متن زیر را در یک بند ادامه دهید در اتاق نشسته بودم و به کتاب های کتابخانه نگاه میکردم ناگهان چشمم به کتاب و عنوانی برای نوشته خود انتخاب کنید صفحه 97 نگارش فارسی ششم درس شانزدهم

Mareh

پرسپولیسا ها دستشان بالا رای دهید❤

Mareh

کیا پرسپولیسی وکیا استقلالی هستند لطفا رای بدهید ✍❤

فاطمه

عالی

امیری

همه متن نوشتن. پس عنوانش چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ملیکا

عشق فقط پرسپولیس ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

صفحه ۹۷ نگارش فارسی ششم درس شانزدهم در اتاق نشسته بودم و به کتاب های کتابخانه نگاه میکردم ناگهان چشمم به کتاب متن زیر را در یک بند ادامه دهید و عنوانی برای نوشته خود انتخاب کنید آداب مطالعه از سایت نکس لود دریافت کنید.

جواب فعالیت نگارش ششم دبستان

متن در اتاق نشسته بودم و به کتابخانه نگاه میکردم را در یک بند تکمیل کنید

با سلام خدمت دوستان عزیز ما در حال تکمیل کردن سوال بخش اول صفحه ۸۸ کتاب نگارش پایه و کلاس ششم ابتدایی دبستان هستیم و جواب اینگونه است که موضوع دایرة‌المعارف می باشد و متن اینگونه است که در اتاق نشسته بودم و به کتابهای کتابخانه نگاه میکردم ناگهان چشمم به کتاب عارف افتاد که می‌خواستم آن را بگیرم و به سراغ پدرم رفتم و از او پول گرفتم و گفتم بابا پول بده گفت چند تومان می خوای گفتم ۵ هزار تومان رفتم و گفتم شما نیز اگر متن دیگری دارید در نظرات پایین برای ما بفرستید تا با اسم شما منتشر شود.

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

شقایق » ابو علی سینا افتاد که او مردی دانشمند است که بسیار چیزهارا درست کرده است که مادرم آمد ونشد بقیه آن رابخوانم در آن زمان فکر کردم که یک چیزی از داخل کتابم بیرون آمد و من ترسیدم.

مائده » در اتاق نشسته بودم و به کتاب های کتابخانه نگاه میکردم ناگهان چشمم به کتاب شازده کوچولو خورد. با اینکه این کتاب را بارها و بارها خوانده بودم اما باز هم وسوسه میشدم که آن را بخوانم ! دل را به دریا زدم و دوباره برش داشتم. و جملات خوب را تکرار کردم که روباه میگفت : جز با چشم دل نمی توان خوب دید . آنچه اصل است از دیده پنهان است. یا یک نفر به تنهایی هیچ چیز نمی داند. این ها جملاتی است که هر روز هم تکرار شود کم است.

ناشناس » ریاضی سال پنجم خورد چقدر دلم برای ریاضی سال پیشم تنگ شده بود برای همین وسوسه شدم و دوباره آن را برداشتم و به سوالاتش نگاه میکرد و میگفتم یادش بخیر.

نویسنده » لغتنامه دهخدا افتاد رفتم وآن را برداشتم وبا خود به خانه بردم و آن را خواندم . بعد از چند هفته که کتاب لغتنامه دهخدا را کامل خواندم آن را به کتابخانه برگرداندم.

نویسنده » دراتاق نشسته بود وبه کتابهای کتابخانه نگاه می کردم ناگهان چشمم به کتاب خواهران تاریک افتاد احساس می کردم که ترسناک است اما اونجوری که تصور می کردم نبود بارها وبارها این کتابراخوانده بودم چنان کتاب زیبایی هم نبود اما احساس کردم که کتاب خیلی عجیب بود در اتاق را باز کردم چشمم صندوق افتاد رفتم ان را باز کنم که به رویا ها پریدم.

نویسنده » در اتاق نشسته بودم و به کتاب های کتابخانه نگاه میکردم ناگهان چشمم به کتاب قران سال پنجم خورد.چقدر دلم برای قران سال پیشم تنگ شده بود برای همین وسوسه شدم و دوباره ان را برداشتم و در گوشه ای نشستم و شروع کردم به خواندن سوره ای .سوره ای که مرا تا اوج اسمان برد!!!.

نازنین » در اتاق نشسته بودم و کتاب های کتابخانه نگاه میکردم ناگهان چشمم به کتاب شاهنامه افتاد او کتاب بزرگ بود من وسوسه شدم که شاهنامه را بخوانم ولی همین که ده صفحه اولش را خواندم خسته شدم و او را به مادرم دادم تا ادامه شاهنامه را برای من بخواند وقتی مادرم برایم می خواند اصلا خسته نشدم و با شور و شوق فراوان به داستان آن کتاب گوش دادم.

نازی » در اتاق نشسته بودم وبه کتاب های کتابخانه نگاه میکردم ناگهان چشمم به کتاب لغتنامه ی دهخداافتاد لعتنامه ی دهخدا مفصل ترین کتاب لغت ومهم دارم و اساسی ترین اثر دهخدااست دهخدا برای نوشتن این لغتنامه نزدیک به چهل سال کوشش کرد ودر این مدت حدود صد نفرباوی همکاری کردند دهخدا برای نوشتن این لغتنامه شب و روز به مطالعه و جمع آوری اطلاعات مشغول بود. آرزوی من یک بار خواندن لغتنامه ی دهخدا بود تا با زندگی شخصی که برای ایران و زبان فارسی به غیر از فردوسی زحمت ها کشیده بود ،آشنا شوم و از ایشان برای خدمت به وطنم سرمشق بگیرم دوستان امیدوارم متنم کمکتون بکنه.

