در مورد یکی از شهدایی که میشناسید گزارشی تهیه کنید و در دو بند بنویسید عنوان مناسبی برای گزارشتان پیدا کنید صفحه 70 کتاب نگارش فارسی ششم

نویسنده

شهید مصطفی احمدی روشن در 17 شهریور سال 1358 در روستای سنگستان استان همدان متولد شد. وی دوران کودکی خود را در خانواده ای فقیر گذراند. خانواده وی در محله ای واقع در پشت امامزاده یحیی همدان به نام محوطه آقاجانی بیگ و در خانه ی اجاره ای و قدیمی، با امکاناتی اندک زندگی می کردند. پدر وی راننده مینی بوس بود و در دوران جنگ تحمیلی عراق علیه ایران سال های بسیاری را به مبارزه با دشمن بعثی پرداخت .وی تحصیلات خود را در زادگاه خویش آغاز کرد. دوره تحصیلی راهنمایی را با رتبه عالی از مدرسه خیام همدان فارغ التحصیل شد و به دبیرستان ابن سینا رفت. شهید احمدی روشن هشتاد و پنجمین شهید دبیرستان ابن سینای همدان است.پس از آن نیز در آزمون سراسری سال 77 شرکت کرد و وارد دانشگاه صنعتی شریف تهران شد و سپس در سال 81 از این دانشگاه فارغ التحصیل شد.وی دانش آموخته رشته مهندسی پلیمر از دانشگاه صنعتی شریف بود. شهید احمدی روشن با سن پایین حدود 32 سال، دارای مقالات متعدد علمی در رشته پلیمر بود.

حلما

دمت گرم اندازهی اندازه بود 😘😘😘

علیرضا

عالی

نویسنده

الناز : سید حسین علم الهدی در اهواز به دنیا آمد و از کودکی ونوجوانی در راهپیمایی علیه رژیم شاهنشاهی حضور داشت . در سال1356،درکلاس تفسیر رهبر معظم که در مشهد برگزار میشد ،حضور داشت.او در آن زمان ،دانشجوی دانشگاه فردوسی مشهدبود.باشروع جنگ تحمیلی به جبهه رفت و رشادت ها و فداکاری های بسیاری از خودنشان داد.او در عملیات هویزه ،درتاریخ شانزدهم دی ماه سال 1359،مظلومانه به همراه جمعی از یاران خود به شهادت رسید

نویسنده

خیلی زیاده و نکته مهم هم نداره. آخه چه جوری اینو توی کتاب جا بدیم؟؟! ها؟؟!!

صفحه ۷۰ کتاب نگارش فارسی ششم در مورد یکی از شهدایی که میشناسید گزارشی تهیه کنید و در دو بند بنویسید عنوان مناسبی برای گزارشتان پیدا کنید ابتدایی دبستان از سایت نکس لود دریافت کنید.

دو بند درباره شهدایی که میشناسید

تحقیق در مورد یکی از شهدایی که می شناسید

امروز می خواهیم در سایت نکس لود در مورد کسری که و شوهری که آنها را می‌شناسیم دو بند بنویسید از آنجایی که نویسنده این سایت ماهر و دانش آموز نیست لذا نتوانستیم این بند را برای شما عزیزان تهیه کنیم موضوع این بخش اینگونه است که در مورد یکی از شهدایی که میشناسید گزارشی تهیه کنید و در دو بند بنویسید عنوان مناسبی برای گزارشتان پیدا کنید.

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

مهدی : شاید تعداد کمی از شما اسم شهید ابراهیم هادی را شنیده باشید ولی می توان به جرات گفت که یکی از نمونه ترین شهدایی که میتوان نام برد شهید ابراهیم هادی است شهید ابراهیم هادی در حالی که بسیار در امور جبهه و جنگ قاطع و جدی بود در همین حال بسیار شوخ طبع بود و داستان هایی از او روایت شده است که همگان را به خنده وا می دارد. یکی از داستان ها اینگونه است که یک فرد قبلا با شهید ابراهیم هادی شوخی کرده بود و شهید ابراهیم هادی می‌خوست حال او را بگیرد در یکی از روزها شهید ابراهیم هادی با موتور در جلوی دوستش حرکت می‌کرد و دوستش در فاصله چند صد متری از او پشت سرش می آمد شهید ابراهیم هادی وقتی به ایست بازرسی رسید گفت من احساس می کنم یک عراقی بعثی مرا دنبال می کند خیلی ترسیده ام. ایست بازرسی دوست شهید ابراهیم هادی را که پشت سر او در حال حرکت بود نگه داشت و نیم ساعت او را بازرسی کرد و از او سوال های مختلفی پرسید و پس از نیم ساعت که از ایست بازرسی تاییدیه گرفت و از آنجا رد شد شهید ابراهیم‌ هادی آنجا وایستاده بود و با لبخندی بر روی لب شاهد آمدن دوستش بود دوستش که جریان را فهمیده بود زیر خنده زد و حساب شوخی آنها پاک شد.

نویسنده : شهید محسن حججی، که به دست گروهک داعش به شهادت رسید، پیش از این در عرصه نشر و کتاب فعال بود، تجربه همکاری با موسسه نشر شهید کاظمی (ناشر برگزیده نمایشگاه کتاب امسال) و کتابشهر ایران وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی از جمله فعالیت­های فرهنگی در کارنامه زندگی با عزت این شهید والامقام است­. این شهید والامقام همچنین نقشی اساسی در شکل­گیری موسسه و نشر شهید کاظمی داشت و همواره در کنار خلیلی، مدیر این موسسه و مدیر پیشین کتابشهر نجف ­آباد به نقش­آفرینی در فعالیت­های فرهنگی می­پرداخت. کتابشهر نجف آباد که در دوره فعالیت خود یکی از مراکز فروش محصولات فرهنگی زبانزد بود، تجربه موفق خود را مرهون ایثار، فداکاری و همت والای شهید محسن حججی و کارگزار این کتابشهر است..

