به عنوان یک ایرانی برای حفظ و پاسداری از زبان ملی چه باید کرد در یک بند بنویسید صفحه 30 نگارش فارسی ششم

مهدی

خیلی عالی بود

نویسنده

ما برای حفظ کشورمان باید از زبان فارسی حمایت کنیم نگذاریم زبان فارسی کشور ایران را بازی چه دستشان کنند با درست استفاده نکردن از زبان فارسیما هیچ وقت کشورمان را فراموش نمی کنیم.🇮🇷

مهسا

۱_به زبان مادری خودمان صحبت کنیم.۲_همه ی کلمات فارسی را صحیح بیان و تلفظ کنیم.۳_از زبان فارسی حمایت کنیم و شاعرانمان را بزرگداشت بگیریم .۴_تاجایی که میتوانیم شعر های زیبا بسراییم تا بیشتر در همه جا به کار برود .۵_در میان صحبت کردن از کلمات خارجی یا بیگانه استفاده نکنیم.

نویسنده

ما برای حمایت از زبان ملی کشورمان باید این زبان را پاسبداریم واز او بسیار حمایت کنیم

نویسنده

بعضی از انسان ها بجای کلمات فارسی از کلمات انگلیسی استفاده میکنند مثلاً به جای باشه میگوید اکی یا بجای بله میگویند یس وفکر میکنند اینطوری صحبت کردن باعث میشود بالا بردن کلاس آن ها میرود و من از آنها میخواهم به زبان مادی خود صحبت کنند

جواب صفحه ۳۰ نگارش فارسی ششم به عنوان یک ایرانی برای حفظ و پاسداری از زبان ملی چه باید کرد در یک بند بنویسید از سایت نکس لود دریافت کنید.

به عنوان یک ایرانی برای حفظ و پاسداری از زبان ملی چه باید کرد در یک بند بنویسید صفحه 30 نگارش فارسی ششم

انشا برای حفظ و پاسداری از زبان ملی چه باید بکنیم

با سلام خدمت همه دوستان ششم دبستان امروز میخواهیم جواب سوال صفحه 30 کتاب نگارش فارسی ششم را در یک متن کوتاه و در یک بند برای شما عزیزان بنویسیم جواب این گونه است که در سوال پرسیده شده است به عنوان یک ایرانی به نظرتان برای حفظ و پاسداری از زبان ملی چه باید کرد در یک بند بنویسید جواب ما اینگونه است که از زبان فارسی حمایت کنیم زیرا زبان فارسی زبان ملی ماست ما باید فارسی را پاس بداریم زیرا گفته اند قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری را از غلام علی حداد عادل فارسی را با زن زیبا بخوانیم و زبان فارسی حمایت کنیم اگر شما متن دیگری نوشتید در نظارت پایین تر بفرستید تا با اسم شما در این مطلب قرار بگیرد.

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

مهدی : به کار نبردن واژه های معادل زبان فارسی از سایر زبان ها. کاربرد صحیح واژه ها و عبارات و خارج نکردن واژه ها از شکل صحیح و ادبی آن ها عبارات را عامیانه به کار نبریم.

مطهره : دانستن تلفظ و معنای دقیق واژگان و نحوه ی کاربرد آنها، استفاده نکردن از واژگان و عبارات بیگانه و غیر فارسی، تشویق دوستان و افراد دیگر به استفاده ی درست از زبان فارسی.

امیر حسین فتحی : ما نباید در شهر و دیار خود به زبان انگلیسی یا فرانسوی یا صدها زبان دیگر صحبت کنیم. ما باید نگهبان زبان مادری خود باشیم و در کشور خود به زبان خارجی سخن نگوییم. تا همه جهان بدانند که مردم ایران محافظ زبان خود هستند ودهان یاوه گویان را ببندند تا کسی به زبان ما توهین نکند.

سحر : ما نباید وقتی با دوستانمان صحبت میکنیم اینگلیسی سخن‌ بگیم و شاید بعضی ها که چشمشان به دوستان و رفقا شون میافتد اینگلیسی صحبت میکنند فکر میکنند ادم بزرگی هستند ولی این جوری نیستد.

نیکا : در گفتار و نوشتار خود تا حد امکان از واژه های فارسی استفاده کنیم. از به کار بردن لغات بیگانه پرهیز کنیم. زبان فارسی را خوب بشناسیم.

نویسنده : زبان فارسی ایینه ی هویت ما ایرانیان در ایران و جهان است و باید همه ما در حفظ و مراقبت و سالم نگه داشتن ان به هیچ وجه کوتاهی نکنیم.

ستایش گودرزی : من می گم که ماباید از زبانه فارسی حمایت کنیم زیرا زبانه فارسی زبانه ماست اصلا تو گروهی که نشون می ده که ما ایرانی هستیم 1- زبان 2- پرچم 3- سرود ملی. است ما نیز در ایران به دنیا آمده ایم و اینک در ایران زندگی می کنیم و در بعد یکی یکی در ایران از دنیا خواهیم رفت.

نویسنده : ما نباید انگلیسی صحبت کنیم چون زبان اصلی و حقیقی ما فارسی است گاهی پیش می‌آید که دیگران انگلیسی صحبت میکنند اما ما نباید مانند آنان باشیم بلکه باید آنها را آگاه کنیم از زبان فارسی.

بیتا : برای پاس داشت زبان پارسی بهتره که واژه های مترادف و هم مفهوم هر کلمه را بشناسیم و از این کلمات هنگام صحبت کردن یا نوشتن استفاده کنیم و به این ترتیب گسترده ی واژگان مورد استفاده مان را بیشتر کنیم.

آتنا : باید به زبان مادری با یکدیگر صحبت کنیم و در جملات از کلمات فارسی استفاده کنیم.

ناشناس : ما باید به ایران و ایرانی بودنمان افتخار کنیم و افتخار کنیم از این که ایراین هستیم و ایرانی صحبت میکنیم زیرا از زمانهای قدیم زبان پارسی برسر زبان ها بوده است.