نویسنده » در اتاق نشته بودم وبه کتاب های کتابخانه نگاه میکردم ناگهان چشمم به کتاب مناجات علی افتاد و ده دقیقه ای به خواندن پرداختم نا.هان زمان ازدستم پرید وزمان مدرسه ام دیر شد وسرویسم رفت وبه مادرم نگفتم وآن روز خودم پیاده رفتم وآنروز خیلی کیف داد چون من پیاده رفتم.

نویسنده » در اتاق نشسته بودم و به کتاب های کتابخانه نگاه می کردم. ناگهان چشمم به کتاب راز های زندگی بر خورد دلم می خواست آن کتاب را بخوانم اما یک چیز جلویم را میگرفت ، اما با تمام قدرت بلند شدم و رفتم به طرف کتاب رفتم کتاب راز های زندگی صفحه ی اول یک جای کلیدی بود واقعی بود! دستم را در جای کلیدی وارد کردم دوستم را چرخاندن !😮 چیزی دستم را کشید و من در جا کلیدی فرو رفتم و آنجا سالیان سال ماندم.

متین محمدی » کلیه ودمنه افتاد.من حیوانات رودوست دارم وباخواندن کتاب کلیه ودمنه بازندگی حیوانات بیشترآشنامی شوم.دوستانم مرا صدا کردند و گفتند با ما بازی کن ولی من مشغول کتاب خواندن شدم ناتمامش کردم بعد سراغ بازی رفتم.

نویسنده » فارسی پنجم افتاد ان رابازکردم و اتمام درس های این کتاب راخواندم ودربین انها می گفتم یادش بخیر بعدکه تمام شد یک ،دو اشک از چشمانم جاری شد وبعدیک صلوات برحضرت محمد فرستادم وکتاب را بستم.

فاطمه جبارزاده :‌داستان راستان استاد مطهری افتاد . به مطالعه ان پرداختم .ازخواندن داستان های پند آموز ان لذت بردم . کنجکاو شدم درباره ی شخصیت استاد مطهری بیشتر بدانم با اجازه ی بزرگ تر ها در رایانه به جست و جو پرداختم و فهمیدم استاد بزرگوار چه شخصیت وارسته و بزرگی بوده اند ..

نویسنده : بوستان سعدی افتاد واز جایم بلند شدم و ان را برداشتم وآن را نگاه کردم دیدم که چقدر. شعر های زیبا در ان است این شاعر بزرگ ایرانی هم شاعر هم نویسنده بود این شخص در قرن هفتم بود نامش هم سعدی شیخ مصلح الدین بود.

مهشید : دقیقا پای یه چیزی رو میکشن وسط که با عقل جور در نمیاد و هی میخوان دعوا راه بندازن بین بچه ها بشین درس بخونید بابا تو این وضعیت.

معراج : ان بیست وسه نفر افتاد با اینکه 3بار این کتاب را خوانده بودم.دوباره قسمت های قشنگ ان را دوباره برداشتم و خواندم.و خیلی لذت بردم..

نویسنده : کتابی‌افتاد‌رفتم‌وان را برداشتم کتاب را باز کردم لولو خورخوره‌درامد‌من‌ترسیدم او مرا کشید درون کتاب و مرا تکه تکه کرد و به جای کوشت گوسفند کشتار روز فروخت.

صبا : جادویی افتاد.منظورم از جادو ورد و این حرفا نیست…بلکه جادوی خیال پردازی است.وقتی کتاب را می خواندم انگار به دنیایی دیگر رفتم.دنیایی پر از شیرینی و شکلات و بازی.دنیایی که در ان خبری از جنگ و کم ابی نیست.هوای انجا بسیار خوش است و اب فراوان دارد.

به امید روزهایی بون کم ابی و الودگی در ایران…^_^

نویسنده : ريحانه دختر بچه اى حسين خوارزمى و شا گرد ابو ريحان بيرونى مى گوييد سال خا ارزيم بود كه دوباره چهره اى زيباى معللم را خوب ببينم ميثم دهقان خلدى ببخشيد منم نميدونم شما از اينترنت بپرسيد.

امیریان : فانتزی افتاد.انگاری اسمی نداشت!چه جالب!کتاب بی اسم!یه لحظه احساس کردم دیگر از فضای پر کتاب کتابخانه خبری نیست!درون یه قصر بودم با یه عالمه پری و جن و آدم!اون موقع بود که آقای کتابدار صدام کرد و گفت:تو خیالی!پاشو!دارم کتابخونه رو می بندیم!به جایی که اون کتاب قبلاً بود نگاه کردم!انگاری از کتاب خبری نبود!اون یک کتاب جادویی بود؟خدا می‌دونه چی بود؟.

نویسنده :‌چشمم به کتاب شاهنامه ی فردوسی افتاد…با هیجان آن را از داخل کتابخانه ام برداشتم و وارد بخش رستم و سهراب شدم…مطمئنم همه ی ما ده ها بار آن را خوانده آیم و لی من خودم هر بار آن را میخوانم ، به شدت ناراحت و آزرده خاطر میشم…کتاب بسیار زیبایی است و داستان های زیادی از جمله : رستم و دیو سپید ، رستم و سهراب ، رستم و کوه سپند ، گردآفريد ، کیخسرو ، داستان های سیاوش ، سوگ سیاوش ، رستم و اسفندیار ، زال و سیمرغ و ضحاک و کاوه آهنگر دارد😉.

میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
فاطمه 3 ماه قبل
0

استقلال عشقه

ناشناس 3 ماه قبل
0

من استقلالی هستم

0
به تو چت اسم من چیه 3 ماه قبل

خاک توسرت

ناشناس 4 ماه قبل
0

عالی

ناشناس 4 ماه قبل
0

جواب سوال 2 ص 98 نگارش ششم

... . 4 ماه قبل
2

هیچ کدوم جالب نبود.

