پاسخ جواب بخش گفتگو صفحه 91 کتاب علوم تجربی پایه و کلاس ششم

پاسخ جواب بخش گفت و گو صفحه ۹۲ کتاب علوم تجربی پایه و کلاس ششم به صورت کامل و رایگان همراه با مطالب تکمیلی جزئیات از سایت نکس لود دریافت کنید.

گفتگو در علوم تجربی صفحه ۹۱ بخش آخر

امروز قرار است که بخش آخر در کتاب علوم تجربی پایه ششم کلاس ششم که به عنوان اکنون در مورد هریک از مثال های بالا به این پرسش و پاسخ دهید کدام جانور سود می برد کدام جانور سود نمی برد را در این سایت قرار خواهیم داد ولی پس از اینکه مدتی بگذارد این پست را تکمیل خواهیم کرد و برای تصویر در تکمیل این پست نظرات برای ما نظر ارسال کنید.

شاینا : به نظر من شما اول باید جواب و می گفتین ولی اینکه نظرسنجی می کنین و نظر مردم و درباره ی سوالات درسی می پرسین جای تشویق داره من خودم به خوندن کتاب و تست زدن علاقه ی زیادی دارم و تو مسابقه ی ریاضیات ۵ تا مدال طلا کسب کردم ولی مردم دربه در دنبال جواب سوالاتن نه نظرسنجی.

میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
نویسنده 15 ساعت قبل
0

درس ششم دا بگذراید

شعبانی 15 ساعت قبل
-1

واقعا خوب بود

ROZHINAMARDANI 15 ساعت قبل
-1

خوب بود

ملکا 15 ساعت قبل
-1

بسیار عالییی

ملکا 15 ساعت قبل
-1

بسیار خوب است

نویسنده 15 ساعت قبل
1

جواب

😍شاینا❤ 15 ساعت قبل
-1

به نظر من شما اول باید جواب و می گفتین ولی اینکه نظرسنجی می کنین و نظر مردم و درباره ی سوالات درسی می پرسین جای تشویق داره من خودم به خوندن کتاب و تست زدن علاقه ی زیادی دارم و تو مسابقه ی ریاضیات ۵ تا مدال طلا کسب کردم ولی مردم دربه در دنبال جواب سوالاتن نه نظرسنجی😊

ابوالفضل 15 ساعت قبل
-1

غ

نویسنده 15 ساعت قبل
1

اول سوالات رو بگید با جواب بعد نظر ما میپرسیدید

برای پاسخ کلیک کنید