در مورد یکی از آفریده های خدا که توجه شما را جلب کرده است تحقیق کنید و گزارشی در دو بند ارائه دهید صفحه 17 نگارش فارسی ششم

نویسنده

خدای دانا و اونا هزاران هزار نعمت به ما داده است.که تک تک آنها ارزشمند هستند مثل گوش که اگر آن را نداشتیم هیچ چیزی را نمیشنیدیم و یا اگر در گوش ما ترشحاتی وجود نداشت داعم بیشتر حشرات میتوانستند در گوش ما بروند اما با این ترشحات در برابر حشرات گوش ما در امان هست و این شگفتی های زیبا و جالب ناظم و آفریدگاری ندارد جزء خداوند حکیم و توانا

نویسنده

یکی از آفریده های خداوند مورچه ،مورچه یکی از آفریده های خداوند است،مورچه باچثه کوچکی که دارداما میتواند بارهای بزرگتر از خودش را جابه جاکنندجالب این است که مورچه ها ریه ندارند و در بدنشان سوراخ هایی وجود دارد که میتوانند با آن نفس بکشند

نویسنده

من فکر می کنم یکی از بهترین و عالی ترین آفریده های خدا چشم است چون در هر سال ۲.۵ میلیون بار پلک می زنیم و چشم خیلی فعال است و هیچ دوربینی نمی تواند در دنیا این کار را بکند چون باتری آن تمام می شود

نویسنده

ما خدا رو باید شکر کنیمیکی از خلقت هاب خدا قلب است که در روز ۱۰۰۰۰۰ بار می زند

هلیا

از نظر من یکی از شگفتی های خداوند خود ما هستیمخداوند شگفتی های زیادی دارد وغیر قابل شمارش فصل ها،آسمان،درخت ها،زمین و غیر …….

صفحه ۱۷ کتاب نگارش فارسی ششم در مورد یکی از آفریده های خدا که توجه شما را جلب کرده است تحقیق کنید و گزارشی در دو بند ارائه دهید از سایت نکس لود دریافت کنید.

انشا آفریده های خداوند نگارش ششم

در مورد در مورد یکی از آفریده های خدا تحقیق کنید و در دو بند بنویسید

خالق همه جهان را آفریده است همه ما انسان ها را خالق بزرگ آفریده است ما را باید پرستش کنیم و بر نعمت های او سپاس گذاری باید کرده‌اند و اندیشه کردن ان در خاک اندر کار خالق و مخلوق روشنایی افزاید اندر دل و غفلت از آنها اندیشیدن تاریکی افزاید اندر دل و نادانی گمراهی است متاسفانه این مطلب کیفیت لازم را برای انتشار نداشت ولی به هر حال این متن را گذاشتیم تا اگر شما عزیزان دیگری دارید برای ما بفرستید تا جایگزین این متن بکنیم.

دو بند درمورد یکی از آفریده های خدا نگارش ششم

من میخواهم راجع به چشم انسان بگویم. چشم انسان خیلی عجیب و خارق العاده است. مثلا چشم ها بی وقفه در طول شبانه روز کار میکنند از زمانی که بیدار می شویم تا شب که می خوابیم بر عکس بقیه اعضا، یا مثلا هرگز نمی شود با چشم باز خمیازه کشید یا مثلا چشم می تواند در هر ثانیه روی ۵۰ موضوع متمرکز شود، یا مثلا به طور متوسط ۱۷ بار در ثانیه و ۲.۵ ملیون بار در سال پلک میزنیم. ۸۰ درصد از چیزی که یاد میگیریم از چشم مان است. کدام دوربین است که بتواند سالهای طولانی کار کند و همه چیز را ذخیره کند؟معلوم است که فقط چشم انسان این توانایی را دارد. پس اینجاست که میتوان گفت فتبارک الله احسن الخالقین. خداوند چه عظمتی دارد و بی خبریم!که حتی شکرش هم نمیکنیم…!

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

نویسنده : خداوند هزاران نعمت به ما بخشیده است. مثل قلب. مدانید قلب هر روز حدود 100000 بار می زند. می دانید در هفتاد سالگی تعدادضربان قلبمان بیش از 2 میلیارد بار خواهد بود. قلبمان در هر دقیقه 5 لیتر خون پمپ می کند. می دانی قلب نوزاد در هر دقیقه 130 بار می زند. می دانید چگونه ضربان قلب خود را اندازه گیری کنیم می توانیم با مچ دست و جلو ارنج کنار گردن و بالای پا. می بینید خداون چه بزرگ است. بای ما انسان ها خدا را شکر کنیم.

نویسنده : داخل چشم انسان مانند سیاره ای دیگر است که پرازپستی وبلندی است.

حدیث : از نظر من یکی از شگفت انگیز ترین آفریدگار های خدا فصل ها هستند هر فصلی زیبایی خودش را دارد.

