انشا پاییز صفحه 20 کتاب نگارش هفتم

یع یندع خداع:)

معلمم فهمیدصفرگرفتم😐😂ولی خوخوب بید✋

ناشناس

پاییز برگ های زیادی را میریزاندمخصوصا برگ های مارا که باید درموردش انشا بنویسیم.

نویسنده

فصل سوم پاییز است فصلی که برگ درختان زرد میشود و در حال ریختن است . پاییز دارای میوه .

مهسا

عالی

Neda❤

روز اول مهر است☺دوباره پاییز آمد پاییز باهمه فصل ها متفاوت است چون باعث میشود به خدا نزدیکترشویم بخاطر نعمت های زیبایی که به ماداده است…………😻🙋

انشا صفحه ۲۰ کتاب نگارش پایه کلاس هفتم درباره درمورد پاییز شکل گیری نقشه ذهنی سفر نوشتن از سایت نکس لود دریافت کنید.

انشا پاییز کتاب نگارش هفتم

پاییز صفحه 20 کتاب نگارش هفتم

با سلام خدمت شما دوستان عزیز که برای جستجوی اینجا درباره انشا پاییز وارد سایت ما شده اید سایت نکس لود همه انشا های همه پایه ها را در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد شما کافی است در گوگل پس از جستجوی اسم انشا و صفحه انشا در آخر جستجو اس نکس لود  را بنویسید و جستجو کنید وب سایت ما اولین سایتی خواهد بود که انشا را برای شما نمایش خواهد داد.

انشا پاییز مقدمه بدنه نتیجه

مقدمه : طبیعت کشورما شامل چهار فصل زیبا و رنگارنگ است که یکی از این فصل ها پاییز است.

بدنه : اولین چیزی که با شنیدن نام پاییز در ذهن بچه مدرسه ای ها نقش می بندد رفتن به مدرسه است. صدای ساعت های زنگ دار که 6 صبح شنیده میشود، بیانگر آغازی برای آموختن علم و دانش است. در پاییز رفتن به پارک ها، قدم زدن در طول خیابان ها و صدای خش خش برگ ها در زیر چرخ ماشین ها و اقدام سایرین لذت بخش است و در اصل پاییز را به برگ ریزانش می شناسند.
عطری که هنگام پوست کردن نارنگی به مشام میرسد، ترشی سیب گلاب، لقمه های نان و پنیر و گردو که در زنگ های تفریح در دست کودکان دیده میشود و همه و همه یاد پاییز را در دل ها زنده میکند.
نم نم باران و وزش باد های پاییزی و گاه گاه برفی که آذر ماه را سفید پوش میکند، به طبیعت چهره ای زیباتر میدهد.

نتیجه گیری : هر فصلی رنگ و بوی خود را دارد. یکی سرد است و یکی گرم، یکی مه آلود است و یکی آفتابی! باید به خاطر داشته باشیم که از زیبایی های هر فصل درس خدا شناسی بیاموزیم.

انشا درباره پاییز هفتم

پاییز فصلی است که در آن می توانیم همه جای جهان را نارنجی ببینیم فصلی است که همه درختان لباس خود را بر روی زمین می اندازند تا فرشی برای قدم گاه مردم باشد.پاییز فصل بسیار زیبایی است که در آن می توانید رنگ آمیزی خداوند را درون طبیعت مشاهده کنید به هر فصل نیست پاییز فصلی است که لباس چرک و قدیمی را بیرون می اندازند و منتظره لباس سفید و عروس مانند زمستان می شود. پاییز هزار رنگ دارد هزاران رنگی که بر روی برگ های درختان و بر روی آسمان آبی نقش بسته است بارش‌های باران پاییزی که مانند قطره های بلورین بر روی زمین سفت و سخت می ریزند و آن را نرم و لطیف می سازند. پاییز فصلی است که می توان در آن به راحتی در خیابانها قدم زد و به هیچ چیز دیگر فکر نکرد چرا که خداوند همه جا خود را نشان داده است و فقط با پیاده رفتن خداوند را درون دهکده که اجزای طبیعت می‌توانیم مشاهده کنیم. فصل پاییز فصل زندگی و پایانه عمر می باشد به طوری که پس از سبزی و نشاط زردی و ناتوانی و قرمزی اون فول در تک تک اعضای طبیعت می شود دید.

