انشا در مورد صدای زنگ آخر یک بند باشد صفحه 73 کتاب نگارش کلاس هفتم

... ....

بیشتر این انشاء ها عالیییی هستند 😍😍 اما بعضی از انشا ها اصلاً احساسی نیست 🤨

👑mahak👑

مثلا من اصلا دوست ندارم برم خونه درس بخونم. وقتی تو مدرسه هستیم میتونیم شیطونی و عشق حال کنیم ولی خونه نمیشه یک سره باید درس بخونیم😑😑😑❤😂😁

اهوم واقعا راست میگه همه میفهمن خودمون ننوشتیم

همه میفهمن ک خودمون ننوشتیم

عسل حسنی

انشا درمورد زنگ اخربه نام خدای بخشنده ی مهربان که نامش روح بخش دل هاستزندگی ما ادم هامانند زنگ اخر است زنگ اخر فقط مختص مدرسه و کلاس درس نیستزندگی ما ادم ها ابتدا و انتها داردو این چنین است =زنگ اخر دانشگاه – زنگ اخر مدرسه – زنگ اخر زندگی

نویسنده

صدای زنگ اخر بسیار دلنشین است.👀🧊همه خسته هستند و میخواهند هر چه زودتر به خانه بروند تا استراحت کنند🧠💪👀🏃‍♀️🚶🏼‍♀️🚴‍♀️وقتی زنگ به صدا در میاید بچه ها وسایل خود را جمع میکنند و به دربازه هجوم میاورند.😃تا زودتر به خانه برسند🙂🤭بنابرین: من خیلی صدای زنگ اخر را دوست دارم.🤤😋نویسنده:pegah

یک بند انشا صفحه ۷۳ کتاب نگارش هفتم در مورد صدای زنگ آخر یک بند باشد درباره درمورد پایه کلاس هفتم از سایت نکس لود دریافت کنید.

انشا در مورد صدای زنگ آخر

با سلام خدمت همه دانش آموزان پایه و کلاس هفتم ابتدایی و دبستان امروز می خواهیم جواب صفحه ۷۳ کتاب نگارش هفتم را برای شما عزیزان قرار بدهیم در این صفحه از بچه ها خواسته شده است که یک بند درباره صدای زنگ آخر بنویسید ما در ادامه مطلب برای شما عزیزان جواب را قرار خواهیم داد و اگر شما عزیزان می خواهید متن خودتان را به ما بفرستید در نظرات پایین سایت برای ما ارسال کنید تا در همین مطلب با اسم شما منتشر کنیم.

انشا با موضوع زنگ آخر مقدمه بدنه نتیجه رعایت ساختمان بند

مقدمه : به نام خداوند بخشنده و مهربان که نامش روح بخش دل های نژند است… همه ما حضور در مدرسه را تجربه کرده ایم.. استرس های روز امتحان.. ترس از پرسش های شفاهی…

بند بدنه : همه دانش آموزان زنگ آخر را دوست دارند زیرا نوید بخش اتمام یک روز خسته کننده است.. اما آیا زنگ آخربرای همه یکسان است؟ شاید پاسخ این سوال بله باشد شایدهم خیر… زندگی ما انسان ها هم بی شباهت به زنگ آخر مدرسه نیست.. شاید نقاط مشترک و نقاط تفاوت داشته باشد.. شاید زنگ آخر برای بعضی ها پایان یک روز تحصیلی و ورود به خانه ای است که در آن بوی دوستی و صفا طنین انداز است.. شاید برای شخصی دیگر برگشت به محیطی مملو از اضطراب و تشویش باشد…

شاید زنگ آخر برای بعضی ها نوید بخش این باشد که در خانه عزیزی تازه وارد آمده است… و اشتیاق دیدن او زنگ آخر را شیرین تر کند‌.. و شاید برای کسی که عزیزی را از دست داده است زنگ آخر یعنی ورود به خانه ای که دیگر فقط بوی خاطرات را میدهد…

زندگی ما آدم ها هم مانند زنگ آخر است زنگ آخر فقط مختص مدرسه و کلاس درس نیست.. زندگی ما ازابتدا تا انتها دارای چندین زنگ آخر است.. زنگ آخر مدرسه ٬ زنگ آخر دانشگاه ٬ زنگ آخر کار و زنگ آخر زندگی….

نتیجه : دراین زنگ ها است که باید فکر کنیم چه چیز در انتظارمان است.. باید به زنگ های گذشته بازگردیم و ببینم چه کاشتیه ایم و اکنون باید چه چیزی برداشت کنیم… حاصل زنگ های زندگی مان چیست؟ آیا در این زنگ خوشحال و شاد هستیم و اشتیاق رسیدن به سر منزل مقصود راداریم یا بلعکس؟ آنقدر در غفلت و بی خبری بودیم که زنگ آخر برای مان عذاب و حسرت ابدی خواهد بود؟
به امید آنکه در زندگی از روزها و ماه ها و سال های عمرمان آنقدر خوب استفاده کرده باشیم که زنگ آخر را با آرزوی وصال یار سپری کنیم.