الناز : سید حسین علم الهدی در اهواز به دنیا آمد و از کودکی ونوجوانی در راهپیمایی علیه رژیم شاهنشاهی حضور داشت . در سال1356،درکلاس تفسیر رهبر معظم که در مشهد برگزار میشد ،حضور داشت.او در آن زمان ،دانشجوی دانشگاه فردوسی مشهدبود.باشروع جنگ تحمیلی به جبهه رفت و رشادت ها و فداکاری های بسیاری از خودنشان داد.او در عملیات هویزه ،درتاریخ شانزدهم دی ماه سال 1359،مظلومانه به همراه جمعی از یاران خود به شهادت رسید.

نویسنده : شهید مصطفی احمدی روشن در 17 شهریور سال 1358 در روستای سنگستان استان همدان متولد شد. وی دوران کودکی خود را در خانواده ای فقیر گذراند. خانواده وی در محله ای واقع در پشت امامزاده یحیی همدان به نام محوطه آقاجانی بیگ و در خانه ی اجاره ای و قدیمی، با امکاناتی اندک زندگی می کردند. پدر وی راننده مینی بوس بود و در دوران جنگ تحمیلی عراق علیه ایران سال های بسیاری را به مبارزه با دشمن بعثی پرداخت .وی تحصیلات خود را در زادگاه خویش آغاز کرد. دوره تحصیلی راهنمایی را با رتبه عالی از مدرسه خیام همدان فارغ التحصیل شد و به دبیرستان ابن سینا رفت. شهید احمدی روشن هشتاد و پنجمین شهید دبیرستان ابن سینای همدان است.پس از آن نیز در آزمون سراسری سال 77 شرکت کرد و وارد دانشگاه صنعتی شریف تهران شد و سپس در سال 81 از این دانشگاه فارغ التحصیل شد.وی دانش آموخته رشته مهندسی پلیمر از دانشگاه صنعتی شریف بود. شهید احمدی روشن با سن پایین حدود 32 سال، دارای مقالات متعدد علمی در رشته پلیمر بود..

نازی : در میان مومنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستادند و بعضی پیمان خود را به آخر بردند و در راه خدا شربت شهادت نوشیدند و بعضی دیگر در انتظار دارند و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندارد .

نویسنده : عباس بابایی
از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبریپرش به جستجو
عباس بابایی
Abbas Babaei — عباس بابایی.jpg
محل تولدقزوین
تاریخ تولد۱۴ آذر ۱۳۲۹
محل درگذشتمنطقه عملیاتی سردشت
تاریخ درگذشت۱۵ مرداد ۱۳۶۶ (۳۷ سال)
محل دفنقزوین
تابعیتایرانی
نیرونیروی هوایی شاهنشاهی ایران
نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران
درجهسرلشکر
فرماندهیپایگاه هشتم شکاری، معاونت عملیات نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران
جنگ‌هاجنگ ایران و عراق
نشان‌های لیاقتوینگ خلبانی جنگنده F14 Tomcat
همسرملیحه حکمت (۱۳۶۶–۱۳۵۴) درگذشت ۱۳۹۵/۰۳/۰۳
فرزندانسلما، محمد و حسین
عباس بابایی چگنی (زاده ۱۴ آذر ۱۳۲۹ در قزوین – درگذشته ۱۵ مرداد ۱۳۶۶ در سردشت) سرتیپ خلبان نورثروپ اف-۵ و اف – ۱۴ تام‌کت نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و معاون عملیات فرماندهی این نیرو از ۹ آذر ۱۳۶۲ تا ۱۵ مرداد ۱۳۶۶ بود.[۱][۲]

محتویات
۱زندگی و فعالیت‌ها
۲فعالیت‌های نظامی
۳ازدواج
۴درگذشت
۵تقدیر و یادبود
۶نگارخانه
۷پانویس
۸منابع
زندگی و فعالیت‌ها
وی دوره ابتدایی را در دبستان «دهخدا» و دوره متوسطه را در دبیرستان «نظام وفا» گذراند. پس از گرفتن دیپلم، در سال ۱۳۴۸ در رشتهٔ پزشکی پذیرفته شد، اما به دلیل علاقه به خلبانی، داوطلب تحصیل در رشته خلبانی نیروی هوایی شد و پس از گذراندن دوره مقدماتی برای تکمیل تحصیلاتش در سال ۱۳۴۹ به آمریکا اعزام گشت. پس از بازگشت با ورود هواپیماهای پیشرفته اف – ۱۴ به نیروی هوایی، وی که خلبان ماهر شکاری اف – ۵ بود، برای پرواز با هواپیمای اف – ۱۴ انتخاب و به پایگاه هوایی اصفهان منتقل شد.[۱]

فعالیت‌های نظامی
۱۳۵۹: از شهریور این سال با درجه سرگردی با شروع جنگ ایران و عراق فرماندهی اسکادران و انجام عملیات با جنگنده نورثروپ اف-۵ و اف – ۱۴ تام‌کت را انجام می‌داد.

۱۳۶۰: با درجه سرهنگ دومی فرمانده پایگاه هوایی هشتم شکاری بود.

۱۳۶۲: از ۹ آذر این سال با درجه سرهنگ تمامی به معاونت عملیات فرماندهی نیروی هوایی منصوب شد.

۱۳۶۶: با درجه سرتیپی در سمت معاونت عملیات فرماندهی نیروی هوایی ارتش ابقا شد.

ازدواج
او با دختردایی خود، ملیحه حکمت (زاده ۱۳۳۷ – درگذشته ۳ خرداد ۱۳۹۵)، در تاریخ ۴ شهریور ۱۳۵۴ ازدواج کرد. ثمره این ازدواج ۱ دختر به نام سلما و ۲ پسر به نام‌های محمد و حسین است.[۳][۴]

ملیحه حکمت، در تاریخ ۳ خرداد ۱۳۹۵ در سن ۵۷ سالگی، پس از چند ماه تحمل درد ناشی از بیماری کبدی درگذشت.[۵]

