حکایت نردبان فروش از عبید زاکانی را بخوانید و برداشت خود را از آن در چند سطر بنویسید صفحه 102 کتاب نگارش ششم

سبحان

سلام دوستان این همه زحمت نداره به طور خیلی خلاصه

نویسنده

خیلی خوب بود

Zinab

با عرض سلام به شما من خیلی ازشما متشکرم چون به من خیلی خیلی کمک کردید دوستون دارم😘😘❤❤

یاسمین

اگر کسی کار اشتباهی انجام دهد و کس دیگر به ان تذکر دهد فرد از اشتباه خود چشم پوشی میکند و دروغ سر هم میکند و حرف های بی ربط میزند که باور نکردنی است

نویسنده

افراد بد کار وقتی گرفتار می شوند به ناچار دلایلی برای کار خود بیان میکنند که نه تنها منطقی و عاقلانه نیست بلکه در بسیاری از موارد خنده دار و غیر قابل باور است

صفحه ۱۰۲ کتاب نگارش ششم حکایت نردبان فروش از عبید زاکانی را بخوانید و برداشت خود را از آن در چند سطر بنویسید شخصی به کمک نردبان در باغ دیگری می رفت معنی مفهوم برداشت داستان یعنی چه از سایت نکس لود دریافت کنید.

جواب فعالیت نگارش ششم دبستان

متن حکایت نردبان فروش از عبید زاکانی

شخصی به کمک نردبان در باغ دیگری می رفت تا میوه بچیند صاحب باغ سر رسید و گفت در باغ من چه کار داری آن شخص گفت نردبان می‌ فروشنم گفت نردبان در باغ من می فروشی گفت نردبان از آن من است هرجا که خواسته می فروشم.

مفهوم برداشت حکایت نردبان فروش از عبید زاکانی یعنی چه

برداشت این متن اینگونه خواهد بود که بعضی انسان ها با این که کار اشتباهی می کنند ولی وقتی اشتباه آنها برملا شد آنها به جای عذرخواهی بهانه و دروغ دیگری سر هم می کنند تا اشتباه قبلی را بپوشاند و در واقع بر روی دروغی که گفته بودن و یا کار زشتی که کرده‌اند سرپوش می‌گذارند شما نیز اگر متنی و یا برداشت دیگری نیز دارید برای ما در همین مطلب در بخش نظرات بفرستید تا با اسم شما در این سایت ها منتشر کنیم.

جواب بچه ها در نظرات پایین صفحه

نویسنده : بعضی وقت ها برخی از انسان ها کار اشتباه و ناپسند خود را به هر روش خودشان را توجیح می کنند و تعلل می کنند.

خزان رادمنش : اگر کسی می خواهد سر کاری که کرده است سر پوش بگذارد از این ضرب المثل استفاده می شود.

زهرا : وقتی کسی می خواهد از کار اشتباهی که انجام داده است سر پوشی کند حرفی می زند که بی ربط است و باور نکردنی است و این ضرب المثل برای همین آمده که سر کسی را شیره مالیدن.

نویسنده : وقتی دیگران کار اشتباه میکنن به جای انکه عذر خواهی کنند ان را با دروغ بیشتر میپوشانند و در واقع برای کار زشتی که کرده اند سرپوش میگذارند.

پینار آهنگرزاده : بعضی وقت ها برخی انسان ها کار های ناپسندی انجام می دهند کلی برای پوشاندن کار زشتش چندین دروغ را هم برای سرپوشیده کردن آنها گفته است.

نویسنده : اثبات بد کار و گرفتار می شود به ناچار دلایل برای کار خود بیان کنند که نه تنها نیستند بلکه در بسیاری از موارد خنده دار و غیر قابل باور است.

نویسنده : ادم وقتی که یک خراب کاری یا کار اشتباهی انجام می دهد با دروغ گفتن روی ان سرپوش می گذارد تا گناهکار خوانده نشود و دعوایش نکند.

نویسنده : منظور این ضرب المثل این است که وقتی به کسی دروغ می گویی و بعد دروغت بر ملا میشود هول میشوی و حرف های بی ربط میزنی که کسی به حرفت شک نکند.

نویسنده : یعنی اگر کسی کار اشتباهی کرد هی سعی می کند که برای آن توجیهی بکند و بگوید که گناه کار نیست و بی گناه است.

ریحانه : زمانی که کسی می خواهد بهانه ای برای سرپوشی کردن کار اشتباه خود پیدا کند حرفی بی ربط با موضوع میزند.

نازنین : بعضی ها با اینکه کار اشتباهی کردند و وقتی اشتباهشان برملا میشود به جای اینکه معضرت خواهی کنند دروغ دیگری می گویند و روی اشتباهشان سرپوش می گذارند.