گیسوشونم:/ 4 ماه قبل
0

ب درد عن نمیخورد😐🍫

گمجو 4 ماه قبل
0

عالی😍😘

نیلسو 4 ماه قبل
-1

در اتاق نشسته بودم و به کتاب های کتابخانه نگاه می کردم.ناگهان چشمم به کتاب علوم پایه سوم افتاد چقدر دلم برا آن روز ها و خاطره های تلخ و شیرین تنگ شده بود و معلم عزیزم و........🤗

✨🎇 4 ماه قبل
-1

😘😘😘😘😘😘

اسرا 4 ماه قبل
0

من پرسپولیس هستم عشق فقط پرسپولس

اسرا 4 ماه قبل
0

در اتاق نشسته بودم وناگهان صدای بلندی شنیدم بیرون از اتاقم رفتم ودیدم که مهمان داریم مهمان ما پدر بزرگ و مادربزگ بود من به ان ها سلام کردم وبه اتاقم برگشتم و وسایل م را جمع کردم‌ وبیش مادر بزرگ و پدربزگ رفتم از ان ها پذیرایی کردم

🌷 5 ماه قبل
0

ممنون

استقلالی ام 5 ماه قبل
0

ریدم به پرسپولیس

ناشناس 5 ماه قبل
0

عالی ممنونم بچه ها واقا عالی بود متشکرم

0
M 5 ماه قبل

😊

الناز ❤️ 5 ماه قبل
-2

دستت درد نکنه نازی جان متنت خیلی عالی بود ❤️😍🥰

الناز ❤️ 5 ماه قبل
0

عالی بود 🙏🌹🥰😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏

0
الناز ❤️ 5 ماه قبل

متن همه عالی بود

ناشناس 5 ماه قبل
0

به جای و اگه ز بود خیلی بهتر بود

محمد 5 ماه قبل
1

عالی من استقلالی هستم فحش اوناییکه که پرسپلیسی هستند

فاطمه لطیفی 6 ماه قبل
0

درس چهاردهم ایران آباد

علی اصغر 6 ماه قبل
0

چرا موضوع نگارش درس شانزدهومو نمیزارید با جواب

علی اصغر 6 ماه قبل
1

چرا موضوع نگارش درس شانزدهومو نمیزارید با جواب

علی پرپولیسی عاشق فوتبال 6 ماه قبل
-1

منم پرپولیسی

me 6 ماه قبل
0

ممنون ❤

1
فاطمه لطیفی 6 ماه قبل

ممنون

سلام دوستان عزیز مادرم دیروز مرغ پخت غذا واقعا خیلی خوشمزه بود

سلام دوستان عزیز

سوگند 6 ماه قبل
0

استقلال پاره پاره پرسپولیس در ستاره

ناشناس 6 ماه قبل
1

سلام

0
علی اصغر 6 ماه قبل

علیک سلام

ناشناس 6 ماه قبل
4

من صد درصد پرسپولیس هستم ♥♥♥♥😉😍رنگ های پرسپولیس ببیشتر از استقلالی💙😏 انشالله روز دوشنبه😘♥😍♥♥💖🌹🌹🥰💟

الهه 6 ماه قبل
1

اون چیزی که میخواستم نبود آخه چرااااااااا

شقایق 7 ماه قبل
8

ابو علی سینا افتاد که او مردی دانشمند است که بسیار چیزهارا درست کرده است که مادرم آمد ونشد بقیه آن رابخوانم در آن زمان فکر کردم که یک چیزی از داخل کتابم بیرون آمد ومن ترسیدم

0
ناشناس 6 ماه قبل

مرسی

6
باران 7 ماه قبل

خیلی ببخشید چه جوری نظرم رو بفرستم

2
نازنین 7 ماه قبل

آمار صفحه زده 👇👇👇👇👇برای ارسال نظر کلیک کنید …… اینک بزن برو نظرتو بده

ناشناس 7 ماه قبل
0

ریاضی سال پنجم خورد چقدر دلم برای ریاضی سال پیشم تنگ شده بود برای همین وسوسه شدم و دوباره آن را برداشتم و به سوالاتش نگاه میکرد و میگفتم یادش بخیر😌

سونیا 7 ماه قبل
2

عالی بود ما ئده خانم ممنون واقعا این داستان شما لایک داره👌👌👌👌👍👍👍

-2
بی تـــو هرگـــــــز 😎 7 ماه قبل

خوب بود ولی خیلی بـــه من کمک نکــــردامــا ممنون بهمون کمک کردیممنـــون😉😉

نویسنده 7 ماه قبل
-2

در اتاق نشسته بودم وبه کتابهای کتابخانه نگاه می کردم ناگهان چشمم به کتاب شاهنامه افتاد ان را بر داشتم حدودا یک ساعت میشد که غرق خاندن او بودم واقعا کناب خیلی قشنگی بود

کهساره بنکدار 7 ماه قبل
0

سلام . متن ها خیلی خیلی قشنگ و خوب بود و من وقتی متن ها را می خواندم لذت میبردم از شما خیلی خیلی ممنونم.😃😃😃😃😃

1
سارینا 7 ماه قبل

این رو وقتی که توی کلاس خوندم همه زدن زیر خنده😂😂👆

نویسنده 7 ماه قبل
-2

داستان جالبی افتاد من هم رفتم که ان را بخوانم اما ناگهان پایم به لبه فرش گیر کرد و افتادم این شد که تصمیم گرفتم هییییییییچ وقت ان را نخوانم😹😁