جواب های ارسالی توسط نظرات پایین سایت

پریچهر : کل مدرسه ، چشم به راه این زمان بوده و ثانیه شماری می کردند تا به خانه‌، و آغوش گرم خانه بازگشته و با کمی استراحت به درس بپردازند .
و اما ، چه حسی می تواند برای کودکان و حتی نوجوانان بهتر از این باشد که زنگ آزادی شان زده شده و با خنده ای عمیق بر لب ، ابتدا از کلاس و سپس از درب مدرسه خارج شده و به سمت درب خانه حرکت میکنند .

نویسنده : صدای زنگ اخر مدرسه که به صدا در میاید بچه ها با شور و شوق ب خانه می روند. وقتی صدای زنگ اخر مدرسه به صدا در میاید همه بچه ها کتاب و دفتر هایشان را جمع می کنند وبعضی دیگر نیز که ورزش دارند به کلاس می روند و لباس هایشان را عوض می کنند و همگی به سمت حیاط ودرب ورودی هجوم می برند. بعضی از بچه ها از اینکه زنگ مدرسه به صدا در میاید خیلی خوشحال می شوند بعضی ها به خاطر دیدن پدرو مادرهایشان ویا بعضی دیگر رسیدن به خانه و انجام تکالیفشان شوق و اشتیاق دارند.

ناشناس : صدای زنگ آخر شور شوق برای رفتن به خانه دارد و این شور و شوق در دانش‌آموزان کلاس اول نسبت به دانش‌آموزان مقاطع دیگر بسیار بالاتر است. هرچند صدای زنگ آخر و شور و هیجان برای رسیدن هرچه زودتر به خانه برای همه ما وجود دارد.
وقتی صدای زنگ آخر به صدا در می‌آید و همه دانش‌آموزان باید به خانه بروند. هر کسی به شور و شوق چیزی به سوی خانه می‌رود. شاید یکی برای رفتن و انجام کار‌هایی که دوست دارد یا شاید برای رسیدن به خانه و انجام تکالیف مدرسه‌اش و تکالیفی که از انجام آنها لذت می‌برد یا شاید برای هرچه زودتر دیدن خانواده و رسیدن به کانون گرم خانواده‌اش و البته ناگفته نماند که بعضی‌ها هنگامی که صدای زنگ مدرسه به صدا در می‌آید و مجبور می‌شوند به خانه بروند، ناراحت می‌شوند یا سرخورده و دلتنگ می‌شوند برای اینکه مدتی از دوستان خود جدا می‌شوند و نمی‌توانند برای مدتی آنها را ببینند و از بازیگوشی‌ها و سرگرمی‌هایی که در مدرسه انجام می‌دهند، دارند دور می‌شوند ولی بیشتر بین عموم ما دانش‌آموزان صدای زنگ آخر و به سوی خانه راهی شدن پر از هیجان و خوشحالی است.

نویسنده : همه ما در اول مهر برای آموختن علم به مدرسه می رویم و با دوستان و معلمان جدید آشنا می شویم کم کم روز را سپری می کنیم وبه زنگ آخر نزدیک می شویم بعضی دانش آموزان برای رسیدن زنگ آخر لحظه شماری می کنند و بعضی ها دوست دارند هرگز روز و زنگ خانه ها به صدا در نیاید تا با دوستانشان بازی و تفریح کنند و وقتی که زنگ آخر به صدا در آمد همه دانش آموزان به سمت درب مدرسه راهی می شوند و به خانه هایشان می روند.

نویسنده : همه دانش آموزان برای رسیدن به زنگ آخرلحظه شماری می کند. بعضی ها بخاطر نمره های بیستی که گرفتن به پدرومادرشان نشان دهند وآنهارا خوشحال کنند.وبعضی هاهم بخاطررفتن به خانه ودیدن پدر ومادرشان شوروشوق دارندوقتی صدای زنگ درمی آید.

نویسنده : همه دانش آموزان کلاس ما برای رسیدن به زنگ آخر لحظه شماری می کنند ،چون روز طولانی وطاقت فرسایی را در مدرسه گذرانده ایم وهر زنگ امتحان یا پرسش درسی داشتیم ،خسته میشویم، وبرای گذراندن آن زنگ وگذشتن ساعت لحظه شماری میکنیم ، واگر زنگ بخورد ،ما نفسی راحت میکشیم ،وبا جیغ کشیدن از کلاس خارج میشویم، و به خانههایمان بر میگردیم.

