جواب فعالیت تکمیلی در کلاس صفحه ۱۲۹ کتاب تفکر و سبک زندگی هشتم واژه های آسایش و آرامش باهم شباهت دارند چون اما تفاوت دارند چون از سایت نکس لود دریافت کنید.

واژه های آسایش آرامش باهم شباهت تفاوت دارند چون

با سلام خدمت دوستان عزیز در این مطلب قرار است که جواب سوال فعالیت تکمیلی در کلاس صفحه ۱۲۹ کتاب تفکر و سبک زندگی پایه هشتم را برای شما عزیزان قرار بدهیم عنوان این سوال اینگونه است برخی معتقدند فناوری باعث آسایش شده اما باعث آرامش نشده است نظر شما در این رابطه چیست با مثال نظر موافق و مخالف خود را توضیح دهید واژه های آسایش و آرامش باهم شباهت دارند چون اما تفاوت دارند چون ما جواب این سوال را در ادامه مطلب قرار خواهیم داد و اگر شما عزیزان این بخش را نوشته اید برای ما در نظرات پایین سایت بفرستید تا با اسم شما در این سایت منتشر کنید.

نویسنده : تقریبا مترادف هستند و معنی سکون به کار میرود اما تفاوت دارند چون آسایش بیشتر به فیزیک و مکان الفا میشود اما آرامش به روان و خاطر امنیت الفا میشود.

ناشناس : تفاوت ارامش از درون انسان می جوشد و زمانی به وجود می اید که ایمان از جنس اسمانی در دل پدید امده باشد اما اسایش ابزار گراست ودر سیطره ی کمیت قرار دارد …..