در شعر شیر خدا بیت آن دم صبح قیامت تاثیر حلقه ی در شد از او دامن گیر به چه واقعه ای اشاره دارد صفحه 94 فارسی ششم

نویسنده

این واقعه به این معروف است لیله المبیت .شبی که حضرت علی که کفار میخواست

ناشناس

این شعر معروف به واقعه شهادت حضرت علی علیه السلام اشاره می کند که حضرت علی علیه السلام برای نماز صبح وضو گرفت و می خواست که از خانه خارج شود حیوانات و موجودات سر و صدا می کردند و نمی گذاشتند که حضرت علی از خانه خارج شود وقتی که حضرت علی از خانه خارج می شد لباسش به حلقه دستگیری در گیر می کند که در این شعر به این تعبیر شده است که حلقه در نیز از این واقعه آگاه بود و نمی گذاشت که حضرت علی از خانه خارج شود و پس از اینکه حضرت علی به سمت مسجد رفت در مسجد توسط ابن ملجم مرادی به شهادت رسید.

عالی حرف نداشت من

عالی حرف نداشت من از همه کس هایی که نظرشون رو دادن ممنونم همه نظرات عالی ولی منم این رو باور دارم که کم بود ولی خب هر کس نظر خودش رو دادهبعضی ها کم میدونستن ولی بعضی ها خیربه هر حال عالی بود ممنون از همه

رویا محمدی

خیلی عالی بود 😊😊😊

آیدا

عالی بود واقن❤😍

جواب کارگاه درس پژوهی صفحه ۹۴ کتاب ادبیات فارسی پایه ششم دبستان در شعر شیر خدا بیت آن دم صبح قیامت تاثیر حلقه ی در شد از او دامن گیر به چه واقعه ای اشاره دارد از سایت نکس لود دریافت کنید.

حلقه در شد دامن گیر به چه واقعه ای اشاره دارد

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

مهدی : این شعر معروف به واقعه شهادت حضرت علی علیه السلام اشاره می‌کند که حضرت علی علیه السلام برای نماز صبح وضو گرفت و می خواست که از خانه خارج شود حیوانات و موجودات سر و صدا می کردند و نمی گذاشتند که حضرت علی از خانه خارج شود وقتی که حضرت علی از خانه خارج می‌شد لباسش به حلقه دستگیری در گیر می کند که در این شعر به این تعبیر شده است که حلقه در نیز از این واقعه آگاه بود و نمی گذاشت که حضرت علی از خانه خارج شود و پس از اینکه حضرت علی به سمت مسجد رفت در مسجد توسط ابن ملجم مرادی به شهادت رسید.

نویسنده : به آن روزی که حضرت علی (ع)میخواست برود لباس او به دستگیره ی در گیر کرد و انگار که داشت اورا از رفتن منصرف میکرد. ارایه ادبی:ارایه جانبخشی به دستگیره در این مطلب را نویسنده فرستاده با تشکر از نویسنده عزیز.

متین بخشیان : این شعر معروف‌به واقعه شعادت حضرت علی (ع) اشاره میکند…صبح هنگام ک حضرت علی به منظور نماز صبح مشغول وضو گرفتن بود…هنگامی ک کارش تمام شد و می خواست که از خانه بیرون بزند طمین و زمان از ترس از دست دادن حضرت علی(ع) به همهمه افتاده بودند..هر موجود به طریقی میخواست جلوی حضرت را بگیرد..یکی سر و صدا میکرد دیگری جلوی قدم هایش راه میرفت که نگذارد حضرت از خانه خارج شود…حتی این ممانعت تا حدی بود که در آخر وقتی حضرت در را باز میکرد آستین لباسش به حلقه در گیر کرد این واقعه اشاره به این دارد گ حتی در هم از رفتن حضرت هراس داشت و آگاه بود…لیکن حضرت خود نیز خبر داشت که با پای خود به دهان شهادت قدم می گذارد..سرانجام هیچ یک از وقایع نتوانست جلوی ایشان را بکیرد و ایشان به مسجد رفتند و در آنجا توسط ابن ملجم به شهادت رسیدند.

فاطمه : این شعر معروف‌ به واقعه شعادت حضرت علی (ع) اشاره میکند…صبح هنگام ک حضرت علی به منظور نماز صبح مشغول وضو گرفتن بود…هنگامی ک کارش تمام شد و می خواست که از خانه بیرون بزند طمین و زمان از ترس از دست دادن حضرت علی(ع) به همهمه افتاده بودند..هر موجود به طریقی میخواست جلوی حضرت را بگیرد..یکی سر و صدا میکرد دیگری جلوی قدم هایش راه میرفت که نگذارد حضرت از خانه خارج شود…حتی این ممانعت تا حدی بود که در آخر وقتی حضرت در را باز میکرد آستین لباسش به حلقه در گیر کرد این واقعه اشاره به این دارد گ حتی در هم از رفتن حضرت هراس داشت و آگاه بود…لیکن حضرت خود نیز خبر داشت که با پای خود به دهان شهادت قدم می گذارد..سرانجام هیچ یک از وقایع نتوانست جلوی ایشان را بکیرد و ایشان به مسجد رفتند و در آنجا توسط ابن ملجم به شهادت رسیدند.

نویسنده : آن روز که حضرت علی می خواست به مسجد برود دستگیره در مانع رفتن حضرت علی شد،اومیدانست که قرار است اتفاق بدی بیفتاد ودرهمان روز که حضرت علی به مسجد رفت وداشت نماز می خواند ابن ملجم مرادی آمد و سر مبارک حضرت علی را قطع کرد.

نویسنده : ان روز که امام علی میخواست به مسجد برود دستگیره درمانع رفتن امام علی به مسجدشد و امید دانست که قرار است اتفاق بدی بیفتد و درهمان روز که امام علی به مسجد رفت داشت نماز می خواند ابن ملجم مرادی امد و سر امام علی را قطع کرد. انگار بعضی از مردم هم میدانستند که امام علی کشته می شود.

نویسنده : وقتی که حضرت علی خواست برای نماز صبح به منزل برود لباس ایشان به حلقه در گیر کرد و حتی قبل از اینکه بخواهد به در گیر کند حیوانات هم نمی‌خواستند ایشان از خانه خارج شود.ولی باز هم امام علی از خانه خارج شد و به شهادت رسید.یکجورایی همه می‌دانستند که امام علی قرار است شهید بشود و از هر راهی که شده میخواستند از امام علی حفاظت کنند.

نویسنده : روزی مثل همیشه روز ها بود و حضرت علی برای نماز خواندن به مسجد میرفتند. هنگام بیرون رفتن از در لباس ایشان به دسته ی در گیر کرد.آن روز قرار بود اتفاق بدی برای حضرت علی(علیه السلام)بیافتد و انگار دستگیره ی در از این موضوع باخبر بود و می خواست مانع رفتن حضرت علی از خانه بشود.وقتی که حضرت علی هنگام نماز خواندن به سجده رفتند ابن ملجم سر مبارک ایشان را قطع کرد و ایشان به شهادت رسیدند.آن روز حتی دستگیره ی در هم از شهادت حضرت علی آگاه بود.

باران امین پور : آن روز که حضرت علی می خواست به مسجد برود ، دستگیره ی در مانع رفتن حضرت علی شد ، حضرت علی می دانست که قرار است اتفاق ناخوشایندی بیفتد و در همان روز که حضرت علی به مسجد رفت و در حال نماز خواندن بود یکی از دشمنانش از پشت سر امام علی را قطع کرد ..

نویسنده : سحر بود حضرت علی (ع) میخواست از خانه خارج شود که حلقه در به لباس آن حضرت گیر کرده و مانع خروج امام علی(ع) از خانه میشود🙂🙂🙂.

سهیل : آن روز که امام علی میخواست به مسجد برود دستگیره ی در به لباس امام علی گیر کرد علی میدانست که قرار است اتفاق بدی بیوفتد وقتی که داشت نماز میخواند ابن ملجم مرادی از پشت امد وسر امام علی(ع)راقطع کرد سهیل هستم.

میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
ناشناس 3 ماه قبل
1

جواب

ناشناس 3 ماه قبل
1

بگو

خوبه💯💯💯 4 ماه قبل
2

😍😍

یه بنده خدایی 4 ماه قبل
1

میشه درستشو به من بگید

آرش جمالی 4 ماه قبل
0

وقتی امام علی (ع)میخواست از در بگذرد در لباس حضرت علی را گرفت و گفت تو نرو منو ترک نکون.و شب بجای پیامبر رفت بخوابد و توی مسجد عبادت کند همان شب حضرت علی به شهادت رسیده است.

پریا جوانی 4 ماه قبل
1

واقعا ممنونم برای اولین بار یک چیزیو گذاشتین خیلی تیلی ممنونم♡

ناشناس 4 ماه قبل
0

👌👌👌

ناشناس 4 ماه قبل
-1

عالی ❤️❤️❤️❤️

عالی بود🌹 4 ماه قبل
0

عالی بود 🌹

عشق 4 ماه قبل
0

عالی بود👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏❤❤❤❤💜💜💜💙💙💙💚💚💛💛😘😘😘😘😘😘

تهیونگ خدم😗😗 4 ماه قبل
0

عالی

😎🐯 4 ماه قبل
0

کم بود بسیار

عالی

ناشناس 4 ماه قبل
-1

خلاصه عالی 😉

اسماء 4 ماه قبل
-1

نزدیک صبح بود ، مولا علی {ع} می‌خواستند از خانه خارج شود.♥️

ک حلقه درب به لبای مولا علی گیر کرده و مانع خروج مولا علی می‌شود 🙃👏

ناشناس 4 ماه قبل
-1

خیلی خوب بود واقعا ممنون

فاطمه 4 ماه قبل
0

عالی بود مرسی ازت🥺😍

ماریا 4 ماه قبل
0

خوب بود بد نبود ولی واقعا خیلی بده که

شما که معلم هستین جواب ندادیم ولی ممنون از آقا مهدی گل که جواب دادی و توانست که کمکم کند

0
کاملیا 3 ماه قبل

👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻💟👍🏻🎄

ششمی 4 ماه قبل
-1

خیلی کامل بود ممنون

ابوالفضل 4 ماه قبل
0

عالی

Parisa Taheri 4 ماه قبل
0

این متن خیلی عالی بود😍🌹🌺🌼🌷🌻💐🌸⚘

کرشمه امینی 4 ماه قبل
-1

خیلی ممنون خوب بود

عالی 5 ماه قبل
-1

عال عالی

ثنا 5 ماه قبل
-1

این خیلی عالیه

SINA 5 ماه قبل
1

عالییییییییییییییی

داداش 5 ماه قبل
0

ممنون دمت گرم

خیلی خوبه😊 5 ماه قبل
0

خیلی

ناشناس 5 ماه قبل
-1

عاااااالی

Sobhan 6 ماه قبل
5

این شعر معروف به واقعه شعادت حضرت علی (ع) اشاره میکند…صبح هنگام ک حضرت علی به منظور نماز صبح مشغول وضو گرفتن بود…هنگامی ک کارش تمام شد و می خواست که از خانه بیرون بزند طمین و زمان از ترس از دست دادن حضرت علی(ع) به همهمه افتاده بودند..هر موجود به طریقی میخواست جلوی حضرت را بگیرد..یکی سر و صدا میکرد دیگری جلوی قدم هایش راه میرفت که نگذارد حضرت از خانه خارج شود…حتی این ممانعت تا حدی بود که در آخر وقتی حضرت در را باز میکرد آستین لباسش به حلقه در گیر کرد این واقعه اشاره به این دارد گ حتی در هم از رفتن حضرت هراس داشت و آگاه بود…لیکن حضرت خود نیز خبر داشت که با پای خود به دهان شهادت قدم می گذارد..سرانجام هیچ یک از وقایع نتوانست جلوی ایشان را بکیرد و ایشان به مسجد رفتند و در آنجا توسط ابن ملجم به شهادت رسیدند.

محمد 6 ماه قبل
-1

این بیت مربوط به شهادت حضرت علی است

🤐 6 ماه قبل
-2

Ali Bood🙂

ناشناس 6 ماه قبل
1

خوب بود😐😃

آیدا 6 ماه قبل
2

عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی

1
😂 4 ماه قبل

😃

ممد 6 ماه قبل
1

عالی

ناشناس 6 ماه قبل
2

عالی بود خیلی به دردم خورد با اینکه من ششمی هستم ولی به دردم خورد دسته تون درد نکونه

0
𓊈𓊉 6 ماه قبل

خب این برای ششم یاس دیگه

۰ 6 ماه قبل
0

ممنون خوب بود🌺🌺

دنیا 6 ماه قبل
2

عالی

محمد حسین 6 ماه قبل
4

میشه الف هم بگی

محمد حسین 6 ماه قبل
2

مهدی خیلی خوب بود

خوب 6 ماه قبل
3

عالی

خوب 6 ماه قبل
4

عالی

مرینت 7 ماه قبل
4

ممنون میشم اگه همرو نویسند جواب ند خسته میشه چون همه یجواباش درسته و برای همه سوالات چند پاسخ داستان می توانیم یکی را بنویسیم ممنون از ت🥳🥳🥳🥳🥳🥳

ستایش 7 ماه قبل
1

ممنون از کمکتون بعضی ها خیلی احتیاج دارند

نیلو 7 ماه قبل
0

خیلی کم بود .واقعی دیگ؟؟

-1
سحر 7 ماه قبل

در سحر گاه نوزدهم ماه مبارک رمضان وقتی که حضرت علی (ع) قصد داشتند از خانه بیرون بیایند تا برای نماز صبح به مسجد بروند، دامن حضرت به حلقه در ، گیر میکند ، گویا که در هم میخواهند حضرت را از رفتن منصرف کند.

محمد 7 ماه قبل
-1

اره خیلی کم بود

رقیه 7 ماه قبل
3

عالی بود حرف نداشت

و..... 7 ماه قبل
1

خیلی کم بود ولی معنی عالی در چند کلمه وصف شده بودممنون

و..... 7 ماه قبل
0

کم بود ولی معنی عالیه آن در چند کلمه و جمله وصف شده بود

سمیرا پردل 7 ماه قبل
2

عالی بود فقط خیلی کامل نبود😁😁😁😁😁😁

سمیرا پردل 7 ماه قبل
6

آخه من یک چیزی می خواسنم ولی جواب نگرفتم

ناشناس 7 ماه قبل
-1

جواب سوال من و رو بدین

اناهیتا 7 ماه قبل
4

سلام خوب بود ولی خیلی کم بود

ناشناس 7 ماه قبل
2

بدک نبود ولی اونی که میخواستم نبود با تشکر

ناشناس 7 ماه قبل
0

خیلی کم بود 😈😈😈😈😈😈😈😛😛😛😛

محمد طاها 7 ماه قبل
4

خیلی خیلی مطالب جالبی داشت. ممنونم.

زهرا 7 ماه قبل
-1

حق بااین هاست خیلی کم بود چرا زیاد ننوشتین

-1
هانده 6 ماه قبل

زیاد بالاتر بود میگشتی مینوشتی

ستی 7 ماه قبل
-1

واقعا خیلی کم بود ولی من جوابمو گرفتم…

عشقم اون بالا سری 7 ماه قبل
-1

ناقص بود خیلی کم بود

ناشناس 7 ماه قبل
-2

بد بود چون نتونستم جواب مو بگیرم

ریحانه قوتی 7 ماه قبل
1

خوب بود ولی خیلی کم توضیح دادید

0
مهیا 7 ماه قبل

ت انتظار داشتی ۵ ص بگه بنویسی

خ 7 ماه قبل
2

خیلی خوب بود ممنونم

-1
مهدیس 6 ماه قبل

آره واقعا عالی بود😀😀😀😀😀

ناشناس 7 ماه قبل
0

خوب بودولی وقی نمی دونی برای کدوم پایه هست براچی می نویسی😶😶😶😶😶

-1
نباید هم دوست داشته باشی 5 ماه قبل

ششم دیگه روانی

سالار 7 ماه قبل
-1

عالی بود ولی کامل نبود

محدثه 7 ماه قبل
0

ممنون واقعا عالی بود ولی یکم بیشتر توضیح میدادین عالی میشد

محدثه 7 ماه قبل
-2

خوب بود ولی باید بیشتر توضیح میدادین

-1
mahsa 7 ماه قبل

من خیلی خوشم امدولی باید بیشتر توضیح بدند😁😁😁😁😁😁😁😁😁😀😀😀

R.s 7 ماه قبل
-2

سلام خب چرا یک کلمه نمی گید معنیش چیه. واقعاً که

Elahe 7 ماه قبل
-2

خدای بودندفقط نباید معنی رو می نوشن

فاطمه 7 ماه قبل
-2

من برای فردا نیاز دارم بیش از حد کمه

الناز 7 ماه قبل
-1

سلام بچه ها از این مطلب چطور استفاده کنم کسی تونست از این مطلب استفاده کنه ؟ لطفا راهنماییم کنید