حسام : وقتی کسی کار اشتباهی انجام می دهد و فرد دیگری به آن تذکر می دهد آن کس به اشتباه خود پی نمی برد و به هر دلیلی کار ناپسند خود را تکذیب می کند.

صبا : به نظر من همیشه بعضی از انسان ها برای درپوش گذاشتن روی دیدگاه اشتباهشان خودشان را با کار های اشتباه توجیح می کنند.

نویسنده : افراد بد کار وقتی گرفتار می‌شوند به ناچار دلایلی برای کار خود بیان میکنند که نه تنها منطقی و عاقلانه نیست بلکه در بسیاری از موارد خنده دار و غیر قابل باور است.

یاسمین : اگر کسی کار اشتباهی انجام دهد و کس دیگر به ان تذکر دهد فرد از اشتباه خود چشم پوشی میکند و دروغ سر هم میکند و حرف های بی ربط میزند که باور نکردنی است.

نویسنده : گاهی وقت ها که کارناپسند یا دروغ شخصی برملا میشود با استفاده از یک دروغ دیگر دروغ یا کارناپسند خود را میپوشاند.

محمد جواد بهشتی : انسان ها وقتی می خواهند کار اشتباهی انجام دهند اول خود را توجیه می کنند و وقتی این کاراشتباه را انجام می دهند بجای اینکه پشیمان شوند می خواهند کار خود را پنهان کنند.

نویسنده : زمانی که کسی کار اشتباهی می کند به جای این که عذر خواهی کنند دروغ؛بهانه؛می آورند و موضوع را عوض میکنند.

مهدیه : بعضی انسان ها با این که کار اشتباهی می کنند ولی وقتی اشتباه آنها برملا شد آنها به جای عذرخواهی بهانه و دروغ دیگری سر هم می کنند تا اشتباه قبلی را بپوشاند و در واقع بر روی دروغی که گفته بودن و یا کار زشتی که کرده‌اند سرپوش می‌گذارند.

آوا جعفری : برداشت من این هست که انسان به جای اینکه از کار اشتباهش پشیمان شود دروغ دیگری می بافد و این کار را انسان های نادان انجام می دهند.

مریم : بعضی ها با اینکه کار اشتباهی کردند و وقتی اشتباهشان برملا میشود به جای اینکه معذرت خواهی کنند دروغ دیگری می گویند و روی اشتباهشان سرپوش می گذارند.

نازیلا : ادم وقتی که یک خراب کاری یاکار اشتباهی انجام می دهد وبادروغ گفتن روی ان راسرپوش می گذاردتا گناهکار خواهد شد.

سعید برزگری : وقتی کسی کار زشت وناپسندی که میکند او را با یک دوروغ دیگر می پوشاند.

ستایش : زمانی که کسی کار اشتباهی انجام می دهد اما نمی خواهد اشتباه خود را قبول کند،از این ضرب المثل استفاده می کند.

محدثه موسوی : به نظر من مفهوم این حکایت این است که بعضی از افراد هستند که هیچ وقت از اشتباه خود دندی نمی‌برند و با دروغی دیگر دروغ قبلی را می پوشانند.یعنی یک دروغ باعث میشود تا فردی چندین دروغ بگوید.ارسال کننده .

امین : در زمان حاضر وقتی کسی اشتباهی را انجام می دهد به جای معذرت خواهی دنبال بهانه الکی برای خود هستند که بتوانند ان فرد را راضی کنند ولی این کار اشتباه اگر عذر خواهی کند بهتر از دلیل بدون منطق و بی دلیل.

ناشناس : اگر کسی کار اشتباهی انجام داده است و در واقع نمی خواهد کسی باور کند برای نمفهمیدن ان مسئله بهانه یا دروغ می کند.

مهتاب : وقتی کسی کار اشتباهی انجام میدهد هول میشود و یک حرف بی ربطی میزند که کسی باور نمیکند این حکایت نیز برای همین نوشته شده است.

نویسنده :‌بعضی وقت ها برخی از انسان ها کار اشتباه و ناپسند خود را به هر روش خودشان را توجیح می کنند و تعلل می کنند..

ناشناس : اگر دفتر تمام شود فکر این نباشید که درس هم تموم شده علم مثل اقیانوسی است که ما یک قطره از آن را می دانیم یعنی دفتر که تموم شد فکر نکنید که تموم شده هنوز چیز های زیادی است که ما باید بدانیم لطفا در این روز های کرنایی از خود محافظت کنید و به درس هایتان خوب گوش دهید..

ناشناس : برداشت این متن اینگونه خواهد بود که بعضی انسان ها با این که کار اشتباهی می کنند ولی وقتی اشتباه آنها برملا شد آنها به جای عذرخواهی بهانه و دروغ دیگری سر هم می کنند تا اشتباه قبلی را بپوشاند و در واقع بر روی دروغی که گفته بودن و یا کار زشتی که کرده‌اند سرپوش می‌گذارند شما نیز اگر متنی و یا برداشت دیگری نیز دارید برای ما در همین مطلب در بخش نظرات بفرستید تا با اسم شما در این سایت ها منتشر کنیم..