1
سارینا 7 ماه قبل

این رو وقتی که خوندم همه کااس نپزدن زیر خنده

1
دنیا 7 ماه قبل

فک کنم طلسم شده بود همون بهتر نخوندینش خطر ناکه

نویسنده 7 ماه قبل
-2

فارسی پنجم افتاد ان رابازکردم و اتمام درس های این کتاب راخواندم ودربین انها می گفتم یادش بخیر بعدکه تمام شد یک ،دو اشک از چشمانم جاری شد وبعدیک صلوات برحضرت محمد فرستادم وکتاب رابستم. ّٔ

سهیلا😁😁 7 ماه قبل
11

کیا پرسپولیسی هستن؟؟؟؟هرچند شماها استقلالی باشین اخر اخرش باید جلوی چراغ قرمز بایستید یعنی باید به پرسپولیس وپرسپولیسی هااحترام بگذارید😁😁😁 لطفا ری بدهی ✍✍✍✍✍✍

0
Zahra ss 6 ماه قبل

عشق فقط پ رسولی جونم رو واسش میدم❤❣❤❣❤❣❤❣❤❣❤❣

0
دختر آبی 7 ماه قبل

عشق فقط استقلال🔷️🔷️🔷️🔷️🔷️🔷️

0
ناشناس اما جنسیت دختر 7 ماه قبل

عاشقتم

5
ناشناس(دختر) 7 ماه قبل

من اون خدایی رو پرستش میکنم که آسمان آبی و بالای گل سرخ ماهی قرمز و محتاج دریای آبی و استقلال و سرور پرسپولیس قرار داد😏🤭🤭

-1
دختر ابی 7 ماه قبل

برو بابا فقط ابی رو عشقه هههههههههههههوووووووووووووووووووووووووووو اسمونه ابی دریای ابی

0
blue girl 7 ماه قبل

like . blueeeeeeeeeeeeeeeeeee faghat asteghlal

0
یکی مثل دختر ابی 7 ماه قبل

cow . danky. sharet این هم چند نوع فحش برای شما یا بهتره بگم تقدیم به شما فعلا good bye

1
دختر ابیه ابی 7 ماه قبل

دم همه دوستان استقلالی گرم که انگیلیسی بلدن تقدیم به همه استقلالی های بسیار عزیز فرهاد مجیدی رو عشقهilove you

3
ملینا 7 ماه قبل

برو دهنتو ببن بچه که خیلی بوی شیر میده

7
نگار 7 ماه قبل

اخه پرسپولیس چه ربطی به درس داره اخه ؟ ؟

9
نویسنده 7 ماه قبل

دم پرسپولیس ها گرم ولی به درس نگارش ربطی نداره لطفا درمورد درس حرف بزنید

ناشناس 7 ماه قبل
6

من پرسپولیسی ام براش جون می دم ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ارتش سرخ آسیا سرور کل آبیا……..،……

4
پریا اسحاقیان 7 ماه قبل

عشقه این پرسپولیس من عاشقشم

فاطی 7 ماه قبل
0

قدیمی که ازپدرم بود افتاد پدرم آن کتاب راازدوران جبههبه یادگار آورده بود کتاب رابرداشتم وشروع به ورق زدن کردن وهمین طور که به عکس هایش نگاه میکردم چشمم به یک عکس یاد گاری ازپدرم افتاد که با دوستانش گرفته بود. وقتی آن عکس را به پدرم نشان دادم حسی و چشمان پدرم دیدم حسی بین دلتنگی وغصه خوردن بود اوگفت که دوستانش شهید شده اند من هم باناراعکس راازاو گرفتم وبردم در اتاق وشروع به خواندن آن کتاب کردم. خاطرات جنگ وسختیهای دوران جنگ را به خوبی در کتاب به تصویر کشیده بودند

0
عسل 4 ماه قبل

وافعا عالی بود خیلی ممنونم💋

ناشناس 7 ماه قبل
9

آفرین آفرین من پرسپولیسیم👏👏👏👏👏👏

مریم 7 ماه قبل
1

ممنون ازتون

هانیه 7 ماه قبل
0

همچنین

0
بینام 7 ماه قبل

خیلی خوب بود

همتا 7 ماه قبل
4

من پرسپولیسی سفت هسم

امیری 7 ماه قبل
15

همه متن نوشتن. پس عنوانش چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بمیرم 7 ماه قبل
2

ممنون واقعا عالی و کامل بود

سارا 7 ماه قبل
5

منم عاشق پرسپولیسم😘

0
عشقتو عشقه آجی ❤️❤️❤️✌🏻✌🏻👑 7 ماه قبل

اونایی که چش ندارن ببینن پرسپولیس به کجا می رسه به کیسه کشیدنش ن ادامه بدن زر زیادی هم نزنن✌🏻✌🏻💕

ناشناس 7 ماه قبل
11

از شما تشکر میکنم به خاطر سایت عالیتان

2
Mareh 7 ماه قبل

🌷🌷🌷🌷

ناشناس 7 ماه قبل
0

بله

H 7 ماه قبل
4

خیلی خیلی ممنون💗سایتتون عالیه💙

نویسنده 7 ماه قبل
2

خیلی خیلی خووووووووووووووب است

6
مدیر سایت 7 ماه قبل

خیلی ممنون

فاطمه بمیدی 7 ماه قبل
6

خیلی ممنون از سایتتون

3
فاطمه بمیدی 7 ماه قبل

ممنونم

ناشناس 7 ماه قبل
3

یا خیلی بلند یا خیلی کوتاه یکی هم که هست اونایی کهنوشتم از روی هم نوشتم ولی باز خوبه

فاطمه جبارزاده 7 ماه قبل
3

داستان راستان استاد مطهری افتاد . به مطالعه ان پرداختم .ازخواندن داستان های پند آموز ان لذت بردم . کنجکاو شدم درباره ی شخصیت استاد مطهری بیشتر بدانم با اجازه ی بزرگ تر ها در رایانه به جست و جو پرداختم و فهمیدم استاد بزرگوار چه شخصیت وارسته و بزرگی بوده اند .

