نحوه شرکت در قرعه کشی بایودنت چگونگی شرکت در قرعه کشی بایودنت را می توانید به صورت کامل آموزشی نحوه راه و روش را از سایت دریافت کنید. شاید برای شما سوال پیش آید که آیا چگونه در قرعه کشی باید شرکت کنیم به طوری که راه و روش آن را به صورت تصویری یاد بگیریم در ادامه آن را بررسی می‌کنیم.

نحوه شرکت در قرعه کشی بایودنت

چگونگی ثبت نام در قرعه کشی بایودنت

قرعه کشی درباره این اصلاً کار سختی نیست فقط کافی است که به روی در سایت باید این و کد محصول خریداری شده خودتان را وارد نمایید یا توسط والدین برای شما شمارهای تخصیص می‌یابد که باید کرد محصولی که خریداری کردید را به شماره ارسال کنید تا برای شما به صورت کاملا رایگان در قرعه کشی شرکت داده شوید اگرچه شرکت در قرعه کشی چیز ساده است ولی نمی توانید به سادگی در آن برنده شوید.

راه و روش آموزش تصویری شرکت در قرعه کشی بایودنت

 در قرعه کشی های شما باید تمام شانس زندگی خود را وارد این قرعه کشی کنید به طوری که این امر در دست شما نیست و هر کسی که محصولات بیشتری خریداری کرده باشد جایزه بیشتری نیز می برد اکنون که با شما حرف میزنند مطمئن باشید که شانس شما در قرعه کشی یک میلیونی است و بنابراین بهتر است به جای اینکه در قرعه کشی های مختلف شرکت کنید با کار و تلاش و پشتکار می توانید به خواستی خودتان برسید و محتاج جایزه دیگران نباشید.

نحوه شرکت در قرعه کشی بایودنت

آموزش نحوه قرعه کشی بایودنت را در بالا برای شما به صورت کامل توضیح دادیم ولی باید در نظر داشته باشید که شماره که در آخر همین پست برای شما قرار دادیم می باشد و باید دقیقاً آن را بفرستید و شماره پشتیبانی را به این شماره ارسال کنید تا در قرعه کشی بتوانید شرکت کنید در نظر داشته باشید که بعضی از سایت شماره اشتباهی می کنند شما به اشتباه و عضو یکی از طرح آب شوید که ۳۰۰ تومان از حساب شما کم کنند.

برای شرکت در جشنواره مزه های میلیونی آدامس بایودنت جشنواره مزه های میلیونی آدامس بایودنت یکی از مزه های میلیونی بایودنت را خریداری و کد قرعه کشی درج شده بر روی بسته بندی و یا داخل آن را به سامانه 20003030 ارسال نمایید.

 حداقل 10 کد قرعه کشی

کلیه افرادی که حداقل10 کد قرعه کشی (2 یا 1 امتیازی) برای سامانه ارسال کرده باشند علاوه بر شرکت در قرعه کشی جوایز 10 میلیون تومانی، در قرعه كشي 100 میلیون تومانی نیز شركت داده خواهند شد. پس بهتر است کدهای خود را با یک خط تلفن همراه ارسال نمایید.

شرایط قرعه کشی 10 میلیون تومانی

کلیه افرادی که كمتر از ده کد ارسال کرده اند تنها در قرعه كشی10 جوایز میلیون تومانی شركت داده خواهند شد.

ارسال کد تکراری

چنانچه پس از ارسال کد روی محصول توسط شخص اول، شخص دیگری آن کد را مجددا ارسال نماید کد به نام آخرین فرد ثبت شده و از امتیاز و تعداد کد نفر قبلی کسر خواهد شد. بنابراین بسته های آدامس بایودنت را نزد خود نگاه داشته و در اختیار دیگران قرار ندهید.

حساسیت به حرف بزرگ یا کوچک کد

سامانه پیامکی به حروف کوچک و بزرگ حساس نمی باشد. در ارسال کدهای قرعه کشی و درج صحیح حروف انگلیسی و اعداد دقت فرمایید. تحویل جایزه منوط به صحت کد و انطباق آن با کد درج شده بر روی بسته بندی می باشد.