نویسنده : ما برای حفظ کشورمان باید از زبان فارسی حمایت کنیم نگذاریم زبان فارسی کشور ایران را بازی چه دستشان کنند با درست استفاده نکردن از زبان فارسی ما هیچ وقت کشورمان را فراموش نمی کنیم.🇮🇷

فروه کاظمی : به نظر من طوری از کشورش ایران حمایت کند که همه مارا ببیند و از ما یاد بگیرد اگر ما از کشور خودمان طرفداری کنیم ولی کسی نبیند طرف دار ما ایرانی ها کمتر خواهد بود.

نویسنده : ما باید برای اینکه از کشورمان محافظت کنیم باید از زبان مادریمان محافظت کنیم.

سارا : من دوست دارم به زبان انگلیسی صحبت کنم ولی دوست دارم به زبان فارسی هم صحبت کنم ولی زبان انگلیسی برای اینده بیشتر به کار رفته است.

نیلوفر : به نظر من ماباید زبان فارسی و مادری خود را همچون گنجینه حفظ و از آن محافظت کنیم.

آریانا : از زبان باید حمایت کنیم و زبان های کشور های مختلف را کنار بگذاریم و به زبان فارسی صحبت کنیم و باید به زبان فارسی صحبت کنیم.

زهرا وکیلی : به عنوان یک ایرانی ما باید زبان خود را حفظ بداریم و وقتی که با دوستانمان صحبت می کنیم با زبان های دیگری صحبت نکنیم تا زبان خود حفظ شود.

فردوس : ما نباید در شهر خود به زبان انگلیسی بایکدیگر صحبت کنیم، مابایدمحافظ زبان خود باشیم. در گفتار و نوشتار خود تا حد امکان از واژه های فارسی استفاده کنیم همه دست به دست هم دهیم واز زبانمان محافظت کنیم..

رها : ما نباید از زبان بیگانگان استفاده کنیم. در انشا های خو از شعر استفاده کنیم و برای شاعرانمان بزرگداشت بگیریم. در تغییر زبان فارسی مقاومت کنیم و به صورت شکسته بیان نکنیم ما بهترین زبان را داریم و باید قدر آن را بدانیم.

هستی رسا : ما برای پاسداری و حفظ زبان فارسی باید همیشه فارسی صحبت کنیم و نباید بگوییم که زبان فارسی سخت است و زبان انگلیسی آسان است چون هر زبان مادری طرز نوشتن دارد وسختی های خودش را هم دارد مثل horse و خواهر ما از کجا بفهمیم که آخر horse بایدeگذاشت یا در خواهر باید خاهر ننوشت پس هر زبان سختی خود را دارد.

دیانا : باید از زبان ایرانی مراقبت کنیم کار کلمه های خارجی استفاده نکنیم باید از کتاب ها اصیل ایرانی استفاده کنیم و از کلمات بیگانه مانند کلمات خارجی پرهیز کنید.

ناشناس : ما باید از زبان فارسی حمایت کنیم زیرا زبان فارسی یک تکه ای از قلب هر ایرانی است و اگر بازبان های دیگر سخن بگوییم ان تکه از قلب ما نابود می شود پس مراقب سخن گفتن خود باشیم.

نویسنده : سعی می‌کنم کمتر از زبان های بیگانه استفاده کنم و زبان ملی را دوست داشته و در محافظت از آن کوشا باشم.

علی : ما باید آن را گسترش بدهی واز کلمات اصیل فارسی استفاده کنیم مانند. سلام یک کلمه ی عربی است باید به جای آن از کلمه ی درود استفاده کنیم.

نویسنده : ما ایرانی هستیم باید برای حفظ زبان فارسی در موقع حرف زدن باید قوانین و مقررات زبان کشورمان ایران یعنی زبان فارسی را رعایت کنیم.

روِیژنا : من زبان فارسی را دوست دارم ولی زبان اینگیسی را همان اندازه دوست دارم و به کلاس زبان اینگلیسی هم می روم ما همه باید زبان خودرا دوست داشته باشیم واز ان محافظت کنیم هیچ وقت زبان خود را فراموش نکنیم.

نویسنده : ما باید از زبان ملی یا مادری خود مواظبت کنیم همیشه زبان فارسی را به یاد داشته باشیم وهیچ وقت از آن نگذریم.

اسما : می توانیم ان راحفظ کنیم و او را در می یان دیگران جاری کنیم زبان فارسی را باید این جوری حفظ کرد.

نویسنده : عفت بهتر از حجاب است دختر چادری بی حیا هیچ وقت مانند دختر مسیحی با عفت و انسانیت نیست.

ناشناس : به جای اینکه در گفتارمون از کلمات های بیگانه مانند مرسی ، اوکی …. استفاده کنیم از کلمات سپاس ، چشم‌استفاده کنیم.

نویسنده : از واژه های بیگانه که در بین ما روایج است استفاده نکنیم و به زبان مادری خود اهمیت بدهیم..

ناشناس : بعضی جاهاشورشودراوردن درصورتی که بهترین کلمخه وجودداردمزخرفترین کلمه روبایدپیداکرد.

نویسنده :‌
ما نباید در کشور خود با دوستان یا اطرافیان خود به زبان کشور های خارجی صحبت کنیم زیرا در صورت ما به کشور خود بی احترامی کردیم.

میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
نفس 6 روز قبل
1

به نظرمن به عنوان یک ایرانی برای حفظ پاسداری بایداول تولیدملی راافزایش بدیم تابعدبتونیم زبان ملی روحفظ کنیم

3
مهسا 6 روز قبل

بله ولی سوال چیز دیگه ایه…خیلی هم خلاصه و کم نوشتیا

1
بدیعی 6 روز قبل

درسته

1
ناشناس 6 روز قبل

چرا اینترنت نیاورد بالا !