2
فاطمه زهرا 7 ماه قبل

دوستان عالی نوشتین

حمید 7 ماه قبل
4

قربون همه استقلالی ها اب دریا شوره پرسپلیس بیشوره فقط ابببیییییییییییییییی blueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

2
محدثع 7 ماه قبل

میگم عموزاید بیاداا

3
مهیا 7 ماه قبل

بچه ها لطفا دعوا نکنید بخاطر یه تیم کمکش راه نندازید زشته بخدا بشینید درس بخونید و از دوران نوجوانی بهترین بهرو و استفاده رو بکنید

حمیرا 7 ماه قبل
1

برید کنار داهاتیای قرمزی نسلتون منقرضه

2
سالروز چار تایی شدنت مبارک کیسه کش ب اسطوره 7 ماه قبل

سالگرد چار تایی شدنت مبارک کیسه کش بی اسطوره

1
کیسه کش تو برو کیستو بکش 😏😎❤️✌🏻👑❤️❤️ 7 ماه قبل

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👑👑👑👑👑👑👑👑👑قرمزو عشقه

0
خفن 7 ماه قبل

برو بابا

مازیار 7 ماه قبل
2

من چراغ قرمز و رد میکنم تا پشتش واینسم ههههههههههه خخخخخخخخخخخخخخ برو بابا شما مال این حرفا نیستی دادا

0
خخخخخرر، 😜😜 7 ماه قبل

گوسفند را بخور ومرا نحور خوارزم

mahya 7 ماه قبل
2

چی نوشتی اصلا خودت میدونی چی گفتی در ضمن من استقلالی ام از همه بهتر فقط استقلاله

1
انشتین 7 ماه قبل

من پرسپولیسیم❤😍❤😍❤😍❤😍❤😍❤😍❤😍❤😍پرسپولیس زلزله ❤❤❤❤😍😍😍😍❤❤❤❤😍❤😍❤😍❤

ناشناس 7 ماه قبل
6

کاش یه کم کامل تر و بهتر می نوشتید🤔

هانیه 7 ماه قبل
2

عاللللللی .😍

5
😎 7 ماه قبل

اره جون خودت

نگین 7 ماه قبل
13

خیلی خیلی خوبه. ممنون از کسانی که این متن های زیبا رو میفرستن💚💙💜💛❤😍😍

15
فاطمه 7 ماه قبل

عالی

محیا 7 ماه قبل
4

دقیقا استقلال خوبه و من استقلالی هستم چون رنگ ابی به ادم ارمش میده قرمز چیه وقتی که بهش زل بزنی چشت نابود میشه چشم درد میگیره ادم

ناشناس 7 ماه قبل
7

خیلی بد و همش مینویسن وسوسه شدم یا یه چیزی جلوم رو می گرفت😕😤

3
دنیا دادرسان 7 ماه قبل

یعنی چی یعنی واسه توهم مث من میشه

اسرا شهبازیان 7 ماه قبل
2

منم باهات موافقم هزاران بار این جملات را نوشتم تا آخرش موفق شدم

دنیا دادرسان 7 ماه قبل
2

دقیقا ولی من گیج شدم یعنی چرا واقعا

ناشناس 7 ماه قبل
2

دقیقا

وانس آرمي 7 ماه قبل
4

عالي بود مرسي 😍

باران 7 ماه قبل
2

نازی جاااان واقعاااا ازت ممنونم😘😘مطلبت کمکم کرد

R.kh 7 ماه قبل
3

نازی جان مطلبت عالی بود به دردم خورد🙏🙏

سویل 7 ماه قبل
3

افرین به نازی خانم از همه بهتر نوشته بود 👍👍👍👍👍💗💗💗💗💗💗

معراج مرادی از کرمان 7 ماه قبل
1

ان بیست وسه نفر افتاد با اینکه 3بار این کتاب را خوانده بودم.دوباره قسمت های قشنگ ان را دوباره برداشتم و خواندم.و خیلی لذت بردم.

مهدیه 7 ماه قبل
6

وای ججججججججوووووووونننننننننننن دارم داغ میشم چقد گرمه پشتم گرمه

3
حانا 7 ماه قبل

خوب بود من در کل از این سایت خیلی خوشم میاد ممنون از سایت گلتون

5
دانیال 7 ماه قبل

راست میگی😂😂😂

فاعزه 7 ماه قبل
5

عالی👌🏻👌🏻👌🏻

2
ناشناس 7 ماه قبل

عاشقتم فائزه

نویسنده 7 ماه قبل
2

کتاب ضرب المثل ها را دیدم با خود فکر کردم که معنای بعضی از آنها را نمی دانم پس کتاب را برداشتم وکمی از آن را خواندم و چیز های که نمی دانستم را متوجه شدم واز این به بعد تصمیم گرفتم وقتی به کتاب خانه میروم کتاب هایی که جواب سوال هایم در آن است بخوانم

نا شناس 7 ماه قبل
7

به نظرتون مدرسه کی باز میشه

14
نورا 7 ماه قبل

هیچ وقت😂😂😂

3
صبا 7 ماه قبل

هیچ وقت مدرسه باز نمیشههههههه…..ای کاش باز شهتو تدریس انلاین صدتا مشق میدن و ازمون می گیرن….):