فاطمه : اسارت در هرشکل و در هرکجا که باشد آزاردهنده است و کمترکسی است که اسارت را بر آزادی ترجیح دهد. دانش آموزان نیز از این قاعده مستثنا نیستند و شنیدن زنگ آخر مدرسه ٬ بعد از گذر از یک روز پر مشغله شاید بتواند شیرین تر از نوشیدن چای داغ در یک غروب سرد زمستانی باشد. چه لذت بخش است تصور اینکه دررزنگ آخر مدرسه به سر میبری و با گذر از لختی از ثانیه ها میتوانی از بند مدرسه رهایی یابی و چه لذت بخش تر است اگر زنگ آخر در کنار معلم ورزش سپری شودو چه بیم ناک است زنگ آخر مدرسه و درس ریاضی… و اما هیچ‌چیز در هیچ کجای دنیا شیرین تر از غیبت معلم زنگ آخر مدرسه نیست… آخر بودن در دنیا مطلوب غالب انسان ها نیست اما همان انسان ها زنگ آخر مدرسه را دوست دارند.

صدرا : روز طولانی و طاقت فرسایی را در مدرسه گذرانده بودیم به خاطر اینکه هر ساعت یک امتحان داشتیم زنگ آخر شده بود و خدا خدا میکردیم که هرچه زودتر صدای زنگ آخر بخورد تا بتوانیم یک نفس راحتی بکشند و به خانه هایمان برویم. من به شخصه دوستانم و مدرسه را خیلی دوست دارم و خستگی آن روز من ربطی به نفرت من از مدرسه ندارد. ما پس از اینکه امتحان هایمان را دادیم در زنگ آخر که خسته شده بودیم با یکدیگر این شعر را خواندیم برگ درختان سبز با خط درخشان سبز هر ورقش دفتری است معرفت کردگار.ما در حال خواندن این شعر زیبا بودیم که ناگهان صدای زنگ آخر به گوش من رسید ما خیلی خوشحال شدیم و از اوج هیجان هورا کشیدیم خلاصه به سرعت برق و باد کتاب‌هایم را از روی میز برداشتم و کوله ام را برداشتم و با دوستم به خانه رفتم.

مهدی : خواب جلوی چشم همه را گرفته بود بعضی ها با چشمان باز خوابیده بودند بعضی ها با حرکات سر حرف های معلم را تایید می کردند در حالی که خودشان آنجا نبودند در روی نیمکت هیچ کتابی وجود نداشت همه وسایل درون کیف ها بودند بچه ها کاپشن ها را پوشیده بودند گویی برای جنگ آماده بودند بعضی ها نصفه نشسته بودند و بعضی ها سر پا ایستاده بودند معلم از بس گفته بود که در سر جای خود بنشینید خسته شده بود و دستش را روی سرش گذاشته بود دیگر هیچ کس طاقت این صحنه‌ها را نداشت آتشی در درون میخواست فوران کند بعضی از دانش آموزان با نیمکت خود صدای طبل در می آوردند برخی‌ها نیز زیر پوستی می خندیدند وضعیت عجیبی بود که ناگهان صدای که باید شنیده می‌شد شنیده شد با صدای زنگ آخر مدرسه در عرض چند ثانیه کلاس تخلیه شد باورنکردنی بود معلم که نمی دانست چگونه کلاس در این مدت کم خالی شده است به آرامی وسایل خود را از روی میز برداشت و قدم زنان به سمت دانش آموزی که روی نیمکت بود نزدیک شد و به آرامی در گوشش گفت پاشو رسیدیم.

حسین : همین که زنگ آخر زده می شود و صدای آن به گوش می رسد به یک باره چنان همهمه ای در کلاس و در مدرسه می پیچد که گویی مراسم جشن و سرور بر پاست. بچه ها همگی با یک شور و شعف وصف ناپذیری از کلاس و درس و مدرسه خارج می شوند تعدادی از بچه ها را می بینی که به دور معلم حلقه زدند و او را سوال پیچ می نمایند بعضی از دانش آموزان از روی خونسردی در حال جمع و جور کردن لوازم درسی خود هستند تعدادی از دانش آموزان بازیگوشی می کنند و از سر و کول یکدیگر بالا می روند و گروهی نیز صحبت کنان مدرسه را ترک می کنند خلاصه زنگ آخر که زده می شود با تعطیل شدن مدرسه چنان منظره جذابی ایجاد می شود که می توان با الگو گرفتن از سوژه های موجود داستان ها و حکایت های شیرین و به یاد ماندنی نوشت. به راستی صدای زنگ آخر چه دلنشین و خاطره انگیز است.