ناشناس : برداشت این متن اینگونه خواهد بود که بعضی انسان ها با این که کار اشتباهی می کنند ولی وقتی اشتباه آنها برملا شد آنها به جای عذرخواهی بهانه و دروغ دیگری سر هم می کنند تا اشتباه قبلی را بپوشاند و در واقع بر روی دروغی که گفته بودن و یا کار زشتی که کرده‌اند سرپوش می‌گذارند شما نیز اگر متنی و یا برداشت دیگری نیز دارید برای ما در همین مطلب در بخش نظرات بفرستید تا با اسم شما در این سایت ها منتشر کنیم..

آوا : گاهی شخصی کار نادرستی می کند و زمانی که دیگران متوجه می شوند به جای عذر خواستن با بهانه و دروغ اشتباهش را می پوشاند و کار خودش را اینگونه توجیح می کند.

غزل :‌بعضی انسان ها با اینکه کار اشتباهی کرده اند ولی وقتی اشتباه آنها بر ملا شد آنهابه جای عذر خواهی بهانه و دروغ دیگری را سر هم میکنند تا اشتباه قبلی را بپوشانند ولی با اینکار اشتباه دیگری نیز می کنند.

غزل :‌بعضی انسان ها با اینکه کار اشتباهی کرده اند ولی وقتی اشتباه آنها بر ملا شد آنهابه جای عذر خواهی بهانه و دروغ دیگری را سر هم میکنند تا اشتباه قبلی را بپوشانند ولی با اینکار اشتباه دیگری نیز می کنند.

نویسنده :‌گاهی وقت ها انسان ها کار بدی و ناپسند میکنن که هرچیزی که بشود خودشان را انتخاب میکننو.

نویسنده : مفهوم این داستان این است که مردمان هستند که برای پوشاندن کار بد خود یا دروغ خود، دروغ میگویند.

دانشمند
: وقتی یه شخص نادان یک کار اشباه بکند بخواهد مشخص نکند که کار اشتباه کرده است بهانه ای به خاطر کار خود بیاورد و بگوید که من کاره اشتباهی نکردم یا من نبودم و شخصی را متحم کند و اطرافیان متجوجه شده باشند که این شخص کار اشتباه را انجام داده از این ضرب المثل استفاده میکنند.

پینار :‌این حکایت مفهوم این را داراست که اگر زمانی شخصی کار اشتباهی را انجام دهد زمانی که اشتباهش روشن شود از بهانه دیگری به عنوان سرپوش اشتباهش استفاده میکند.

بنیامین موسی نژاد :‌ منظور این داستان این است که بعضی ها بجای معظرت دروغی دیگر می گویند.

مانی منصوری : وقتی کسی اشتباهی میکنه با دروغ سرپوش میزاره روی اشتباهش واشتباهش گردن نمیگیره.

محمد صالح :‌
بعضی انسان ها کار اشتباهی را انجام می دهند ولی به گردن نمی‌گیرند وبرای این که کسی متوجه کارشان نشود دروغ نیز می‌گویند.

نویسنده :‌
یعنی وقتی کسی کار بدی کرده است بهتر است به جای اینکه سر طرف کلاه بگذارد راست بگوید و دروغ دیگری پشت آن دروغش نگوید ..

شبنم :‌بعضی از همین انسان ها با دروغ هایی که میگن تا دروغ های قبلی خودشان را بپو شانند بارهاو بارها وادار به دروغ های بیشتر می شوند دروغ پشت دروغ وبعد یک دفعه آن طرف وقتی به خودش میاد می بینه حتی بغالی سر کوچه هم بهش یه سلامم نمی ده چه برسه به خانواده اش ووقتی کسی باهاش کاری نداره پرخاش گر می شه 🤬🤬.

میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
ملک جه 3 ماه قبل
1

به نظر من : انسان ها کا های ناپسندی مکنند ولی باید قانع شوند و دورغ خود برملا کند

1
ملک جهان 3 ماه قبل

انسان ها جایز نیست که دورغ بگوید و میگن دورغ دورغ میاره و هر کس درغ بگه بیچاره است

ثنا 3 ماه قبل
-1

به نظر من بعضی انسان ها خودشان را خیلی بالا می دانند و فکر می کنند دروغ شان برملا نمی شود در صورتی که هیچ وقت ماه پشت ابر نمی ماند و دروغ بر ملا می شود ولی بااین حال بازم شروع به گفتن دروغ های بزرگتر می کنند هنوز خوش، خیال به برملا نشدن دروغ شان هستند.