Arefeh 7 ماه قبل
0

عالی بود😻👌👌👏👍👍

نا شناس 7 ماه قبل
1

خیلی هم عالییی

..... 7 ماه قبل
4

عالی بود مخصوصا مائده خانم

فاطمه 7 ماه قبل
3

خیلی خیلی متشکرم از افراد این سایت عالی بود مخصوصا مائده خانم گل💐😍

1
مائده 7 ماه قبل

خواهش میکنم فاطمه جونم ❤️🌈

ناشناس 7 ماه قبل
1

خوب بود

4
نازنین 7 ماه قبل

بله دقیقا

نا شناس😍پ 7 ماه قبل
0

چشمم به کتاب قرآن افتاد و چه حالی برم داشت نمی دا نیستم با چه سرعت به سمت کتاب خانه رفتم واورا خواندم و کمی آرام شدم

دخی قرمز 7 ماه قبل
12

همه استقلالیا بیبببببببببپرسپولیسیاااااا جیگررررحالا هی بسوزید نصف فوتبالیای ایران پرسپولیسان

1
پریا اسحاقیان 7 ماه قبل

عشق فقط پرسپولیس❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

3
عاره والا عشق فقط پرسپولیس ❤️👑 7 ماه قبل

پرسپولیسی ها دستاشون بالا👆🏻✌🏻

9
الیا 7 ماه قبل

خفشو بابا تو چی حالیته از تیم های فوتبال کلا همتون یه چیزی کم دارین بشینید درس بخونید تو این موقیعت کرونا

1
آره والا عشق خوده پرسپولیسه 7 ماه قبل

خود خود پرسپولیس

1
دانیال 7 ماه قبل

شما چی می گید آخه یه تخته کم دارید

1
آیساناز 7 ماه قبل

برو باباتراکتوری ها دستشان بالا 🚜🚜🚜❤❤❤❤

4
Mareh 7 ماه قبل

جوننننننن من نبابا آب دریا شوره پرسپولیس بیشوره اه از پرسپولیس بدم میاد 😑🙄این تیم پراز ستارست استقلال توی گروه فوق العاده ست استقلال 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙هرکی موافقه که استقلالیه رای بده ✍استقلالی ها دستشان بالااااااا💙💙💙💙💙✍✍✍✍✍✍✍✍✍✍✍✍✍✍

3
Mareh 7 ماه قبل

ایول دمت گرم استقلالی هستی 💙

0
یه بنده خدا 7 ماه قبل

😐😐وقتی تیم کره جنوبی با اون همه برد هست تیم های استقلال و پرسپولیس پچیزی ارزش ندارن 😐شما فینگیلی ها بشینید درس بخونید 😶

دخی قرمز 7 ماه قبل
1

جان فدای لبت

نویسنده 7 ماه قبل
5

گلاستان.

نویسنده 7 ماه قبل
2

به نظر من نظرات عالی بودن از تخیلات استفاده شده بود

یگانه‌ 7 ماه قبل
9

سلام خیلی ممنون از سایت نکس لود 👍لطفا اگر می شود جواب های نگارش را بیشتر جواب بدید🙏😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗😋😋😋😋😋

6
1234 7 ماه قبل

اره خیلی خوب بود ولی باید تلاش خود راانجام برای تنبل خانم

-1
💞💕 فاطمه زهرا 💕💞 7 ماه قبل

👍👍👍آفرین منهم می خواستم همین را بگم ولی خوب گفتی👍👍👍👍👍

1
Mareh 7 ماه قبل

🌷🌷🌷🌷🌷

گیسو 7 ماه قبل
5

عالی عالی مطالب خیلی خوب بود

نویسنده 7 ماه قبل
7

واقعا خجالت داره

2
Mareh 7 ماه قبل

😄🤣😂

😘Farniya(فرنیا)😘 7 ماه قبل
2

خیلی عالی بود مخصوصا برای مائده👏👏👏💋❤

2
مائده 7 ماه قبل

خواهش میکنم ❤️🌈☺️

ابوالفضل 7 ماه قبل
1

عالی است بهترین متن است

نوشین محمودی 7 ماه قبل
5

آفرین شقایق جان واقعا عالی بود👍👍👍

نویسنده 7 ماه قبل
3

عالی

نویسنده 7 ماه قبل
4

صبا:جادویی افتاد.منظورم از جادو ورد و این حرفا نیست…بلکه جادوی خیال پردازی است.وقتی کتاب را می خواندم انگار به دنیایی دیگر رفتم.دنیایی پر از شیرینی و شکلات و بازی.دنیایی که در ان خبری از جنگ و کم ابی نیست.هوای انجا بسیار خوش است و اب فراوان دارد.

2
Mareh 7 ماه قبل

✌👌👏

ناشناس 7 ماه قبل
2

👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄❤❤❤❤❤❤❤❤☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺خیلی خیلی عالی بود ممنون❤❤❤❤❤💞

نویسنده 7 ماه قبل
6

لطفا متن های زیبا بفرستید.ممنون

ناشناس 7 ماه قبل
3

جواب های امیر زا را 206 را بیاورید

نویسنده 7 ماه قبل
13

چشمم به کتاب شاهنامه ی فردوسی افتاد…با هیجان آن را از داخل کتابخانه ام برداشتم و وارد بخش رستم و سهراب شدم…مطمئنم همه ی ما ده ها بار آن را خوانده آیم و لی من خودم هر بار آن را میخوانم ، به شدت ناراحت و آزرده خاطر میشم…کتاب بسیار زیبایی است و داستان های زیادی از جمله : رستم و دیو سپید ، رستم و سهراب ، رستم و کوه سپند ، گردآفريد ، کیخسرو ، داستان های سیاوش ، سوگ سیاوش ، رستم و اسفندیار ، زال و سیمرغ و ضحاک و کاوه آهنگر دارد😉😆