نویسنده : زنگ آخر همه خسته هستند و هیچ کس حال و حوصله ندارد. همه میخواهند هرچه زود تر به خانه هایشان بروند. .

نویسنده : صدای زنگ آخر مدرسه را خیلی دوست دارم . چون این صدا صدای اتمام مدرسه است. البته خیلیا این صدا رو دوست دارند. بخدا این زنگ تا بخواد به صدا دربیاد همه ی بچه های کلاس من و کلافه میکنند. چون در کلاس فقط من ساعت دارم .
صدای زنگ آخر مدرسه خیلی لذت بخش است..

نویسنده : صدای زنگ آخر نوای دل نشین مدرسه در مدرسه همه برای به صدا درامدنش لحظه شماری میکنند اما در زندگی هیچکس دوست ندارد حتا به زنگ آخر هم فکر کنند من هر وقت به زنگ آخر دنیا فکر کنم تمام بدنم به لرزه در می آید این نصیحت من به شما هیچ وقت به صدای زنگ آخر فکر دنیا نکنید…..

نویسنده : احساس می کردم دقیقه ها کند تر از قبل میرفتند خسته بودم وخواب جلوی چشم هایم را گرفته بود حالا به تنها چیزی که فکر می کردم این بود که کی صدای زنگ آخر را می شنوم فکر نمی کنم کسی به حرف های معلم گوش میدادند همه ی بچه ها حال و هوایی مانند من داشتند ای کاش می توانستم بگویم بعد از خوردن صدای زنگ آخر چه شور و هیجانی در کلاس به پاشد نمی توانم بگویم چون این انشا را روی کلاس نوشتم وبعد از خوردن زنگ از خوش حالی ادامه متلب را برای نوشتن فرا موش کردم.

نویسنده :‌وقتی زنگ اخر می خورد بچه های کلاس ما همانند ازاد شدن پرنده ای از قفس می دوند وفریاد می شند ولی از مدرسه که خارج می شوند در وچه ها می استنند
وباهم گفت وگو می کنند.

ناشناس : صدای زنگ آخر مدرسه یعنی صدای خداحافظی از دوستانی که تا جلسه بعدی باید منتظر شوخی کردن هایشان با دوستان بمانند شوخی های شیرین که انسان از خنده سکته را میزند با شنیدن صدای رینگ رینگ زنگ آخر مدرسه هر فردی هم خوشحال میشود و هم ناراحت خوشحالیش به این دلیل است که به سمت خانواده ای که او را بزرگ کرده است میرود و ناراحتی اش به این دلیل است که باید دوستان خود را تا جلسه بعد هم را ترک کنند این لحظه از نظر خیلی ها اشک آدم را. در میآورد من صدای دلنشین زنگ آخر را دوست دارم.

نویسنده : وقتی زنگ اخر می خورد بچه های کلاس ما همانند ازاد شدن پرنده ای از قفس
می دوند وفریاد می شند ولی از مدرسه که خارج می شوند در وچه ها می استنند
وباهم گفت وگو می کنند.

کیوتی : جناب نویسنده یک سوال دارم اول اینکه شما کی هستید و دوم اینکه انشاء خیلی قشنگ بود ولی در کتاب نگارش نوشته بود یک بند اما این بیشتر از یک بند بود و اگر معلم شک کند باید چه جوابی دهم اما باز هم ممنونم.
منتظر شما هستیم …

ریحانه : مدرسه محلی برای درس خواندن است و این مدرسه سه زنگ دارد.دو زنگ ان برای تفریح، خوردن خوراکی لقمه و انجام کار های است که دوست داریم.ما زنگ آخری نیز داریم شیرین ترین زنگ کل عمرمان که هیچ کسانی جز دانش آموزان از این لذت باخبر نیستند. زنگ آخر نشان دهنده ی تمام شدن درس ها و شروع شدن استراحت است.همه باشور و شادی از کلاس خارج می شوند و حتی جیغ می کشند اما بعضی ها هم هستند که در راه سوالات پی در پی از معلم می پرسند که هم روی مخ معلم میرود و هم روی مخ ما، اما اونا هم از زنگ آخر مخصوصاً از صداش لذت می برن و ان را دوست دارند.😁.

میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
♥️ 2 ماه قبل
0

کلاس اخر همیشه کسل کنندس

♥️ 2 ماه قبل
0

اخرین کلاس همیشه کسل کننده

سنه نه 4 ماه قبل
0

خخخخخخخخخخخخخ

امیر هستم 4 ماه قبل
0

ممنونم ازت دوست دارم عشقووووو

0
امیر هستم 4 ماه قبل

پگاه جون 💋💋💋💋♥️

ناشناس 4 ماه قبل
1

انشا خوبی نوشتی ممنون ازت ♥️♥️

سیما 5 ماه قبل
0

راستش رابخواهید دانش اموزان من از درس بدم می یاد کلافم می کنه اما هرچه به اینده فکر می کنم ومی گم می خوام این کاره بشم می گم نه باید درس بخوانم

صدای زنگ اخر خیلی برای دانش اموزان جذاب است حتی برای خودم چون برمی گردیم خونه بازی می کنیم تلویزیون نگاه می کنیم

ناشناس 5 ماه قبل
0

🥳🥳🥳🥳🥳🥳

هیوبوتااد 5 ماه قبل
1

ننه باسم گهبا

زهرا 5 ماه قبل
0

عالی

آذین 6 ماه قبل
0

خوب بود

علی و فاطمه 6 ماه قبل
0

عالیه مرسيييي 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

ناشناس 6 ماه قبل
0

عاليه

ساری 🥰 6 ماه قبل
0

خیلی عالی بود مرسی 💕

اسم نعرم حله 6 ماه قبل
1

نامصن خیط شدم جلو معلم

ناشناس 6 ماه قبل
-2

سلام نویسنده ،☺️خواستم تشکر کنم ازت . واقعا انشا هایی که قرار میدی بسیار عالی هستند 😅😘

روح بیکار 😒🥺 6 ماه قبل
0

به ملا لو میریم😂😐

dayana 6 ماه قبل
1

خیلی خوب بود

امیر محمد 6 ماه قبل
2

خوب بود

Amirreza 6 ماه قبل
0

متن خیلی زیاده

بارلی 6 ماه قبل
7

تموم شد خیلی تاثیر گذار بود

مرد گمشده 6 ماه قبل
0

ما که نفهمیدیم

ناشناس 6 ماه قبل
0

انشا درمورد صدای زنگ آخر یک بند باشد صفه ۷۳ نگارش کلاس هفتم

. 6 ماه قبل
4

خیلی عالی فقط کمی به سلک ما بنویسید وگر نه لو میریم

-2
غریبه 5 ماه قبل

راست میگه

ناشناس 6 ماه قبل
-1

خیلی ممنونم خیلی عالی بود 🤩😍

ناشناس 6 ماه قبل
-2

خیلی ممنونم ازتون خیلی عالی بود

عالی 6 ماه قبل
-2

بسیار عالی بود

..... 6 ماه قبل
0

عالی بود.

ملیکا رخشنده 6 ماه قبل
0

ممنون عالی بود انشاهاتون♡

Hanyeh 7 ماه قبل
0

عالی عسل خانم

زینب 7 ماه قبل
2

♥💋

1
مرد گمشده 6 ماه قبل

😍😍😍

امیر 7 ماه قبل
1

جواب رابده

نویسنده 7 ماه قبل
3

خیلی بد بود این چی بود با اون شعر سعدی که گفتین همه میفهمن خودمون ننوشتیم

19
اهوم واقعا راست میگه همه میفهمن خودمون ننوشتیم 7 ماه قبل

همه میفهمن ک خودمون ننوشتیم

رها 7 ماه قبل
3

باید درمورد کلاس خودت بگی

ایناز 7 ماه قبل
2

خوب بود ولی نتیجه هاش خیلی بیشتره و اینکه معلومه خودمون ننوشتیم

نویسنده 7 ماه قبل
4

عالی بود ولی خوبه خانومم نبینه

نویسنده 7 ماه قبل
2

همه ی ما انسان ها ومعلم ها حضور در مدرسه را تجربه کرده ایم همه ی دانش اموزان زنگ اخر مدرسه را دوست دارند وبرای انها زنگ اخر مدرسه خیلی لذت بخش است

👑mahak👑 7 ماه قبل
6

انشا هاتون قشنگ هست ولی دوست دارم یکم هیجانش بیشتر باشه ممنون میشم

👑mahak👑 7 ماه قبل
20

مثلا من اصلا دوست ندارم برم خونه درس بخونم. وقتی تو مدرسه هستیم میتونیم شیطونی و عشق حال کنیم ولی خونه نمیشه یک سره باید درس بخونیم😑😑😑❤😂😁

0
... 4 ماه قبل

🤣🤣🤣😂😂😂😂😢👏👏👏👏😿

10
🧿🧿 7 ماه قبل

👍👍

نویسنده 7 ماه قبل
12

همه ما در اول مهر برای آموختن علم به مدرسه می رویم و با دوستان و معلمان جدید آشنا می شویم کم کم روز را سپری می کنیم وبه زنگ آخر نزدیک می شویم بعضی دانش آموزان برای رسیدن زنگ آخر لحظه شماری می کنند و بعضی ها دوست دارند هرگز روز و زنگ خانه ها به صدا در نیاید تا با دوستانشان بازی و تفریح کنند و وقتی که زنگ آخر به صدا در آمد همه دانش آموزان به سمت درب مدرسه راهی می شوند و به خانه هایشان می روند .