علی اکبر دادخواه 3 ماه قبل
1

«صفحه ی ۱۰۲ نگارش سوال اول»بعضی انسان ها با اینکه کار اشتباهی میکنند،وقتی اشتباهشان برملا شد به جای عذرخواهی،دروغی یا بهانه ای را سرهم میکنند تا از دست آن طرف راحت رها شوند و به عبارتی((خودشان را از تا نمی اندازند.))

علی اکبر دادخواه 3 ماه قبل
0

(صفحه ی ۱۰۲ نگارش ششم دبستان)

بعضی انسان ها وقتی کار اشتباهی میکنند،برای آزاد شدن از دست آن طرف بهانه یا دروغی سرهم میکنند تا اشتباهشان را بپوشانند و به عبارتی:«خودشان را از تا نمی اندازند.»

😎 4 ماه قبل
0

واقعا ممنون که انقدر خوب این مطالب رو نوشتین خیلی راحت و درکش رو آسان میکند ممنون از لطف شما 🌹🌹

حسین فراهانی 4 ماه قبل
1

مفهوم برداشت حکایت:

بعضی انسان ها با این که کار اشتباهی می کنند ولی وقتی اشتباه آنها برملا شد آنها به جای عذرخواهی بهانه و دروغ دیگری سر هم می کنند تا اشتباه قبلی را بپوشاند و در واقع بر روی دروغی که گفته بودن و یا کار زشتی که کرده‌اند سرپوش می‌گذارند.

Atosa 7 ماه قبل
5

بابا ایول دمتون گرم خیلی خوبه آدم حال میکنه که راحت میشینه اینارو مینویسه لایک دارین 👍👍👍👍👍👍

2
ثنا 3 ماه قبل

ولی موقع امتحان سخته

نویسنده 7 ماه قبل
3

بعضی از ادم ها برای کار اشتباهی که کرده اند دروغ می گویند

Zinab 7 ماه قبل
9

با عرض سلام به شما من خیلی ازشما متشکرم چون به من خیلی خیلی کمک کردید دوستون دارم😘😘❤❤

نویسنده 7 ماه قبل
4

خیلی خیلی خوب بود

ناشناس 7 ماه قبل
3

گاهی اقات بعضی از انسانها وقتی کاری میکنن که ناپسند وخیلی زشت است دروغ در دروغ میگویند

نویسنده 7 ماه قبل
4

یعنی این که باید دروغ دیگری نگوییم و سر پوشی نکنیم که کسی را گول نزنیم

نویسنده 7 ماه قبل
7

افراد بد کار وقتی گرفتار می شوند به ناچار دلایلی برای کار خود بیان میکنند که نه تنها منطقی و عاقلانه نیست بلکه در بسیاری از موارد خنده دار و غیر قابل باور است

ناشناس 7 ماه قبل
5

عاااااااااااااالی

یاسمین 7 ماه قبل
8

اگر کسی کار اشتباهی انجام دهد و کس دیگر به ان تذکر دهد فرد از اشتباه خود چشم پوشی میکند و دروغ سر هم میکند و حرف های بی ربط میزند که باور نکردنی است

آتنا 7 ماه قبل
0

که انسان ها وقتی دورغی می گویند مجبور هستند. که برای سر پوش ان دورغ دورغ دیگری هم بگویند .

نازی 7 ماه قبل
3

خیلی عالی بود

سحر 7 ماه قبل
2

عالی بود من که خوشم اومداین حرف مشت بزرگی بر صورت دروغ گویان خواهد بود

Samin 7 ماه قبل
0

خیلی عالی بود دستت درد نکنهسوال ۲ رو هم میتونی ب

-1
پیمان زاهدی فرد 7 ماه قبل

از این درس مفهوم خوبی یادگرفتم. دروغ نگویم

3
نیایش 7 ماه قبل

ثمین تو هم تقلبی میکنی واقعا

ناشناس 7 ماه قبل
0

مرسی.عالی بود.❤

M هستم 7 ماه قبل
-2

سلام دوستان از نظر م که خوب بود☺☺😊😊

نویسنده 7 ماه قبل
-1

خوب بود

سما 7 ماه قبل
2

گاهی وقت ها که کارناپسند یا دروغ شخصی برملا میشود با استفاده از یک دروغ دیگر دروغ یا کارناپسند خود را میپوشاند

نازنین 7 ماه قبل
4

جواب واضح و کوتاه ممنون💋💋💋

هستی 7 ماه قبل
-1

سلام به نظر من که خوب بود دست تون درد نکنه

-1
ماءده 7 ماه قبل

ممنون

محمد جواد بهشتی 7 ماه قبل
-1

انسان ها وقتی می خواهند کار اشتباهی انجام دهند اول خود را توجیه می کنند و وقتی این کاراشتباه را انجام می دهند بجای اینکه پشیمان شوند می خواهند کار خود را پنهان کنند

