درس آزاد سوم ابتدایی درباره ایران دانلود انشا و یا متن درباره ی درس آزاد سوم ابتدایی درباره ایران صفحه 98 کتاب فارسی درس سیزدهم از سایت نکس لود دریافت کنید و از آن در مدرسه استفاده کنید.

درس سیزدهم کتاب فارسی سوم دبستان

درس آزاد درباره ایران سوم ابتدایی

شاید شما این موضوع شنیده باشید که در درس آزاد کتاب سوم ابتدایی بخشی وجود دارد که درس آزاد درباره ایران می باشد کلاس سوم دبستان کلاسی میباشد که دانش آموزان تازه از مراحل پایین تر به مراحل بالاتر می‌روند و مرز بین دو بخش مختلف و مهم زندگی می باشد ما این انشا را و این متن را نتوانستیم تاکنون برای شما عزیزان میکنیم ولی به زودی تکمیل خواهیم کرد و در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد با سایت ما همراه باشید.

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

نویسنده : درس آزاد باید درباره موضوع همان فصل کتاب باشد . که با توجه به موضوع فصی ایران من این درس هم می بایست در باره ی ایران باشد در این خصوص هر دانش آموز جمله ای را بیان میکند و معلم روی تابلو یادداشت می کند در آخر جملات تکراری حذف و متن درس مرتب می شود و علائم دستوری آن نگاشته و درس جمع بندی و قرائت می شود.

نویسنده :ایران کشوری با منابع زیادوجنگل های فراوان وبا تمدن چند هزار ساله است.

نویسنده : ایران کشور ثروتمندی است که از نظر منابع غنی می باشد.کشور ما دارای معادن نفت،گاز،زغال سنگ …می باشد.و همچنین از نظر صنایع دستی بسیار غنی است..

نویسنده : ایران کشوری بزرگ است.کشور ایران دارای معادن زیادی مانند:نفت ، گاز و…. می باشد.

نویسنده : ایران زیباست خیلی زیباست جوری که همه ی گردشگران از سرتا سر جهان می آیند تا ایران عزیزمان را از نزدیک ببینند……