اکیا و همسرش | بیوگرافی زندگینامه عکس

الهام

عکس

اکیا و همسرش بیوگرافی زندگینامه عکس

بیوگرافی زندگینامه اکیا سریال جذاب ترکیه ای رایگان از سایت نکس لود دریافت کنید .

اکیا و همسرش | بیوگرافی زندگینامه عکس

برای دیدن بیوگرافی کامل اکیا در سایت به ادامه مطلب مراجعه کنید .

اکیا در سریال اکیا

اکیا در سریال ترکیه ای زیبای طولانی و جذاب اکیا ایفای نقش کرده است که در فصل دوم این سریال و در قسمت بالای 200 هستیم آیا دقیقا اکیا کیست ؟ بیوگرافی اکیا در سریال اکیا آدرس اینستاگرام اکیا اسم همسر اکیا کیه ؟ همه سوالات مهمی هستند .

نام اصلی اکیا در سریال

اسم اصلی اکیا چیست ؟ نسلیهان آتاگول است متولد ۲۰ آگوست ۱۹۹۲۰ در استانبول ترکیه، بازیگر است . فارغ التحصیل رشته تئاتر در دانشگاه استانبول است، پدرش از مهاجرین چرکسی و راننده ماشین است و مادرش اصلیتی روسی و خانه دار است، نسلیهان تنها یک برادر بنام الکای دارد . قد و سن و وزن اکیا و آدرس و شماره تلفن اکیا چیست ؟

بازیگری را چه زمانی شروع کرد ؟

علاقه اش به بازیگری از دوران کودکی در وی شکل گرد و همیشه به پدر و مادرش میگفته روزی بازیگر می شود، در ۱۳ سالگی در سال ۲۰۰۶ اولین بار در فیلم اولین عشق بازی کرد فیلم های دیگر اکیا کدام هستند و آیا این اولین فیلم اکیا است ؟ سریال اکیا چند قسمت است ؟ اسم اصلی همسر اکیا چیست ؟ بیوگرافی و زندگینامه همسر شوهر اکیا عکس فیلم و صوت .

بیوگرافی اکیا

میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
ناشناس 2 سال قبل
0

بله

الهام 2 سال قبل
3

عکس

RebGadA 2 سال قبل
1

Buy Effexor Quick Shipping <a target="_blank" rel="nofollow" href="https://nexload.ir/goto/http://yafoc.com">conseguir propecia por el 5</a> Como Usar El Kamagra Dog Antibiotics Amoxicillin

1
عكسهاي بيشتربكذاريد 2 سال قبل

سريال قشنكي بود عالي

اسما موسوی 2 سال قبل
1

خیلی اکیا را دوست دارم

برای پاسخ کلیک کنید