نویسنده 6 روز قبل
6

باید قدر زبان ملی و مادری خود را بدانیم چون در تمام جهان همگان ما را به این زبان می شناسند و نباید از زبان پارسی(فارسی) بد بگوییم چون این زبان است که ما را موفق و سربلند میکند.مهسا

4
ناشناس 6 روز قبل

خیلی ممنون

5
👍👍👍👍 6 روز قبل

ما ایرانی هستیم و باید از زبان فارسی و یا مادری خود استفاده کنیم. البته زبان انگلیسی هم در آینده لازم است. زبان فارسی نشانه ی ایرانی بودن است🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷

نویسنده 6 روز قبل
2

من حفظ پاسداري وزيان ملي مان محافظا ت مي كنممهديس كريمي

نویسنده 6 روز قبل
0

خر

1
بودی 6 روز قبل

بودی

0
کیانا جون 😊😊ا 6 روز قبل

به نظر من باید جلوی دیگران پارسی صحبت کنیم و پارسی را پاس بداریم 😊

-1
محیا 6 روز قبل

خیلی هم راست گفتن خانم یا اقای نقطه نقطه شما برو کشکتو بساب

هستی بدیعی 6 روز قبل
1

ما باید سعی کنیم از زبان فارسی حمایت کنیم زیرا همه ی ایرانیان فارسی زبان هستند . باید کلمات را درست تلفظ کنیم وسعی کنیم معنی لغات فارسی را بلد باشیم.

ایدا 6 روز قبل
0

زبان،به عنوان بخشی از فرهنگ،مهمترین عامل وحدت یک کشور است. در کشور ما زبان های دیگری مانند ترکی، کردی و ….. نیز داریم ،اما همگی وظیفه داریم،در عین قوم ، با زبان فارسی آشنایی کامل داشته باشیم ، زبان فارسی بخشی از هویت ایرانی ماست……..

ناشناس 6 روز قبل
0

زبان به عنوان بخشی از فرهنگ،مهمترین عامل وحدت کشور است.در کشور ما زبان های دیگری وجود دارد مانند ترکی،کردی و…اما همگی وظیفه ای بر دوش داریم که،در عین قوم ،با زبان فارسی آشنایی کامل داشته باشیم.زبان پارسی(فارسی)بخشی از هویت ما ایرانی ها است.باید قدر زبان ملی و مادریمان را خوب یاد بگیریم تا در آینده به مشکل بر نخوریم.

0
عالی 6 روز قبل

عالی بود

1
کیانا جون 😊😊 6 روز قبل

آفرین 👏👏👏👏👏👌👌👌✌✌💋💋

ریحانه 6 روز قبل
1

زبان به عنوان بخشی از فرهنگ،مهمترین عامل وحدت کشور است.در کشور ما زبان های دیگری وجود دارد مانند ترکی،کردی و…اما همگی وظیفه ای بر دوش داریم که،در عین قوم ،با زبان فارسی آشنایی کامل داشته باشیم.زبان پارسی(فارسی)بخشی از هویت ما ایرانی ها است.باید قدر زبان ملی و مادریمان را خوب یاد بگیریم تا در آینده به مشکل بر نخوریم.

2
ریحانه 6 روز قبل

خیلی خوب بود واقعا ممنون

نویسنده 6 روز قبل
0

سلام خیلی خوبه اینترنت من نسترنم

نویسنده 6 روز قبل
0

خوب بود

هانا 6 روز قبل
0

خیلی اینترنت خوبه👌👌

ناشناس 6 روز قبل
1

خیلی عالیه

نفس 6 روز قبل
1

عالی بود ممنونم 😍

نویسنده 6 روز قبل
1

عالی بود

ابوالفضل ادیبی 6 روز قبل
3

خیلی ممنون از سایت خوبتون👍👍👌👌👍👍

سحر 6 روز قبل
1

ما نباید وقتی با دوستانمان صحبت میکنیم اینگلیسی سخن بگیم و شاید بعضی ها که چشمشان به دوستان و رفقا شون میافتد اینگلیسی صحبت میکنند فکر میکنند ادم بزرگی هستند ولی این جوری نیستد

0
سجاد 6 روز قبل

زبان فرانسه و بسیجیان در صبح اربعین حسینی خامنه ای دل نکن مستم میکند خیالت یادته اون پسرم

سحر 6 روز قبل
1

ما باید از زبان فارسی حمایت کنیم یعنی زبان و کلمات خارجه را از بیانمان حذف و زبان و کلمات فارسی را رواج دهیم.کتاب های بیشتری بنویسیم تا مردم بیشتر کتاب بخوانند.

0
امیرحسین فتحی 6 روز قبل

عالیه

نویسنده 6 روز قبل
0

عالی

فاطمه زهرا 6 روز قبل
1

عالی هست اما خیلی زیاد است اگر می خواهم بنویسم3,4 صحفه می شود

نویسنده 6 روز قبل
0

جلوگیری ازورود وازه هاولغت های زبان های دیگربه زبان فارسی ممانعت ازترجمه های شتابزده سطحی وبدون شناخت زبان

0
ریحانه 6 روز قبل

خوب بود

0
مونا 6 روز قبل

وازه ها یا واژه ها😂😂😂😂😂

نویسنده 6 روز قبل
2

بیتا: برای پاس داشت زبان پارسی بهتره که واژه های مترادف و هم مفهوم هر کلمه را بشناسیم و از این کلمات هنگام صحبت کردن یا نوشتن استفاده کنیم و به این ترتیب گسترده ی واژگان مورد استفاده مان را بیشتر کنیم.