سولماز خطیبی 7 ماه قبل
-2

من خیلی خوشم اومد مرسی دللی هندی

سولماز خطیبی 7 ماه قبل
-2

خیلی بد بود اصلا شما نذاشتین من با بچه ها موافقم

-2
معصومه😂😋 7 ماه قبل

متن خوب برای پاسخ به این بیت شعر شیر خداعالی بود

سولماز خطیبی 7 ماه قبل
-2

بچه ها همه با نظر من موافقین که بد بود

-1
الای 5 ماه قبل

نه فقط کم بود من لازم دارم تا فرد

-2
هانده 6 ماه قبل

ن اصلا

عالی بودش

-2
* 7 ماه قبل

ن خیر موافق نیستیم خیلی هم خوب بود

-2
محدس 7 ماه قبل

چرا سولماز خانم

-2
ن خیر خیلی هم خوب بود ....ممنونم ازتونکه کمکم کردین 7 ماه قبل

خیلی خوب بود …..ممنونم که کمکم کردین

سولماز خطیبی 7 ماه قبل
-2

خوب بود ها فقط باید زیاد میگذاشتن

سولماز خطیبی 7 ماه قبل
-2

خوب بد دلی باید زیاد میگذاشتین

نویسنده 7 ماه قبل
-2

علی آن شیر خدا شاه عرب

شقایق 7 ماه قبل
-2

متن خیلی کم بود ☹ ولی خوب بود🤨

زهرا پهلوانی نژاد هستم 7 ماه قبل
-1

من که عاشق شدم واقعا خوبه

-2
مهدیس 6 ماه قبل

راست میگه

ناشناس 7 ماه قبل
1

ب خدا وکیلی یه بیت شعرو چجوری زیاد مینوشتن؟

نویسنده 7 ماه قبل
-2

به ان روزی که حضرت علی (ع)میخواست برود لباس او به دستگیره ی در گیر کرد و انگار که داشت اورا از رفتن منصرف میکرد.ارایه ادبی:ارایه جانبخشی به دستگیره در

-2
ربانی 7 ماه قبل

خیلی عالی بود 😚😊

ثنا 7 ماه قبل
-2

خوب بود ولی کم بود چرااااا

فاطمه زهرا 7 ماه قبل
1

عالی . ممنون کمک خوبی بود

نویسنده 7 ماه قبل
0

خوب بود ولی متن یک و دو تقریبا یکجور بود تغییر بدید لطفاً

-1
ناشناس 7 ماه قبل

خیلی عالی بود ولی غلط املایی زیادی داره اگه کسی به کپی بده معلم بهش چی میگه.

سينا 7 ماه قبل
0

عالي بود دستتون درد نكنه خيلي ممنون

فاطمه 7 ماه قبل
2

عالی بود راضی ام

ناشناس 7 ماه قبل
0

سلام این متن بسیار آموزنده بود ومن جواب تمام سوالاتم رادر آن پیدا کردم با سپاس فراوان😍😍😉😊

یه پسر 7 ماه قبل
0

خیلی خوب بود ولی غلط املایی کمی داشت به هرحال ممنونم

ناشناس 7 ماه قبل
-1

عالی بود ولی کم بود

متین بخشیان 7 ماه قبل
6

این شعر معروف به واقعه شعادت حضرت علی (ع) اشاره میکند…صبح هنگام ک حضرت علی به منظور نماز صبح مشغول وضو گرفتن بود…هنگامی ک کارش تمام شد و می خواست که از خانه بیرون بزند طمین و زمان از ترس از دست دادن حضرت علی(ع) به همهمه افتاده بودند..هر موجود به طریقی میخواست جلوی حضرت را بگیرد..یکی سر و صدا میکرد دیگری جلوی قدم هایش راه میرفت که نگذارد حضرت از خانه خارج شود…حتی این ممانعت تا حدی بود که در آخر وقتی حضرت در را باز میکرد آستین لباسش به حلقه در گیر کرد این واقعه اشاره به این دارد گ حتی در هم از رفتن حضرت هراس داشت و آگاه بود…لیکن حضرت خود نیز خبر داشت که با پای خود به دهان شهادت قدم می گذارد..سرانجام هیچ یک از وقایع نتوانست جلوی ایشان را بکیرد و ایشان به مسجد رفتند و در آنجا توسط ابن ملجم به شهادت رسیدند.

فاطمه 7 ماه قبل
3

من ممنونم از متین که جواب کاملی را بیان کرده است مرسی

محدس 7 ماه قبل
2

خوبه

نیوشا 7 ماه قبل
0

صفحه ی 94 است من خودم ششم می خونم

-2
نویسنده 7 ماه قبل

منظور شما چی

نفس 7 ماه قبل
0

به نظر من همش عالی بود ولی اولیه خیلی مزخرف بود من خودمئ غلطاشو درست کردم یک عالم غلط داشت و شنونده اصلا متوجه مفهوم متن نمیشد

رویا محمدی 7 ماه قبل
7

خیلی عالی بود 😊😊😊

0
سیما 7 ماه قبل

میشه یکی به جواب من پاسخ بده😈معلمم گفت خیلی کوتاهه 😢لطفا😗

-1
D. S 7 ماه قبل

آره دقیقا منم دنبال ی پاسخ کوتاهم😭😭😭

امیر علی 7 ماه قبل
3

خیلی خیلی عالی بود

eski 11223344556677889900----- 7 ماه قبل
1

داخل عکس نوشته صفحه چند است

نویسنده 7 ماه قبل
3

باید به مفهومش توجه کنیم.اسمم:م

ناشناس 7 ماه قبل
0

چیزی بالا نمیاورد

نویسنده 7 ماه قبل
3

آن روز که حضرت علی می خواست به مسجد برود دستگیره در مانع رفتن حضرت علی شد،اومیدانست که قرار است اتفاق بدی بیفتاد ودرهمان روز که حضرت علی به مسجد رفت وداشت نماز می خواند ابن ملجم مرادی آمد و سر مبارک حضرت علی را قطع کرد

نویسنده 7 ماه قبل
4

وقتی که حضرت علی خواست برای نماز صبح به منزل برود لباس ایشان به حلقه در گیر کرد و حتی قبل از اینکه بخواهد به در گیر کند حیوانات هم نمی خواستند ایشان از خانه خارج شود.ولی باز هم امام علی از خانه خارج شد و به شهادت رسید.یکجورایی همه می دانستند که امام علی قرار است شهید بشود و از هر راهی که شده میخواستند از امام علی حفاظت کنند

-1
ناشناس 7 ماه قبل

خیلی خوشم آمد

1
نویسنده 7 ماه قبل

عالللللی بود

نویسنده 7 ماه قبل
1

ان روز که امام علی میخواست به مسجد برود دستگیره درمانع رفتن امام علی به مسجدشد و امید دانست که قرار است اتفاق بدی بیفتد و درهمان روز که امام علی به مسجد رفت داشت نماز می خواند ابن ملجم مرادی امد و سر امام علی را قطع کرد. انگار بعضی از مردم هم میدانستند که امام علی کشته می شود

-1
ناشناس 7 ماه قبل

❤❤❤❤عاللللللی بود

سدیس شه بخش 7 ماه قبل
4

خیلی قشنگ بود

سدیس شه بخش 7 ماه قبل
1

خیلی قشنگ بود 😒😒😒

احمدی 7 ماه قبل
2

این شعر به واقعه دردناک شهادت امام علی (ع)اشاره میکنو

نویسنده 7 ماه قبل
1

روزی مثل همیشه روز ها بود و حضرت علی برای نماز خواندن به مسجد میرفتند. هنگام بیرون رفتن از در لباس ایشان به دسته ی در گیر کرد.آن روز قرار بود اتفاق بدی برای حضرت علی(علیه السلام)بیافتد و انگار دستگیره ی در از این موضوع باخبر بود و می خواست مانع رفتن حضرت علی از خانه بشود.وقتی که حضرت علی هنگام نماز خواندن به سجده رفتند ابن ملجم سر مبارک ایشان را قطع کرد و ایشان به شهادت رسیدند.آن روز حتی دستگیره ی در هم از شهادت حضرت علی آگاه بود.