اهمیت نگهداری بسته بندی محصول

نگهداری کلیه بسته های آدامس بایودنت تا روز قرعه کشی و تحویل جایزه الزامی می باشد. چنانچه فردی 10 کد قرعه کشی برای سامانه ارسال کرده باشد و در نهایت برنده جشنواره مزه های میلیونی بایودنت گردد باید روز تحویل جایزه کلیه بسته بندی های خود را (به تعداد کد ارسال شده) به ناظر دادگستری و مسئولین اجرایی تحویل نماید.

عدم نگهداری بسته بندی آدامس مانع از تحویل جایزه به فرد برنده در روز اعلام نتایج خواهد شد.

سامانه پیامک

کلیه پیامک های حاوی کد قرعه کشی جهت شرکت در جشنواره باید به سامانه 20003030 ارسال گردد.

بسته بندی فاقد کد قرعه کشی

در صورتی که شرکت کننده دارای بسته بندی فاقد کد قرعه کشی باشد می تواند از قسمت محل درج کد محصول عکس گرفته و به شماره تلگرام بایودنت 09904661048 ارسال کرده تا کد قرعه کشی آزاد دریافت نماید. شرکت کننده ای که مشمول دریافت کد قرعه کشی آزاد می گردد پس از دریافت کد باید آن را بر روی بخش داخلی بسته بندی به همراه کد ملی درج کرده و تصویر آن را مجددا به همان شماره ارسال نموده و سپس کد را به سامانه 20003030 ارسال نماید.

کدهای استفاده شده در هر دوره قابل انتقال نمی باشد.

کلیه کدهای قرعه کشی و نام افراد شرکت داده شده در مرحله اول قرعه کشی جشنواره مزه های میلیونی در دور دوم وارد نشده و باید مجددا کدهای قرعه کشی جدید ارسال گردد تا به این ترتیب شانس برنده شدن برای همه به صورت یکسان وجود داشته باشد.

آدامس بایودنت در طول جشنواره مزه های میلیونی قصد دارد هر ماه به یک نفر 100 میلیون تومان و به 10 نفر 10 میلیون تومان جایزه نقدی هدیه نماید.

زمان قرعه کشی:

1 آبان، 6 آذر و 4 دی ماه 1396

مدت زمان جشنواره:

23 شهریور الی 4 دی 1396

نحوه امتیاز دهی:

هر بسته بندی از محصول جدید بایودنت با نام استاردنت 2 امتیاز و مابقی محصولات 1 امتیاز دارا می باشند. منظور از امتیاز تعداد دفعات تکرار شماره همراه شما در گوی قرعه کشی جشنواره می باشد. برای مثال چنانچه شما کد قرعه کشی 3 بسته 2 امتیازی و یک بسته 1 امتیازی را ارسال فرمایید در مجموع شماره همراه شما به تعداد 7 بار در گوی قرعه کشی وارد و شانس برنده شدن افزایش خواهد یافت.

نحوه قرعه کشی:

حداقل 10کد قرعه کشی
شرایط قرعه کشی 10 میلیون تومانی
ارسال کد تکراری
حساسیت به حرف بزرگ یا کوچک کد
اهمیت نگهداری بسته بندی محصول
سامانه پیامک
بسته بندی فاقد کد قرعه کشی
کدهای استفاده شده در هر دوره قابل انتقال نمی باشد.
کلیه کدهای قرعه کشی و نام افراد شرکت داده شده در مرحله اول قرعه کشی جشنواره مزه های میلیونی در دور دوم وارد نشده و باید مجددا کدهای قرعه کشی جدید ارسال گردد تا به این ترتیب شانس برنده شدن برای همه به صورت یکسان وجود داشته باشد.

اعلام نتایج دوره دوم قرعه کشی جشنواره مزه های میلیونی بایودنت

ششم آذر ماه 1396