رضا 7 ماه قبل
1

ابو علی سینا افتاد که او مردی دانشمند است که بسیار چیز ها را درست کرده است که مادرم آمد

2
ناشناسم 7 ماه قبل

چقدر کم دو بنده ها

نویسنده 7 ماه قبل
4

فانتزی افتاد.انگاری اسمی نداشت!چه جالب!کتاب بی اسم!یه لحظه احساس کردم دیگر از فضای پر کتاب کتابخانه خبری نیست!درون یه قصر بودم با یه عالمه پری و جن و آدم!اون موقع بود که آقای کتابدار صدام کرد و گفت:تو خیالی!پاشو!دارم کتابخونه رو می بندیم!به جایی که اون کتاب قبلاً بود نگاه کردم!انگاری از کتاب خبری نبود!اون یک کتاب جادویی بود؟خدا می دونه چی بود؟m.amiriyan

حدیثه نریمانی 7 ماه قبل
2

خیلی خوبه 😍😍😍😍😍

الناز 7 ماه قبل
4

از مائده متشکرم خیلی متنش خوب بود😘😘😘😘

پرنیا💝 7 ماه قبل
4

متن خانم مائده بسیار عالی و زیبا بود دوست دارم مائده

6
انشتین 7 ماه قبل

من هم موافقم خیلی عالی بود 😍😍😍😍😍

3
افشین 7 ماه قبل

خیلی خیلی عالی بود ممنونم

2
افشین 7 ماه قبل

خیلی خیلی قشنگ بود مخصو صا ماعده

انشتین 7 ماه قبل
8

خیلی خیلی خیلی عالی بود مخصوصا مائده😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

2
ناشناس 7 ماه قبل

ای جان

3
مائده 7 ماه قبل

سپاس گزارم 🌷❤

باران ابراهيمي 7 ماه قبل
3

من

0
حسن 7 ماه قبل

نه من اصلاً از متنت خوشم نيومد

زهرا 7 ماه قبل
10

عالییییییواقعا متن های محشره ای هست 💜💛💚💙❤💟💖💕❤

4
پرستو 7 ماه قبل

عالی

0
موضوع 7 ماه قبل

تاحلخهیعببخدت

آریسا 7 ماه قبل
0

عالی بود

-1
ناشناس 7 ماه قبل

سلام شمارهبزار

امیر حسین 7 ماه قبل
4

سلام خوبین من امیر حسین استم من انقدر بسته میدم تا یک جواب درسمو پیدا کنم لطفاً عکس با جواب بزارین تا ما بتونیم بنویسیم وبعد بخونیم و درسو کامل بدونیم فهمیدین

Mareh 7 ماه قبل
21

کیا پرسپولیسی وکیا استقلالی هستند لطفا رای بدهید ✍❤

0
پرستو 7 ماه قبل

پرسپولیس

0
Maryam 7 ماه قبل

من استقلالی ام💙💙

0
ناشناس 7 ماه قبل

فاطمه:فقط استقلال 💙استقلتل شیره 💙پرسپولیس پیره❤فقط آبی پوش💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

1
امیر حسین 7 ماه قبل

من پرسپولیسی هستم ولی اسم مهدی ترابی

ملیکا 7 ماه قبل
14

عشق فقط پرسپولیس ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Mareh 7 ماه قبل
22

پرسپولیسا ها دستشان بالا رای دهید❤

مائده 7 ماه قبل
11

سلام به همگی امیدوارم از مطالب من خوشتان آمده باشد 🌷

0
Setayesh 7 ماه قبل

سلام مطالب شما خیلی قشنگ بود جملاتی که تو مطلبت به کار بردی به جمله می خورد و خیلی جمله مرتب بود و تخیلی بود من از مطالب شما خیلی خوشم آمد متشکرم 🌹🌹

Mareh 7 ماه قبل
8

خیلی هم عالیییی مائده خانم بیشتر لایک دارین 😉❤❤❤❤❤

عشق تو آجی ❤👑🌸🔮 7 ماه قبل
2

🌷🌷🌷

مائده 7 ماه قبل
5

سلامدوستان امیدوارم از مطالب من خوشتان آمده باشد🌷

زهرا پورمنش 7 ماه قبل
-1

سلام🎉🎊🎈میخواستم بگم مطالب خاتون عالییییییی هستن . مخصوصا ماكده جونمن همه ی این نگارش هارو که خونمون تکلیف میده از این سایت پیدا میکنم و خانم هم خیلی خوشش میاد . ممنون از همه💟💟💟💟💟💟💟💐💐💐💐💐💜💛💚💜💛💚💜💛💚💚💜💛💚💚💛💜💜💚💛💛💜💜💛💚💚💟😘😘😘😘😘😘

آیزا مورگینkidz bop 7 ماه قبل
1

سلام،من میخواهم این کتاب را بخرمبعد از اینکه کتاب را گرفتم با پدر به خانه رفتیممن وقتی که به خانه رسیدمآن کتاب را خواندمدیدم که چیز های خوبی دارد

نویسنده 7 ماه قبل
4

عالی بود

0
ای کو 7 ماه قبل

واقعا عالی بود ممنونم از همتون

ریحانه شویعی 7 ماه قبل
3

سلام دستتون درد نکنه من خیلی خوب متوجه میشم ای جان خیلی ممنونم بخصوص هدی که درس ۱۶ به من یاد داد