ناشناس 7 ماه قبل
0

چمیدونم به چه چیزی اشاره دارد

2
No.name 7 ماه قبل

خيلي با حالي 🤣به روز شهادت حضرت علي (ع)

1
نویسنده 7 ماه قبل

واقعا؟🤔🤔🤔🤔

ناشناس 7 ماه قبل
0

عالی بودن 👌👌👌

Mana jaan 7 ماه قبل
0

مرسي خيلي ممنون لطف كرديد👍🏻

فلفلی 7 ماه قبل
0

خودت فهمیدی چی گفتی؟..

نویسنده 7 ماه قبل
13

این واقعه به این معروف است لیله المبیت .شبی که حضرت علی که کفار میخواست

0
واقعا الان خودتو فهمیدید چی گفتید 7 ماه قبل

عالی🥰🥰🥰

شهرزاد جعفری 7 ماه قبل
-1

خودم

نویسنده 7 ماه قبل
4

شما با هوش که بودی تا حال ؟😂😂😂😂

ناشناس 7 ماه قبل
3

تا حد امکان خوب بود ولی املاتونم قوی کنین بد نیس😂😂

1
سارا 6 ماه قبل

😂😂🤣🤣🤣🤣😂🤣😅😅😉

D. S 7 ماه قبل
2

سلام میشه ی توضیح کوتاه بدید؟ آخرش چی بنویسم واسه تو کتاب؟

صالح از کرمان 7 ماه قبل
2

مرسی عالی بود

زهرا 7 ماه قبل
3

خوب بود من به این متن نیاز داشتم و استفاده نیز کردم

0
مهدی 7 ماه قبل

حق با زهرا خانم است کلاس ششمی ها بیشتر از همه به این بخش نیاز داشتن

زهرا 7 ماه قبل
6

چرا نباشیم بنده خدا

پشمک 7 ماه قبل
1

بالاخره یه چیزتون درست و به درد بخور بود🖕🏿🖕🏾🖕🏽🖕🏼🖕🏻🖕🦗🦟🎭

0
هانده 6 ماه قبل

0
لاله 7 ماه قبل

من هم با نظر شما موافقم 👌چون هر وقت برای تحقیق به این سایت سر میزدم چیزی که دنبالش بودم رو پیدا نمیکردم 😕ولی این دفعه چیز های خوبی داشتممنون 🌹

نویسنده 7 ماه قبل
6

خوب بود ولی بیشتر هم میشد بنویسند👍👍👌👌👌👏👏👏👏👏🤙🤙🤙🖖🖖🖖🖖🤘🤘🤘🤘💜🖤🧡💙

نویسنده 7 ماه قبل
1

درباره امام علی علیه السلام است که خیلی زیبا در شعر شیر خدا آمده و امام علی را تشبیه شده

دینا 7 ماه قبل
-1

عالی بود ممنون😊😊😊

نویسنده 7 ماه قبل
3

آن روز که امام علی میخواست به مسجد برود دستگیره ی در به لباس امام علی گیر کرد علی میدانست که قرار است اتفاق بدی بیوفتد وقتی که داشت نماز میخواند ابن ملجم مرادی از پشت امد وسر امام علی(ع)راقطع کرد سهیل هستم

نویسنده 7 ماه قبل
6

منظور این است که در آن روز امام علی به شهادت رسیده است 😭😭

ناشناس 7 ماه قبل
-2

خیلی عالی بود

ملیکا 7 ماه قبل
5

خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خوب بود

-2
تقنتقتق 7 ماه قبل

اتتادکالراتتتتاات

محمدرضا 7 ماه قبل
2

این شعر معروف به واقعه شهادت حضرت علی علیه السلام اشاره می کند که حضرت علی علیه السلام برای نماز صبح وضو گرفت و می خواست که از خانه خارج شود حیوانات و موجودات سر و صدا می کردند و نمی گذاشتند که حضرت علی از خانه خارج شود وقتی که حضرت علی از خانه خارج می شد لباسش به حلقه دستگیری در گیر می کند که در این شعر به این تعبیر شده است که حلقه در نیز از این واقعه آگاه بود و نمی گذاشت که حضرت علی از خانه خارج شود و پس از اینکه حضرت علی به سمت مسجد رفت در مسجد توسط ابن ملجم مرادی به شهادت رسید

-1
سوگند 7 ماه قبل

عالی بود

-1
نویسنده 7 ماه قبل

یک روز که امام داشت به مسجد می رفت

عالی حرف نداشت من 7 ماه قبل
9

عالی حرف نداشت من از همه کس هایی که نظرشون رو دادن ممنونم همه نظرات عالی ولی منم این رو باور دارم که کم بود ولی خب هر کس نظر خودش رو دادهبعضی ها کم میدونستن ولی بعضی ها خیربه هر حال عالی بود ممنون از همه

0
عالی 7 ماه قبل

عالی بود

-2
هستی 7 ماه قبل

غلط املایی داره کلاس ششمی واقعا که

سگ 7 ماه قبل
0

عالییییییی

جواد 7 ماه قبل
0

این مربوط به حضرت علی استکسی ننویسه

دمت گرم 7 ماه قبل
0

دمت گدرررم

نویسنده 7 ماه قبل
0

اشاره به روز ضربت خوردن امام علی (ع) هنگام نماز صبح که به مسجد کوفه میرفتند😔😔😔

نویسنده 7 ماه قبل
0

بیت هشتم شعر شیر خدا به چه چیزی تشبیه شده است؟

پرستو 7 ماه قبل
1

عالیه مرسین واقعا

آیدا طالبی 7 ماه قبل
0

خیلی خوب بود متن ها عالی

زهرا 7 ماه قبل
1

سلام واقعا عالی بود . و مطالب مفید واقع شدند . ممنون

نویسنده 7 ماه قبل
-1

حضرت علی ع که خودشان آگاهی داشتن که در آن روز ودر آن مسجد زخمی خواهند شد اما به سوی نماز شتافتن حتی در که بی جان است اما به گونه ای می خواست مانع رفتن ایشان بشود ولی چون ایشان به خدا عشق می ورزیدند هیچ چیز مانع ایشان نشدهستی

ناشناس 7 ماه قبل
-1

رل اوک د

نویسنده 7 ماه قبل
0

روزی ماننده همه ی روز ها ، حضرت علی «ع» هنگام سحر می خواستند برای نماز به مسجد بروند . حیوانات سر و صدا می کردند و جلوی در خانه ی حضرت علی جمع شده بودند و نمی گذاشتند ایشان از خانه بیرون بروند که در این هنگام دستگیره ی در با لباس ایشان گیر کرد . اما حضرت علی لباسش را از دستگیره جدا کرد و به مسجد رفت . هنگام سجده ابن ملجم سر مبارک ایشان را از تن جدا کردند و ایشان به شهادت رسیدند .آن روز حیوانات و حتی دستگیره ی در هم از این واقعه آگاه بود .