درگذشت
عباس بابایی پس از ۶۰ مأموریت جنگی موفق، در صبح روز ۱۵ مرداد سال ۱۳۶۶، مصادف با روز عید قربان، همراه با سرهنگ علی محمد نادری به منظور شناسایی منطقه و تعیین راه کار صحیح اجرای عملیات، با یک فروند هواپیمای اف–۵ از پایگاه هوایی تبریز به پرواز درآمدند و وارد آسمان عراق شدند. بابایی و نادری پس از انجام دادن مأموریت، به هنگام بازگشت، در منطقه عملیاتی سردشت در ۱۵ مرداد ۱۳۶۶ مورد هدف شلیک توپ ضدهوایی شیلکا ۲۳ میلی‌متری پدافند خودی قرارگرفتند و بابایی که در کابین عقب حضور داشت از ناحیه سر مجروح و بلافاصله کشته‌شد. وی در این هنگام ۳۷ سال داشت.[۱] پیکر وی در گلزار شهدا در جنوب شاهزاده حسین قزوین به خاک سپرده شد.[۱]

یکی از راویان مرکز مطالعات و تحقیقات جنگ دربارهٔ این واقعه نوشته‌است: «به دنبال اصابت گلوله به هواپیمای تیمسار بابایی و اختلالی که در ارتباط هواپیما و پایگاه تبریز به وجود آمد، پایگاه مزبور به رابط هوایی سپاه اعلام کرد که یک فروند هواپیمای خودی در منطقه مرزی سقوط کرد برای کمک به یافتن خلبان و لاشه آن هر چه سریعتر اقدام نمایید. مدت کوتاهی از اعلام این موضوع نگذشته بود که فرد مذکور[۶][۷] مجدداً تماس گرفت و در حالی که گریه امانش نمی‌داد گفت: هواپیمای مورد نظر توسط خلبان به زمین نشست، ولی یکی از سرنشینان آن به علت اصابت تیر در داخل کابین کشته‌شده‌است.»[۸]

تقدیر و یادبود

میدان شهید بابایی، قزوین
یک میدان در شهر قزوین به نام «میدان شهید بابایی» با یک مجسمه تمام‌تَنِه از ایشان به افتخار و ادای احترام به ایشان ساخته شده‌است.

مجموعه شوق پرواز به کارگردانی یدالله صمدی با بازی شهاب حسینی برای نمایش زندگی‌نامه عباس بابایی ساخته شد و از شهریور تا بهمن ۱۳۹۰ در ۲۴ قسمت از شبکه یک سیما پخش گردید.[۹] شهاب حسینی به خواسته ملیحه حکمت در نقش عباس بابایی بازی کرد.[۱۰].

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

هانیه : شاید تا بحال اسم شهید قاسم سلیمانی را شنیده باشید.
شهید قاسم سلیمانی در یکی از شب های زمستان ب دست گروهی از امریکایی ها به شهدات رسید.قاسم سلیمانی مثل یک کوه پشت میهن عزیزش ایران ایستاده بود و ایران را از شر دشمنان حفظ میکرد.سردار قاسم سلیمانی از محبوب ترین چهره های انقلاب است این شهید والامقام هرگز فکری جز حرکت برای عزت اسلام و مظلومان جهان در سر نداشت و زندگی خود را صرف مبارزه با ظالمان کرد..

نویسنده :‌ شهید حاج قاسم سلیمانی با شجاعت مردم بیگانه را از کشورمان بیرون انداختندومتاسفانه دریکی از شب های دی ماه به شهادت رسیدند.

نویسنده : در مورد حاج قاسم سلیمانی ایشان از چهره های محبوب اسلامی بو دند و همیشه در جنگ با ظالمان زمان مبارزه می کر دند وسنگری برای مظلومان جهان بود که بلا خره بدست آمریکای متجاوز به شهادت رسید وبا خون خود جهان را از خواب بیدار کرد.

میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
. 6 ماه قبل
0

خیلی زیاد است

مهدیه 7 ماه قبل
0

عالی بود

0
مهدیه 7 ماه قبل

عالی بود

0
مهدیه 7 ماه قبل

عالی بود فقط در مورد شهید سلیمانی هم اگه بگید ممنون میشم

ناشناس 8 ماه قبل
0

ممنون از همه

ناشناس 8 ماه قبل
0

ممنون از همه

ناشناس 8 ماه قبل
0

ممنون از همه

زینب 8 ماه قبل
0

تا بحال همه ما اسم شهید قاسم سلیمانی را شنیده ایم. ایشان در ۲۰ اسفند سال ۱۳۵۵ در روستای قنات ملک از توابع کرمان چشم به جهان گشود

فاطمه 8 ماه قبل
0

میخواین کتاب بنویسین

ناشناس 9 ماه قبل
0

دمت گرم خیلی عالی واندازه بود

ناشناس 9 ماه قبل
0

سلام خیلی جالب بود

0
ممد 8 ماه قبل

اوس

ناشناس 9 ماه قبل
1

درمورد شهید حاج قاسم سلیمانی

آتنا 10 ماه قبل
1

خیلی خوب بود

دکتر شرمین 10 ماه قبل
1

سلاو هاوریان سوالک دکم

0
S 8 ماه قبل

جیانه گلم چ سوال کت هَیَه؟؟؟

کیانا 10 ماه قبل
1

مرسی نویسنده عشقم

یا مهدی مددی 10 ماه قبل
0

عالی ممنون که کمک مون کردید

ارسلان 10 ماه قبل
1

خیلی خوب بود

ناشناس 10 ماه قبل
2

عالی

B.O.S.S 10 ماه قبل
2

...

B.O.S.S 10 ماه قبل
2

.

بهاره 10 ماه قبل
1

فقط میتونم بگم عالی بود

امیر 10 ماه قبل
2

عالی بود

عالی بود😗💝 10 ماه قبل
2

عالی بود دمت گرم💝😗

علی 10 ماه قبل
1

خیلی عالی بود ممنونم👌👏

پریشاد 10 ماه قبل
1

د

ناشناس 10 ماه قبل
4

متن ها خیلی بلنده

جا نمیشه تو کتاب

1
ابوالفضل 10 ماه قبل

👍🏻

1
تدلت 10 ماه قبل

چون بزرگ مینویسی عرررررررررررر

2
king kian 10 ماه قبل

خب خلاصه کن یا اون کمه رو بنویس

ناشناس 10 ماه قبل
1

ممنون

صبا عطوفی🌸 11 ماه قبل
7

خیلی ممنون 🌸🌸🌸

آیه 11 ماه قبل
7

چیزی به مغزم نمیرسه 😂

2
ناشناس 10 ماه قبل

همین و بنویسین

متن خیلی قشنگیه

2
داوود 10 ماه قبل

منم خب برا همین اومدم تو سایت جواب بردارم 😂

حجاب‌مایه‌ی‌افتخارم 11 ماه قبل
3

عالی‌بود‌ممنون‌از‌نویسنده

ناشناس 11 ماه قبل
2

مرسی عالی بود

عالییییییی

رکساناکریمی 11 ماه قبل
5

خیلی عالی بود دستت درد نکنه

آتنا 11 ماه قبل
3

ممنون ازتون خیلی خوب است و به دردم خورد

Matin 11 ماه قبل
1

دستتون درد نکنه که این همه تلاش میکنین تا ما از درس عقب نمونیم♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

