا نمی نویسید که وارد سایت ها می شید باید سعی کنید خودتون انشا بنویسیو نه اینکه از سایت ها انشا در بیارید

. 7 ماه قبل
3

بجای یک درم میشه نوشت پول کم

1
ناشناس 3 ماه قبل

اره

1
ناشناس 3 ماه قبل

اره

ملیکا 7 ماه قبل
2

لطفا برا انشا بع خصوص باز نویسی و تصویر نویسی مقدمه و نتیجه داشتع باشع البته بدنه هم داشتع باشع

علی 7 ماه قبل
0

عالی

Papatia 7 ماه قبل
1

خیلی عالی

فریا 7 ماه قبل
2

سلام خیلی ممنون من از حکایت نویسی شما متشکرم خیلی کمک بهم کردید

گوگولییییی 7 ماه قبل
0

عالیییی

ناشناس 7 ماه قبل
0

سلام. عالی بود. ❤️❤️❤️❤️💜💜💜💜💜💜💜💙💙💙💙💙💙💙💗💗💗💗💗💗🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡💛💛💛💛💛💛💛💚💚💚💚💚💚💚💚💚💕💕💕💕💕💕💞💞💞💞💞🏵️🏵️🏵️🏵️💓💓💓💓💖💖💖💖💖💮💮💮💝💝💝💝💝💝🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😘😘😘😘😘😘😘😘😘

فاطمه 7 ماه قبل
2

متنش عالیه

زهرا 7 ماه قبل
8

روزی روزگاریشخصی شترش را گم کرد او برای پیدا شدن شترش قسم خورد که آن را به قیمت یه درم بفروشد اما بعد از پیدا شدن شتر از قسم و سوگندی که خورده بود پشیمان شد چون قیمت آن شتر خیلی بیشتر از یک درم بود و مرد با فروش ان با این قیمت ضرر زیادی میکرد اما از طرفی سوگند خورده بود و باید به سوگندش پایبند می بود و در اخر برای اینکه هم ضرر نکند و شتر را قیمت خوبی بفروشد و هم سوگندش را نشکند یک گربه را به گردن شتر اویزان کرد و انگاه فریاد زد : من این شتر را به قیمت یک درم و گربه را به قیمت صد درم میفروشم اما شرطی دارم و آن این است که شتر و گربه را باهم میفروشم . آیا کسی حاضر است با وجود این شرط این دو حیوان زیبا را بخرد؟شخصی صحبت های مرد را شنید و به او گفت : این شتر ارزان بود اما اگر این قلاده را در گردن نداشت.

1
🇦 z͜͡r͜͡a͜͡👻 7 ماه قبل

دمت گرم خوب بود

نا شناس 7 ماه قبل
-1

خیلی خوب مرسی🤗😍

محمد مهدی اصلانی 7 ماه قبل
2

روزی روزگاری شخصی شترش را گم کرد.قسم خورد که اگر شترش پیدا شود آنرا به قیمت یک درهم میفروشد طولی نکشید که شترش را پیدا کرد. بعد از پیدا کردن شتر از قسمی که خورده بود پشیمان شد اما از طرفی نمیخواست زیر قسمش بزند..فکری به ذهنش رسید . گربه ای را در کنار شتر قرار داد و فریاد زد شتر را یک درهم و گربه را صد درهم میفروشم.. گربه و شتر را باهم میفروشم.. چی کسی میخرد؟؟ شخصی که در آن نزدیکی بود و صدای مرد را شنید گفت شتر ارزان است اگر گربه در کنارش نبود..

1
ناشناس 7 ماه قبل

خیلی ممنون استفاده کردم سپاس 🙏🙏

2
عرفان 7 ماه قبل

عالیی

متین قاسمی 7 ماه قبل
8

خیلی خوبه ممنون

ناشناس 7 ماه قبل
14

مرسی خیلی ایده گرفتمهمیشه برای ایده گرفتن به این سایت میومدمو همیشه عالی بودهممنون

0
ناشناس 7 ماه قبل

.

-1
حسین عبدی 7 ماه قبل

من از این این سایت خیلی راضی هستم چون هر مطلبی رو که میخام در اختیارم قرار میده دست سازنده ی این سایت واقعا درد نکنه این سایت به خوبی درست کرده دست مریضاد

نویسنده 7 ماه قبل
12

👌👌 ممنون

ℳムみყムЯ 7 ماه قبل
9

هنو نخوندم😂😂

1
فاطمه 7 ماه قبل

خوب بود

اصغر 7 ماه قبل
3

عالی

زرا 7 ماه قبل
1

خوبه 😊

سحر 7 ماه قبل
-1

خیلی خوب بود

ناشناس 7 ماه قبل
2

مرسی خیلی عالی بود

الینا یوسف زاده 7 ماه قبل
-1

عالییییییییی

ناشناس 7 ماه قبل
0

خوب بود مرسی

علی جلیل پور 7 ماه قبل
-2

من همیشه وقتی معلم سوالی میپرسه میام همینجا واقعا عالیه عالیه

ناشناس 7 ماه قبل
1

به نظر منم فقط داش آموزان تنبل میان تو این سایتا وای به حالی که اینا دکتر یا مهندس شن

1
آسیه 7 ماه قبل

واقعا خیلی دوست داشتم 💖

... 7 ماه قبل
0

👏👏👏

محصا 7 ماه قبل
2

صلم ممنون خیلی عالی بودن 😁🤗

حسین 7 ماه قبل
1

خیلی سایت خوبی هست دست سازنده اش درد نکنه مطالب مفیدی درونش داره .ممنون

نرگسم😊 7 ماه قبل
0

خوبه بدک نیست۰

برای پاسخ کلیک کنید