ناشناس 7 ماه قبل
-1

خیلی ممنونعالی بود 😜😜😜

ناشناس 7 ماه قبل
0

ممنون خیلی عالی بودتشکر😚😚😚😚😚😍😍😍

-1
آره عالی 7 ماه قبل

عالی بود

ارش 7 ماه قبل
-2

دزد بد شانسی که بعد از گرفتار شدن برای رهایی مجبور به گفتن دروغ طلبکارانه میشود

-1
KASRA 7 ماه قبل

بسیار مفید بود

نیایش 7 ماه قبل
-2

واقعا همنطور الکی

Maedeh 7 ماه قبل
-1

وقتی انسان کار بدی میکند و کسی نمی فهمد به کار خود ادامه میدهداما وقتی لو میرود یه دروغ یا یک چیزی میگوید که آن شخص باور میکندواقعا کار این شخص اشتباه بودهواقعا اشتباه بوده

-2
🌹elena 🌹 7 ماه قبل

عالی خیلی خووووووووووب بود 🌺

ناشناس 7 ماه قبل
1

عالیییییییی

ناشناس 7 ماه قبل
0

خوب بود ممنون

ناشناس 7 ماه قبل
-1

خیلی مسخره بود

پریا 7 ماه قبل
1

خوب نبودولی بدم نبود

HANI 7 ماه قبل
-2

واقعاََ عالی بود دستتون درد نکنه

ارغوان 7 ماه قبل
3

i am singel

اسرا. 7 ماه قبل
0

خیلی عالی بود.👍

اسرا 7 ماه قبل
-1

خیلی عالی بود .

نویسنده 7 ماه قبل
0

عالییییی

گوزک 7 ماه قبل
-2

گوزک

آوا 7 ماه قبل
6

بله خیلی عالی بود

ناشناس 7 ماه قبل
2

عالی بود😄😄😄

سانای 7 ماه قبل
5

افراد بد کار وقتی گرفتار می شود به ناچار دلایلی برای کار خود بیان می کند نه تنها منطقی وعاقلانه نیست بلکه در بسیاری از موارد خنده داروغیرقابل باور است

نویسنده 7 ماه قبل
6

زمانی که کسی کار اشتباهی می کند به جای این که عذر خواهی کنند دروغ؛بهانه؛می آورندو موضوع را عوض میکنند

نویسنده 7 ماه قبل
2

بجععو

1
بهار 3 ماه قبل

عالی عالی ♤♡♡◇☆♧

2
ناشناس 7 ماه قبل

بسیار عالی 🌹🌹🌹

مهدیه 7 ماه قبل
5

بعضی انسان ها با این که کار اشتباهی می کنند ولی وقتی اشتباه آنها برملا شد آنها به جای عذرخواهی بهانه و دروغ دیگری سر هم می کنند تا اشتباه قبلی را بپوشاند و در واقع بر روی دروغی که گفته بودن و یا کار زشتی که کرده اند سرپوش می گذارند.

🤗🤗 7 ماه قبل
0

عالی عالی عالی عالی

نویسنده 7 ماه قبل
4

بعضی وقت ها برخی از انسان ها کار اشتباه و ناپسند خود را به هر روش خودشان را توجیح می کنند و تعلل می کنند.

نیما 7 ماه قبل
0

نظر شما کامل بود من چیز دیگری نمی توانم بگویم.👌

مهتاب 7 ماه قبل
1

وقتی کسی کار اشتباهی انجام میدهد هول میشود و یک حرف بی ربطی میزند که کسی باور نمیکند این حکایت نیز برای همین نوشته شده است

6
بسسییییاااااااررررررر عععععاااااللللیییییییی 7 ماه قبل

بسیار عالی

خانم معلم 7 ماه قبل
2

خیلی عالی بود زهرا جان

🎌K-poper🎌 7 ماه قبل
-2

اگر کسی کار اشتباهی انجام داده است و در واقع نمی خواهد کسی باور کند برای نمفهمیدن ان مسئله بهانه یا دروغ می کند

امین 7 ماه قبل
3

در زمان حاضر وقتی کسی اشتباهی را انجام می دهد به جای معذرت خواهی دنبال بهانه الکی برای خود هستند که بتوانند ان فرد را راضی کنند ولی این کار اشتباه اگر عذر خواهی کند بهتر از دلیل بدون منطق و بی دلیل

فاطمه 7 ماه قبل
-1

بسیار عالی

ستایش 7 ماه قبل
2

زمانی که کسی کار اشتباهی انجام می دهد اما نمی خواهد اشتباه خود را قبول کند،از این ضرب المثل استفاده می کند