0
ستی 7 ماه قبل

خیلی ممنون واقعا عالی بود و کمکم کرد تا نگارشم رو کامل کنم🙏

نویسنده 7 ماه قبل
0

ستاره شناسی افتاد می دانستم که اگر این کتاب را بخوانم علم بیشتر می شود از سریع به طرف کتابخانه رفتم و کتاب را درآوردند و سپس با اشتیاق کتاب را باز کردم و شروع به خواندن کردم مادم پس از لحظاتی برای نهار صدایم زد اما آنقدر که کتاب را دوست داشتم به نهار نرفتم و کتاب را تا آخر شب تمام کردم و فردای آن روز که به مدرسه رفتم معلم من چیزهایی را که می گفت و در مورد سیارات می گفت من کامل می دانستند می دانستم⭐⭐

نویسنده 7 ماه قبل
0

خیلی خوب

حسن 7 ماه قبل
0

نه من اصلاً از متنت خوشم نيومد

شقاقی 7 ماه قبل
1

چشمم به کتاب نهج البلاغه افتاد نهج البلاغه کتاب ی است که نامه ها سخن های امام علی ع است کتاب را برداشتم ولی هرچقدر سعی کردم نتوانستم بخوانم پیش مادرم رفتم و مادرم آن را برایم خواند خیلی آرامش بخش بود هرچقدر مادرم بیشتر میخواند من بیشتر احساس آرامش میکردم

نویسنده 7 ماه قبل
1

سعدی افتاد ،کتاب را برداشتم وروی صندلی نشستم ببینم چه چیزی در آن نوشته شده که وقتی یک بیت شعر از آن را خواندم به فکرفرو رفتم ودر مورد آن خیلی خیلی فکر کردم و همین یک بیت شعر راه زندگی من را تغییر داد و من را به سوی راه درستی و راستی هدایت کردنوشته:مبینا😘

الناز 7 ماه قبل
0

من خودم نوشتم:::

‌علی 7 ماه قبل
0

عالی بود خیلی متوجه شدم ممنون عالی دستت درد نکنه عزیزم

ناشناس 7 ماه قبل
0

بای بای ما رفتیم بای بای میرفتیم 😂😂

کتایون 😎 7 ماه قبل
0

خوب نبود 😕بدم نبود 😕

نویسنده 7 ماه قبل
1

عالی بود ممنونفاطمه

FATAMEH 7 ماه قبل
1

خوبه

علی اصغر پناهنده 7 ماه قبل
1

ممنون خیلی جالب بود خیلی ممنون✅✅✅

محمد حبیبی 7 ماه قبل
1

نظر تو زیاد مهم نیست

نویسنده 7 ماه قبل
2

😉

ناشناس 7 ماه قبل
2

خیلی عالی بود از همه ی شما عزیزان تشکر میکنم

نویسنده 7 ماه قبل
1

6

علی 7 ماه قبل
0

خیلی خوب بود

نویسنده 7 ماه قبل
0

ریاضی پنجم افتاد دلم خیلی تنگ شده

نویسنده 7 ماه قبل
0

من بهتون جواب اصلی رو میدم😏

نویسنده 7 ماه قبل
2

نه

انیتا🤩 7 ماه قبل
0

خیلی ممنون عالی بود فقط این و گفتم بابا پول بده گفت چند تومن میخوای گفتم ۵ تومن رفتم و بیقیش چرا نیس

A...G 7 ماه قبل
0

مرس

نویسنده 7 ماه قبل
9

خیلی خوبه

نویسنده 7 ماه قبل
2

به کتاب سیندرلا افتاد من از اون کتاب خیلی خوشم آمد تا میخواستم بگیرم پول نداشتم رفتم پیش پدرم گفتم بابا میخوام کتاب بگیرم پول ندارم شما پول دارید پدرم گفت بله دارم گفت چقدر می خوای گفتم 10هزار تومان پدرم آن پول را داد و رفتم گرفتممیترانامحمدزاده

0
مبینا گودرزی 7 ماه قبل

چشمم به کتاب برادرم افتاد ار او اجازه گرفتم که کتاب او رابخوانم برادرم اجازه داد و آن را خواندم بسیار داستان جالب و آموزنده ای بود فردا وقتی که تولدم بود برادرم آن کتاب را به من هدیه داد

نویسنده 7 ماه قبل
0

سوال 2

taha 7 ماه قبل
0

کلیله و دمنه افتاد جلد زیبا و قدیمی کتابم را مجذوب خود کرد کتاب را برداشتم پس از ورقزدن شروع به خواندن داستان کردم با اینکه معنای بعضی از واژه ها را نمی دانستم اما از خواندن آن داستان پند آموز لذت بردم

علی 7 ماه قبل
1

خیلی ممنون از شما

♥️♥️ 7 ماه قبل
-1

خواهرم افتاد بعد یادم آمد که خواهرم چقدر دنبال

نویسنده 7 ماه قبل
-1

گوسفند را بخور ومرا نحور خوارزم

مهشید 7 ماه قبل
1

خوشم امد

ناشناس 7 ماه قبل
1

به نظر من به نظرات دوستان نگاه کنید من بلد نیستم

-1
نازگل زارعی 7 ماه قبل

سلامخوبی

0
قرآن 7 ماه قبل

سلام خانم معلم الان زنگ

روژینا 7 ماه قبل
1

چشمم به یه رمانی افتاد که بار ها خوانده بودم ولی بر این حال بر خواستم و به سمت او رفتم و شروع کردم به خواندن همین

0
نویسنده 7 ماه قبل

در مورد کتاب سفر به اعماق زمین باشد

نویسنده 7 ماه قبل
-1

لاله های سرخ

نویسنده 7 ماه قبل
0

د

نویسنده 7 ماه قبل
1

در

نویسنده 7 ماه قبل
0

سوال ۲صفحه ی ۹۷

نویسنده 7 ماه قبل
0

کتاب علوم

نازگل 7 ماه قبل
-1

زارعی

برای پاسخ کلیک کنید