پریچهر : موضوع :خورشید مقدمه : چشم انتظار به نیمه شرقی آسمان خیره میشوم،پس کی از راه میرسد و انتظار های مرا برای دیدنش به اتمام میرساند!
بدنه : در حین همین انتظار با خود فکر میکنم که چگونه میشود در کنجی از آغوش آسمان جای بگیرد و در عوض یک دنیارا روشن کند؟
چگونه میشود ماه را کنار بزند و بر جایش بنشیند و کل روز را حکومت کند و مردم با دینش لبخند بزنند؟اصلا اگر نبود چه میشد؟چه بر سر زمین می آمد؟
نتیجه : فکرش هم عذاب آور است و نبودنش طاقت فرسا؛فکر کن،دیگر روز هم شب بود،روز هم ماه داشت و آسمان لباس سیاه بر تن،کاش که مارا محروم از نبودنش نسازد.

میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
ناشناس 4 ماه قبل
-2

خوب

ملینا 5 ماه قبل
-2

جواب سوالات خیلی بده

ندا 5 ماه قبل
3

سلام به همگی شما نداشتم و خداوند به زیادی داده ما باید از خداوند خیلی زیاد سپاسگزار باشیم که آفریده داده به ما تکشون برای ما ارزشمند آسمان و زمین به باران و ابرها یا به درختان و گلهای رنگین گرم تو را سپاس می گویم خدای مهربونم �دای مهربان ارزیابی به آسمان و زمین به صحرا گوهای زنگینامه درختان و گلهای رنگی می نگرم تو را سپاس می‌گویم ای خدای مهربان تو را سپاس می‌گویم که از سر مهربانی و رحمت هایده میدانی از تو که پدیدآورنده برندگان و مالک زمین آسمانی از به من نزدیکتر از نزدیک تر از هر دوستی با من آشنا تری به تو ایمان دارم و از تو را می گویند تنها از تو یاری می طلبم و به تو تکیه می کنم و جواب خداوند به ما چقدر وقت آفریده داره برای مثال یک مثل گوگوش اگه ما نداشتیم میتونستیم چیز رو بشنویم خداوند ترشحات در گوش ما به وجود آورده که موجودات کوچک نتوانند زیاد دارم داخلشون اگر خداوند این را به وجود نمی‌آورد موجودات کوچک داخل گوشم فقط می‌گرفتم مجبور به بزاریم من از خداوند مهربون خیلی سپاسگزارم خدا جونم خیلی دوست دارم میدونی خداوند چند تا دسته گل به ما داده میکی و محبت مثل همسایه داری مثل رفتار زیبا یکی مثل پرهیزکار یک مثل اندیشه نیک اولین سوره خداوند شیعه آخرین صورت شناس بلندترین سورة بقره سوره به نام پیامبران خدا محمد یونس بود ابراهیم یوسف به نام جانوران کبود فیلم نقره به نام یکی از روزهای هفته جمعه چه سوره ای به نام پدیده هایی در طبیعت زرد و طلایی به نام یکی از قسمتهای نماز سجده را شنید تا حالا از کاظمین الغیظ و العافین �اوند دوست دارد که گفته امام علی علیه السلام قرآن دریایی است که هیچگاه خشک نمیشود قرآن کتابی روشنی بخش قرآن بهار جاودان هست دریای بی‌پایان رحمتی یک دسته گل از آسمان هست ۱۵ پرواری در بروجرد کارت روشن تر از خورشید و مهتاب زیباتر از باغ بهار است که شاخه گل نامش عبادت یک شاخه گل نامش رفتار زیبای شاخه گل انسین اینکه شاخه گلتو گفتار زیبا شاخه گل مهر و محبت آمیز کاری یک شاخه گل فشانی شاخه گل همسایه داریم این دسته گل را عیدی کرده پروردگار خود آنان بوی بی‌نظیر است زیبا کنن دنیای ما را خداوند به ما داده خداوند کسانی که حالا بچه نتونستند ۱۰ سال دارد خداونده و چاق چون دوست دارین رو بشنوی که منم دوست دارم مانند پیامبر خدا صلی الله علیه وآله باشم بنابراین در اول کار بسم الله الرحمن الرحیم می گویم وقتی صدای اذان را میشنوم به نماز می ایستم شب ها پیش از خواب مسواک می‌زنند پیش از بعد از غذا خدا را شکر می کند سعی می‌کنم همیشه لباس های تمیز بپوش مقطعی از خانه بیرون می روم راستا خوشبو وقتی دوستم با من قهر کرد با ماشین کنم دوستان را می‌بینم با خوشرویی رفتار می‌کنند در مقابل خوبیهای دیگران سپاسگزارم اگر حیوان گرسنه ببینم به او غذا می دهم برای محافظت از سریع تمیز می پوشم وقتی در تلویزیون رفتار درست با آن انجام می‌شود می‌بینم ناراحت می‌شوم و بچه های مسلمان پیرو حضرت محمد صلی الله علیه و آله دوستت دارم خدا نگهدارتون تا یه روز دیگه ممنون خدای مهربونم از این عمل‌ها فریده هات که تک تکشون برای من ارزشمند