.. 11 ماه قبل
1

♡♡

حسین رحمتی آذری 11 ماه قبل
1

منظورت چیه؟

ارسباران نیزولفر 11 ماه قبل
2

چیه؟

دانیال فر 11 ماه قبل
2

خب

محمد قاسم قنائی 11 ماه قبل
2

توروخدا این سایت رو ببندید اینا همش پیام میدن

نوروز شفیع زاده بناب 11 ماه قبل
1

بله جلال؟؟؟ حوصله ندارم الان گپ بزنم بنداز به تعویق یا تاخیر

جلال منطقی اصلانی 11 ماه قبل
1

نوروز الان میاد گپ بزنیم.

صبا ژیژوزی 11 ماه قبل
1

دلم سوخت.

مهدی هادی اصغری نژاد 11 ماه قبل
1

صفر کن موتور رو

مهدی محمد اصغر زاده 11 ماه قبل
2

بابا بسه بابا بسه بابا بسه

عسل سردرودیان قدیم 11 ماه قبل
1

سلام عشقم رقیه خوبی؟

رقیه ندیمی 11 ماه قبل
1

نیزا

مهدی محمد یاری بارنجی 11 ماه قبل
1

او او با احساسات ما بازی نکن فاطمه سروش زاده

بهمن منتظری 11 ماه قبل
1

نظمرو بهم نزن

1
ایلیا زینالی فخرالدینی 11 ماه قبل

سلام سلام سلام سلام

بهرام منتظری 11 ماه قبل
3

نظمو بهم نزن

امین شرط شروطی 11 ماه قبل
1

یادت نیست سرت رو شکوندم؟

سید موسو موسوی 11 ماه قبل
3

خب

سید علیسان دادور 11 ماه قبل
1

سلام محمد خوبیییییی؟

محمد حسن اسمعیل زاده 11 ماه قبل
1

وای این بهراد منصوری ترک هست شاید تبریزی هست؟

محمد حسن اسماعیل زاده 11 ماه قبل
1

چیه پوریا با من چیکار داری؟

1
حسن مقصودی 11 ماه قبل

سلام محمد حسن

حسام الدین هویزه قلیجی 11 ماه قبل
1

سلام حسن خوبی چه خبرا؟

1
حسن مقصودی 11 ماه قبل

مرسی حسام الدین و سلام.

پوریا دوستی 11 ماه قبل
1

محمد حسن کجاست پس؟

حسن مقصودی 11 ماه قبل
1

سلام پوریا

1
پوریا دوستی 11 ماه قبل

سلام حسن جان

محمد مهدی قوجه زاده 11 ماه قبل
1

سلام پوریا

2
پوریا دوستی 11 ماه قبل

سلام محمد مهدی

پوریا دوستی 11 ماه قبل
1

فقط کافیه حسن و محمد مهدی و محمد حسن بیان

محمد هادی پوراصغر 11 ماه قبل
1

سلااااام

هادی پوراصغر 11 ماه قبل
1

سلااااام

مهدی مهدوی 11 ماه قبل
1

خف

شامشلو تادرتلس 11 ماه قبل
1

محمد اردلان کاری داری؟

شامشلو تادرتلس 11 ماه قبل
1

بله؟

علیسان سعادتی 11 ماه قبل
1

من تورو کف کردم تو کف حمام تو کف دیگلمه ها

محمد اردلان بهروزی نیا 11 ماه قبل
1

شامشلو کجایی؟

امیر محمد ذهنیان ششم 11 ماه قبل
1

چی گفتی علی؟

علی قلی 11 ماه قبل
1

شادرود و منظرورد به الکیکل بنظور

حسام الدین هویزه قلیجی 11 ماه قبل
2

چه خبرهههههههههه؟

احسان طاهری سوسنگردی 11 ماه قبل
1

السلام و علیکم به تمامی دوستان عزیز

امیررضا گل نمکی 11 ماه قبل
1

هیچی حسام الدین اشتباه تایپی بود.