1
مبینا 6 روز قبل

ممنون بابت این متن فوق الههدالعاده تون 😘😘😘

0
بیتا 6 روز قبل

عالی 😍😘🤩

-1
هستی 6 روز قبل

عالی بود 😙😙😙😙

مارال 6 روز قبل
1

خيلی خوب بود متنتون ممنونم

1
مارال 6 روز قبل

من يک ايراني هستم واز ملي زبان خود محافظت ميکنم

نویسنده 6 روز قبل
0

خیلی خیلی خوب بود عالییییییییئی😊

0
مبینا شریعتی فر 6 روز قبل

سلام با باید زبان فارسی را با خطی زیبا بنویسیم و و همیشه از ان زبان زیابا که هر سخنی را زیبا میکند خوشحال باشیم

نویسنده 6 روز قبل
0

برای حفظ زبان ملی باید خود را اصلاح کنیم یعنی نباید از کلمات انگلیسی اسفاده کنیم و باید به زبان خود افتخار کنیم و از کلمات پارسی استفاده کنیم تا زبان ملی ما همیشه زنده و پابرجا باشد . دیانا رونقی

0
سیمین 6 روز قبل

من واقعا تحت تاثیر حرف های شما قرار گرفتم شما باید یک نویسنده یا شعر خوبی بشید ا توضیح شما ممنونم خانم رونقی

0
سعید 6 روز قبل

منم خوشم اومد ممنون

0
زینب کیوی منش 6 روز قبل

عالیه

نویسنده 6 روز قبل
1

مابایدفارسی

نویسنده 6 روز قبل
1

از زبان فارسی درست و به جا استفاده میکنم

1
هانیه اصلانپور 6 روز قبل

عالی بود😄😅😂

نویسنده 6 روز قبل
0

از کشورم محافظت می کنم تادر دست دشمننیفتد

نویسنده 6 روز قبل
0

زبان فارسی زبان مادری است

عسل 6 روز قبل
0

درست است که زبان فارسی زبان مادری است

پری سیما💖 6 روز قبل
2

من نمی دونم ولی ما چرا باید فقط زبانه فارسی بلد باشیم می توانیم زبانه انگلیسی هم بلد باشیم تا در آینده دانشمند شویم . اصل تمام دانشمندان بیش از 3یا 4زبانه زنده باد بودند خوب ماهم دوست داریم بلد باشیم چه اشکالی دارد

-1
ستایش گودر زی 6 روز قبل

خوب ما نمی گیم که تو بلد نباش ما میگیم زبانه پارسی را پاور جا نگاه داشته باشیم👎

نویسنده 6 روز قبل
1

زبان فارسی ایینه ی هویت ما ایرانیان در ایران و جهان است و باید همه ما در حفظ و مراقبت و سالم نگه داشتن ان به هیچ وجه کوتاهی نکنیم.

اشکان 6 روز قبل
0

عالیی

نویسنده 6 روز قبل
-1

در گفتار و نوشتار خود تا حد امکان از واژه های فارسی استفاده کنیم.از به کار بردن لغات بیگانه پرهیز کنیم.زبان فارسی را خوب بشناسیم و… نیکا

نویسنده 6 روز قبل
0

ما ایرانی هستیم و کار ما این است از ایران حمایت کنیم نشان دهنده اینکه ما ایرانی هستیم عبارتند از پرچم زیبای ایران زبان و سرود ملی کشور عزیزمان ایران

آتنا 6 روز قبل
1

باید به زبان مادری با یکدیگر صحبت کنیم و در جملات از کلمات فارسی استفاده کنیم

amir 6 روز قبل
2

خوبه بدک نیست

آراز گودرزی 6 روز قبل
1

فوق الاده بود

-1
امیرعلی 6 روز قبل

بسیار خوب بود

نویسنده 6 روز قبل
0

برای حفظ وامنیت زبان ملی باید از آن همیشه استفاده کنیم

نویسنده 6 روز قبل
0

ما باید به ایران و ایرانی بودنمان افتخار کنیم وافتخار کنیم از این که ایراین هستیم و ایرانی صحبت میکنیم زیرا از زمانهای قدیم زبان پارسیبرسر زبان ها بوده استناشناس

نویسنده 6 روز قبل
0

من چه بدونم برو از خودش بپرس😂😅 چون ایرانی هستیم و اگر بخواهیم که زبان های دیگر یاد بگیریم باید زبان خودمان را بلد باشیم😊☺

ناشناس 6 روز قبل
1

ممنون خیلی کمکم کرد🙏😊😉

-2
ناشناس 6 روز قبل

ممنون ولی معلمم فهمید😶😶😶😶😶😘😘😄😄

ناشناس 6 روز قبل
8

منم رسیدم به هفت خان رستم✌✌✌

-1
مژگان 6 روز قبل

خوبه هفت خان رستم خوب بود😂😂😂😂

نویسنده 6 روز قبل
15

ما برای حفظ کشورمان باید از زبان فارسی حمایت کنیم نگذاریم زبان فارسی کشور ایران را بازی چه دستشان کنند با درست استفاده نکردن از زبان فارسیما هیچ وقت کشورمان را فراموش نمی کنیم.🇮🇷

1
واقعا درسته منم همین نظر رو دارم 6 روز قبل

زبان فارسی جون و عشق و … . …..مایت

نویسنده 6 روز قبل
0

ما باید برای اینکه از کشورمان محافظت کنیم باید از زبان مادریمان محافظت کنیم

امیر محمد 6 روز قبل
0

طولانی بود

فروه کاظمی 6 روز قبل
0

به نظر من طوری ازکشورش ایران حمایت کند که همه مارا ببیند واز مایاد بگیرد اگر ما از کشور خودمان طرفداری کنیم ولی کسی نبیند طرف دار ما ایرانی ها کمتر خواهد بود

ناشناس 6 روز قبل
0

چی رو

ناشناس 6 روز قبل
1

عالییییییییییییی

نويسنده 6 روز قبل
0

خیلی عالی

نویسنده 6 روز قبل
2

به نظر من ماباید زبان فارسی و مادری خود را همچون گنجینه حفظ و از آن محافظت کنیم

نیلوفر 6 روز قبل
0

به نظرمن مابه عنوان یک کلاس ششمی باید نظر های خوبی را ارائه دهیم تاهمه به ما افتخارکنند

0
eda eghدمت گرم 6 روز قبل

به جای اینکه در گفتارمون از کلمات های بیگانه مانند مرسی ، اوکی …. استفاده کنیم از کلمات سپاس ، چشم استفاده کنیم

سارا 6 روز قبل
1

من دوست دارم به زبان انگلیسی صحبت کنم ولی دوست دارم به زبان فارسی هم صحبت کنم ولی زبان انگلیسی برای اینده بیشتر به کار رفته است ❤❤❤❤❤