ناشناس 6 ماه قبل
3

خلاصه داستان

فاطمه 8 ماه قبل
4

عالی بود لطفا مطالب بیشتری بگذارید

2
واقعا راست میگید لطفا مطالب بیشتری بگذارید 8 ماه قبل

عالی بوددددددددد

-2
زینب 8 ماه قبل

خوب بود

نویسنده 8 ماه قبل
8

خداوند هزاران نعمت به ما بخشیده است. مثل قلب. مدانید قلب هر روز حدود 100000 بار می زند. می دانید در هفتاد سالگی تعدادضربان قلبمان بیش از 2 میلیارد بار خواهد بود. قلبمان در هر دقیقه 5 لیتر خون پمپ می کند. می دانی قلب نوزاد در هر دقیقه 130 بار می زند . می دانید چگونه ضربان قلب خود را اندازه گیری کنیم می توانیم با مچ دست و جلو ارنج کنار گردن و بالای پا. می بینید خداون چه بزرگ است . بای ما انسان ها خدا را شکر کنیم

-2
نویسنده 8 ماه قبل

درمورد یکی از آفریده های خدا که توجه شما را جلب کرده است تحقیق کنید صفحه ۱۷ نگارش ششم

مهدیس 8 ماه قبل
8

متن های بیشتری بگذارید

علی گلزار 8 ماه قبل
5

عالی بود ولی متن جالب تر وقشنگ تر هم میشه کار برد

رها محمودی 8 ماه قبل
4

عالی بود ممنون 👍🏽👍🏽

محمدرضا 8 ماه قبل
3

خیلی عالی

مهیا 8 ماه قبل
6

خیلی خوب بود

کیمیا 8 ماه قبل
4

متن های بیشتر بگذارید

مینا کاظمی 8 ماه قبل
5

عالی بود

نویسنده 8 ماه قبل
4

داخل چشم انسان مانند سیاره ای دیگر است که پرازپستی وبلندی است

ناشناس 8 ماه قبل
3

عالی

محمدرضاگلزار 8 ماه قبل
5

خیلی عالی عالی عالی بود

0
ناشناس 7 ماه قبل

پریا 8 ماه قبل
4

عالیییییییییییییی بود. ممنون .😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

حدیث 8 ماه قبل
1

از نظر من یکی از شگفت انگیز ترین آفریدگار های خدا فصل ها هستند هر فصلی زیبایی خودش را دارد

الناز حبیبی 8 ماه قبل
3

ممنونم بسیار خوب و عالی

ناشناس 8 ماه قبل
4

خیلی انشای قشنگی نوشته بود. خیلی ازش استفاده کردم.

نفس 8 ماه قبل
9

همشون عالین ممنون

نویسنده 8 ماه قبل
4

فصل ها بهترین موضوع هستند

الناز دلخانی 8 ماه قبل
3

موافقم با خانم الناز حبیبی👍👍😘💗

یاخدا 8 ماه قبل
4

فصل هافصل ها خیلی متفاوت هستند و وقتی به هر فصل میرسیم تنوع زیادی می بینیم مانند میوها گل و گیاهان و آب و هوا و….خداوند هزاران نعمت به ما بخشیده است مانند قلب که اگر نباشد ما نمی توانیم نفس بکشیم و زنده بمانیم می بینید خداوند متعال چقدر بزرگ است ما انسانها باید خدارو شکر کنیم.

نویسنده 8 ماه قبل
0

خیلی خوب بود عالی .

5
ناشناس 8 ماه قبل

عالی بود

فاطمه 8 ماه قبل
0

خیلی خوبه•…

ناشناس 8 ماه قبل
1

خیلی عالی بود ♥♥♥♥♥♥♥

نویسنده 8 ماه قبل
1

زیبایی فصل. حدیث

نویسنده 8 ماه قبل
2

زیبایی فصل.

0
نویسنده 8 ماه قبل

زندگی انسان و همه جانوران، به طور مستقیم از زندگی گیاهان اثر می پذیرد. ازاین رو، گیاهان، بزرگ ترین خدمت را برای همه جانداران بر عهده دارند و آیا هیچ می دانید که این خدمت گزاری و لطف و عنایت را چه گونه انجام می دهند؟ کرسی موریسن می گوید:

نویسنده 8 ماه قبل
1

عالی جوب نوشتن

فاطمه جعفری 8 ماه قبل
1

واقعا خیلی باحاله منم درمورد چشم نوشته بودم

نویسنده 8 ماه قبل
2

اکبر رو افرید و ممد رو

0
خخخخخخ 8 ماه قبل

خخخخخخخ

نویسنده 8 ماه قبل
3

ریحانه خداوند چیز های زیادی آفریده است

نویسنده 8 ماه قبل
2

ما انسان ها هستیم که نمی توانیم حتی در یک شبانه روز نعمت های خدا را تک تک بگوییم و شکر کنیم شکر گزار نعمت های خدا باشیم