انشا درمورد پاییز صفحه 20 نگارش هفتم

پاییز فصلی است که در آن برگ های درختان به زردی می گرایند ؛ اما بعضی از برگ ها هم در راه زرد شدن گاه قرمز و قهوه ای می شوند. پاییز همان فصلی است که در آن برگ درختان می ریزند و در زیر پای رهگذران بی تفاوت خش خش می کنند. پاییز شاید همان فصل غفلت است و رخوت شاید هم نه فصل هوشیاری و تدبر است؛ چه فرقی می کند که در پاییز خواب باشی یا بیدار مهم آن است که پاییز کار خودش را می کند. به دقت و حوصله دست به کار آراستن می شود؛ آراستن درخت ها ، شهر ها ، باغ ها و زمین به زرد و سرخ و قهوه ای برگ ها ؛ به قطرات گاه نم نم و گاه شر شر باران و به باد که می وزد. پاییز همان فصل دل انگیزی است که گاه رویایی اش می خوانند همان فصلی که می توانی در آن ساعت ها از پنجره ی اتاق به درخت روبروی خانه نگاه کنی و خسته نشوی. پاییز همان دل انگیزانه ایست که گاه هوس می کنی زیر بارانش بی روسری در کوچه قدم بزنی تا موهایت خیس شوند. پاییز همان مادر رقص خرامان برگ هاست که به ناز و عشوه ی تمام چرخ زنان از آسمان بر سرت می بارند، و تو سریع تر می روی تا زیر برگ هایش برسی و با خودت بگویی این یکی به افتخار من افتاد. پاییز همان موسیقی خوش خش خش برگ هاست _همان برگ های خرامان_ که این بار هوس می کنی کفشهایت را در آوری تا موسیقی هبوط برگ ها پاهایت را قلقلک کند. پاییز همان فصل درختان لخت خرمالو است که سرخی خرمالوهایش ر ا به همه عرضه می دارد. همان فصل قاصدک های شیطون که برایت خبر می آورند ، خبر های خوش ، خبر هایی که هیچ وقت نمی رسند وتو باز هم آنها را بر می داری و فوت می کنی و با نگاهت تعقیبشان می کنی تا در آبی ابری آسمان پاییز گم شوند. آه عجب این پاییز برگ زیر هزار رنگ خوش می نشیند در چشم و خیال من … ومن از ورای سفیدی دیوار های اتاقم همه را ، همه را خوب خوب می دانم؛ دیگر جاده های پاییز را از حفظ شده ام.

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

پریچهر : در پاییز برگ درختان می‌ریزد و هنگامی که ما بر روی آنها راه می‌رویم صدای خش‌خش می‌دهند.
پاییز فصلی است که در آن برگ‌های درختان به زردی می‌گرایند اما بعضی از برگ‌ها هم در راه زرد شدن گاه قرمز و قهوه‌ای می‌شوند.
بسیاری از میوه‌ها در فصل پاییز می‌رسند. اناره ساوه، خربزه، سیب، پرتقال، به، سنجد و…
در فصل پاییز بسیاری از پرندگان به مناطق گرمسیر مهاجرت می‌کنند.
در فصل پاییز کشاورزان زمینها را شخم زده و در آن محصولاتی مانند گندم و جو می‌کارند.
در فصل پاییز روزها کوتاهتر می‌شود و شبها طولانی می‌گردد.
در پاییز خرمالو ها میرسد و لیمو شیرین و پرتقال و انار به بازار می آید . بعضی وقتی ها مادرم انار ها را دان میکند و به آنها گلپر و نمک میزند و در کاسه های کوچک میریزد و به ما میدهد که من خیلی خوشم می آید. در پاییز لبو فروش ها در روی گاری های قدیمی لبو های شیرین و قرمز میپزند و به ما می فروشند من گاهی با دوست هایم از آنها لبو داغ میرخر مو در راه رفتن به خانه با هم میخوریم که خیلی کیف دارد .
پاییز خود انبوهی است از حرف ها، حس ها و …پاییز که بر زبانت جاری میشود دل مخاطبت ضعف میرود برای حال و هوایش ؛ اصلا بدون ان که حرفی زده باشی او زیر باران های‌ پاییزی خیس خواهد شد و غم غریبی بر دلش خواهد نشست ؛ برگ های‌ ریخته بر زمین زیر پاهایش خرد خواهد شد جوری که تو میتوانی صدای خش خش برگ ها رابه وضوح بشنوی .

پریچهر : پائیز ،سوار بر اسب سفید مهر بر جادهء دنیا می تاخت،تا تپش های بی امان لحظه هارا حس کند.او با همرا هانش،که آبان آذر نام دارند،همراه با کوله باری ازعشق ،شعر و باران،و صدای در هم شکسته شدن برگ های زرد پائیزی از راه رسید و حالا غبار سفر برشانه هایشان نشسته بود.
شهر پر از بوی آرامش بخش پائیز بودو تمام عاشقان آن را تا ابدیت در مشام خود حبس می کردند وصدای موسیقی خش خش برگ ها را در خاطر خود حک می کردند .تا گاه گاهی در کور ترین نقطهء ذهنشان به آن سری بزنندو برای لحظه ایی دنیایشان پر شود از آوازهء امید.شاید توانستند که طعم خوب زندگی را با رایحه ایی از قهوه گس بچشند.
این بار که پائیز آمد تنش خسته بود و روی درختانش کوفتگی خوابیده بود.
و سمفونی برگ ها دیگر آن دلنوازی سابق را نداشت، و گرد مست کنندهء او کمتر بر دل این شهر پر دود نشست . از آن مهم تر که باران دیگر آن طور که شایسته ی پائیز بود تن سردو سخت زمین را لمس نکرد. انگار که پائیز رسم پائیزی بودن را به فراموشی سپرده بود. حالا دیگر شاعرانه های عاشقانه کمرنگ شده بود، و شاعران نمیدانستند بدون لمس حس باران ،چگونه شعر بگویند که درد عاشقان را دوا کند.
پائیز امسال شبنم پر لطف باران روی گیسوان یار ننشست و باران رقص کنان بر سینهء پنجره ءعریان نکوبید.
باران یعنی امید ،یعنی حس شیرین زنده بودن، با سر انگشتان نشاط قطرات آن را لمس کردن و با باریدنش تمام پلیدی هارا به خاک سپردن.