0
محمد مهدی 7 ماه قبل

پس ادامه ……….. …

یتو 7 ماه قبل
0

هکمتوزون

نویسنده 7 ماه قبل
0

عالی بود ولی غلط املایی زیاد داشتند مثل :شهادت را نوشتند شعادت

سوگند 7 ماه قبل
0

این مطلب ها عالی بود

ناشناس 7 ماه قبل
1

خیلی ممنون بابت توضیح هات شما

ناشناس 7 ماه قبل
2

عالی بود. عالیمن لذت بردم

نویسنده 7 ماه قبل
0

این شعر مربوط میشه به زمان شهادت امام علی (ع) که ایشان برای نماز می خواستند به مسجد بروند، دستگیره ی در به لباسشان گیر می کنه و انگار می خواهد مانع رفتن امام علی (ع) به مسجد شود اما امام به مسجد می رود و ابن ملجم ایشان را به شهادت می رساندشمس

رعنا 7 ماه قبل
-1

ممنون بابت مطالب خوبتون💝

نویسنده 7 ماه قبل
0

سلام من بلد نیستم

هع 7 ماه قبل
1

عالی

نویسنده 7 ماه قبل
-2

ممد :

0
اناهیتا افضلی 4 ماه قبل

خب

نویسنده 7 ماه قبل
0

سلام خسته نباشی برای این 90 98 و از او به این نتیجه رسیده که در حال انجام می دهند تا در مورد آن را در وبلاگ قرار می گیرند تا حالا شده و از او به این نتیجه رسیده که در حال انجام زینب کبری

آیدا 7 ماه قبل
5

عالی بود واقن❤😍

آیدا 7 ماه قبل
6

عالی بود واقن❤😍

نیکا 7 ماه قبل
4

عالی

Shooka 7 ماه قبل
1

Fantastic👌🏻👌🏻👌🏻

نویسنده 7 ماه قبل
2

ان روزی که حضرت علی میخواستن به مسجد بروند دستگیره ی در کانع رفتن امام علی شد و املم علی فهمیدند که قرار است اتفاق بدی بیفتد و در همان روز که امام علی به مسجد رفتن ابن ملجم مرادی آمد و سر مبارک امام علی را قطع کرد 😭

نویسنده 7 ماه قبل
3

سلام خانم ببخشید می شه بگین که تکلیف روتا چه ساعتی بفرستیم در حال حاضر در این زمینه به این ترتیب که برای شما ارسال

F 7 ماه قبل
1

عالییییی 🦋

نویسنده 7 ماه قبل
1

ارهافرین

نویسنده 7 ماه قبل
5

در این بیت تشبیه به کار رفته است .اشاره به شهادت امام علی (ع) دارد . که لباسشان به دستگیره ی در گیر کرد و انگار در التماس میکند که ایشان نرود

نویسنده 7 ماه قبل
1

وقتی حضرت علی (ع) می خواست از خانه بیرون بروددر به لباس او گیر کرد و مانع از بیرون رفتن حضرت علی (ع) شد..

ناشناس 7 ماه قبل
11

این شعر معروف به واقعه شهادت حضرت علی علیه السلام اشاره می کند که حضرت علی علیه السلام برای نماز صبح وضو گرفت و می خواست که از خانه خارج شود حیوانات و موجودات سر و صدا می کردند و نمی گذاشتند که حضرت علی از خانه خارج شود وقتی که حضرت علی از خانه خارج می شد لباسش به حلقه دستگیری در گیر می کند که در این شعر به این تعبیر شده است که حلقه در نیز از این واقعه آگاه بود و نمی گذاشت که حضرت علی از خانه خارج شود و پس از اینکه حضرت علی به سمت مسجد رفت در مسجد توسط ابن ملجم مرادی به شهادت رسید.

سحر 7 ماه قبل
1

در سحر گاه نوزدهم ماه مبارک رمضان وقتی که حضرت علی (ع) قصد داشتند از خانه بیرون بیایند تا برای نماز صبح به مسجد بروند، دامن حضرت به حلقه در ، گیر میکند ، گویا که در هم میخواهند حضرت را از رفتن منصرف کند.

ناشناس 7 ماه قبل
0

ممنون خیلی عالیه

شروین 7 ماه قبل
0

ممنون خوب بود

سارا 7 ماه قبل
0

عالی ✨✨✨✨

ژینوس 7 ماه قبل
1

عالی بود حرف نداشت ممنونم بعد اینکه میگم لطفا جواب بهتررررری بزارین

هلیا 7 ماه قبل
1

دقیقاً 🦋👌👌

نویسنده 7 ماه قبل
2

به روز شهادت حضرت علی اشاره می کنه

ناشناس 7 ماه قبل
1

😭😭😭😨😭

نویسنده 7 ماه قبل
2

حضرت داشته که وضوع میگرفته که برود مسجد که لباسش به حلقه ی در گیر می کند و مانع رفتن او می شود حیوانات که از شهادت او خبر دار بودند نمی زاشت که برود که نتوانستند و او به شهادت رسید😥😥