حسام الدین هویزه قلیجی 11 ماه قبل
1

تو چی میگی مجتبی؟

حسام الدین هویزه قلیجی 11 ماه قبل
1

چی گفتی امیررضا؟

مجتبی فروغی 11 ماه قبل
2

حسام الدین هم الان میاد دعوا کنه

امیررضا گل نمکی 11 ماه قبل
1

چکی کند شما دک

امیر حسین رضقمونی فر 11 ماه قبل
1

مصطفی معنی بهبرد تو چیکار داری با این داداش ها؟

محمد مرتضی ایمانپور 11 ماه قبل
1

محمدمجتبی!!!!! میرم به مامانن میگم اگه با هم دعوا نکنیم

مصطفی معنی بهبرد 11 ماه قبل
1

بسکنین لطفاً آخه داداش هم با هم دعوا می کنه؟

1
مصطفی معنی بهبرد 11 ماه قبل

محمد مجتبی و امیر حسین شما دهنتون رو ببندید

1
محمد مجتبی ایمانپور 11 ماه قبل

به تو ربطی نداره آقای مصطفی معنی بهبرد که ما با هم دعوا می کنیم یا نمی کنیم

محمد مجتبی ایمانپور 11 ماه قبل
1

الله اکبر خدایا اینجا چه خبره آخه؟

1
محمد مجتبی ایمانپور 11 ماه قبل

محمدمرتضی دیوونه شدی!! من باهات هیچوقت دعوا نمی کنم اینو بدون

1
محمد مرتضی ایمانپور 11 ماه قبل

داداش دوقلوی من بیا ما هم با هم دعوا کنیم😂😂

محمد مرتضی ایمانپور 11 ماه قبل
1

ارسال کن بابا عهههه

عسگر اصغری سگیری 11 ماه قبل
1

خوف ناک شد موضوا

رضا ظهیری 11 ماه قبل
1

هه هه هه هه

1
رضا ظهیری 11 ماه قبل

خوبه ها

علی جمجمه شکسته 11 ماه قبل
1

به به دعوا می خواین؟؟

علی فرخ 11 ماه قبل
1

بچه ها برین تو واتساپ دعوا کنین اینجا جای دعوا نیست

صمد صمدی 11 ماه قبل
1

بسکنینننننننننن

محمود رضا سعیدی پور 11 ماه قبل
1

سلام محمد ابراهیم چرا بهم پیام میدی؟

محمد ابراهیم ممی زادمقتدریان 11 ماه قبل
1

من با محمود رضا دعوا می کنم محمود رضا کجایی بیا دعوا کنیم

1
رضا ظهیری 11 ماه قبل

بسکن

علی محمدی قنائی چایی 11 ماه قبل
2

من با محمد جعفر دعوا می کنم

احمد دهقانی پور صمدی 11 ماه قبل
1

نه ها توروخدا من حوصله ندارم

صدق مصدقی 11 ماه قبل
3

بیا دعوای جانانه و جنجالی کنیم

محمد ابراهیم ممی زادمقتدریان 11 ماه قبل
1

دعوا می خوای داداش؟؟ بیا دعوا کنیم

علی محمدی قنائی چایی 11 ماه قبل
1

بسه محمد جعفر باهام حرف نزن دیگه

علی محمد قنائی چایی 11 ماه قبل
1

بسه دیگه محمد جعفر باهام حرف نزن دیگه

جعفر بهرعلی زاده 11 ماه قبل
1

خوب می کنیم اینجا دعوا می کنیم

علی محمد متعارفی 11 ماه قبل
1

آره چرا دعوا می کنین اینجا جای دعوا نیستش

محمد جعفر بهرعلی زاده 11 ماه قبل
1

باشه قهر کن

علی محمدی 11 ماه قبل
1

بسکن جعفر بهونه نیار می دونم امدی نگفتی باهات قهر می کنم

محمد جعفر بهرعلی زاده 11 ماه قبل
1

ببخش علی یادم رفته بود

علی محمدی 11 ماه قبل
1

محمد جعفر پس چرا الان میگی آخه قبلا میگفتی دیگه

مهدی هادی اصغری نژاد 11 ماه قبل
1

و

علی 11 ماه قبل
1

خیلی قشنگ بود❤️❤️❤️

diara 11 ماه قبل
5

من از این کارها که در گوگل برای درسی می کنند خیلی خوشحالم من الان یک صفحه فقط به کمک گوگل نوشتم عزیزان از این کارهایتان خیلی،خیلی ممنون متشکرم😍😍😍😙😙

الهام حامدی 11 ماه قبل
5

بسیار عالی بود من خیلی راضی بودم دست نویسنده اش هم درد نکند. 😄😄😄😄

0
ناشناس 10 ماه قبل

بیا بکنمت بیا عمادده گص

0
ناشناس 10 ماه قبل

بیا بکنمت

ناشناس 11 ماه قبل
6

بسیار عالی بود من خیلی راضی بودم دست نویسنده اش هم درد نکند. 😄😄😄😄

ناشناس 11 ماه قبل
5

خیلی خیلی زیبا و قشنگ بود دستتون درد نکند 😀😀😀☺😄

H 11 ماه قبل
3

خیلی خوببببب👌👌

امیر۱۳۸۶ 11 ماه قبل
6

بسیار عالی ممنونم

نویسنده 11 ماه قبل
3

شهید ابراهیمی یکی از باجنم ترین شهید بود

نویسنده 11 ماه قبل
5

خیلی کتاب ها درمورد این شهید هست

ناشناس 11 ماه قبل
6

من از زندگی نامه این دلاور خیلی خوشم میاید

رامیلا 11 ماه قبل
2

عالی بود خیلی به من کمک کردبهترین زندگینامه ای بود که تا حالا خونده بودم واقعا ممنونم👌👌👌👌

آوا 11 ماه قبل
7

یعنی دوستش او را کشت 🤧🤧😥😟😱👻👻☠💀

نویسنده 11 ماه قبل
4

دسستتتوون درد نکنههههههههععاشقتونم فین گیلی هالاالالال

نویسنده 11 ماه قبل
7

سلام

4
فاطمه رشید نسب 11 ماه قبل

سلام 😄😄😄😄😄😄

ناشناس 11 ماه قبل
9

آفرین که راضی بودی

9
خوب بود 11 ماه قبل

دست نوسنده اش درد بکنه 😜 الکی گفتم دست نویسنده اش دردنکنه

5
ناشناس 11 ماه قبل

لطفا دربارهی چیز های دیگری هم برای ما دانش اموزان اطلاعات بگذارید ممنوووووون از شما زحمت کشان عزیز😘😘😘😘😀😀😀😁😅😅😅😇👌👌👌👌✌✌✌❤❤❤

نویسنده 11 ماه قبل
10

خوبه که راضی هستید

10
فرزانه 11 ماه قبل

مرسی

نویسنده 11 ماه قبل
3

در مورد زندگی ایشان عارفه محمدی

ترنم 11 ماه قبل
13

دست نویسندمون درد نکنه👏👏👏👏فقط عنوانش کو؟؟؟موضوع بدید لطفا

2
فاطمه رشید نسب 11 ماه قبل

سلام دستتون درد نکند که این متن را گذاشتید ی اینترنت من خیییییلی تشکر میکنم خیلی هم ممنون 👏👏👏👏👏👏

ناشناس 11 ماه قبل
5

خیلی خوب بود دستتان درد نکند

ناشناس 11 ماه قبل
4

واقعا

بنده سجاد خوشه چرخ هستم 11 ماه قبل
7

شما بیجا میکنی برای شهدا همچین نظری میدی

5
یه بنده خدا 11 ماه قبل

بی ادب

4
حدیثه 11 ماه قبل

💙💙💙💙

نویسنده 11 ماه قبل
9

چیز بهتری بگذارید

نویسنده 11 ماه قبل
13

خیلی زیاده و نکته مهم هم نداره. آخه چه جوری اینو توی کتاب جا بدیم؟؟! ها؟؟!!