پریچهر : موضوع: پاییز
زندگی زیباست و پاییز زیباترین،در وصفش زبان قاصر و چشم ها بارانِ اشک است و چه خوب خواهد شد اگر،جای برگ های پاییزی،زباله هارا پیراهن زمین نکنیم.
پائیز ،سوار بر اسب سفید مهر بر جادهء دنیا می تاخت،تا تپش های بی امان لحظه هارا حس کند.او با همرا هانش،که آبان آذر نام دارند،همراه با کوله باری ازعشق ،شعر و باران،و صدای در هم شکسته شدن برگ های زرد پائیزی از راه رسید و حالا غبار سفر برشانه هایشان نشسته بود.
حالا دیگر شاعرانه های عاشقانه کمرنگ شده بود، و شاعران نمیدانستند بدون لمس حس باران ،چگونه شعر بگویند که درد عاشقان را دوا کند.
پائیز امسال شبنم پر لطف باران روی گیسوان یار ننشست و باران رقص کنان بر سینهء پنجره ءعریان نکوبید.
باران یعنی امید ،یعنی حس شیرین زنده بودن، با سر انگشتان نشاط قطرات آن را لمس کردن و با باریدنش تمام پلیدی هارا به خاک سپردن.
پاییز فصل میوه­های خشمزه­ایی چون نارنگی و انگور است، من میوه­های پاییزی را دوست دارم و از خوردن آن­ها نهایت لذّت را می­برم. یکی دیگر از این میوه­ها سیب است میوه­ای که آن را بهشتی می­دانند. پاییز شامل سه ماه به نام­های مهر، آبان و آذراست. مهر ما را به یاد محبت و عشق می­اندازد

پریچهر : پرده آبی رنگ اتاق را کنار زده و با پاک کردن بخار توسط دستانم، نگاهی به بیرون می اندازم.
عقربه ساعت هفت صبح را نشان داده و علت بیداری خود را نمی دانم، اما این فصل زیبا و این همه نقش و طرح و رنگ، مرا هوشیار ساخته و اثری از خستگی دیشب و بی حوصلگی کارهای امروز را در خود نمی بینم.
کف خیابان نم دار و قطره قطره اشک از شاخ و برگ درختان مهمان آغوش زمین می شود، همه چیز حال و هوای دیگری داشته و دل آسمان گرفته است، اما مگر می شود در اولین صبح پاییز، با این همه زیبایی، چای داغ مادر بزرگ و درختان زرد و نارنجی، دلگیر و نا امید بود؟
پاییز، شاه فصل هاست اما دلگیری عجیبی را با خود به همراه دارد، ولی نه در اولین روز ورودش، نه به هنگام بارش باران پس از ماه ها خندیدن خورشید.
این فصل، نام دیگر عشق است که شادابی را به مردم هدیه می کند، اما علاوه بر آن، در این فصل و بر زیر اشک های آسمان، هیچ کس نمی تواند اندازه گل های حیاط مادر بزرگ و یا گل های وسط میدان خیابان اصلی و یا گل های پناه گرفته زیر سایه درختان خوشحال باشد، زیرا می داند که این روز و ورود پاییز، جان دیگری به او داده و قرار است مدت زیادی را سیراب و پر از حس تازگی سر کند.