نویسنده 7 ماه قبل
1

اون روز حلقه در درس خواسته نره

نویسنده 7 ماه قبل
1

اشاره میکنه به شهادت حضرت علی

آفرین 7 ماه قبل
-1

هههههههههههه هههههههههههه از:👑

ناشناس 7 ماه قبل
2

در بیت هشتم شیر خدا چند جمله دارد ؟

ناشناس 7 ماه قبل
-1

بد

دو 7 ماه قبل
2

دو

نویسنده 7 ماه قبل
2

Time:1,Passengers:[{id:FallingSand,Block:redstone_block,Time:1,Passengers:[{id:FallingSand,Block:activator_rail,Time:1,Passengers:[{id:MinecartCommandBlock,Command:gamerule commandBlockOutput false},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~1 ~-3 ~0 ~44 ~-3 ~0 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~1 ~-3 ~1 ~44 ~-3 ~1 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~1 ~-3 ~2 ~1 ~-3 ~60 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~2 ~4 ~-3 ~2 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~3 ~5 ~-3 ~3 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~4 ~5 ~-3 ~4 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~5 ~5 ~-3 ~5 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~6 ~5 ~-3 ~6 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~7 ~5 ~-3 ~7 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~8 ~6 ~-3 ~8 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~9 ~6 ~-3 ~9 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~10 ~6 ~-3 ~10 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~11 ~7 ~-3 ~11 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~12 ~7 ~-3 ~12 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~13 ~8 ~-3 ~13 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~14 ~6 ~-3 ~14 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~15 ~5 ~-3 ~15 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~16 ~5 ~-3 ~16 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~17 ~4 ~-3 ~17 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~18 ~4 ~-3 ~18 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~19 ~4 ~-3 ~19 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~20 ~4 ~-3 ~20 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~21 ~3 ~-3 ~21 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~22 ~3 ~-3 ~22 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~23 ~3 ~-3 ~23 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~24 ~3 ~-3 ~24 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~25 ~3 ~-3 ~25 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~26 ~4 ~-3 ~26 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~27 ~4 ~-3 ~27 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~28 ~4 ~-3 ~28 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~29 ~4 ~-3 ~29 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~30 ~4 ~-3 ~30 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~31 ~4 ~-3 ~31 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~32 ~5 ~-3 ~32 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~33 ~5 ~-3 ~33 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~34 ~5 ~-3 ~34 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~35 ~5 ~-3 ~35 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~36 ~4 ~-3 ~36 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~37 ~3 ~-3 ~37 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~38 ~2 ~-3 ~59 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~2 ~-3 ~60 ~44 ~-3 ~60 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~3 ~-3 ~38 ~6 ~-3 ~38 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~3 ~-3 ~39 ~6 ~-3 ~39 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~3 ~-3 ~40 ~5 ~-3 ~40 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~3 ~-3 ~41 ~5 ~-3 ~41 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~3 ~-3 ~42 ~4 ~-3 ~42 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~3 ~-3 ~43 ~4 ~-3 ~43 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~3 ~-3 ~44 ~5 ~-3 ~44 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~3 ~-3 ~45 ~4 ~-3 ~45 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~3 ~-3 ~46 ~4 ~-3 ~46 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~3 ~-3 ~47 ~4 ~-3 ~47 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~3 ~-3 ~48 ~4 ~-3 ~48 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~3 ~-3 ~49 ~4 ~-3 ~49 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~3 ~-3 ~50 ~3 ~-3 ~59 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~4 ~-3 ~21 ~6 ~-3 ~21 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~4 ~-3 ~22 ~5 ~-3 ~22 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~4 ~-3 ~23 ~5 ~-3 ~23 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~4 ~-3 ~24 ~6 ~-3 ~24 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~4 ~-3 ~25 ~6 ~-3 ~25 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~4 ~-3 ~37 ~6 ~-3 ~37 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~4 ~-3 ~50 ~5 ~-3 ~50 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~4 ~-3 ~51 ~4 ~-3 ~59 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~5 ~-3 ~2 ~10 ~-3 ~2 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~5 ~-3 ~17 ~7 ~-3 ~17 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~5 ~-3 ~18 ~6 ~-3 ~18 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~5 ~-3 ~19 ~6 ~-3 ~19 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~5 ~-3 ~20 ~6 ~-3 ~20 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~5 ~-3 ~26 ~6 ~-3 ~26 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~5 ~-3 ~27 ~6 ~-3 ~27 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~5 ~-3 ~28 ~6 ~-3 ~28 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~5 ~-3 ~29 ~6 ~-3 ~29 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~5 ~-3 ~30 ~6 ~-3 ~30 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~5 ~-3 ~31 ~7 ~-3 ~31 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~5 ~-3 ~36 ~7 ~-3 ~36 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~5 ~-3 ~42 ~17 ~-3 ~42 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~5 ~-3 ~43 ~33 ~-3 ~43 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~5 ~-3 ~45 ~38 ~-3 ~45 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~5 ~-3 ~46 ~37 ~-3 ~46 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~5 ~-3 ~47 ~35 ~-3 ~47 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~5 ~-3 ~48 ~34 ~-3 ~48 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~5 ~-3 ~49 ~32 ~-3 ~49 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~5 ~-3 ~51 ~6 ~-3 ~51 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~5 ~-3 ~52 ~5 ~-3 ~52 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~5 ~-3 ~53 ~6 ~-3 ~53 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~5 ~-3 ~54 ~6 ~-3 ~54 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~5 ~-3 ~55 ~5 ~-3 ~59 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~6 ~-3 ~3 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~6 ~-3 ~4 gravel 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~6 ~-3 ~5 ~7 ~-3 ~5 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~6 ~-3 ~6 ~7 ~-3 ~6 gravel 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~6 ~-3 ~7 stone 5},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~6 ~-3 ~15 ~18 ~-3 ~15 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~6 ~-3 ~16 ~7 ~-3 ~16 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~6 ~-3 ~22 ~20 ~-3 ~22 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~6 ~-3 ~23 ~7 ~-3 ~23 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~6 ~-3 ~32 ~7 ~-3 ~32 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~6 ~-3 ~33 ~7 ~-3 ~33 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~6 ~-3 ~34 ~7 ~-3 ~34 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~6 ~-3 ~35 ~7 ~-3 ~35 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~6 ~-3 ~40 ~33 ~-3 ~40 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~6 ~-3 ~41 ~17 ~-3 ~41 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~6 ~-3 ~44 ~36 ~-3 ~44 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~6 ~-3 ~50 ~29 ~-3 ~50 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~6 ~-3 ~52 ~26 ~-3 ~52 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~6 ~-3 ~55 ~8 ~-3 ~55 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~6 ~-3 ~56 ~17 ~-3 ~56 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~6 ~-3 ~57 ~7 ~-3 ~57 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~6 ~-3 ~58 ~42 ~-3 ~58 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~6 ~-3 ~59 ~42 ~-3 ~59 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~7 ~-3 ~3 ~8 ~-3 ~3 gravel 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~7 ~-3 ~4 stone 5},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~7 ~-3 ~7 stone 6},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~7 ~-3 ~8 gravel 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~7 ~-3 ~9 stone 6},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~7 ~-3 ~10 stone 5},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~7 ~-3 ~14 ~41 ~-3 ~14 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~7 ~-3 ~18 ~10 ~-3 ~18 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~7 ~-3 ~19 ~17 ~-3 ~19 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~7 ~-3 ~20 ~9 ~-3 ~20 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~7 ~-3 ~21 ~9 ~-3 ~21 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~7 ~-3 ~24 ~12 ~-3 ~24 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~7 ~-3 ~25 ~10 ~-3 ~25 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~7 ~-3 ~26 ~8 ~-3 ~26 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~7 ~-3 ~27 ~8 ~-3 ~27 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~7 ~-3 ~28 ~8 ~-3 ~28 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~7 ~-3 ~29 ~8 ~-3 ~29 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~7 ~-3 ~30 ~8 ~-3 ~30 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~7 ~-3 ~37 ~8 ~-3 ~37 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~7 ~-3 ~38 ~9 ~-3 ~38 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~7 ~-3 ~39 ~10 ~-3 ~39 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~7 ~-3 ~51 ~28 ~-3 ~51 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~7 ~-3 ~53 ~25 ~-3 ~53 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~7 ~-3 ~54 ~22 ~-3 ~54 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~8 ~-3 ~4 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~8 ~-3 ~5 stone 6},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~8 ~-3 ~6 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~8 ~-3 ~7 stone 5},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~8 ~-3 ~8 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~8 ~-3 ~9 gravel 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~8 ~-3 ~10 stone 6},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~8 ~-3 ~11 gravel 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~8 ~-3 ~12 stone 6},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~8 ~-3 ~16 ~8 ~-3 ~22 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~8 ~-3 ~23 ~8 ~-3 ~23 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~8 ~-3 ~31 ~8 ~-3 ~54 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~8 ~-3 ~57 ~11 ~-3 ~57 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~9 ~-3 ~3 stone 6},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~9 ~-3 ~4 stone 5},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~9 ~-3 ~5 ~11 ~-3 ~5 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~9 ~-3 ~6 gravel 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~9 ~-3 ~7 stone 6},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~9 ~-3 ~8 stone 5},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~9 ~-3 ~9 ~10 ~-3 ~9 stone 6},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~9 ~-3 ~10 stone 5},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~9 ~-3 ~11 stone 6},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~9 ~-3 ~12 gravel 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~9 ~-3 ~13 ~40 ~-3 ~13 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~9 ~-3 ~16 ~13 ~-3 ~16 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~9 ~-3 ~17 ~9 ~-3 ~17 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~9 ~-3 ~23 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~9 ~-3 ~26 ~9 ~-3 ~26 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~9 ~-3 ~27 torch 1},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~9 ~-3 ~55 ~15 ~-3 ~55 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~10 ~-3 ~3 gravel 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~10 ~-3 ~4 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~10 ~-3 ~6 stone 5},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~10 ~-3 ~7 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~10 ~-3 ~8 ~11 ~-3 ~8 gravel 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~10 ~-3 ~10 stone 6},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~10 ~-3 ~11 gravel 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~10 ~-3 ~12 stone 5},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~10 ~-3 ~17 ~11 ~-3 ~17 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~10 ~-3 ~20 ~10 ~-3 ~20 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~10 ~-3 ~21 ~10 ~-3 ~21 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~10 ~-3 ~23 ~10 ~-3 ~23 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~10 ~-3 ~26 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~10 ~-3 ~29 ~13 ~-3 ~29 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~10 ~-3 ~30 ~10 ~-3 ~36 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~11 ~-3 ~2 stone 5},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~11 ~-3 ~3 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~11 ~-3 ~4 gravel 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~11 ~-3 ~6 gravel 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~11 ~-3 ~7 stone 6},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~11 ~-3 ~9 ~12 ~-3 ~9 stone 5},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~11 ~-3 ~10 ~11 ~-3 ~9 stone 5},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~11 ~-3 ~11 stone 6},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~11 ~-3 ~12 gravel 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~11 ~-3 ~18 ~11 ~-3 ~18 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~11 ~-3 ~20 ~13 ~-3 ~20 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~11 ~-3 ~21 ~11 ~-3 ~19 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~11 ~-3 ~23 ~12 ~-3 ~23 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~11 ~-3 ~25 ~11 ~-3 ~25 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~11 ~-3 ~28 ~13 ~-3 ~28 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~11 ~-3 ~30 ~11 ~-3 ~30 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~11 ~-3 ~31 ~12 ~-3 ~31 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~11 ~-3 ~32 ~20 ~-3 ~32 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~11 ~-3 ~33 ~11 ~-3 ~31 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~11 ~-3 ~34 ~11 ~-3 ~34 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~11 ~-3 ~35 ~33 ~-3 ~35 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~11 ~-3 ~36 ~33 ~-3 ~36 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~11 ~-3 ~37 ~14 ~-3 ~37 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~12 ~-3 ~2 ~15 ~-3 ~2 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~12 ~-3 ~3 ~13 ~-3 ~3 sea_lantern 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~12 ~-3 ~4 ~14 ~-3 ~4 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~12 ~-3 ~5 stone 6},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~12 ~-3 ~6 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~12 ~-3 ~7 gravel 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~12 ~-3 ~8 stone 6},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~12 ~-3 ~10 ~13 ~-3 ~10 stone 6},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~12 ~-3 ~11 stone 5},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~12 ~-3 ~12 stone 6},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~12 ~-3 ~17 ~12 ~-3 ~17 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~12 ~-3 ~18 ~14 ~-3 ~18 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~12 ~-3 ~21 ~12 ~-3 ~21 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~12 ~-3 ~27 ~14 ~-3 ~27 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~12 ~-3 ~30 ~14 ~-3 ~30 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~12 ~-3 ~33 ~12 ~-3 ~33 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~12 ~-3 ~34 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~12 ~-3 ~38 ~33 ~-3 ~38 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~12 ~-3 ~57 ~42 ~-3 ~57 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~13 ~-3 ~5 ~31 ~-3 ~5 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~13 ~-3 ~6 ~28 ~-3 ~6 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~13 ~-3 ~7 ~26 ~-3 ~7 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~13 ~-3 ~8 ~24 ~-3 ~8 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~13 ~-3 ~9 ~20 ~-3 ~9 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~13 ~-3 ~11 gravel 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~13 ~-3 ~12 ~20 ~-3 ~12 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~13 ~-3 ~17 ~16 ~-3 ~17 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~13 ~-3 ~21 ~14 ~-3 ~21 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~13 ~-3 ~23 ~13 ~-3 ~23 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~13 ~-3 ~26 ~27 ~-3 ~26 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~13 ~-3 ~31 ~13 ~-3 ~31 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~13 ~-3 ~33 ~15 ~-3 ~33 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~13 ~-3 ~34 ~14 ~-3 ~34 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~13 ~-3 ~39 ~33 ~-3 ~39 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~14 ~-3 ~3 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~14 ~-3 ~10 ~15 ~-3 ~10 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~14 ~-3 ~11 ~14 ~-3 ~5 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~14 ~-3 ~16 ~16 ~-3 ~16 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~14 ~-3 ~20 ~14 ~-3 ~20 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~14 ~-3 ~23 ~27 ~-3 ~23 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~14 ~-3 ~25 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~14 ~-3 ~28 ~14 ~-3 ~28 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~14 ~-3 ~29 ~14 ~-3 ~29 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~14 ~-3 ~31 ~20 ~-3 ~31 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~15 ~-3 ~3 ~42 ~-3 ~3 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~15 ~-3 ~4 ~35 ~-3 ~4 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~15 ~-3 ~11 ~40 ~-3 ~11 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~15 ~-3 ~18 ~15 ~-3 ~18 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~15 ~-3 ~20 ~20 ~-3 ~20 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~15 ~-3 ~21 ~15 ~-3 ~21 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~15 ~-3 ~25 ~15 ~-3 ~25 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~15 ~-3 ~27 ~15 ~-3 ~27 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~15 ~-3 ~28 ~27 ~-3 ~28 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~15 ~-3 ~29 ~17 ~-3 ~29 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~15 ~-3 ~30 ~15 ~-3 ~30 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~15 ~-3 ~34 ~33 ~-3 ~34 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~15 ~-3 ~37 ~15 ~-3 ~37 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~16 ~-3 ~2 ~42 ~-3 ~2 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~16 ~-3 ~10 ~40 ~-3 ~10 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~16 ~-3 ~18 ~17 ~-3 ~18 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~16 ~-3 ~21 ~20 ~-3 ~21 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~16 ~-3 ~25 ~27 ~-3 ~25 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~16 ~-3 ~27 ~27 ~-3 ~27 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~16 ~-3 ~30 ~33 ~-3 ~30 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~16 ~-3 ~33 ~16 ~-3 ~33 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~16 ~-3 ~37 ~26 ~-3 ~37 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~16 ~-3 ~55 ~31 ~-3 ~55 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~17 ~-3 ~16 ~18 ~-3 ~16 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~17 ~-3 ~17 ~18 ~-3 ~17 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~17 ~-3 ~33 ~33 ~-3 ~33 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~18 ~-3 ~18 ~18 ~-3 ~18 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~18 ~-3 ~19 ~21 ~-3 ~19 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~18 ~-3 ~24 ~18 ~-2 ~24 sea_lantern 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~18 ~-3 ~29 ~18 ~-3 ~29 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~18 ~-3 ~41 ~18 ~-3 ~41 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~18 ~-3 ~42 ~19 ~-3 ~42 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~18 ~-3 ~56 ~23 ~-3 ~56 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~19 ~-3 ~15 ~20 ~-3 ~15 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~19 ~-3 ~16 ~36 ~-3 ~16 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~19 ~-3 ~17 ~36 ~-3 ~17 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~19 ~-3 ~18 ~36 ~-3 ~18 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~19 ~-3 ~24 ~27 ~-3 ~24 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~19 ~-3 ~29 ~21 ~-3 ~29 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~19 ~-3 ~41 ~33 ~-3 ~41 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~20 ~-3 ~42 ~32 ~-3 ~42 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~21 ~-3 ~9 ~41 ~-3 ~9 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~21 ~-3 ~12 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~21 ~-3 ~15 ~29 ~-3 ~15 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~21 ~-3 ~20 ~21 ~-3 ~20 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~21 ~-3 ~21 ~21 ~-3 ~21 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~21 ~-3 ~22 ~21 ~-3 ~22 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~21 ~-3 ~31 ~21 ~-3 ~31 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~21 ~-3 ~32 ~21 ~-3 ~32 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~22 ~-3 ~12 ~22 ~-3 ~12 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~22 ~-3 ~19 ~27 ~-3 ~19 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~22 ~-3 ~20 ~27 ~-3 ~20 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~22 ~-3 ~21 ~27 ~-3 ~21 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~22 ~-3 ~22 ~27 ~-3 ~22 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~22 ~-3 ~29 ~34 ~-3 ~29 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~22 ~-3 ~31 ~33 ~-3 ~31 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~22 ~-3 ~32 ~33 ~-3 ~32 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~23 ~-3 ~12 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~23 ~-3 ~54 ~34 ~-3 ~54 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~24 ~-3 ~12 ~24 ~-3 ~12 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~24 ~-3 ~56 ~27 ~-3 ~56 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~25 ~-3 ~8 ~41 ~-3 ~8 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~25 ~-3 ~12 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~26 ~-3 ~12 ~26 ~-3 ~12 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~26 ~-3 ~53 ~37 ~-3 ~53 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~27 ~-3 ~7 ~41 ~-3 ~7 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~27 ~-3 ~12 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~27 ~-3 ~37 ~27 ~-3 ~37 