-1
ارتمیز 6 روز قبل

لایک

رویا 6 روز قبل
0

دست اقا مهدی درد نکنه من که حرف اونو نوشتم به هر حال اون هم زحمت کشیده است 👌👌👌👌

آلمیرا‌آدمی 6 روز قبل
-1

من نظری ندارم عالی بود

الهام مجیدی نیا 6 روز قبل
8

سلام به بچه هاما باید برای ایرانارزش قاعل باشیم❄💍👑💐🌸💙

Motahareh 6 روز قبل
1

دانستن تلفظ ومعنای دقیق واژگان ونحوه ی کاربردآنها، استفاده نکردن از واژگان و عبارات بیگانه و غیر فارسی، تشویق دوستان و افراد دیگر به استفاده ی درست از زبان فارسی

Motahareh 6 روز قبل
-1

یعنی چی که حفظ کنیم کلمات انگلیسی در درس هایمان خیلی به ما کمک میکنند همچین عربی

.... 6 روز قبل
1

اشتباهه زبان انگلیسی درس های هفتم به بالا است

Motahareh 6 روز قبل
0

خیلی ممنون از سایت خوبتون😃😃😃😃😃😃

0
آرش 6 روز قبل

سلام

0
مژگان 6 روز قبل

علیک

رها 6 روز قبل
1

ما نباید از زبان بیگانگان استفاده کنیم . در انشا های خو از شعر استفاده کنیم و برای شاعرانمان بزرگداشت بگیریم . در تغییر زبان فارسی مقاومت کنیم و به صورت شکسته بیان نکنیم ما بهترین زبان را داریم و باید قدر آن را بدانیم

نویسنده 6 روز قبل
1

از میهن عزیزمان ایران دفاع کنیم و برای سربلندی میهن ما ایران تلاش کنیم.

ساناز 6 روز قبل
-2

از میهن عزیزمان ایران دفاع کنیم و برای سر بلندی میهن ایران تلاش کنیم

نویسنده 6 روز قبل
5

ما باید به زبان مادری صحبت کنیم نه به زبان انگلیسی

0
مژگان 6 روز قبل

من به زبان پدرم حرف میزنم تازه کردم

هستی رسا 6 روز قبل
8

ما برای پاسداری و حفظ زبان فارسی باید همیشه فارسی صحبت کنیم و نباید بگوییم که زبان فارسی سخت است و زبان انگلیسی آسان است چون هر زبان مادری طرز نوشتن دارد وسختی های خودش را هم دارد مثل horseو خواهر ما از کجا بفهمیم که آخر horse بایدeگذاشت یا در خواهر باید خاهر ننوشت پس هر زبان سختی خود را دارد

نویسنده 6 روز قبل
-2

ماباید از زبان مادری حمایت کنیمت

دیانا 6 روز قبل
-2

باید از زبان ایرانی مراقبت کنیم کار کلمه های خارجی استفاده نکنیم باید از کتاب ها اصیل ایرانی استفاده کنیم و از کلمات بیگانه مانند کلمات خارجی پرهیز کنید

نویسنده 6 روز قبل
2

ما باید از زبان فارسی حمایت کنیم زیرا زبان فارسی یک تکه ای از قلب هر ایرانی است و اگر بازبان های دیگر سخن بگوییم ان تکه از قلب ما نابود می شود پس مراقب سخن گفتن خود باشیم😊

-2
حنا 6 روز قبل

هرکی هستی هرفت دسته

-1
نرگس 6 روز قبل

عالی گفتی عزیزم 😘😘

وحیده 6 روز قبل
2

عالی بود

آینور 6 روز قبل
1

مسولیت من در مقابل زبان فارسی این است که ای زبان را به خوبی بشناسیم

هستی 6 روز قبل
5

عالی بود 👌👌👌

مهدی 6 روز قبل
20

خیلی عالی بود

3
ناشناس 6 روز قبل

میدونم

1
عرفان 6 روز قبل

ما باید در مورد این بحث کوتاه بیاییم چونردمی هستند که دنبال زبان ما هستند پس من به عنوان یک ایرانی نمی گزارم زبان مادریم را از ما بدزدند

نویسنده 6 روز قبل
3

در سایت های ایرانی فیلم با زبان لاتین و … نباشد

علی 6 روز قبل
0

مابایدآن را گسترش بدهی واز کلمات اصیل فارسی استفاده کنیم مانند.سلام یک کلمه ی عربی است باید به جای آن از کلمه ی درود استفاده کنیم . از اصفهون نصف جهون

ستایش 6 روز قبل
1

من زبان فارسی را دوست دارم

صبا خوش منظر 6 روز قبل
-1

از کلمات جز فارسی استفاده نکنیم

نویسنده 6 روز قبل
-1

میتوانیم از کلمات خارجی استفاده نکنیم

سریناز محمدی 6 روز قبل
-1

عاااااااالیییییی بود مممممنوووووون😘😚💋❤

1
عباس رضایی 6 روز قبل

ما باید از زبان فارسی حمایت کنیم زیرا زبان فارسی زبان ملی ما

عباس رضایی 6 روز قبل
1

من از این متن بسیار راضی بودم

نویسنده 6 روز قبل
-1

لطفالطفا

اسامه 6 روز قبل
0

خوب است

نویسنده 6 روز قبل
-2

به نظر من خیلی این انشا کم است

-1
علی اصغر 6 روز قبل

اینهمه بود کم نیست که

2
بیان 6 روز قبل

اره كم نبود😕😕

نویسنده 6 روز قبل
1

با سلام من لمیس هستم من خیلی از مطالب شما خوشم آمد ونوشتم

لمیس 6 روز قبل
-2

باسلام من از مطالب های شما خیلی خوشم آمد ونوشتم

NAZILLA 6 روز قبل
4

درست گفتی☺

0
ث۲۴۴۴۴۴۴۴ 6 روز قبل

ودلبقتهللواخن

اسما 6 روز قبل
4

می توانیم ان راحفظ کنیم و او را در می یان دیگران جاری کنیم زبان فارسی را باید این جوری حفظ کرد

نویسنده 6 روز قبل
5

ما باید از زبان ملی یا مادری خود مواظبت کنیم همیشه زبان فارسی را به یاد داشته باشیم وهیچ وقت از آن نگذریم

-1
سهیل 6 روز قبل

بله ما نباید از زبان دیگری در ایران استفاده کنیم ما باید از میهن خود حمایت کنیم و از زبان خود استفاده کنیم

0
عالی 6 روز قبل

سوال ۷ خیلی خلی عالی بود

نویسنده 6 روز قبل
-1

از واژه های بیگانه که در بین ما روایج است استفاده نکنیم و به زبان مادری خود اهمیت بدهیم.