پریچهر : مقدمه : نگاهی به اطراف می اندازم،سرم را از این سو،به آن سو،گردش میدهم تا بوی نم پاییز در سرم جریان یابد و رنگ های سرد و گرمش،جانی دیگر به روحم هدیه کند.
بدنه : چند قدم بر میدارم،تا صدای آواز برگ های لباس زرد و نارنجی بر تن کرده،در آغوشِ نمناک کفش های پاییزی ام غرق شود.
سرم را رو به آسمان میکنم،دیدنش راحت تر شده.دیگر،درختان سر به فلک کشیده با لبخند سرشان را به سویم خم نکرده و در برابر آسمان دیوار نشده اند.آسمان،راحت می تواند زیباییش را به رخِ درختان بکشد.
سرم را به پایین خم کرده و سعی میکنم رنگ لباس هایی که برگ های سب بهاری بر تن کرده اند را تشخیص دهم،اما چقدر دشوار است.یکی نارنجی با اندکی زرد و یکی زرد با اندک نارنجی و حتی دیگری با شالگردنی سبز و لباسی نارنجی.
نمیشود دقیق رنگ هارا به خاطر بسپارم زیرا قلمِ خداوند،هرروز بر آغوشِ زمین رنگ میپاشد و لباسی نو هدیه میکند،گویی هدیه ای برای زیباییِ بی حدشان،یا شاید هم به خاطر لباسی گرم شدن برای زمین میگیرند.
نتیجه : زندگی زیباست و پاییز زیباترین،در وصفش زبان قاصر و چشم ها بارانِ اشک است و چه خوب خواهد شد اگر،جای برگ های پاییزی،زباله هارا پیراهن زمین نکنیم.

برسی و داوری : استفاده زیاد از علائم نگارشی،که سبب تکه تکه شدن انشا در حین خواندن میشود.
شیوه نادرست خواندن به علت استفاده زیاد از علائم نگارشی.
رعایت نشدن صحیح کادر بندی(کادر بندی صحیح:یک و نیم سانت فاصله از هر طرف کاغد و یک سانت ابتدای هر پاراگراف).

میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
زیبا 6 روز قبل
0

مرسی عشقااااااا

aynaz 7 روز قبل
1

عالیه 👍👌

آیناز 7 روز قبل
1

عالیه

1
aynaz 7 روز قبل

خیلی خوبه 👍

سجاد 15 روز قبل
3

عالی بودددددددد

ناشناس 19 روز قبل
4

عالیـ بود..

زینب 1 ماه قبل
5

پاییز

Massome moradi 1 ماه قبل
6

عالی بود

ح 1 ماه قبل
5

ادد

نلنب 1 ماه قبل
7

انشا‌در‌مورد‌پاییز‌‌صفحه‌۲۰‌نگارش‌هفتم

لیلا 1 ماه قبل
18

پاییز فصلی زیباست که در ان به زیبایی نعمت های خدا مینگریم😍

شهرام 1 ماه قبل
2

خوب

فیص محمد 1 ماه قبل
0

عالیییییی

هلما 1 ماه قبل
19

فصل برگ ریختن دانش آموزان بدبخت😑✌

4
ن نداره ب داره 1 ماه قبل

🤣🤣

Ali 1 ماه قبل
4

خیلی خوب بود

ناشناس 1 ماه قبل
16

در پاییز برگ های ما می‌ریزد نه درختان

🍓HASTI🍓 1 ماه قبل
8

خوب بود کارمو راه انداخت ممنون 💓💓

😹 1 ماه قبل
9

جااان؟😑🙄

3
ناشناس 1 ماه قبل

خیلی خوب بود ممنون ازشما

Nazanin 1 ماه قبل
3

عالی بود

3
ندا 1 ماه قبل

عالی

Zarammm:) 2 ماه قبل
11

اوم خوبه ولی میفهمن خودمون ننوشتیم😕💔

10
پایییز 2 ماه قبل

دقیقا باید بیشتر از زبان ما باشه

ناشناس 2 ماه قبل
8

خیلی زیاد بود

امیرعلی رضایی بدر 2 ماه قبل
2

عالی👄👄👄❤️‍🔥❤️‍🔥😉😉😘

‌عسلتون 2 ماه قبل
12

وات

شما چ حصله دریدا خلاصش کنید کدوم خری میاد ی خلوار مینویسه البته اینم هس ک دبیر میگه انشا تهش باس ۱۰ خط بشع.من ک یسری جمله هاش بدردم خورد بقیش از خدم بود.

:)

5
هستی 1 ماه قبل

😐💔

5
ناشناس 1 ماه قبل

راس میگه

ناشناس 2 ماه قبل
12

ایشالا زودتر مدوسه تموم بشه

ولی با این حال تازه شروع شده

ناشناس 2 ماه قبل
4

خیلی خیته

4
آنی جوون 1 ماه قبل

عالی

ساناز علی خانی 2 ماه قبل
11

انشا درمورد حیاط

مدرسه

ناشناس 2 ماه قبل
10

عالی بود ولی معلمم فهمید

0
ناشناس 2 ماه قبل

عالی

ناشناس 2 ماه قبل
6

خیلی زیاده

ریحانه 2 ماه قبل
3

نباید کامل بنویسید باید خلاصه بنویسید چون معلومه معلم میفهمه😇

4
افرین 1 ماه قبل

ولی آغازین میانی وپایانی مشخص نشده

محسنی ام:)))) 2 ماه قبل
6

عالی بود:)

ولی هنوز نمیدونم قراره چ بلایی سرم بیاد😂💔

با اینکه خودم نویسنده ام ، فک کنم معلممون شک نکنه .. نمیدونم شاید بکنه ب هر حال این خوبه که یه چیزی نوشتم دست خالی نرفتم مدرسه😂🥺💔