2
زهرا 8 ماه قبل

خوب بود 😆😆

دانش آموزان 8 ماه قبل
6

میشه در مورد رشد گیاهان بگید 🥺🥺🥺

رامبد 8 ماه قبل
6

عالییی بود

امیر 8 ماه قبل
7

ادامه:دست های مابرای کارکردن خیلی قوی است مثلابرای حمام رفتن وکمک به پدرومادر.من خداراشکدمیکنم به خاطردست های سالمم

نویسنده 8 ماه قبل
0

وجود درختان درطبیعت

2
نویسنده 8 ماه قبل

درمورد انسان

4
آره خیلی خوبه ولی خیلی از آدم ها درمورد انسان نوشتن 8 ماه قبل

میتوانیم درمورد فصل ها گیاهان بدن انسان

ناشناس 8 ماه قبل
0

خیلی عالی بود فقط اسم موضع رو نداشت

مهدیس 8 ماه قبل
3

این همه زیبای که خدا داده است.باید درست استفاده کرد و هدر ندهیم مثل درختان و گلهاو…مداد های شما از چوب درختان استفاده شده است و باید هر دقیقه سر نشود .

0
سمیه 8 ماه قبل

خوبه بچه ها ادامه بدید

ناشناس 8 ماه قبل
2

ممنون عزیزم منولی یکم این بده که بعضی از هم کلاسی هات مثل تو نوشته باشن و از اینترنت گرفته باشجواب های بیشتری در بارهرسواله طرح کنید ممنون میشمبای

نویسنده 8 ماه قبل
2

میدانستید که چشم انسان از سه لایه پوشیده شده است؟

نویسنده 8 ماه قبل
2

یک دوم بدن رو ماهیچه تشکیل داده و این یک شگفتی است که توجه مرا جلب کرده است*صبا

👏 8 ماه قبل
6

یکی از آفریده های خدا دخت وگل است گل خیلی بوی خوشی دارد وخیلی زیبااست ودرخت درخت اکسیژن تولید

نویسنده 8 ماه قبل
3

نویسنده اول خیلی عالی نوشتی

🤗🤗 8 ماه قبل
5

گفته بودید که درمورد گیاهان بگید در بالا صفحه به علامت 👏گذاشتم نگاه کنید ونظر بدید

1
تادوع 8 ماه قبل

همه چیز هااا

نویسنده 8 ماه قبل
4

گل های زیبا گل های خوشبویی هستند که ادم احساس خوشایندی میکند

ناشناس 8 ماه قبل
5

عالییی بووووووددددددد

نویسنده 8 ماه قبل
3

زهرا رجبی

پرسپولیس 8 ماه قبل
5

عالییییییییییی

M.P.B.Y. 👍 8 ماه قبل
5

عالی

نویسنده 8 ماه قبل
5

خداهمه ی ماراآفریده و چیزی که مارا جلب می کنه اینه که خدا چگونه این همه چیز رو آفریده

نویسنده 8 ماه قبل
5

انشا

نویسنده 8 ماه قبل
1

این برنامه عالی است⁦❤️⁩👏👏😘الهه هستم

نویسنده 8 ماه قبل
7

بینی جالب است سارا

فرناز 8 ماه قبل
0

عالی است من کلاس ششم ابتدایی هستم ومن اینو نوشتم عالی بود به شما هم توصیه میکنم این رو بنویسید

ناشناس 8 ماه قبل
2

عالییییییی بودممنون به نویسندش

نویسنده 8 ماه قبل
0

چرا باچشم باز نمیتوانیم خمیازه بکشیم آوالیلی

نویسنده 8 ماه قبل
3

عایییییی

زهرا 8 ماه قبل
2

خیلی متلب های زیبایی بودند لذت بردم

نویسنده 8 ماه قبل
0

سلام

هستی جلیل 8 ماه قبل
1

عاااااالی ممنونم از تون☺☺☺

محمد 8 ماه قبل
1

عالییییییییییی

نویسنده 8 ماه قبل
4

مثل بهار که فصلی پر از شکوفه است وهوای معتدلی دارد تابستان که گرمای سوزانی دارد پاییز که هوا سرد میشود و باران میبارد زمستان که هوا انقدر سرد میشود که برف میبارد پس همه نعمت های خدازیبایی خاص خودشان را دارند پس به فصل ها اسیب نزنیم

3
حسین‌عبدالهی 8 ماه قبل

بسیار عاِللللللی

عالییییییییی 8 ماه قبل
1

عالیییییییی

نویسنده 8 ماه قبل
0

خدا به ما عقل داده

نویسنده 8 ماه قبل
0

خوب بود ولی یکم کلمه های قشنگ تری استفاده باید میشود ولی همینم کفایت کرد

نویسنده 8 ماه قبل
4

برای مثال فصل بهار که عروس فصلهاست،وقتی بهار می آید همه جاسر سبز میشود ودرختان گل ها وچشمه ها دیدنی میشوند

ماعده 8 ماه قبل
1

عالی بود خیلی دوست داشتم

فرشته 8 ماه قبل
0

عالی نبود

نویسنده 8 ماه قبل
3

مثلا فصل بهار زیبایی های خودش را دارد.

