مهران قربانی کیست عکس فیلم های مهران قربانی بیوگرافی مهران قربانی دانلود فیلم مبارزات مهران قربانی در سایت نکس لود دانلود کنید. در ادامه زندگی نامه مهران قربانی را برای شما بررسی خواهیم کرد.

بیوگرافی و زندگینامه مهران قربانی

دانلود دعوای مهران قربانی تنهای وحشی در خیابان

اخیراً کلیپ منتشر شده است که مهران قربانی در مقابل چهار نفر به دعوا می‌پردازد دو نفر آنها را در اول کاربر زمین میزند دو نفر دیگر نیز در دعوا مشاهده می‌کردند آنها را پا به فرار گذاشتند و از دور شدند مهران قربانی آدرس اینستاگرام نیز دارد که ۲۳۵۲ هزار نفر فالوور دارند در بیو گرافی یا همان بیوی اینستاگرام نوشته است که مهران قربانی تنها وحشی من هیچ صفحه دیگری غیر از صفحه ندارد متن آهنگ اشتباه تایپ کرده است.

بیوگرافی مهران قربانی ارسال شده توسط آقا شهاب

ادمین مگه نمیگی بیوگرافی بفرستین عوضش میکنم پس چرا با اینهمه نظر مثبت نسبت به پرچمدار شهرمون پستت رو اصلاح نمیکنی؟فقط میخوای الکی به این بهونه مردم رو بکشی تو تو سایتت؟من یه شهروند ساری هستم تا قبل اینکه آقا مهران رو بگیرن از ترسش هیچکی جراُت نمیکرد نطق بیجا واسه ما مردم بکشه ولی روزی که گرفتنش همین کامبیز ترکه هفته بعدش اومد تو قارن بوتیک یکی از دوستام کلی از لباس ها رو گرفت رفیقم وقتی گفت پول خندیدن بعد هم کلی کتکش زدن گفتن یاد بگیر بزرگ این شهر از این به بعد منم دیگه حرف از پول به من نمیزنی والا گوشتو میبرم!

اینم بیوگرافی آقا مهران زیبای وحشی ساری امنیت مردم شهرم آقا مهران قربانی نمیدونم اسمشو باید لات گذاشت یا شرور ولی این مرد سر نترسی داره یکی از خلافکارای بزرگ ساری معروف به کامبیز ترک تو محله ترک نشینها زندگی میکرد ،کامبیز همراه نوچه هاش تو محل های اطراف عربده کشی زورگیری و مزاحمت برای نوامیس مردم ایجاد میکرد تا این که آقا مهران قربانی بهش اخطار داد دست ازین کارش برداره بهش هشدار داد که اگه یک بار دیگه برای دختر ها و زن های شهر من مزاحمت ایجاد کنی خودم میام سراغت..کامبیز هم در جواب گفت هنوز تو ساری لاتی رو دست من بلند نشد یه بار دیگه حرف بزنی گوشتو میبرم ….

کمتر از یه ساعت آقا مهران قربانی همراه با مجتبی ساداتی-روح الله مرادی-باجان-مرحوم مهدی قرمز(که تازه دیروز پنجم اسفند نود و شش بر اثر ایست قلبی مشکوک فوت کرد)-پیام مسلمی- حامد قربانی برادر کوچک آقا مهران- و چند نفر دیگه به محله ی ترک نشینا رفتن و دوتا از خیابون های اصلی محله رو بستن. این در حالی بود که آقا مهران با 15 نفر رفته بود ولی کامبیز ترک با حدود 150 نفر دست پر منتظر نشسته بود