مهدیس 2 ماه قبل
2

وای چقدر زیاده خدااااا

اما خوبه

فاطمه 2 ماه قبل
20

لو رفتم

2
هویج 1 ماه قبل

درکت میکنم 🥲

15
مهدی 2 ماه قبل

🤣🤣🤣

21
مهدیس 2 ماه قبل

😅

ارمی"BTS 2 ماه قبل
12

چه زیاده یاخدا دستم خوشک شد

ولی عالی بود😂💌

11
یه آدم 2 ماه قبل

حالا مجبور نیستی همه رو بنویسی که😂

13
مهدیس 2 ماه قبل

🤣

کاملیا 7 ماه قبل
5

خیلی زیبا بود! :))

Abolfazl 10 ماه قبل
0

عالی بود 🥰

دافنه 11 ماه قبل
8

مرسی از انشاء

ℳaryaო 11 ماه قبل
14

عالییییی

0
رقیه 11 ماه قبل

عالی

ناشناس 11 ماه قبل
18

عالیه

رضا 11 ماه قبل
23

عالییییییییییییییییییییی

5
دخی لجباز 11 ماه قبل

👍👍👍👍

متینا 11 ماه قبل
29

خیلی خیلی عالی بود……ممنون ازتون 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

نویسنده 11 ماه قبل
43

فصل سوم پاییز است فصلی که برگ درختان زرد میشود و در حال ریختن است . پاییز دارای میوه .

ناشناس 11 ماه قبل
13

دقیقا

Kiana 11 ماه قبل
15

عالی بووووود🍁🍁🍂🍂🍂🌸🌺🌸🌺

مهناز حقیقی 11 ماه قبل
9

خیلی خوب و جالب😊😊😊

داملا 11 ماه قبل
7

فقط میتونم بگم عالی بود❤ツ

zizi 11 ماه قبل
2

مرسی خیلی خوب بود 🤍💛💚💙💜🧡❤😍🤩🥰😘💋

ناشناس 11 ماه قبل
5

صحفه ۲۱

ناشناس 11 ماه قبل
7

عالی مرسی🌹

2
ناشناس 11 ماه قبل

پاییز زیبا است از برگ های رنگارنگ پیداست از برگ هایش که روی زمین ریخته پیداست و این جزو کوچکی از زیبایی پاییز است که تو را مات و مبهوت خود میکند

ناشناس 11 ماه قبل
11

خوب بود شما هو ببینید

امیر محمد رضایی 11 ماه قبل
5

عالیه 🌹🌹🥰🥰🥰😊

امیر محمد رضایی 11 ماه قبل
22

عالیییییییه 🌹⚘😘😍😙🥰😊خیلی خوبه من بیست گرفتم شما؟

1
ناشناس 1 ماه قبل

1
مهدیس 2 ماه قبل

من هم همیشه

3
M 10 ماه قبل

منم مثل همیشه ییست گرفتم فقط از اینجا کپی نکردم اینا رو خوندم تا مغزم باز شه

Neda❤ 11 ماه قبل
34

روز اول مهر است☺دوباره پاییز آمد پاییز باهمه فصل ها متفاوت است چون باعث میشود به خدا نزدیکترشویم بخاطر نعمت های زیبایی که به ماداده است…………😻🙋

مهدی صباح 11 ماه قبل
9

باتشکر خیلی جالب بود متشکرم

ناشناس 11 ماه قبل
57

پاییز برگ های زیادی را میریزاندمخصوصا برگ های مارا که باید درموردش انشا بنویسیم.

0
هستی 1 ماه قبل

😕😐

1
مسیح 11 ماه قبل

دهنت

مهسا 11 ماه قبل
34

عالی

19
موافقم 11 ماه قبل

موافقم با مهسا

ناشناس 11 ماه قبل
26

عالی بود خیلی

عالی 11 ماه قبل
23

عالی

MA 11 ماه قبل
23

خیلی خوبه

آرام 11 ماه قبل
15

ممنون خیلی خوب بود

سارا 11 ماه قبل
10

عالی بود خیلی خوب بود مرسییییی💗💗💗

عالی 11 ماه قبل
6

عالی بود

ناشناس 11 ماه قبل
18

عالیه بود ممنون از انشاء😘

یع یندع خداع:) 11 ماه قبل
66

معلمم فهمیدصفرگرفتم😐😂ولی خوخوب بید✋

0
لاله 2 ماه قبل

مهم اینه که نوشتی بقیش مهم نیست😂😂😂😂

-1
ناشناس 10 ماه قبل

چسیدین

-1
Sssss 11 ماه قبل

😒😏

3
🤞🏻:) 11 ماه قبل

خاک🤣👏🏻

1
اره 11 ماه قبل

😂😂😂😂😂😂😂😂 😂🤣

N 11 ماه قبل
20

عالی بودممنونم

-1
Ali 1 ماه قبل

خیلی قشنگیه

0
بدک نبود 11 ماه قبل

پاییز فصل عاشقان است و پیاده روی در آن خیلی لذت بخش استهمچنین با رسیدن پاییز مدرسه ها باز میشود