نویسنده 8 ماه قبل
2

همه ی فصل ها زیبا هستند

نویسنده 8 ماه قبل
2

به نظر من فصل بهار از بهترین فصل های جهان است.مثلا در این فصل ، همه ی پرندگان آواز می خوانند و خدا را یاد می کنند.

1
Kiana 8 ماه قبل

عالی هست.👍

مینا 8 ماه قبل
0

عالی

Kiana 8 ماه قبل
0

خوب بود ولی چند تا رو اشتباه نوشتی.ولی عالیه

Kiana 8 ماه قبل
0

Very good👍👍👍👍

کوثر 8 ماه قبل
0

عاااااااالی هستمن اینو در کتابم نوشتم.ممنون ازتون.👍😊🌹

...... 8 ماه قبل
3

خیلی خوب بود من که دوستش داشتم 😘😘

Nikita 8 ماه قبل
1

عااااااااااااااالی.دمت گرم.ممنونم۰😘

نویسنده 8 ماه قبل
3

این فصل پاییزی که خدا به ما داده خودش یه نعمته.همه ی اینها از خدای مهربونه.

نویسنده 8 ماه قبل
6

خدایا شکرت برای همه چیز🌎

6
آفرین منم با نظرت موافقم 8 ماه قبل

می خواهم درباره بزرگی خداوند خورشید را آفریده با شما در میان بگذارم خورشید بسیار بزرگ است حتی از زمین و از همه سیاره ها اما بدانید که خورشید حتی نمی تواند اندازه نوک انگشت خداوند باشد این هم عجیب است که خداوند آن همه بزرگ است خداوند می تواند خورشیدی به آن بزرگی را آفر ید پس خدا را سپاس می گویم که بعد از نور خود خورشیدی نورانی برما آفریده است

نویسنده 8 ماه قبل
0

عرفات

امیر عباس 8 ماه قبل
2

خداوند بزرگ خیلی چیز ها به ما عطا کرده

1
ستاره زنگنه درسته 8 ماه قبل

واقعا خیلی خیلی عالی بود و به درد درس میخورد

نویسنده 8 ماه قبل
0

سلام متن را طولانی تر بگذارید

میثم 8 ماه قبل
1

خیلی خوبه

Paras Kalahari 8 ماه قبل
0

عالی بود ممنون از نویسندش

سبا احمدی 8 ماه قبل
3

این متن بسیار زیبا بود ولی ای کاش کمی دراز تر بود ممنون

عالی 8 ماه قبل
0

خیلی خوب و عالیست

رها سعادت 8 ماه قبل
0

از نظر من این خیلی خیلی عالی است واقعا ممنون کهبرای درس ها جواب گذاشتید بسیار عالی۲۰

الناز 8 ماه قبل
0

خیلی به دردم خرد

0
آره 8 ماه قبل

لطفا جواب خوبی بدهید با تشکر ثنا ملک زاده

گمنام 8 ماه قبل
1

عالی بود

نویسنده 8 ماه قبل
1

الگوهای حال من 8و 8ح3خ

Melikaa 8 ماه قبل
1

خیلی عالی بود و بدرد کتاب ها خیلی میخوره ممنونم از نویسنده این متن

بنیامین شیخ زاده 8 ماه قبل
0

خیلی عالیه

نویسنده 8 ماه قبل
5

خداوند خیلی خیلی زیاد مهربان است اگر که استخوان ها را برای بدن مانمی گزاشت ،ما این خزنده می شدیم.باید این کرم می خزیدیم ،ماباید شکر گزار خداوند مهربان و متعال باشیم کاه استخوان هارا درون بدن ماقرار داده است🙇🙇🙇

5
نازنین 8 ماه قبل

خدا عاشقتم

ستاره زنگنه 8 ماه قبل
1

واقعا خیلی خیلی عالی بود و به درد درس میخورد

3
HELIA 8 ماه قبل

منم با تو موافقم خیلی خیلی به درد درس میخوره

ستاره زنگنه 8 ماه قبل
0

خیلی خیلی دوست داشتم

ناشناس 8 ماه قبل
5

عالی❤❤❤💛

مروارید 8 ماه قبل
8

مرسی عالی بود😘 فقط موندم این همه رو جچوری تو دوبند جا بدم😂

عالی من اینو نوشتم 8 ماه قبل
0

خدا خیلی عاشقتم

نویسنده 8 ماه قبل
3

سلام خوبیآفریده های خداخیلی زیاده

0
Mmmm 8 ماه قبل

عالی هست

فاطمه جبارزاده 8 ماه قبل
12

رنگین کمان.یک پدیده ی هواشناسی است که در انعکاس ،انکسار و پراکندگی نور در قطره های آب ایجاد و سبب ایجاد طیف نوری در آسمان می شود.این طیف نوری در آسمان به شکل دایره است،اما افراد از روی زمین به شکل نیم دایره مشاهده می کنند.رنگین کمان در مکان هایی که تابش مستقیم نور وجود دارد به وجود می آید.