سعید برزگری 7 ماه قبل
-2

وقتی کسی کار زشت وناپسندی که میکند او را با یک دوروغ دیگر می پوشاند

Nazila 7 ماه قبل
2

ادم وقتی که یک خراب کاری یاکار اشتباهی انجام می دهد وبادروغ گفتن روی ان راسرپوش می گذاردتا گناهکار خواهد شد

مریم سلحشوری 7 ماه قبل
-2

من عاشق این سایتم هر چی بخواهم رو زود بدست میارم هر کی ۱ میده خریا الاغ نمیدی این سایت معتبر وعالی😚😙🖒🖒🖒🖒🖒🖒🖒👏👏👏

نویسنده 7 ماه قبل
1

😜

مریم 7 ماه قبل
2

بعضی ها با اینکه کار اشتباهی کردند و وقتی اشتباهشان برملا میشود به جای اینکه معذرت خواهی کنند دروغ دیگری می گویند و روی اشتباهشان سرپوش می گذارند

نویسنده 7 ماه قبل
0

به نظر من مفهوم این حکایت این است که بعضی از افراد هستند که هیچ وقت از اشتباه خود دندی نمی برند و با دروغی دیگر دروغ قبلی را می پوشانند.یعنی یک دروغ باعث میشود تا فردی چندین دروغ بگوید.ارسال کننده محدثه موسوی

غزل جووووون 7 ماه قبل
3

وایییی متنای خیلی خوبی نوشته بود☆♡♥★

نویسنده 7 ماه قبل
-2

مفهوم این داستان این است که مردمان هستند که برای پوشاندن کار بد خود یا دروغ خود، دروغ میگویند

0
هلیا 7 ماه قبل

بسیار عالی ولی من نمی دونستم که حکایت نردبان فروش اینقدر کوتاه هستش….

لت 7 ماه قبل
5

برداشت این متن اینگونه خواهد بود که بعضی انسان ها با این که کار اشتباهی می کنند ولی وقتی اشتباه آنها برملا شد آنها به جای عذرخواهی بهانه و دروغ دیگری سر هم می کنند تا اشتباه قبلی را بپوشاند و در واقع بر روی دروغی که گفته بودن و یا کار زشتی که کرده اند سرپوش می گذارند شما نیز اگر متنی و یا برداشت دیگری نیز دارید برای ما در همین مطلب در بخش نظرات بفرستید تا با اسم شما در این سایت ها منتشر کنیم.

0
رد 7 ماه قبل

عالیه

گونای آتابای 7 ماه قبل
4

خوب بود ممنونخسته نباشید …

حنانه علیپور 7 ماه قبل
1

وقتی کار نادرست یا ناشایست انجام میدهی آن کار زشت و ناپسند را توجیح نکن

-1
مرغ پر کنده 😂🤣🤣🤣 7 ماه قبل

شما بیا برو مرغ بخور شبی خروس شی ?+🤣😂🤣

نرجس خواجه پور 7 ماه قبل
5

عالی بود ممنون

Melina 7 ماه قبل
2

خوب بود اما خیلی خوب توضیح نداد تا مفهوم رو درک کنم

نویسنده 7 ماه قبل
3

یعنی وقتی کسی کار بدی کرده است بهتر است به جای اینکه سر طرف کلاه بگذارد راست بگوید و دروغ دیگری پشت آن دروغش نگوید .

نویسنده 7 ماه قبل
0

لطفا چیز های خوب بنویسین

سبحان 7 ماه قبل
13

سلام دوستان این همه زحمت نداره به طور خیلی خلاصه

0
راست میگی ها 7 ماه قبل

👋

نویسنده 7 ماه قبل
10

خیلی خوب بود

HOSNA❤SALIM 7 ماه قبل
0

من هیچ نظری ندارم فقط میتونم بگم عالی بود.😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

سوفیا 7 ماه قبل
2

ممنون از شما 🤗

0
سام خاتمم 7 ماه قبل

خوبه

دریا 💙 7 ماه قبل
5

سپاس فراوان ازشما💝ممنووووون 💞دوستون دارم 😍

....... 7 ماه قبل
2

یعنی اینکه بعضی ها یک کار اشتباهی انجام میدهند و میدانند که آن کار اشتباه هست اما با یک دروغ و حرفی دیگر میخواهند که کسی اشتباه آنها را نفهمد با اینکه فرد مقابل او میداند که او دروغ میگوید

1
جواد 7 ماه قبل

عالی نوشتی خیلی خوبه ممنونم با این دانشمندان سرزمین🌹🌹🌹🙏😁

0
محمد 7 ماه قبل

عالی بود این متن مال منسه خط رو پر کرد کامل بدون اضافه❤❤🌹🌹🌹🌹🌹🌹

نویسنده 7 ماه قبل
6

وقتی دیگران کار اشتباه می کنند به جای آنکه از اون نفر است خواهی کنند اونو با دروغ می پوشانند و و برای کار زشتی کردن سرپوش می گزارند نویسنده

نویسنده 7 ماه قبل
5

بعضی انسان ها بااینکه کار اشتباهی میکنند ووقتی اشتباه آنها برملا میشود آنها بجای عذرخواهی بهانه و دروغ سرهم میکنند تا اشتباه خود را بپوشانند در واقع رو کار اشتباه و کار اشتباهی که کرده اند را می پوشانند🤓🤓

هلیا 7 ماه قبل
1

بسیار عالی ولی من نمی دونستم که حکایت نردبان فروش اینقدر کوتاه هستش….