3
راموس 11 ماه قبل

عالی بود ولی معلمم فهمید😂😏

خیلی خوبه 11 ماه قبل
1

خوب

نویسنده 11 ماه قبل
2

عاله پاییز فصل خیلی خوبه👻💙

0
لاله 2 ماه قبل

بله اما خوب بد بختی های خودشم با خودش میاره مثلا همین شروع مدرسه ها با آغاز فصل پاییز 🤣🤣🤣🤣🤣

ناشناس 11 ماه قبل
1

معلم فهمید 😐از داخل نت نوشتم بهم ۱۰ داد قرار بود ۲۰ بده 🦍

4
لاله 2 ماه قبل

بازم خوبه به تو 10 داد ما اگه از گوگل بنویسیم که صفر و میگیریم و تمام اما خوب چیکار کنیم ما مغزمون به اندازه گوگل نیست 😂😂😂😂😂😂😂😂

0
ب ت چ ؟ 9 ماه قبل

اوخی بیچارع/:

1
M 10 ماه قبل

معلما بفهمه که کسی کپی کرده نوزده میده 😝

نویسنده 11 ماه قبل
-1

به نظرم باید نظر خلاصه ای باشد نه مثل الان تولانی

1
فاطمه زهرا بک بده 2 ماه قبل

تولانی 🤣

نویسنده 11 ماه قبل
0

خوش خوش میگم ناتیقگیحگلخسک توببا

١٠٠ 11 ماه قبل
0

مرسی ممنون از انشا

💙🦉❄ 11 ماه قبل
0

خوبه ؛اما به نظرم باید ساده تر ازاینی که نوشته شده نوشته میشدزیاد مناسب کلاس هفتم نیسبه هرحال تشکر💛🦕