6
N_M 8 ماه قبل

خوب من می خواهم در باره ی رنگین کمان صحبت کنم رنگین کمان چند رنگ دارد که همه ی مااین را می دانیمرنگین کمان دایره هست ولی ما فکر میکنیم نیم دایره است ولی این طور نیست ❤️

نویسنده 8 ماه قبل
5

مثل چشمه

هلیا 8 ماه قبل
15

از نظر من یکی از شگفتی های خداوند خود ما هستیمخداوند شگفتی های زیادی دارد وغیر قابل شمارش فصل ها،آسمان،درخت ها،زمین و غیر …….

نویسنده 8 ماه قبل
13

خداوند مهربان خیلی چیزهایی به ماداه باید اونرا سپاس کنیم

1
ناشناس 8 ماه قبل

عالئ بود

نویسنده 8 ماه قبل
1

خیلی خوب است

0
ف 8 ماه قبل

ناموصا عالی بود ممنون از کانال شما

نویسنده 8 ماه قبل
15

ما خدا رو باید شکر کنیمیکی از خلقت هاب خدا قلب است که در روز ۱۰۰۰۰۰ بار می زند

نویسنده 8 ماه قبل
29

من فکر می کنم یکی از بهترین و عالی ترین آفریده های خدا چشم است چون در هر سال ۲.۵ میلیون بار پلک می زنیم و چشم خیلی فعال است و هیچ دوربینی نمی تواند در دنیا این کار را بکند چون باتری آن تمام می شود

نویسنده 8 ماه قبل
30

یکی از آفریده های خداوند مورچه ،مورچه یکی از آفریده های خداوند است،مورچه باچثه کوچکی که دارداما میتواند بارهای بزرگتر از خودش را جابه جاکنندجالب این است که مورچه ها ریه ندارند و در بدنشان سوراخ هایی وجود دارد که میتوانند با آن نفس بکشند

0
ناشناس 8 ماه قبل

ممنون خیلی عالی بود

نویسنده 8 ماه قبل
4

هیچ چیز جالب ندارد

نویسنده 8 ماه قبل
31

خدای دانا و اونا هزاران هزار نعمت به ما داده است.که تک تک آنها ارزشمند هستند مثل گوش که اگر آن را نداشتیم هیچ چیزی را نمیشنیدیم و یا اگر در گوش ما ترشحاتی وجود نداشت داعم بیشتر حشرات میتوانستند در گوش ما بروند اما با این ترشحات در برابر حشرات گوش ما در امان هست و این شگفتی های زیبا و جالب ناظم و آفریدگاری ندارد جزء خداوند حکیم و توانا

1
خوب بود 8 ماه قبل

چوس

نویسنده 8 ماه قبل
1

به نظر من بهترین نعمت خداوند پدر مادر است که به ما کمک میکنند بزرگ شویم 😊😊

هیچ 8 ماه قبل
0

عالی

نیوشا 8 ماه قبل
0

عالیییییی بود

فاطمه 8 ماه قبل
0

خیلی خیلی خوبه ممنون ♥🌹

فاطمه شفیعی 8 ماه قبل
0

خیلی خیلی خوبه ممنون ♥🌹

نازنین 8 ماه قبل
0

انصافا خودتون فهمیدید چی نوشتین🙄

نویسنده 8 ماه قبل
0

عالییییییی

هلیا ابوالفتحی 8 ماه قبل
0

عالی

الهه پایان 8 ماه قبل
0

خیلی هم خوب

نویسنده 8 ماه قبل
0

برای من شکل گوش 👂 واقعا عجیبه چون مثل یک علامت سوالِ 👂?

زهرا بيات 8 ماه قبل
0

چرا هی انگلیسی میشه🤦‍♀️🤷‍♀️

نویسنده 8 ماه قبل
0

خدا بسیار عظیم وبزرگ است از خدا توانا تر دراین دونیا وجود نداردکسی که زمین را آفریدآسمان بی همتا راآفریده را باید سپاس گذاری کنیم

فاطمه 8 ماه قبل
0

خدا توانا ترین کس در دنیا است واو تمام جهان را خلق کرده

نویسنده 8 ماه قبل
1

خداوند بزرگ به ما نعمت های زیادی داده است مانند سلامتی سلامت بهترین نهمت خدا هست که به ما بخشیده ولی بعضی از ما انسان حتی آن را هم شکر نمیکنیم امیرعلی پنجی