نویسنده 6 روز قبل
5

ایران ایران است ماباید به ایرانی خودمان افتخارکنیم

نویسنده 6 روز قبل
-1

ایران کشور ماستبخاطر زبان فارسی نام کشور ما ایران است

اسما 6 روز قبل
-2

تا حد امکان که میتوانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم از زبان عربی خیلی استفاده نکنیم چون که زبان عربی در بعضی از جمله ها می آید و زبان عربی در قرآن بیشتر به کار می رود وبیشتر از زبان فارسی استفاده کنیم تا با زبان فارسی آشنایی بیشتر داشته باشیم😊

نویسنده 6 روز قبل
0

من می گم انسان ها باید از زبان خودش استفاده کنه نه زبان دیگران

2
راحیل حمایلی 6 روز قبل

به نظر من پاسخ بچه ها خیلی بهتر از پاسخ مدیریت این سایت بود

نویسنده 6 روز قبل
6

زبان فارسی زبان ماست وما باید از زبان خود محافظت کنیم چون زبان فارسی زبان ملی ماست و ما باید قوی و مهکم باشیم…… دلسا

نویسنده 6 روز قبل
2

به جای لغات انگلیسی از لغات فارسی استفاده کنیم 😌

ییلدیز آچاکدل 6 روز قبل
1

ما نباید وقتی دوستان صحبت می کنیم امگیلیسی صحبت کنیم و شاید بعضی ها که چشمان به دوستان و رفتارشون میوفتد امگیلیسی صحبت میکنند فکر میکنند ادم بزرگی هستند ولی این جوری نیستن

ناشناس 6 روز قبل
1

اسن توزی خوبی داده خیلی بد بود بدرد نخر بود

سارا بیگدلو 6 روز قبل
2

خیلی عالی بود من که خیلی راضی بودم

فاطمه 6 روز قبل
2

به نظر من که باید از زبان فارسی به شدت حمایت کنیم

2
ناشناس 6 روز قبل

اره جون خودتون ایران چه گوهی به سرمون زدهبا این گرونی مرغ شده ۱۰۰ تومان بعد انتظار چی دارید انتظار دارین حالا از ایران هم دفاع کنیم

ثنا بیرامی 6 روز قبل
2

در زبان فارسی حتما هنگام خواندن به علامت های آن دقت کنیم . زبان فارسی نشانه ی سربلندی کشور ما است و هر کشور یا شهر را با زبان خود میشناسند

ستایش اقایی 6 روز قبل
-2

خیلی کم و حتی یک خط هم نمیشه ؛ اخه ما خودمونو به شما میسپاریم مثل اینکه الان توی دنیای مجازی هستیم بعد باید شما اینجوری کنید 😲😲

فاطمه زهرا محمدی 6 روز قبل
-2

از نظر من نباید کلمات بزرگانه استفاده کنید چون معلم ها متوجه میشوند که از اینترنت در آوردی

نویسنده 6 روز قبل
0

ما باید به عنوان یک ایرانی از کلمات فارسی استفاده کنیمنه از کلمات غیر فارسی چون این کار باعث میشود که کم کم وحتی با گذشت چند سال بعد دیگر از کلمات فارسی استفاده نمیشودهلنا

هلنا 6 روز قبل
1

ما ایرانی هستیم پس باید در رفتارمان از کلمه های فارسی استفاده کنیم زیرا اگر این کار را بکنیم زبان ایرانی تا چند سال بعد دیگر رواج ندارد 🗨💬

مهدی حسنی 6 روز قبل
-1

بدبوداصلاننویسید بابا

نویسنده 6 روز قبل
1

از زبان فارسی صحبت کنیم و در در هر کشوری هستیم فارسی سخن بگوییم

آیلین 6 روز قبل
0

انشا خیلی خوب و کلمات بجا داشت

صدف محمدی 6 روز قبل
2

عالی

نویسنده ی گمنام 6 روز قبل
2

باید بازبان مادری با یکدیگر صحبا بکنیم.تاکشور آبادی داشته باشیم.

نویسنده 6 روز قبل
0

دنوونتتابیناا

نویسنده 6 روز قبل
-1

ما باید همانطور که به خودمان اهمیت میدهیم به زبان فارسی که زبان مادری ما هست نیز اهمیت بدهیم. این بهترین بهترین راه برای حفاظت از زبان فارسی است.

جهان 6 روز قبل
0

نوشته ها عالی بودند.

نویسنده 6 روز قبل
0

زبان فارسی را دوست دارم چون آیینه ی ما ایرانی هاست و باید ازش دفاع کرد. نویسنده

نویسنده 6 روز قبل
1

یک ایرانی باید برای میهن خود تا می تواند از جان خود مایه بگذارد تا میهنش همیشه پاینده و جاودان باشد.🌺

0
🌹🎊 6 روز قبل

سلام باید از زبان فارسی حمایت کرده واز لغت های خارجی استفاده نکنیم🚫شعر هایی راجع به این موضوع گفته شده:ای زبان فارسی ای دردریای دری ای تو میراث نیاکان ای زبان مادری:زبان فارسی یکی از باارزش ترین ایین مااست.