ناشناس 11 ماه قبل
0

عالی بود

نویسنده 11 ماه قبل
0

خیلی عالی بود واقعا ممنون از شما😍😍😍😍😍😍😍😍

اشک 11 ماه قبل
1

چوخ یسن پوخدا یست بولدون

گودوک 11 ماه قبل
1

چوک انقرمیوز

نویسنده 11 ماه قبل
1

لط

نویسنده 11 ماه قبل
1

عالی بود عالی

تبفتحلععع 11 ماه قبل
1

خرابه

نویسنده 11 ماه قبل
0

ادامه

نویسنده 11 ماه قبل
1

نمیدونممممممممممممممممممممممممممممممممم

اتریسا شهریاری 11 ماه قبل
2

عالییییییی مرسی ازانشا زیباتون

ati 11 ماه قبل
-2

عالییییییی مرسی ازانشا زیباتون

فریناز 11 ماه قبل
0

ممنون 🦋🌼

ناشناس 11 ماه قبل
3

عالییی بود

نویسنده 11 ماه قبل
2

خوب نبود

نویسنده 11 ماه قبل
2

من میخوام کتابمو حل کنم

ساترا 11 ماه قبل
1

خدایی خیلی خوب بود ممنون

نویسنده 11 ماه قبل
1

عالی بودن ممنون

Perspolis 11 ماه قبل
3

خوبه

سارا 11 ماه قبل
2

هعی هرسال باید انشا ع پاییز بنویسیم 😐برگای منم ریخ نمصن بسع خاعرم بسعخب بود مرص

ناشناس 11 ماه قبل
2

خیلی طولانی😰😱

2
.... 2 ماه قبل

اره

دیانا 11 ماه قبل
3

عالیه واقعن دستتون درد نکنه ممنونم❤

ناشناس 11 ماه قبل
-1

افرین

مهشیدم_(دنبال رل^_^) 11 ماه قبل
1

افرین

بلللات 11 ماه قبل
1

عالی

سحاد 11 ماه قبل
1

خوب

ناشناس 11 ماه قبل
1

عالی عالی

s 11 ماه قبل
2

بدک نبو🤨د

1
مهدیس 2 ماه قبل

••͜

نویسنده 11 ماه قبل
1

زینب زاکری نسب

سوگند 11 ماه قبل
3

خوب بد نیست

نویسنده 11 ماه قبل
1

خیییییییلی خیلی عالی بود ممنونم از نویسندش

1
خخخخخخخ 11 ماه قبل

اره خیلی خیلی بد است 🤣

مائده سادات طالبی 11 ماه قبل
2

خیلی خیلی عالی بود ممندنم

ناشناس 11 ماه قبل
4

خیلی عالیه👏🏻👏🏻

مریم 11 ماه قبل
1

عالی بود

نویسنده 11 ماه قبل
1

هفتم سختتتهتهههههههههه

ناشناس 11 ماه قبل
2

عالیییی

نویسنده 11 ماه قبل
3

این خوب بود

کاملیا 11 ماه قبل
5

خیلی خیلی عالی بود 🐾🦊🧡

نویسنده 11 ماه قبل
7

در طبیعت کشور چهار فصل وجود دارد چهار فصل زیبا و رنگارنگ یکی از این فصل ها پایز است .در فصل پایز برگ درختات زرد و نارنجی میشوند و هوا خنک تر میشود در فصل پایز نعمت و افرینش خدا وند را میبینیم که خدا وند چه طبیت زیبایی افرید است .در فصل پایز باد خنکی میوزد و برگ دختان را از این سمت به ان سمت میروند و بیشتر پرندگان به مناطق گرم سیر میروند و کشاورزان زمین های خودشان را خشم میزنند و محصوالاتی مانند کندم و جو میکارند . و این فصل اینگونه طی می شود

4
مهدیس 2 ماه قبل

۲۰

2
حدیث 2 ماه قبل

عالی

نویسنده 11 ماه قبل
3

من پاییز را خیلی دوست دارم در فصل پاییز صبح که از خواب بلند میشوم چای داغ مادر بزرگم خیلی خوشمزه است

نویسنده 11 ماه قبل
8

زندگی زیباست و پاییز زیباترین،در وصفش زبان قاصر و چشم ها بارانِ اشک است و چه خوب خواهد شد اگر،جای برگ های پاییزی،زباله هارا پیراهن زمین نکنیم.پائیز ،سوار بر اسب سفید مهر بر جادهء دنیا می تاخت،تا تپش های بی امان لحظه هارا حس کند.او با همرا هانش،که آبان آذر نام دارند،همراه با کوله باری ازعشق ،شعر و باران،و صدای در هم شکسته شدن برگ های زرد پائیزی از راه رسید و حالا غبار سفر برشانه هایشان نشسته بود.حالا دیگر شاعرانه های عاشقانه کمرنگ شده بود، و شاعران نمیدانستند بدون لمس حس باران ،چگونه شعر بگویند که درد عاشقان را دوا کند.پائیز امسال شبنم پر لطف باران روی گیسوان یار ننشست و باران رقص کنان بر سینهء پنجره ءعریان نکوبید.باران یعنی امید ،یعنی حس شیرین زنده بودن، با سر انگشتان نشاط قطرات آن را لمس کردن و با باریدنش تمام پلیدی هارا به خاک سپردن.پاییز فصل میوه­های خشمزه­ایی چون نارنگی و انگور است، من میوه­های پاییزی را دوست دارم و از خوردن آن­ها نهایت لذّت را می­برم. یکی دیگر از این میوه­ها سیب است میوه­ای که آن را بهشتی می­دانند. پاییز شامل سه ماه به نام­های مهر، آبان و آذراست. مهر ما را به یاد محبت و عشق می­اندازد

2
مهدیس 2 ماه قبل

۲۱😅

5
ناشناس 11 ماه قبل

خوب بود بدک نبود

نویسنده 11 ماه قبل
7

همچی عالی

سیده سارا افتخاری 11 ماه قبل
7

عالییییییییی❤❤❤

نویسنده 11 ماه قبل
29

هر فصلی زیبایی خاص خود را دارد چهارفصل همانند ۴ نگین بر تاج و طبیعت می درخشند به جهان جلوی تازه می بخشند و از میان آن ها می توان پایگاه ها که فصل الخطاب کرد فصل رنگ و رنگ ها نقاشی های پر نقش و نگار است پاییز فصل پر رنگ سال است پاییز با آمدن ماه مهر آغاز می شود و با آخرین قدم های ما حاضر به پایان میرسد میرسد در میانه این فصل آبان حکومت می کند بند دوم روزها در پاییز کوتاه میشود خورشید در آسمان پاییز ملایم می تابد و کمرنگ تر از بقیه فصلهاست برخلاف روزهای شبهای پاییز طولانی و عسل و طولانی ترین شب سال آخرین شب هر فصل از همان شبی که کم کم کوله بار خود را جمع می کند و جای خود را به برادر زمستان می دهد طبیعت در پاییز به نهایت زیبایی خود می رسد شالیزار و روزها در جریان می شوند درختان و جسم رنگبر با می کنند سرخ می شوند قهوه ای و نارنجی می شوند تا زیبایی به کمال شکوفه رسد به این زمینه های خسته به خواب می روند تا نوبت کنونی کشتی دیگر برسیم بهاری دیگر برسد پاییز نیز مانند دیگر فصل های سال نشانی از قدرت آفرینش خداوند و نظری است که بندگان در نظام طبیعت نهاد است و برای ما درس های زیادی دارد

محمد امین 11 ماه قبل
6

عالی بود ممنون من هرچی فکر کردم نتوانستم بنویسم تاکه این سایت را پیدا کردم در هر حال عالی بود مرسی