فاطمه زهرا 8 ماه قبل
0

عالی بود ممنون

نویسنده 8 ماه قبل
0

چشم

نویسنده 8 ماه قبل
0

بابا

نویسنده 8 ماه قبل
0

دنیا بسیار زیبا است

نویسنده 8 ماه قبل
0

خداوند هزارا ت جیزی برای ما افریده مثل گوش چشم وغیره ..زندگی ما خانواده به دست خداوند افریده شده خداوند مارا خیلی دوست دارند به ما اعتماد دارد چون ما به هرز نامه تعلق داریم این را بنویسید خیلی خوبه 🥰

ستایش 8 ماه قبل
0

عالی

نویسنده 8 ماه قبل
0

درمورد آفریده های خدا که توجه شما را جلب کند

فاطمه محمدی 8 ماه قبل
0

من از این همه نعمت خدا تشکر میکنم

نویسنده 8 ماه قبل
0

خداوند هزاران نعمت رابه ما داده است مثل چشم

نویسنده 8 ماه قبل
0

چیزی نمیدونم جررررررررراگ میدونستم ک نمیزدم نت

نویسنده 8 ماه قبل
0

من هیچی هم خودم نمیدونم نمیدونم

نویسنده 8 ماه قبل
0

تمکودااح

نویسنده 8 ماه قبل
1

قلب اگر نبود ما نمیتوانستیم زنده بمانیم

1
ریحانه 8 ماه قبل

آفرین سهیل

راضیه 8 ماه قبل
0

عالی بود

نویسنده 8 ماه قبل
0

به نظر من بیایید درباره دست بنویسیمدست ما به ما کمک زیادی میکند ما دو دست و۱۰ انگشت داریم که در۲۴ ساعت یا۳۶۵ روز سال میکنه دست ما از ۵ انگشت ساخته شه است هر ناخن یک فایده دارد

نازی 8 ماه قبل
0

آدم نیستی نمیفهمی

نویسنده 8 ماه قبل
0

من بلد نیستم باچا

ناشناس 8 ماه قبل
0

خیلی تا خیلی بد بود 🤮🤮

نویسنده 8 ماه قبل
0

💕💎

نویسنده 8 ماه قبل
1

به نطر من یکی از زیبا ترین آفرینش خدا ستاره ها هستند و ماه که در تاریکی شب سیاره زمین را روشن می کند 🥰🥰🥰🥰🥰🥰 خدا یا شکرت بابت تمان نعمت هایت 🤲🤲🤲

نویسنده 8 ماه قبل
1

جتزوپیپ

نویسنده 8 ماه قبل
1

نیازمدییامبم

نویسنده 8 ماه قبل
1

من چیزی نمیدانم

نویسنده 8 ماه قبل
1

بله

نویسنده 8 ماه قبل
2

خداوند بزرگ ما را یعنی انسان هارا آفریده است و ما باید از او تشکر کنیم!آیناز سلیمی

نویسنده 8 ماه قبل
1

😊😊

پخ 8 ماه قبل
1

خوبه

0
پریسا 8 ماه قبل

عالی بود

نویسنده 8 ماه قبل
1

عالی بود سپاس فراوان از همه ی آنها که نظر دادن نظرات آنها به من کمک کرد

آره خیلی زیاد است 8 ماه قبل
0

لطفا مطالب بیشتری را بزارید

نویسنده 8 ماه قبل
2

محمد قلی زادهعالییییییبببیییبببببببب

نویسنده 8 ماه قبل
1

در مورد یکی ازافریدههای خدا

نویسنده 8 ماه قبل
0

بد بود

1
علی عنایت 8 ماه قبل

۱۲

کوثر 8 ماه قبل
1

عالی خیلی خوب بود بهترین متنی بود ک تاحالا خونده بودم😊😍

نویسنده 8 ماه قبل
1

یکی از بهترین افریده های خدا برای ادم پدر و مادر ادن هستند

نازنین 8 ماه قبل
1

عالیه مم😤😤😐😱😋😴😵

نویسنده 8 ماه قبل
1

خیلی خوب بود الی بود

نویسنده 8 ماه قبل
1

خیلی خوب بود🙂

ناشناس 8 ماه قبل
0

عالییی

نویسنده 8 ماه قبل
-1

خالق تمه جهان، را آفریده است خدا هما ما انسان را خداوند آفریده است یعنی مارا خالق بزرگ آفریده است مارا باید پرستش کنیم و نعمت الهی های او سپاس گذاری باید کرده اند و اندیشه کردن در خاک اندر خالق و مخلوق روشنایی افزاید اندر دل و غفلت از آنها اندیشیدن تاریکی افزاید اندر دل و نادانی گمراهی استاین پست برای شما عزیزان است بائ🥰

نویسنده 8 ماه قبل
1

لطفا جواب خوبی بدهید با تشکر ثنا ملک زاده

0
سنا 8 ماه قبل

عالیه ولی خیلی طولانیح😅😅😅😑😑

ناشناس 8 ماه قبل
1

خیلی خوب بود لطفا این انشا را بنویسید

نویسنده 8 ماه قبل
7

موضوع:شب و روز ، اگر شب نبود هیچ کس نمی توانست استراحت کند و همیشه همه ی اعضای بدن خسته بودند و نمی توانستند درست کار کنند.اگر روز نبود همه می خوابیدند واز زندگی لذت نمی بردند برای همین خدا ه،ه چیز را با ترتیب آفریده است.