ملیکا 11 ماه قبل
9

خیلی خوب بود

نازنین من هم همینطور 11 ماه قبل
12

عالیییییییییییییییییییییییییییییییی بود

مهدیس 11 ماه قبل
5

عالییییی ممنون از این انشای خوب

نویسنده 11 ماه قبل
3

خیلی طولانیه ما تو کتابمون جا نمیشه 😓😭😭😭😭

8
مانا 11 ماه قبل

راست میگی

10
ناشناس 11 ماه قبل

چرا جا میشه

3
پونه 11 ماه قبل

خیلی خوب جامیشه

3
عزیزم یکم کوچک تر بنویس 11 ماه قبل

شهید حاج قاسم سلیمانی با شجاعت مردم بیگانه را از کشورمان بیرون انداختندومتاسفانه دریکی از شب های دی ماه به شهادت رسیدند

نویسنده 11 ماه قبل
19

شهید مصطفی احمدی روشن در 17 شهریور سال 1358 در روستای سنگستان استان همدان متولد شد. وی دوران کودکی خود را در خانواده ای فقیر گذراند. خانواده وی در محله ای واقع در پشت امامزاده یحیی همدان به نام محوطه آقاجانی بیگ و در خانه ی اجاره ای و قدیمی، با امکاناتی اندک زندگی می کردند. پدر وی راننده مینی بوس بود و در دوران جنگ تحمیلی عراق علیه ایران سال های بسیاری را به مبارزه با دشمن بعثی پرداخت .وی تحصیلات خود را در زادگاه خویش آغاز کرد. دوره تحصیلی راهنمایی را با رتبه عالی از مدرسه خیام همدان فارغ التحصیل شد و به دبیرستان ابن سینا رفت. شهید احمدی روشن هشتاد و پنجمین شهید دبیرستان ابن سینای همدان است.پس از آن نیز در آزمون سراسری سال 77 شرکت کرد و وارد دانشگاه صنعتی شریف تهران شد و سپس در سال 81 از این دانشگاه فارغ التحصیل شد.وی دانش آموخته رشته مهندسی پلیمر از دانشگاه صنعتی شریف بود. شهید احمدی روشن با سن پایین حدود 32 سال، دارای مقالات متعدد علمی در رشته پلیمر بود.

8
Pary 11 ماه قبل

خیلی خوب نوشتی 😆😆. عالیهههه

4
آرمیتا 11 ماه قبل

ممنون خیلی خوب بود

2
آیسان احمدی 11 ماه قبل

خدا رحمتش کنه زنگینامه اش خیلی عاااااالی و ناراحت کننده بود😥😥😥😪😪😪

6
آتنا جون 😊🌹👧 11 ماه قبل

موافقم باید در مورد شهید سپهبد سردار حاج قاسم سلیمانی هم مطلبی بنویسند🌹💐

علیرضا 11 ماه قبل
15

عالی

حلما 11 ماه قبل
16

دمت گرم اندازهی اندازه بود 😘😘😘

نویسنده 11 ماه قبل
12

من همشو نوشتم و خوب بود مرسی از آقا مهدی گل ک این انشا رو برای ما نوشت انشاالله همیشه خوشحال باشی و از این همه خط ک نوشتی مرسی

3
عسل 11 ماه قبل

من هم همینطور باهات موافقم 🙌👏✋🙏👐👌👍

فاطمه 11 ماه قبل
10

خوب بود

یه بنده خدا 11 ماه قبل
3

یعنی چه

نویسنده 11 ماه قبل
3

خیلی زیاد هست لطفا لطفا لطفا…… کوتاه تر کنید

5
تازه خوبه که حالا اگر کوتاه بود مینوشتی خیلی کوتاه لطفا زیادشدن کنید 11 ماه قبل

تازه خوبه که حالا اگر کوتاه بود مینوشتی خیلی کلمه لطفا زیادشدن کنید

YA:BR 11 ماه قبل
10

ولی زیاااااددده🙄😄

‌aaa😜 11 ماه قبل
1

آره درست میگین زیاده

رضا 11 ماه قبل
9

خیلی خوب بود اما کمی طولانی بود

1
ناشناس 11 ماه قبل

آره خیلی طولانی بود

ناشناس 11 ماه قبل
4

خوب نبود

2
sadaf 11 ماه قبل

SA

امیر محمد 11 ماه قبل
2

خیلی زیاده

7
آرزو 11 ماه قبل

آره زیاده باید کمتر ش کنن ولی مطالب خوبی داشت

1
ناشناس 11 ماه قبل

آره خیلی طولانی بود

نویسنده 11 ماه قبل
5

وا خودتان بنویسید 😅😅😅😅

عسل 11 ماه قبل
3

وا خودتان بنویسید 😅😅😅

نویسنده 11 ماه قبل
11

الناز:سید حسین علم الهدی در اهواز به دنیا آمد و از کودکی ونوجوانی در راهپیمایی علیه رژیم شاهنشاهی حضور داشت . در سال1356،درکلاس تفسیر رهبر معظم که در مشهد برگزار میشد ،حضور داشت.او در آن زمان ،دانشجوی دانشگاه فردوسی مشهدبود.باشروع جنگ تحمیلی به جبهه رفت و رشادت ها و فداکاری های بسیاری از خودنشان داد.او در عملیات هویزه ،درتاریخ شانزدهم دی ماه سال 1359،مظلومانه به همراه جمعی از یاران خود به شهادت رسید.

6
ستایش 11 ماه قبل

عالی بود ممنون

4
Zeinab 11 ماه قبل

عالیه

1
نازی 11 ماه قبل

خیلی ممنون

1
زینب 11 ماه قبل

خیلی ممنون الناز جان عالی بود

1
الناز 11 ماه قبل

سلام عزیزان ممنون مرسی من می خواستم توی کتابمان جا شود برای همین کوچک و خلاصه نوشتم.