صبا 7 ماه قبل
-2

اخه ما رختکن وتریم بچه ها تو کلاس لباس عوض نمی کنتد😁😂😂😂😂😂

عسل حسنی 7 ماه قبل
14

انشا درمورد زنگ اخربه نام خدای بخشنده ی مهربان که نامش روح بخش دل هاستزندگی ما ادم هامانند زنگ اخر است زنگ اخر فقط مختص مدرسه و کلاس درس نیستزندگی ما ادم ها ابتدا و انتها داردو این چنین است =زنگ اخر دانشگاه – زنگ اخر مدرسه – زنگ اخر زندگی

10
عشقمی عسلی 7 ماه قبل

عالی بود ماله تو

ایدا 7 ماه قبل
4

😕

مریم احمدی نژاد 7 ماه قبل
6

انشا زنگ آخر مدرسه

ناشناس 7 ماه قبل
9

با سلام خدمت شما عزیزان حق با شماست فقط کاش همین یک بند به صورت داستانی بود

میناⓂ 7 ماه قبل
10

لایک داری خواهر 👍👍👍👍

نویسنده 7 ماه قبل
5

زنگ آخر همه خسته هستند و هیچ کس حال و حوصله ندارد. همه میخواهند هرچه زود تر به خانه هایشان بروند. آریا

2
Parmis 7 ماه قبل

باهات موافقم 👍👍👍

نویسنده 7 ماه قبل
7

صدای زنگ آخر نوای دل نشین مدرسه در مدرسه همه برای به صدا درامدنش لحظه شماری میکنند اما در زندگی هیچکس دوست ندارد حتا به زنگ آخر هم فکر کنند من هر وقت به زنگ آخر دنیا فکر کنم تمام بدنم به لرزه در می آید این نصیحت من به شما هیچ وقت به صدای زنگ آخر فکر دنیا نکنید….

-2
مرد گمشده 6 ماه قبل

دمت گرم

نویسنده 7 ماه قبل
6

وقتی زنگ اخر می خورد بچه های کلاس ما همانند ازاد شدن پرنده ای از قفسمی دوند وفریاد می شند ولی از مدرسه که خارج می شوند در وچه ها می استنندوباهم گفت وگو می کنند

نویسنده 7 ماه قبل
4

زنگ اخر برای من مثل یک رویا می ماند

نویسنده 7 ماه قبل
9

زنگ آخر مدرسه خیلی زنگ خوبی هستش و ناراحت کننده .چرا؟ چون وقتی زنگ میخوره از دست معلمانی که بهت منفی میدن راحت میشی ما هروز امتحان داریم و اگر امتحان رو خراب کنیم حتما نمره منفی میگیریم حالا میدونید چرا آدم رو ناراحت میکنه چون از پیش دوستانی که هر زنگ باهم شوخی می کنیم و میخندیم جدا میشیم خیلی سخته دوست داریم هروز کنار هم باشیم ولی نمیشه.چرا؟ چون باید بری خونه و درس های فردا رو بخونی که ببینی فردا نمره منفی میگیری یا نه

مریم جوووووووووووووووون 7 ماه قبل
1

سلام عالی بوداما معلم ما بفهمه بیچاره میشیم

0
ماردین 5 ماه قبل

آره له د دچه

مریم جوووووووووووووووون 7 ماه قبل
6

سلام عالی بود معلم ما بفهمه بیچاره میشیم

فاطمه 7 ماه قبل
3

باسلام بعضی کلمات را خیلی تکرار کرده اید

کیوتی 7 ماه قبل
2

جناب نویسنده یک سوال دارم اول اینکه شما کی هستید و دوم اینکه انشاء خیلی قشنگ بود ولی در کتاب نگارش نوشته بود یک بند اما این بیشتر از یک بند بود و اگر معلم شک کند باید چه جوابی دهم اما باز هم ممنونم کیوتی هستم از تهران 😊☺

4
حنا 7 ماه قبل

نظر من هم این است باید یک بند باشد

1
ناشناس 7 ماه قبل

ننویس اغا دلش خواسته نوشته خوشت نیومد چشتو ببند رو این انشاء بیشتراز یک بند شده خلاصه شو بنویس