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~27 ~-3 ~52 ~38 ~-3 ~52 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~28 ~-3 ~12 ~28 ~-3 ~12 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~28 ~-3 ~19 ~40 ~-3 ~19 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~28 ~-3 ~20 ~39 ~-3 ~20 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~28 ~-3 ~21 ~39 ~-3 ~21 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~28 ~-3 ~22 ~37 ~-3 ~22 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~28 ~-3 ~23 ~36 ~-3 ~23 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~28 ~-3 ~24 ~35 ~-3 ~24 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~28 ~-3 ~25 ~36 ~-3 ~25 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~28 ~-3 ~26 ~28 ~-3 ~26 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~28 ~-3 ~27 ~28 ~-3 ~27 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~28 ~-3 ~28 ~28 ~-3 ~28 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~28 ~-3 ~37 ~33 ~-3 ~37 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~28 ~-3 ~56 ~42 ~-3 ~56 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~29 ~-3 ~6 ~40 ~-3 ~6 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~29 ~-3 ~12 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~29 ~-3 ~26 ~33 ~-3 ~26 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~29 ~-3 ~27 ~34 ~-3 ~27 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~29 ~-3 ~28 ~36 ~-3 ~28 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~29 ~-3 ~51 ~39 ~-3 ~51 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~30 ~-3 ~12 ~30 ~-3 ~12 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~30 ~-3 ~15 ~36 ~-3 ~15 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~30 ~-3 ~50 ~39 ~-3 ~50 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~31 ~-3 ~12 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~32 ~-3 ~5 ~38 ~-3 ~5 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~32 ~-3 ~12 ~40 ~-3 ~12 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~32 ~-3 ~55 ~42 ~-3 ~55 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~33 ~-3 ~42 ~35 ~-3 ~42 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~33 ~-3 ~49 ~40 ~-3 ~49 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~34 ~-3 ~26 ~38 ~-3 ~26 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~34 ~-3 ~30 ~35 ~-3 ~30 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~34 ~-3 ~31 ~35 ~-3 ~31 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~34 ~-3 ~32 ~37 ~-3 ~32 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~34 ~-3 ~33 ~36 ~-3 ~33 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~34 ~-3 ~34 ~35 ~-3 ~34 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~34 ~-3 ~35 ~34 ~-3 ~35 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~34 ~-3 ~36 ~34 ~-3 ~36 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~34 ~-3 ~37 ~34 ~-3 ~37 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~34 ~-3 ~38 ~34 ~-3 ~38 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~34 ~-3 ~39 ~34 ~-3 ~39 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~34 ~-3 ~40 ~34 ~-3 ~40 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~34 ~-3 ~41 ~34 ~-3 ~41 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~34 ~-3 ~43 ~34 ~-1 ~43 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~35 ~-3 ~27 ~38 ~-3 ~27 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~35 ~-3 ~29 ~36 ~-3 ~29 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~35 ~-3 ~35 ~42 ~-3 ~35 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~35 ~-3 ~36 ~42 ~-3 ~36 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~35 ~-3 ~37 ~42 ~-3 ~37 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~35 ~-3 ~38 ~42 ~-3 ~38 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~35 ~-3 ~39 ~42 ~-3 ~39 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~35 ~-3 ~40 ~42 ~-3 ~40 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~35 ~-3 ~41 ~42 ~-3 ~41 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~35 ~-3 ~43 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~35 ~-3 ~48 ~41 ~-3 ~48 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~35 ~-3 ~54 ~42 ~-3 ~54 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~36 ~-3 ~4 log 8},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~36 ~-3 ~24 ~42 ~-3 ~24 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~36 ~-3 ~30 ~36 ~-3 ~31 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~36 ~-3 ~34 ~42 ~-3 ~34 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~36 ~-3 ~42 ~42 ~-3 ~42 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~36 ~-3 ~43 ~36 ~-3 ~43 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~36 ~-3 ~47 ~41 ~-3 ~47 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~37 ~-3 ~4 ~38 ~-3 ~4 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~37 ~-3 ~15 ~41 ~-3 ~15 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~37 ~-3 ~16 ~41 ~-3 ~16 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~37 ~-3 ~17 ~41 ~-3 ~17 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~37 ~-3 ~18 ~40 ~-3 ~18 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~37 ~-3 ~23 ~42 ~-3 ~23 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~37 ~-3 ~25 ~42 ~-3 ~25 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~37 ~-3 ~28 ~38 ~-3 ~28 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~37 ~-3 ~29 ~39 ~-3 ~29 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~37 ~-3 ~30 ~39 ~-3 ~30 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~37 ~-3 ~31 ~39 ~-3 ~31 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~37 ~-3 ~33 ~42 ~-3 ~33 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~37 ~-3 ~43 ~42 ~-3 ~43 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~37 ~-3 ~44 ~39 ~-3 ~44 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~38 ~-3 ~22 ~42 ~-3 ~22 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~38 ~-3 ~32 ~42 ~-3 ~32 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~38 ~-3 ~46 ~41 ~-3 ~46 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~38 ~-3 ~53 ~42 ~-3 ~53 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~39 ~-3 ~4 ~42 ~-3 ~4 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~39 ~-3 ~5 ~42 ~-3 ~5 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~39 ~-3 ~26 ~42 ~-3 ~26 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~39 ~-3 ~27 ~42 ~-3 ~27 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~39 ~-3 ~28 ~42 ~-3 ~28 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~39 ~-3 ~45 ~40 ~-3 ~45 dirt 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~39 ~-3 ~52 ~42 ~-3 ~52 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~40 ~-3 ~20 ~42 ~-3 ~20 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~40 ~-3 ~21 ~42 ~-3 ~21 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~40 ~-3 ~29 ~42 ~-3 ~29 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~40 ~-3 ~30 ~42 ~-3 ~30 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~40 ~-3 ~31 ~42 ~-3 ~31 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~40 ~-3 ~44 ~42 ~-3 ~44 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~40 ~-3 ~50 ~42 ~-3 ~50 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~40 ~-3 ~51 ~42 ~-3 ~51 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~41 ~-3 ~6 ~42 ~-3 ~6 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~41 ~-3 ~10 ~42 ~-3 ~10 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~41 ~-3 ~11 ~42 ~-3 ~11 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~41 ~-3 ~12 ~42 ~-3 ~12 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~41 ~-3 ~13 ~42 ~-3 ~13 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~41 ~-3 ~18 ~42 ~-3 ~18 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~41 ~-3 ~19 ~42 ~-3 ~19 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~41 ~-3 ~45 ~42 ~-3 ~45 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~41 ~-3 ~49 ~42 ~-3 ~49 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~42 ~-3 ~7 ~42 ~-3 ~59 grass 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~2 ~44 ~-3 ~2 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~3 ~44 ~-3 ~3 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~4 ~44 ~-3 ~4 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~5 ~44 ~-3 ~5 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~6 ~44 ~-3 ~6 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~7 ~44 ~-3 ~7 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~8 ~44 ~-3 ~8 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~9 ~44 ~-3 ~9 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~10 ~44 ~-3 ~10 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~11 ~44 ~-3 ~11 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~12 ~44 ~-3 ~12 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~13 ~44 ~-3 ~13 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~14 ~44 ~-3 ~14 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~15 ~44 ~-3 ~15 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~16 ~44 ~-3 ~16 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~17 ~44 ~-3 ~17 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~18 ~44 ~-3 ~18 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~19 ~44 ~-3 ~19 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~20 ~44 ~-3 ~20 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~21 ~44 ~-3 ~21 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~22 ~44 ~-3 ~22 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~23 ~44 ~-3 ~23 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~24 ~44 ~-3 ~24 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~25 ~44 ~-3 ~25 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~26 ~44 ~-3 ~26 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~27 ~44 ~-3 ~27 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~28 ~44 ~-3 ~28 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~29 ~44 ~-3 ~29 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~30 ~44 ~-3 ~30 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~31 ~44 ~-3 ~31 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~32 ~44 ~-3 ~32 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~33 ~44 ~-3 ~33 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~34 ~44 ~-3 ~34 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~35 ~44 ~-3 ~35 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~36 ~44 ~-3 ~36 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~37 ~44 ~-3 ~37 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~38 ~44 ~-3 ~38 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~39 ~44 ~-3 ~39 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~40 ~44 ~-3 ~40 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~41 ~44 ~-3 ~41 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~42 ~44 ~-3 ~42 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~43 ~44 ~-3 ~43 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:fill ~43 ~-3 ~44 ~44 ~-3 ~44 stone 0},{id:MinecartCommandBlock,Command:summon ArmorStand ~ ~-3 ~ {CustomName:STRCMD,NoGravity:1,Marker:1,Invisible:1}},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~ ~ ~1 command_block 0 replace {Command:fill ~ ~-2 ~-1 ~ ~ ~ air}},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock ~ ~-1 ~1 redstone_block},{id:MinecartCommandBlock,Command:kill @e[type=MinecartCommandBlock,r=1]}]}]}]}

نویسنده 7 ماه قبل
1

نه رو از سبز بر هر با آب باز خزر قا كه از نيست نيز زن نيز كه خبر ز فك در كمكي بهتره بر بهره

نویسنده 7 ماه قبل
1

قربون همتون بعضی ها واقعا نیاز دارن به جواب های شما ممنونم اگر کوتاه باشه عالیه

0
س م 5 ماه قبل

ممنون

نویسنده 7 ماه قبل
1

باشه

نویسنده 7 ماه قبل
-2

سحر بود حضرت علی ع میخواست از خانه بیرون برود که حلقه در لباس آن حضرت گیر کرده مانع خروج امام علی ع از خانه از خانه می شوند🌹🌹

0
🌹 5 ماه قبل

عــــــــــالی

برای پاسخ کلیک کنید