سونیا 11 ماه قبل
6

سردار سلیمانی

نویسنده 11 ماه قبل
3

شهید ابراهیم هادی از این کار قصد بدی نداشتوبسیار شوخ طبع بود

نازی 11 ماه قبل
6

مرسی ممنون دست نویسنده درد نکنه😁😁😊🌷🌷🌷🌷🌷🌷⚘⚘⚘⚘

ناشناس 11 ماه قبل
3

خب پیدا کن بنویس 🙄😏😐

نازی 11 ماه قبل
5

یک چیز قسنگ بگید بنویسیم

3
ساجده 11 ماه قبل

در میان مومنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستادند و بعضی پیمان خود را به آخر بردند و در راه خدا شربت شهادت نوشیدند و بعضی دیگر در انتظار دارند و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندارد اینم یه پست قشنگ برای نازی خانوم

1
عالی بود ایول 11 ماه قبل

خودت فکر کن

نویسنده 11 ماه قبل
5

عباس بابایی ، چهارم آذر 1329، در شهرستان قزوین به دنیا آمد. پدرش اسماعیل و مادرش فاطمه نام داشت. تا پایان دوره کارشناسی در رشته علوم و فنون نظامی درس خواند. سرلشگر خلبان بود. سال 1353 ازدواج کرد و صاحب دو پسر و یک دختر شد. پانزدهم مرداد 1366 ، با سمت فرمانده اطلاعات عملیات در سردشت توسط نیروهای عراقی هنگام پرواز بر اثر اصابت گلوله ضد هوایی به گردن، سینه و دست، شهید شد. مزار او در گلزار شهدای زادگاهش واقع است.

4
🌷🌷🌷🌷🌷 11 ماه قبل

عالی بود این متن برای من خیلی به درد خورد

نویسنده 11 ماه قبل
2

شهید محسن حججی، که به دست گروهک داعش به شهادت رسید، پیش از این در عرصه نشر و کتاب فعال بود، تجربه همکاری با موسسه نشر شهید کاظمی (ناشر برگزیده نمایشگاه کتاب امسال) و کتابشهر ایران وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی از جمله فعالیت­های فرهنگی در کارنامه زندگی با عزت این شهید والامقام است­. این شهید والامقام همچنین نقشی اساسی در شکل­گیری موسسه و نشر شهید کاظمی داشت و همواره در کنار خلیلی، مدیر این موسسه و مدیر پیشین کتابشهر نجف ­آباد به نقش­آفرینی در فعالیت­های فرهنگی می­پرداخت. کتابشهر نجف آباد که در دوره فعالیت خود یکی از مراکز فروش محصولات فرهنگی زبانزد بود، تجربه موفق خود را مرهون ایثار، فداکاری و همت والای شهید محسن حججی و کارگزار این کتابشهر است.

2
نفس 11 ماه قبل

عالی بود

نویسنده 11 ماه قبل
1

درمورد شهید تند گویان می خواستم بدانم. 👉☝

2
Mohi، 11 ماه قبل

در مورد شهید تندگویان تو کتابمون هست خوب

پریناز 11 ماه قبل
2

خیلی ممنون از الناز خانم. خیلی این متن به دردم خورد. ☺😊😘❤👏

2
آرزو 11 ماه قبل

واااااااقعا از الناز خانم تشکر میکنم این متن خیلی عالی بود ممنون از متن های خوبتون عالی بود ☆☆☆☆

زینب واشقانی 11 ماه قبل
2

واقعا این متن عالی بود😍😍😍😘

2
احمد 11 ماه قبل

این مطالب خوب نبود ، لطفا بهتر سایت خود را طراحی کنید

خیلی عالی بود👏 11 ماه قبل
2

عالی

😊 11 ماه قبل
3

عالی بود مرسی از نظرات و پیامکاتون

haniye 11 ماه قبل
2

شاید تا بحال اسم شهید قاسم سلیمانی را شنیده باشید.شهید قاسم سلیمانی در یکی از شب های زمستان ب دست گروهی از امریکایی ها به شهدات رسید.قاسم سلیمانی مثل یک کوه پشت میهن عزیزش ایران ایستاده بود و ایران را از شر دشمنان حفظ میکرد.سردار قاسم سلیمانی از محبوب ترین چهره های انقلاب است این شهید والامقام هرگز فکری جز حرکت برای عزت اسلام و مظلومان جهان در سر نداشت و زندگی خود را صرف مبارزه با ظالمان کرد.

الناز 11 ماه قبل
3

سلام عزیزان ممنون مرسی من می خواستم توی کتابمان جا شود برای همین کوچک و خلاصه نوشتم.

الناز 11 ماه قبل
1

آرزو جان من وظیفه ام را انجام دادم

یاسمن 11 ماه قبل
2

الناز جان مطلبت عالی بود خلاصه و مفید ممنون عزیزم میشه بگی از شهر کجایی؟؟؟ 📫📪📬📭📮🗳✏✒

motahare 11 ماه قبل
1

بچه های عزیز میشه یه اسم خوب و مناسب برای شهید حاج قاسم نوشتم پیدا کنید ممنون❤❤💟

ghazaL 11 ماه قبل
1

عالی بود عزیزم واقعا لذت بردم😍😙

ناشناس 11 ماه قبل
2

خیلی عالی بود

نویسنده 11 ماه قبل
3

من همیشه از این سایت استفاده میکنم مطالبش عالیه حتا من هم نویسنده شدم

عارفه 11 ماه قبل
2

بد بود چرا نامی از شهیدان نداشت

میترا 11 ماه قبل
1

گزارش تهیه کنید دقیقا یعنی چی یعنی نام محل تولد تاریخ تولد و…… یا مثلا بگیم یا فقط بگیم به دست چه کسانی کشته شدند و……… دقیقا یعنی چی

میترا 11 ماه قبل
4

درسته واسه الناز خانوم حرف نداشت

نویسنده 11 ماه قبل
2

حاج قاسم سلیمانی شهید حاج قاسم سلیمانی در یکی از شب ها به شهادت رسید در دسترسی دشمنان آمریکایی ها