اسما 11 ماه قبل
5

ممنونم از همتون

ناشناس 11 ماه قبل
2

خوب

نویسنده 11 ماه قبل
6

بلد نیستم😐😂

ناشناس 11 ماه قبل
1

عالیییههه

ابوالفضل حسنلو 11 ماه قبل
5

سلام این برنامه خیلی خوب است

ناشناس۳ 11 ماه قبل
3

خیییییییییئلی خوب عالی❤❤😍😍😍😍😘😘😘

نویسنده 11 ماه قبل
14

ما در پاییز با دیگر نعمت و شگفتی های دیگر خداوند آشنا میشوین

نویسنده 11 ماه قبل
2

ما در پاییز با دیگر شگفتی های خداوند آشنا میشویم

سارا 11 ماه قبل
1

عالی بود

ناشناس 11 ماه قبل
3

ممنون 🙏

دختر 11 ماه قبل
7

عالـــــــــــــــــی

عسل 11 ماه قبل
4

عالیییییی

دنیا دریادل 11 ماه قبل
3

مممنونمممممممم ❤

نویسنده 11 ماه قبل
7

پاییز یعنی اغاز دوباره زندگی سوگند (:🤞

حدیث محمدیان 11 ماه قبل
2

عالی👌🏻👌🏻

Zahra 11 ماه قبل
0

خیلی خیلی عالی بود ممنون 🙏🙏🙏🧡🌹🌹🌹💚💚💓💓❤❤

علی ظهرابی 11 ماه قبل
3

چته همیش بال نوشتن

علی ظهرابی 11 ماه قبل
2

😁😁😁😁😁😁😁

4
درد 11 ماه قبل

عالیه

نویسنده 11 ماه قبل
3

پاییز بههرین فصل سال است وقتی پاییز اومد مدرسه ها هم بازمیشن پاییز عشق منه

نویسنده 11 ماه قبل
8

عالی بود ولی کی کم مشکل داشت

دانیال 11 ماه قبل
4

عالی بود ولی کی کم مشکل داشت

نویسنده 11 ماه قبل
8

باز هم سومین فصل آمد فصلی با رنگ های سبز،زرد،نارنجی و قرمز بر روی درخت ها میبینیم

نویسنده 11 ماه قبل
8

خیلی عالی بود ممنون

آیلار 11 ماه قبل
12

بسیار عالی ⁦◉‿◉⁩⁦بسیار خوب ⁦(☞^o^) ☞⁩ خیلی خوببببببببب⁦(☞ ͡° ͜ʖ ͡°)☞⁩

7
ناشناس 11 ماه قبل

عالی راست می گوید

مهسا مهسا 11 ماه قبل
2

عالی

نویسنده 11 ماه قبل
7

سلام

3
سلام 11 ماه قبل

خوب بود ولی از کتاب عکس میگرفتی بهتر بود

3
سلام 11 ماه قبل

خوبی

نویسنده 11 ماه قبل
13

صفحه ۲۰با جواب

ناشناس 11 ماه قبل
10

خوب بود😍 ولی ای کاش از توی کتاب عکس میگرفتید😞😞😞😞😞😞😞

ناشناس 11 ماه قبل
12

سلام بنظر من این جمله هم زیباست ( با امدن فصل پاییز دوباره میتونم صدای خرچ خرچ برگ های خشکی را که از درخت ها با وزش باد به ارامی به پایین سقوت کردن رو حس کنم🖤🍁🍂)

-1
هستی 1 ماه قبل

او 👍🏻

4
ناشناس 11 ماه قبل

خیلی عالی نوشتی😻💞

2
ستايش 11 ماه قبل

بله اينگونه عالى ميشد

عالی🌹🌹🌹💎💎💎 11 ماه قبل
4

خیلی خوب بود

. 11 ماه قبل
5

ممنون

نویسنده 11 ماه قبل
1

پاییز فصلی بسیار زیبا است

یسرا ابراهیمی 11 ماه قبل
5

عالی بود

0
ناشناس 2 ماه قبل

سلم

فصل درستع 11 ماه قبل
3

فصل درستع

نویسنده 11 ماه قبل
0

خیلی خیلی خوب بود ممنون

نویسنده 11 ماه قبل
3

پاییز فصلی از میوه های پشمالو و پرزدار است

امیر 11 ماه قبل
2

الی

محمد 11 ماه قبل
5

خوبه

Setin 11 ماه قبل
5

مرسی از لطفتان

درسافرجی 11 ماه قبل
2

خیلی خوب نبودولی بدهم نبودـــ

محمد امین 11 ماه قبل
7

خوبه

-2
تنهاوک 1 ماه قبل

عالی بود .خداکنه معلم نفهمه

نویسنده 11 ماه قبل
6

پايين زيبا

2
ناشناس 2 ماه قبل

😊

برای پاسخ کلیک کنید