به محض پیاده شدن آقا مهرانشون از ماشین دارو دسته کامبیز به سمتشون سنگ و شیشه نوشابه پرتاب کردن آقا مهران قربانی چند تا تیر هوایی شلیک کرد و در اخر چند تیر به سمت جمعیت کامبیز ترک زد … با زخمی شدن چند نفر همه فرار کردن … اونایی که موندن تا جا داشتن کتک خوردن آخر کار آقا مهران نشست رو کمر کامبیز ترک و گوش کامبیز ترک رو برید … اون روز چندتا ماشین آتیش زدن چندنفر شدیدا زخمی شدن و زمانی که پلیس دخالت کرد دعوا تمام شد بعد اون ماجرا نه تنها کامبیز بلکه هیچکدوم از اشرار اون منطقه جرعت خلاف نداشتن..ترک ها با نفوذی که توی دادگستری داشتن برای آقا مهران دردسر درست کردن و بلاخره موفق شدن با کمک دوستان همزبونی که تو نظام داشتن آقا مهران رو شرور اعلام کنن تا دیگه کسی نباشه که جلوی خلافکاری هاشون بایسته …

چند سال پیش هم کولی نشین ها و حلبی نشین ها(جوگی) برای مردم شهر مزاحمت ایجاد میکردن، پلیس چند بار به منطقه جلبی نشین ها حمله کرد ولی کلی زخمی داد تا این که آقا مهران قربانی و دارو دستشو از جلو فرستادن و خودشون از پشت رفتن تا منطقه رو پاکسازی کردن آقا مهران قربانی تو زندان ساری مهدی گاو زن رو هم به قصد کشت زده بود ایشون به همراه مرحوم مجتبی گلبابایی که از بادیگارد های برادران کلبادی بودن
ادمین جان به خاطر همینه که ما شهروند های ساری همه دوستش داریم حالا لطفا این بیوگرافی اشتباهی که زدی رو عوض کن (عوض شد).

بیوگرافی مهران قربانی

جرم مهران قربانی چیست؟

مهران قربانی راد تمام مردم می شناسند کسی که به خاطر دفاع از ناموس مردم به زندان رفته است او در شهریور سال ۱۳۹۲ به زندان افتاد و خبری دیگر از او نمی‌شود بسیاری از افرادی که این مطلب را میخواند متوجه است که این یک شخصیت بسیار بزرگی است که کمتر در کشور پیدا می‌شود افرادی مثل مهران قربانی بسیار کم هستند و غیرت و غرور که این افراد دارند در مقابل ناموس مردم بسیار ستودنی میباشد منتظر بیوگرافی های کاملی از شما در نظرات پایین سایت راجع به مهران قربانی بزرگ و اسطوره هستیم.

مهران قربانی به ۲۵ سال زندان و بدون عفو محکوم شد به طوریکه دیگر راه خلاصی برای وجود ندارد در فضای مجازی فیلمی منتشر شده است که در زندان با دوربین مداربسته گرفته شده است که مهران قربانی دعوا می کنند. این فیلم فرد زندانی با هم بندهای خودش درگیر می‌شود و با 2 مشت های چپ و راست 2 نفر را نقش زمین می‌کنند.

مهران قربانی کیست بیوگرافی

اگر شما دوستان عزیز نظری راجع به این فرد دارید برای ما بفرستید و ما در همین سایت برای شما قرار خواهیم داد و کلیپفیلم این ماجرا را اگر از مقامات بالا و سایت فیلترینگ اجازه بدهند در سایت قرار خواهیم داد ولی فعلا این فیلم قرار نمی‌دهیم تا اینکه پوست به حالت کامل در بیاید.

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

تنها : مهران قربانی از نظر بعضی ها شرور است ولی چیزی که دراین مرد وجود داره غیرت این مردوغیرت یک ایرانی به ناموس اون وابسته است.

حسن زیبا : کوچیکه مهرانم ولی مهران روحداقل بقیه حبس شوتوشهرخودش ساری باشه وشامل اف شه که برگرده به آغوش زن وبچش انشالله دنبال کارش هستش اکبرجوجه وبرادران کلبادی.

مریم :‌من برادرم بخاطر دفاع از ناموس مردم بیست وز پیش کشته شد .امثال مهران کم هست که غیرت و شرفش تا حد مرگ باشه .درود بهت شیر مرد با غیرت .انشالله زود خلاص شی …..