3
محنا 8 ماه قبل

عالی بود

1
علایی 8 ماه قبل

عالییی yes

2
APZ 8 ماه قبل

عالی

ستایش 8 ماه قبل
4

عالی من اینو نوشتم

3
عالیییی 8 ماه قبل

عالی وارد می شود

شیوا تیموری 8 ماه قبل
9

ممنون

نویسنده 8 ماه قبل
5

خداوند

نویسنده 8 ماه قبل
3

در مورد غذا دو بند

. 8 ماه قبل
2

اره دارم

خانم محمدی 8 ماه قبل
2

عالی

ثنا 8 ماه قبل
5

زندگی انسان و همه جانوران، به طور مستقیم از زندگی گیاهان اثر می پذیرد. ازاین رو، گیاهان، بزرگ ترین خدمت را برای همه جانداران بر عهده دارند و آیا هیچ می دانید که این خدمت گزاری و لطف و عنایت را چه گونه انجام می دهند؟ کرسی موریسن می گوید:

نویسنده 8 ماه قبل
0

گی

نویسنده 8 ماه قبل
4

زندگی شیرین استمثل شیرینی یک روز قشنگزندگی زیبایی استمثل زیبایی یک غنچه ی باززندگی تک تک این ساعت هاستزندگی چرخش این عقربه هاست

السا لرکی 8 ماه قبل
3

منم همینطوری 😂😁

نویسنده 8 ماه قبل
1

من نظری ندارم این عالیه 🤗👌🏻

نویسنده 8 ماه قبل
0

گفتم ک عالیه 🤗👌🏻

هه 8 ماه قبل
-2

اره

+ 8 ماه قبل
0

بله درسته

بهار 8 ماه قبل
1

واقعاً که خیلی مسخرست

نویسنده 8 ماه قبل
-1

لطفا بگین

سارا جعفری نیا 8 ماه قبل
-1

عالیییییی😇😇😍😍

نویسنده 8 ماه قبل
-1

خداخیلی چیز هارا آفریده است

الهه رحیمی 8 ماه قبل
-1

خیلی عالی بود مممنون

نویسنده 8 ماه قبل
-1

شما خیلی بد نوشتید یعنی چی

نویسنده 8 ماه قبل
-2

خدایا خودت می دونی که در این نه خانم هاشمی من هم بخر سلام فرشته حسنی مبارک در این نه تنها در

ایسو 8 ماه قبل
-1

عالییییییییی بودددددد

نیلوفر بختیاری 8 ماه قبل
-1

ممنون از شما بندش عالی بود و به من کمک کرد

نویسنده 8 ماه قبل
-1

خداوند هزاران نعمت رابه ما داده است خداوندی که انسان را آفریده وبر او عقل بخشیده تا انسان با عقل و دانایی بر بزرگی خداوند حکیم اندیشه کنند

نویسنده 8 ماه قبل
-1

شگفت انگیزترین آفریده های خدا از نظر من طبیعت

نویسنده 8 ماه قبل
1

خیلی بد مظخهرف

فاطمه دهمرده 8 ماه قبل
-1

خیلی خوب بود

ناشناس 8 ماه قبل
-1

خیلی خوب بود

نویسنده 8 ماه قبل
0

والب

King kill 8 ماه قبل
1

کجاش خوب بود

سلام دوستان میشه یک انشا بگید که داخلش این کلمات باشد مائده های زمینی باتلاق فریب چهره پنهان خیال جام جا 8 ماه قبل
-1

سلام میشه یک انشا بگید که داخلش این کلمات باشد مائده های زمینی باتلاق فریب چهره پنهان خیال جام جای با زمانی برای گریستنسقوط فرشتگان دست های معجزه گر دیوار های موازی و میراثی از انسان

وژوزوژوژوژوژوی 8 ماه قبل
1

یووژوژوژثژوژثژثوژ

ناشناس 8 ماه قبل
-1

عالیه

نویسنده 8 ماه قبل
-1

خالق همه ی جهان را افریده است همه ی ما انسان ها را خالق بزرگ خلق کرده است

0
پریسا عباس زاده تو توی همه چیز عالی هستی مطمعن هستم همیشه همینطور خواهی بود عاشقتم 8 ماه قبل

خیلی عالی بود اگر نظر من رو هم خواستین حنما بگید من برای اینطور چیز ها عالیم اگر نظرم رو خواستید بگید بهم تا بهتون بگم خشحال میشم از نظر من هم استفاده کنید

بی نام 8 ماه قبل
0

کوردستان

برای پاسخ کلیک کنید