جواب صفحه ۶۰ نگارش فارسی پایداری جمع آوری تحقیق اندیشمندان یادگار آثار تاثیرگذار جاودانگی واژه های زیر را به ترتیب حروف الفبا مرتب کنید سپس با استفاده از آنها یک بند درباره یکی از نام آورانی که می شناسید بنویسید پایه و کلاس ششم ابتدایی از سایت نکس لود دریافت کنید.

جواب فعالیت نگارش ششم دبستان

یک بند درباره یکی از نام آورانی که میشناسید

با سلام خدمت شما دوستان عزیز امیدوارم که حال و احوال شما خوب باشد و روز خوبی را سپری کرده باشید در این مطلب می‌خواهیم جواب بخش دوم صفحه 60 کتاب نگارش فارسی پایه و کلاس ششم ابتدایی و دبستان را برای شما عزیزان قرار بدهیم کلمات را اینگونه می توانیم با حروف الفبا مرتب کنیم ترتیب این گونه خواهد بود آثار اندیشمندان پایداری تاثیرگذار تحقیق جاودانگی جمع آوری یادگار یک بند درباره نام آورانی که میشناسید این گونه است که به خدا آثاری که داشت تاثیرگذار در مردم و جاودانگی و یادگاری در دست مردم بود نام او پایداری و نامی بلند در برابر اندیشمندان داشت شما نیز اگر متنی دارید نظرات پایین زرد برای ما بفرستید تا با اسم شما در همین مطلب منتشر شود.

ترتیب حروف الفبا کلمات

آثار، اندیشمندان، پایداری، تاثیرگذار، تحقیق، جاودانگی، جمع آوری، یادگار

یک بند درباره یکی از نام آوران

دهخدا برای آثاری که داشت بسیار تحقیق کرده بود بخاطر همین این آثار تاثیرگذار در بین مردم جاودانگی پیدا کرد و بسیار تاثیرگذار شد و تبدیل به یک یادگاری در دست مردم شد لغت نامه او یادگار زحمات دهخدا بود و اندیشمندان نیز اعتراف میکنند که نام او پایداری محکمی در تاریخ خواهد داشت.

بندی دیگر ارسال شده توسط کاربران سایت در نظرات

دهخدا با این همه تلاش و جمع اوری و تحقیق خود توانست اثار باشکوه و جاو دانگی داشته باشد و این اثار خود باعث شد بر مردم تاثیر گذارد و یادگار و همیشکی باشد اندیشمندان امروز در تلاشند تا این نام بزرگوار را پایدار نگه دارند

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

نویسنده : دهخدا بیشتر عمر خود را جمع آوری پرداخت و تحقیق های زیادی انجام می داد و آثار او جاودانگی دارد و تمام اندیشمندان او را تحسین می کنند و یادگار او همیشه در ذهن ما است و خواهد بود.‌‌..‌‌‌.‌

نفیسه : شهید مانند گل های پرپر شده است وصداقت وسرنوش ما را .معلوم میکند وبر روی سنگر به شهادت میرسند حماسه ی زندگی ما معلوم خواهد شد.

نویسنده : دهخدا برای اثاری که داشت بسیار زحمت کشیده بود او طی این۴۸ سال بسیار تحقیق کرده بود و اطلاعات زیادی جمع اوری کرده بود این اثار او یک یادگاری از او است و اندیشمندان معتقدند اثار او یک اثار جاودان وتاثیرگزار است.

فاطمه : اریو برزن با جاودانگی و پایداری توانست دشمنان خود را شکست دهد و در مردم تاثیر گذار بود و یادگار ،اثار مهمی از نظر اندیشمندان بود و ما ایرانی ها تحقیق و جمع اوری کردیم، که اریو برزن یکی از قوی ترین وعاقل ترین بوده .

نویسنده : دهخدا با لغت نامه اش آثار و یادگاری ارزش مندی در تاریخ به وجود آورد او شب و روز به تحقیق و جمع آوری اطلاعات برای لغت نامه اش بود اندیشمندان معتقدند که این اثر تاثیر گذار است و پایداری محکمی در تاریخ خواهد داشت.

نویسنده : دهخدا در شب و روز تحقیق می کرد که لغت نامه اش را تکمیل کند.

نویسنده : شهید قاسم سلیمانی شخص بزرگی بود که نگذاشت
ایران وآثار بسیار زیبای آن از بین بروند اوشخص بود
که در برابر دشمنان پایداری کرد و باعث شد که به ایرانی ها آسیب نرسد قطعا اگر روزی درباره ی زندگی
او تحقیق کنید در زندگی شما تأثیر گذار است او با
جاودانگی از وطن خود محافظت کرد او یادگار دفاع
مقدس است به نظر من روزی درباره ی این بزرگوار اطلاعات جمع آوری کنید.

نویسنده : دهخدا در شب روز تحقیق میکرد او آثار زیادی از خود را بر جای گذاشت.

نویسنده : ما باید به آثار اندیشمندان ایرانی و پایداری آنها در برابر شکست ها بیندیشیم.مانند علی اکبر دهخدا.آثار و اطلاعات دهخدا بر مردم تاثیر گذار بود.او برای لغتنامه تحقیق های فراوانی را انجام داد.آثار های او جاودانه است.او اطلاعات و آگاهی های زیادی را جمع آوری کرده بود.من سعی میکنم از آثاری که از او به یادگار مانده اسا،استفاده کنم.

بهار : دهخدا برای آثاری که داشت بسیار تحقیق کرده و شب و روز به جمع آوری اطلاعات می پرداخت.
دهخدا با لغتنامه اش آثار ارزشمندیدر تاریخ به یاار گذاشته است.
آثار دهخدا بر روی پایداری و جاودانگی میهن تاثیر گذار است.
ما باید در مورد آثار علی اکبر دهخدا و دیگر اندیشمندان ایرانی تفکر کنیم

مارال منیری : سردار حاج قاسم سلیمانی با جمع اوری واطلاعات تاثیرگذار ایران را از عراق گرفت و آنها را شکست داد.

سارا قربانیان : دهخدا با تحقیق کردن و جمع آوری لغت آثاری بنام لغتنامه بر جا گذاشت .او با پایداری در برابر بیماری خود باعث جاودانگی وطنش شد.او واقعا مردی تاثیر گذار روی جامعه ی خود بود….

رزا شریفیان : وطن مانند داستان کوتاه و پر از حادثه وزیبایی است که ما بازیگران آن داستان هستیم.

مهسا : دهخدا برا ى أثار كه داشت بسيار تحقيق وجمع آورى كرد بود بخاطر همين اين آثار تأثير گذار در بين،مردم جاودانگى پيدا كرد،بسيارة تاثيرگذارشد وتبديل به يكي يادگار در دست مردم شد لغت نام او يادگار رحمات دهخدا بود وانديشمندان ني اعتراف مى كند كه نام أو پايدارى محكمى در تاريخ خواهدداشت.

محمد : دهخدا برا ى أثار كه داشت بسيار تحقيق وجمع آورى كرد بود بخاطر همين اين آثار تأثير گذار در بين،مردم جاودانگى پيدا كرد.او يادگاردهخدا بود وانديشمندان ني اعتراف مى كند كه نام أو پايدارى محكمى در تاريخ خواهدداشت..