گلی 7 ماه قبل
0

حق با تویه

سوگند 7 ماه قبل
0

خیلی عالی

حمیده صابری پور 7 ماه قبل
2

متنتون خوب بود اما فقط واسه تقلب کارا😅😎🤗

ناشناس 7 ماه قبل
-1

فقط تو جای خالی بنویسید معلم خر بهتون نمره ۲۰ میده😂😂

غلامرضا یزدان پناه 7 ماه قبل
1

بعضی افرادهستند که فکرمیکنند اختیار و آزادی برایشان حربه ای است که میتوان باآن قانون و حقیقت را دورزد،وزمانی که گیربیفتند از این اختیار به نفع خودشان استفاده میکنند،یزدان پناه

نویسنده 7 ماه قبل
0

من این را نوشتم خیلی خوب بوده عالی بو ده😍😍 فاطمه صفی خانی

فاطمه صفی خانی 7 ماه قبل
-1

من این را نوشتم خیلی خوب بوده عالی بو ده😍😍 فاطمه صفی خانی

... 7 ماه قبل
1

خوب بود

ه 7 ماه قبل
1

آره

💕💕💕 7 ماه قبل
-1

😌

نویسنده 7 ماه قبل
-1

مهناز بعضی وقت ها بعضی از آدم های روی زمین کاری اشتباه انجام می دهند و کار اشتباه خود را به روش خودشان آن را توجیح میکنند

Fatima 7 ماه قبل
-1

وقتی کسی می خواهد دروغ بگوید یک چیزی را بهانه ی دروغش میکند

یوسف 7 ماه قبل
1

عالی است❤❤❤❤❤❤❤

یوسف 7 ماه قبل
0

مرسی دمتون گرم عالی بود

مبینا نادری 7 ماه قبل
0

۳ خیلی عالی بود ممنون دمتون گرم

ناشناس 7 ماه قبل
1

سلام.بعضی از آدم ها وقتی یک کار اشتباهی انجام میدهند و اشتباه خود را نمی پزیرند و با دروغ روی آن را می پوشانند.

نویسنده 7 ماه قبل
-1

فقق۴غففغ۴فف

نویسنده 7 ماه قبل
-1

سلام استاد 😘❤🌷🌹

سکینه ساقی 7 ماه قبل
0

سلام استاد وقت بخیر استاد من حکایت نردبان فروش پیدا میشه

💕Taylor swift 7 ماه قبل
1

♡🤗🤍Thats good l like it thanks

فاطمه نارویی 7 ماه قبل
0

نگارش ششم صفحه 102

ناشناس 7 ماه قبل
0

سلام عالی بود . فاطمه

شایلان 7 ماه قبل
1

سلام دوستان واقعا عالی بود . خیلی خیلی برام کمک کرد👍👍

0
اصلا عالی نبود الکی دروغ میگی مثل اون مرد نردبان فروش 7 ماه قبل

بدرد نخور بود

نویسنده 7 ماه قبل
-1

بعضی انسان ها بااینکه کار اشتباهی میکنند ووقتی اشتباه آنها برملا میشود آنها بجای عذرخواهی بهانه و دروغ سرهم میکنند تا اشتباه خود را بپوشانند در واقع رو کار اشتباه و کار اشتباهی که کرده اند را می پوشانند

نویسنده 7 ماه قبل
0

خوبه

سام 7 ماه قبل
0

خوبه

خر 7 ماه قبل
0

بلد نیستم 🙂🙂

Atosa 7 ماه قبل
0

.