ارمبت 6 روز قبل
1

عالی ولی کم به هر حال ممنون

0
کاترین 6 روز قبل

مفید بود علی بود اصلاً دست این نویسنده درد نکنه

نرگس 6 روز قبل
2

خیلی خوب بود ما ایرانی هستیم وباید به زبا ن خودمون صحبت کنیم 😊🌹🌹🌹😊

نویسنده 6 روز قبل
-1

باید از زبان فارسی حمایت کنیم

ایدا 6 روز قبل
0

ما باید برای حفط پاسداری زبان ملی باید زبان خود را خوب یاد بگیریم وبا دوستان و اطرافیان خوب صحبت کنیم

نویسنده 6 روز قبل
2

از زبان فارسی حمایت کنیم زیرا زبان فارسی زبان ملی ماستکارهایی که نشان میدهد مایک ایرانی هستیم پرچم ایران سرود ملی ایران و زبانمان

نویسنده 6 روز قبل
2

ما باید

نویسنده 6 روز قبل
1

من میگویم که زبان فارسی برای ملت ایران ما است.مرینت و آدرین.

نویسنده 6 روز قبل
3

ما باید زبان پارسی را گنجینه ی خود بدانیم آن را گسترش بدهیم و نگاهیان زبان پارسی باشیم.!!!زبان پارسی هویت ما است و در حفظ آن باید کوشا باشیم از کلمات بیگانه استفاده نکنیم

نویسنده 6 روز قبل
-1

🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷

ناشناس 6 روز قبل
0

کانال خوبیه

مهیار 6 روز قبل
0

کانال خوبیه😍

نویسنده 6 روز قبل
-2

ما باید از زبان کشور خود حمایت کنیم و ان را افتخار سر زمین خود بدانیم

نویسنده 6 روز قبل
6

از زبان فارسی حمایت کنیم و صحبت کنیم وبا زبان مادری صحبت کنیم ما نباید در شهرمان با زبان دیگری صحبت کنیمتا کشورمان پر شکوه باشدطاهره

نویسنده 6 روز قبل
5

اگر به هر زبانی که صحبت می کنیم به جای آن همه باید به زبان فارسی صحبت کنیم وزن آن احترام به گذاریم

8
زبان فارسی 6 روز قبل

ای زبان مادریای زبان فارسیمن تو را دوست دارمو از تو دفاع می کنمدوستان بهترین زبانزبان فارسی است

زیبا 6 روز قبل
4

باید از کلمات مختلف در زبان فارسی استفاده نکنیم تا که زبان فارسی باقی بماند

سارینا 6 روز قبل
3

ما نباید در کشو خود با دوستان یا اطرافیان خود زبان کشور های خرجی صحبت کنیم

نویسنده 6 روز قبل
10

بعضی از انسان ها بجای کلمات فارسی از کلمات انگلیسی استفاده میکنند مثلاً به جای باشه میگوید اکی یا بجای بله میگویند یس وفکر میکنند اینطوری صحبت کردن باعث میشود بالا بردن کلاس آن ها میرود و من از آنها میخواهم به زبان مادی خود صحبت کنند

نویسنده 6 روز قبل
6

فارسی زبان ملی ما ایرانیان است و ما نباید با زبان فارسی با دیگران صحبت کنیم و میگویند زرزرگر شناسد قدر گوهر گوهری را از غلام علی حداد عادل

روژان 6 روز قبل
3

باید از زبان خودمان دفاع کنیم تا همه بدانند ما ایرانی ها هم بغیر از اینکه از کشورمان محافظت کنیم از زبانمان هم دفاع می کنیم

سمیرا 6 روز قبل
6

آفرین به اقا مهدی اول صفحه واقعا عالی گفتی خیلی خوشم اومد دقیقا متن شمارو وارد کتابم کردم و مطهره خانوم اول صفحه واقعا عالی گفتی من متن شما رو هم وارد کردمواقعا عالی و دقیق و حساب شده بود

عمادرضا 6 روز قبل
7

به عنوان یک ایرانی به نظر تان برای حفظ و پاسداری از زبان ملی چه باید کرد

مهسا 6 روز قبل
13

۱_به زبان مادری خودمان صحبت کنیم.۲_همه ی کلمات فارسی را صحیح بیان و تلفظ کنیم.۳_از زبان فارسی حمایت کنیم و شاعرانمان را بزرگداشت بگیریم .۴_تاجایی که میتوانیم شعر های زیبا بسراییم تا بیشتر در همه جا به کار برود .۵_در میان صحبت کردن از کلمات خارجی یا بیگانه استفاده نکنیم.

نویسنده 6 روز قبل
10

ما برای حمایت از زبان ملی کشورمان باید این زبان را پاسبداریم واز او بسیار حمایت کنیم

نویسنده 6 روز قبل
5

ما ید در کشور خود با دوستان یا اطرافیان خود به زبان های کشور های دیگر صحبت کنیم ما باید با زبان ملی و زبان مادر زاد خودمان باهم دیگر صحبت کنیم.اگر چه که کشور و وتن خودمان چند نو زبان مختلف دارد مانند : آذربایجان ، عربی ،لری ، ترکی ،لکی،کردی ، زنجانی و ……. داریممن از این که در این کشور به این خوبی متولد شده ام بسیار بسیار خوشحالم

زبان فارسی 6 روز قبل
9

ممنون از همه

آرتینا 6 روز قبل
5

ما باید بجای کلمات اینگلیسی در گفتارمان از کلمات فارسی استفاده کنیم.