ناشناس 7 ماه قبل
-2

خیلی عالی بود

خیلی طولانیه🐴🐴🐴🐴 7 ماه قبل
-2

اما بهترین متن هااست😘

نگین 7 ماه قبل
3

خیلی خوبه واقعا کمکم کرد ممنونم دمتون گرم

رضا 7 ماه قبل
2

خوب بود

منا 7 ماه قبل
-1

انشا خیلی خوب بود

مهناز 7 ماه قبل
7

خیلی عالی بود 🤩🤩

محمد 7 ماه قبل
3

خودت اهل کجایی

0
نویسنده 6 ماه قبل

مازندران

رضاعبادی 7 ماه قبل
0

اره منم همین رو میخواستم بگم

نویسنده 7 ماه قبل
6

مدرسه محلی برای درس خواندن است و این مدرسه سه زنگ دارد.دو زنگ ان برای تفریح، خوردن خوراکی لقمه و انجام کار های است که دوست داریم.ما زنگ آخری نیز داریم شیرین ترین زنگ کل عمرمان که هیچ کسانی جز دانش آموزان از این لذت باخبر نیستند. زنگ آخر نشان دهنده ی تمام شدن درس ها و شروع شدن استراحت است.همه باشور و شادی از کلاس خارج می شوند و حتی جیغ می کشند اما بعضی ها هم هستند که در راه سوالات پی در پی از معلم می پرسند که هم روی مخ معلم میرود و هم روی مخ ما، اما اونا هم از زنگ آخر مخصوصاً از صداش لذت می برن و ان را دوست دارند.😁😊ریحانه

0
ناشناس 6 ماه قبل

عالی بوود🤭🤭🤭

ムℳɨЯムℓɨ 7 ماه قبل
-2

خوب بود

... .... 7 ماه قبل
22

بیشتر این انشاء ها عالیییی هستند 😍😍 اما بعضی از انشا ها اصلاً احساسی نیست 🤨

رویا 7 ماه قبل
1

سلام من این برنامه را خیلی دوست دارم ممنونم از شما

ناشناس 7 ماه قبل
2

بد بود معلم فهمید

3
رستا 7 ماه قبل

خخ خوب یه تغییر توش ایجاد میکدری!! خوب بود که1

Sadra 7 ماه قبل
4

آره واقعا

4
ندا خیرخواه 7 ماه قبل

موضوع صدای زنگ آخروقتی نزدیک به زنگ آخر کلاس می رسید هر دقیقه بچه هابه ساعت نگاه میکردند تا صدای زنگ آخر به صدا در می امد هنوز معلم سرکلاس بود که بچه ها به سوی در کلاس می دویدندولی همه ی صدای زنگ هاخوشحالی نداره فقط زنگ آخر مدرسه.

ناشناس 7 ماه قبل
2

ممنون از سایت خوبتون

1
ناشناس 7 ماه قبل

متن ها خیلی عالی و قشنگ بودن دستتون درد نکنه

نویسنده 7 ماه قبل
2

همه ی ما میدانیم که زنگ آخر همه ی بچه خوشحال هستند

نویسنده 7 ماه قبل
1

اگر میدانستم، نمیومدم گوگل

فاطمه 7 ماه قبل
7

عالی بود وای ممنونم🍁🌸🌺🍂🍃🌿🌾🌻🌼

نویسنده 7 ماه قبل
13

صدای زنگ اخر بسیار دلنشین است.👀🧊همه خسته هستند و میخواهند هر چه زودتر به خانه بروند تا استراحت کنند🧠💪👀🏃‍♀️🚶🏼‍♀️🚴‍♀️وقتی زنگ به صدا در میاید بچه ها وسایل خود را جمع میکنند و به دربازه هجوم میاورند.😃تا زودتر به خانه برسند🙂🤭بنابرین: من خیلی صدای زنگ اخر را دوست دارم.🤤😋نویسنده:pegah

2
hmn 6 ماه قبل

دمت گرم 😘

نویسنده 7 ماه قبل
3

تارا:هیچ وسیله ای روی هیچ میزی به چشم نمیخورد،دانش آموزان کاپشن هایشان را پوشیده بودند، انگار برای جنگ آماده شده بودند.

0
دیانا 6 ماه قبل

عالیییییی فقط یه سوال چرا والیبال نزاشتید

1
ناشناس 7 ماه قبل

عالییی

آرش سلحشور 7 ماه قبل
-1

عالی است 💖💖💖💖

عباس 7 ماه قبل
1

عالی. از این سایت سپاسگزارم.🙏🙏 بابت انشاء های خوب و علیتون. به درد من خورد.

نویسنده 7 ماه قبل
9

زندگی ما آدم ها هم مانند زنگ آخر است زنگ آخر فقط مختص مدرسه و کلاس درس نیست.. زندگی ما ازابتدا تا انتها دارای چندین زنگ آخر است.. زنگ آخر مدرسه ٬ زنگ آخر دانشگاه ٬ زنگ آخر کار و زنگ آخر زندگی….