ناشناس 11 ماه قبل
4

عالی بود

من هستم 11 ماه قبل
6

عالی👌فقط خیلی زیاده

نویسنده 11 ماه قبل
7

شهید ابراهیم هادی خیلی شوخ طب بود برای همین وقتی به بازرسی رسید گفت من فکر میکنم یک عراقی دونبالم است لطفا جلوی او را بگیرید تا دیگر نتواند مرا دونبال کند سرباز ها دوست شهید ابراهیم هادی را گرفتند و دیگر آن را آزاد نکردند برای همین شهید ابراهیم هادی خیلی پشیمون شد که همچین توهمتی به دوستش زد

نویسنده 11 ماه قبل
2

من میخواهم برایتان از یک شهید بسیار مهربان صحبت کنم این شهید دایی جن است او در استان گلستان ورد شهر مینودشت به دنیا امد اودر سن ۱۵ ساله گی به جبحه رفت ودر سند ث۲۰ ساله گی به شهادت رسید من سحر بهشتی هستم و امید وارم دکه جای همه ی شهیدان و شهید یوسف اسپانلو خوب و ارام باشد

یک عاشق وطن 11 ماه قبل
3

موضوع:خدمت صادقانه

سارا 11 ماه قبل
1

شهید شوشتری

فاطمه 11 ماه قبل
4

من متن الناز را نوشتم که در مورد شهید سید حسین ……بود خیلی عالی و زیبا بود

نویسنده 11 ماه قبل
1

شهید

هانیه 11 ماه قبل
2

شهید محسن حججی به خاطر دائش به شهادت رسید او در کتاب خانی فعال بودو از نیکی کردن به دیگران چرا که باز گشت این نیکسون احسان در نهایت به خود فردیت کام است نیکی هوایی انجام می دادند که به دهی ما باز می گردد♥️

هانیه 11 ماه قبل
2

عالیه منم ۳ الا۴تا خط نوشتم ولی عالیه خیلی ممنون متشکر خداحافظ

نویسنده 11 ماه قبل
6

شهید حاجی قاسم سلیمانیمردی که در راه کشورمان جان خود را فدا کردحاجی قاسم سلیمانی در یکی از شب های دی ماه به شهادت رسیدند و با شجاعت مردم بیگانه را از کشورمان بیرون می انداختند

ناشناس 11 ماه قبل
6

شهید مصطفی چمران ساوه ای (۱۰ مهر ۱۳۱۱ – ۳۱ خرداد ۱۳۶۰) معروف به دکتر چمران، فیزیک دان، سیاستمدار (عضو شورای مرکزی نهضت آزادی ایران)، وزیر دفاع ایران در دولت مهدی بازرگان و دولت موقت شورای انقلاب از همراهان موسی صدر در تشکیل جنبش امل (لبنان)، نماینده دوره اول مجلس شورای اسلامی، از فرماندهان ایران در جنگ ایران و عراق و بنیان گذار ستاد جنگ های نامنظم در جریان جنگ ایران و عراق بود.

3
علی بیگدلی 11 ماه قبل

این تو کل کتاب نگارش ششم جا میشه🤣🤣🤣🤣😅😅😅

نویسنده 11 ماه قبل
9

شاید تا به حال نام شهید منصور وطن پور را نشنیده باشیدایشان در سال 1317 در شهر اراک متولد شدن و از همان دوران کودکی استعداد زیادی داشتندایشان دوست داشتند یک نظامی متعهد باشند و در سال1333 وارد نیروی ارتش زمینی شدند و در دبیرستان نظام تهران(میدان پاستور) به تحصیلات خود ادامه دادند و برای تعطیلات به شهر اراک می آمدند پس از مدتی مدرک دیپلم را با موفقیت گرفتند و وارد دانشکده افسری شدند و از دانش آموزان مستعد، فعال و باهوش بودند پس از اتمام تحصیلات به نیروی مخصوص منتقل و یکی از افسران تکاور مشغول به خدمت شد.

نویسنده 11 ماه قبل
12

درمورد شهید ابراهیم همتمحمد ابراهیم همت متولد ۱۲ فروردین سال ۱۳۳۴ در شهرضا است وی علاوه بر اینکه از فرماندهان ارشد سپاه پاسداران در جنگ ایران و عراق به شمار می آمد معلم نیز بود ابراهیم همت پس از انقلاب و در سال ۱۳۶۱ مدت کوتاهی را در جبهه جنگ لبنان و اسرائیل گذراند سپس به ایران باز گشت و در جبهه های جنگ ایران و عراق در عملیات های چون فتح المبین ،بیت المقدس،و خیبر مسئولیت هایی را بر عهده داشت که در تاریخ ۱۷ اسفند سال ۱۳۶۲ در جزیره ی مجنون در جریان عملیات خیبر به شهادت رسید

نویسنده 11 ماه قبل
5

طولانیه

فاطمه 11 ماه قبل
4

سلام خیل ممنونم بابت همچین متن خوبی من واقعا خوشم آمد و مورد تایید معلمم شد خیلی تشکر ویژه میکنم از تمامی شما واقعا خسته نباشید عزیزان خدا قوت بازم تشکر و سپاس

محمد مهدی 11 ماه قبل
3

عالی

اسم خودتان را کامل وارد کنید😂😂 11 ماه قبل
7

اسکل از رو ویکی پدیا برداشتی کپی کردی فرستادی😂😂😂😂😂

نویسنده 11 ماه قبل
3

تا حالا به این فکر کردی که خیلی خری😂🤣😏

نویسنده 11 ماه قبل
14

الناز : سید حسین علم الهدی در اهواز به دنیا آمد و از کودکی ونوجوانی در راهپیمایی علیه رژیم شاهنشاهی حضور داشت . در سال1356،درکلاس تفسیر رهبر معظم که در مشهد برگزار میشد ،حضور داشت.او در آن زمان ،دانشجوی دانشگاه فردوسی مشهدبود.باشروع جنگ تحمیلی به جبهه رفت و رشادت ها و فداکاری های بسیاری از خودنشان داد.او در عملیات هویزه ،درتاریخ شانزدهم دی ماه سال 1359،مظلومانه به همراه جمعی از یاران خود به شهادت رسید

نویسنده 11 ماه قبل
6

محمد هججى يكى از بهترين ر وفادار ترين مردم است

برای پاسخ کلیک کنید