6
مصعبی 6 روز قبل

ما باید زبان فارسی زبان مادری را کنار نگذاریمو از زبان فارسی دفاع کنیم من برای ایرانزبان فارسی احترام می گذارمو با زبان خارجی یا زبان های دیگری صحبت نمی کنم

نویسنده 6 روز قبل
8

نباید زمان ملی خودمان را کنار بگزاریم

حسن 6 روز قبل
3

ما باید از زبان وتاریخه خود بیشتر بدانیم تا بتوانیم از زبان خود همایت بیشتری بکنیم

نویسنده 6 روز قبل
5

به کار نبردن واژه های معادل زبان فارسی سایر زبانها کاربرد صحیح واژه ها و عبارات و خارج نکردن واژه از شکل صحیح و ادبی آن تا عبارت را عامیانه به کار نبریم.مطالعه ی بیشتر آشغار و متون فارسی و معرفی این متون به دوستان و آشنایان و ایجاد توجه و رغبت بیشتریه وفرهنگ وفزبان ملی.. حسین غبیشاوی

نویسنده 6 روز قبل
4

از کلمات زبان های دیگر مانند عربی و انگلیسی در مکالمات روزانه ی خود استفاده نکنیم

نویسنده 6 روز قبل
1

ما باید در هر کشوری که هستیم باید به زبان آن صحبت کنیم در ایران هم باید به زبان فارسی حرف بزنیم و از کلمات غیر فارسی استفاده نکنیم

آوا 6 روز قبل
3

خیلی عالی و مفید بود

حسام 6 روز قبل
4

زبان فارسی زبان ملی ما هست و باید از زبات خودمان استفاده کنیم

نویسنده 6 روز قبل
7

از ان حمایت کنیم

هلما 6 روز قبل
-2

همگی عالی بودممنون ♥️♥️

نویسنده 6 روز قبل
7

ما نباید زبان فارسی را دور بریزیم

نویسنده 6 روز قبل
0

ما باید همیشه زبان فارسی را از همه چیز جدی بگیریم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0
ناشناس 6 روز قبل

👍

نویسنده 6 روز قبل
4

ما باید همیشه زبان فارسی را از همه چیز جدی بگیریم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! همینه

0
ناشناس 6 روز قبل

همینه

نویسنده 6 روز قبل
0

من ایرا نی هستم و فارسی حرف میزنم من زبان انگلیسی حرف نمی زنم

نویسنده 6 روز قبل
0

برای پاس داشت زبان پارسی بهتره که واژه های مترادف و هم مفهوم هر کلمه را بشناسیم و از این کلمات هنگام صحبت کردن یا نوشتن استفاده کنیم و به این ترتیب گسترده ی واژگان مورد استفاده مان را بیشتر کنیم.

بد 6 روز قبل
0

عالییییییییی❤️🤪

ماهان 6 روز قبل
0

باید زبان فارسی را درست تلفظ کنیم . کلمات را کامل بگوییم.ازکلمات انگلیسی استفاده نکنیم

نویسنده 6 روز قبل
-1

ههههههه

نویسنده 6 روز قبل
0

ساناز:ممنون از مطلب شما عالی بود

حسین 6 روز قبل
0

ما باید به ایران اعتماد کنیم و به خارجه اعتماد نکینم مرگ بر امریکا🇱🇷🇱🇷

ناشناس 6 روز قبل
0

باید قدر زبان ملی و مادری خود را بدانیمچون همه در جهان ما را به این زبان می شناسند 🇮🇷و اینکه ما باید خودمان را اصلاح کنیم یعنی به زبان اینگیلیسی صحبت نکنیم به زبان فارسی صحبت کنیم و به به زبان پارسی افتخار کنیم 🇮🇷 و همگی باهم اتحاد باشیم به زبان پارسی ✊🏻

نویسنده 6 روز قبل
0

هیچی نمیدونم بای

نویسنده 6 روز قبل
0

میشه یک بند کوتاه برام بگید ممنون

ستایش 6 روز قبل
0

برای پاسداشت زبان فارسی بهتر است که واژه های هم مفهوم هر کلمه را بشناسیم و در هر جا و هر مکان با زبان خود صحبت کنیم و از صحبت کردن به زبان های خارجی خودداری کنید و در صحبت های خود از کلمات محترمانه فارسی استفاده کنیم تا کسانی که برای بالا گرفتن خود به زبان های دیگر سخن می گویند آگاه شود.

نویسنده 6 روز قبل
0

زبان فارسی خیلی زبان مهمی است و اگر میخوام از آن حمایت کنیم باید کلمات را نصفه نگوییم مثلا بعضی ها بخیال را می گویند بیخی و این کار اشتباهی است

نویسنده 6 روز قبل
-1

گن

محمدمهدی فریدونی 6 روز قبل
0

با تشکر از خانم نیکا واقعا جمله ی زیبای بود

ناشناس 6 روز قبل
0

خروخببننییخب

نویسنده 6 روز قبل
0

ماباید به فرزندان زبان فارسی را یاد بدیم

ممممممممم 6 روز قبل
0

ااااااااا

نویسنده 6 روز قبل
0

من دوست دارم که زبان خودم را داشته باشم مثال ۱حرف زدن زبان فارسی ۲خوب حرف بزنیم ۳تامردم بدانند که چی می گوید من زبان خودم را دوست دارم آن هم زبان فارسی ..

ناشناس 6 روز قبل
0

حرکی سوال داره بپرس

نویسنده 6 روز قبل
0

علی حمیدی نسب

نویسنده 6 روز قبل
0

که از زبان فارسی حما یت کنیم زیرا زبان فارسی زبان ملی ماست

محمد یوسف زاده 6 روز قبل
0

به کار نبردن واژه های معادل زبان فارسی از سایر زبان ها.

زضا 6 روز قبل
0

چون باید از آن حمایت کرد،⁦乁( •_• )ㄏ⁩

نویسنده 6 روز قبل
1

نویسندگان و شاعران کشور خود را بشناسیمدرباره زبان فارسی تحقیق بسیار کنیم و اطلاعاتی جمع اوری کنیم درباره کشور عزیزمان

آشا تیمن 6 روز قبل
0

ما باید از زبان فارسی درست استفاده کنیم و کلماتش را صحیح ادا کنیم و نذاریم تغییرش بدهند و باید به اینکه ایرانی هستیم افتخار کنیم و زبان و فرهنگ ایران را به کشور های دیگر انتقال دهیم 🖤

نویسنده 6 روز قبل
0

ما باید از زبان فارسی درست استفاده کرده و کلمات را صحیح ادا کنیم و فرهنگ و زبان ایران را به کشور های دیگر انتقال دهیم و به اینکه ایرانی هستیم افتخار کنیم . آشا

رضا 6 روز قبل
0

بله

برای پاسخ کلیک کنید