1
سارع 6 ماه قبل

متنت خیلی قشنگ و مفهومی بود کاش ادامش میدادی

پاسخ داده 7 ماه قبل
2

سلام 🤗🤗🤗🤗خیلیییییییییی عالــــــــــــی بود👍👍ممنون💎💎

ناشناس 7 ماه قبل
2

عال بود

ناشناس 7 ماه قبل
1

مال نویسنده خیلی خوبه عالیییییییییی

امید 7 ماه قبل
2

عالی بود❤❤😘😘😘

-1
سیما عزیزی محمود آبادی 7 ماه قبل

شهرت شما چی هست

عالی هست 7 ماه قبل
0

عالییییییییییی بوددددددددددد

نویسنده 7 ماه قبل
0

صدایش عجیب دلنواز و شادی آور است درست مانند صدای خنده نوزاد!صدای زنگ آخر درست مانند زنگ ورزش همه را غرق در هیجان و شادی می کند و حس یک پرنده ای که آزاد و رها شده را در دلهای ما ایجاد می کند.

فروزان 7 ماه قبل
3

سلام متن خوبی است اما کلمه های خوبی درش به کار نرفته

1
نویسنده 6 ماه قبل

خودتان تغییرش دهید.

Zahra 7 ماه قبل
1

خیلی خوب است ولی کاش متن یکمی کوتاه بود

1
زینب 7 ماه قبل

واقعا

نویسنده 7 ماه قبل
3

صدای زنگ اخر برای هر دانش اموز یک معنا دارد.بعضی از دانش اموزان با پایان کلاس چندان خوشحال نیستند یا به دلیل دوری از دوستانشان ویا به دلیل اینکه علاقه زیادی به درس دارند.عده ای هم از اینکه به سوی خانه و خانواده میروند خوشحال هستند.

سحر 7 ماه قبل
1

صدای زنگ اخر برای هر دانش اموز یک معنا دارد.بعضی از دانش اموزان با پایان کلاس چندان خوشحال نیستند یا به دلیل دوری از دوستانشان ویا به دلیل اینکه علاقه زیادی به درس دارند.عده ای هم از اینکه به سوی خانه و خانواده میروند خوشحال هستند.🌹🌹

1
ناشناس 7 ماه قبل

❤❤❤

نویسنده 7 ماه قبل
6

صدای زنگ اخربه نام خداوند جان و خرد همه ما حضور در مدرسه را تجربه کرده ایم که در بعضی از مواقع خیلی میترسیدیم مثلا از امتحان پرسش و حل ریاضی و … میترسیدیم و وقتی که صدای زنگ آخرمون را که میشنیدیم خیلی خوحال میشدیم و اینکه بعضی از دانش آموزان هم خوشحال نمیشدنپایان بقیه را نمیدونم کاش یکی از بچه ها پر کنند

Pouya 7 ماه قبل
-1

ممنونم از همه نویسنده ها

M 7 ماه قبل
0

عالی

army 7 ماه قبل
2

من هنو چیزی که میخاسمو پیدا نکردمشتتتت

0
گ 6 ماه قبل

منم

نویسنده 7 ماه قبل
2

صدای زنگ اخر!لذت بخش ترین صدایی که یه دانش اموز میتونه بشوه😁.

متانه& 7 ماه قبل
-2

به نظر من هم خیلی انشا عالی هم بود……

متانه & 7 ماه قبل
-2

مه نظر منم عالی بود😁😁😁

ناشناس 7 ماه قبل
-2

خیلی بدهمن گفتم انشا اینا چیه

-2
مهدی 7 ماه قبل

کاملا موافقم

هنسک هورامی 7 ماه قبل
-1

مال خود نویسنده واقعا با معنی بود

نسا اکبری 7 ماه قبل
-2

عاااااااااییی دمتون گرم

نویسنده 7 ماه قبل
0

بعضی ها هم برای رفتن به خانه وخوردن دستپخت مادرشون خیلی خوشحال هستن چون میخواد غذای مورد علاقه شان را درست کند

زینب 7 ماه قبل
0

عالی🖐🖐🖐🖐🖐

-2
زینب 7 ماه قبل

زینب عالی

غزل جوادی 7 ماه قبل
0

عالــــــــــــــی بـــــــــــــود 💖💖💖ممنون ♥♥♥

سجاد 7 ماه قبل
-2

خوب بود

نیما کولیوند از استان لرستان 7 ماه قبل
1

عالیه فقط تمام درس ها رو کامل تر کنید مخصوصلا درس ازاد هم باشه

برای پاسخ کلیک کنید