نویسنده 7 ماه قبل
0

وقتی که صاحب باغ امد نتوانست راست بگوید چون میدانست فرد عصبانی میشود با دروغ کار زشت خود را وشاند میتوانست با عزر خواهی و پس دادن میوه ها از خجالت در بیاید

ناشناس 7 ماه قبل
1

وقتی که صاحب باغ امد نتوانست راست بگوید چون میدانست فرد عصبانی میشود با دروغ کار زشت خود را وشاند میتوانست با عزر خواهی و پس دادن میوه ها از خجالت در بیاید

میلاد 7 ماه قبل
0

نتیجه ای نگرفتم

نمیگم 7 ماه قبل
0

ممنون واقعا کمکم کردید و باز هم تشکر 🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃

نویسنده 7 ماه قبل
0

خر مر الاغ در

پرستو 7 ماه قبل
-1

زهرا عالی بود خیلی عالی نوشته بود واقعا ممنون زهرا جان 💠💠💠💠♥♥

نویسنده 7 ماه قبل
-1

وقتی کسی اشتباهی می کند بجای تصحیح عذر های بدتر می اره یا عذر بدتر از گناه 🙂

نویسنده 7 ماه قبل
1

افراد بدکار وقتی گرفتار میشوند، به ناچار دلایلی برای کار خود بیان میکنند که نه تنها منطقی و عاقلانه نیست ؛ بلکه در بسیاری از موارد خنده دار و غیر قابل باور است

♡♡♡ 7 ماه قبل
-1

افراد بد کار وقتی گرفتار می شوند، به ناچار دلایلی برای کار خود بیان می کنند که نه تنها منطقی و عاقلانه نیست؛ بلکه در بسیاری از وقت ها خنده دار و غیر قابل باور است 💐

Zara 7 ماه قبل
1

افراد بد کار وقتی گرفتار می شوند، به ناچار دلایلی برای کار خود بیان می کنند که نه تنها منطقی و عاقلانه نیست؛ بلکه در بسیاری از وقت ها خنده دار و غیر قابل باور است 💐

کیمیا ک 7 ماه قبل
-1

درواقع یعنی کسی که کار اشتباهی کرده و نمی پذیرد

نسیم 7 ماه قبل
0

بعضی انسان ها با این که کاری اشتباه انجام می دهند اما وقتی اشتباه آنها معلوم شد با یک دورغ دیگر می خواهند عیب خودرا بپوشانند

ناشناس 7 ماه قبل
0

فروشنده یا دزده خوب کاری کرده به تویه نویسنده چه مربوطه میمون

نویسنده 7 ماه قبل
3

عالی

کوثر خوشدل 7 ماه قبل
0

در یک جمله اگر کسی بخواهد روی اشتباه خو سرپوش بگذارد ؛ این گونه دوروغ سر هم میکند

رضا فروغی 7 ماه قبل
0

روزی روزگاری دزدی داشت قفل ماشین را می شکاند مردی از کنار آن رد شد و گفت داری ماشین را می دزدی دزد گفت از نمایندگی امدم و برای تست محصول آن را امتحان میکنم

نویسنده 7 ماه قبل
1

پس جواب سؤال دوم کــــــــــــــــــــــو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نویسنده 7 ماه قبل
3

خب می خوام فقط بگم مرسی که وقتتون و گذاشتید ممنون

خره 7 ماه قبل
-1

کسو های جندا

0
تنها امیر 7 ماه قبل

بی عقلللل

نویسنده 7 ماه قبل
0

):وقتی کار اشتباه رو انجام میدیم باید اعتراف کنیم به اون کار و عذر بخواهیم.واول اینکه انسان جایزالخطاس پس شاید اگر اون قتی که داشت دزدی میکرد اون صاحب اومد باید اعتراف میکرد.ولی نکرد با یه دروغ روی اونو پوشاند

نویسنده 7 ماه قبل
0

نویسنده : به نظر من انسان نباید مسئولیت کارش رو به دیگران واگذار کنه و تهمت بزنه و مسئولیت کار خودش رو باید خودش قبول کنه و با دروغ روش سر پوش نذاره ولی در این حکایت برعکس این چیزیه که گفتم

ناشناس 7 ماه قبل
0

ص ۱۰۲ دوسوال داره پس سوال دوم چی شد

ناشناس 7 ماه قبل
0

ممنون از سایت خوبتون فقط مطالب رو کامل بزارید لطفاً مثلاً در یک صفحه که ۲ سوال داره یک سوالش رو فقط نزارید🌓مثل این ماه نصفه

سحر 7 ماه قبل
0

یعنی این که هر جایی نمی توانیم هر چیزی را بفروشیم هر جا مکان خودش را دارد

نویسنده 7 ماه قبل
0

.

Setayesh💖😎 7 ماه قبل
0

😂😂😎خب عزیز من یکم فکر کن ما اینهمه راه رو تا گوگل میایم که فکر نکنیم اونوقت شما از ما انتظار داری جواب بدیم 🙂

رها 7 ماه قبل
1

واقعا عالی عالی عالی بود من خیلی اینجارو دوست دارم 💓💓💓💓💓

نویسنده 7 ماه قبل
0

بعضی از آدم ها کار بدشان را با دروغ و (کار بد تر )جواب می دهند تا شاید کار بدشان دیده نشود

نویسنده 7 ماه قبل
0

یعنی هروقت دروغی میگویی زد اشکار میشود

ناشناس 7 ماه قبل
1

۰

برای پاسخ کلیک کنید