دانلود رمان تباهکار

دانلود رمان تباهکار

را میتوانید به صورت پی دی اف pdf اندروید android آیفون آی او اس ios از سایت نکس لود دریافت کنید . رمان تباهکار رمانی به قلم فرشته27 کاربر یکی از وبسایت های رمان میباشد که در حال حاظر ، در دست تایپ میباشد .

دانلود رمان تباهکار

این رمان طرفداران زیادی دارد و توانسته است توجه افراد زیادی را به خود جلب کند . ما نیز در این پست از وبسایت سرچ دانلود قصد داریم این رمان را معرفی کنیم و خلاصه ای از آنرا برای شما کاربران قرار دهیم . همچنین قسمت هایی از رمان نیز در این پست قرار خواهد گرفت . در صورت اتمام رمان این پست آپدیت میشود و فایل های PDF ، اندروید و IOS آن نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

خلاصه رمان تباهکار

خسته ام خسته… به تمامی سال های گمراهیم قسم ، به تمام عشق و رسوایی ام ، به تمامی ریاکاری های دنیویم… به تمامی بهانه های پوچی که بی اساس بودند قسم ، نکردم نکردم نکردم ، مگر تو را پیدا کنم . من فقط خواستم نیازمندیم را درمان کنم اما خطا رفتم . خواستم به محبت بی انتهایت برسم که رشوا شدم ، خواستم الفبای عشق را تمرین کنم که گناهکار شدم… .خواستم دوباره و از نو سرنوشت را بسازم که ویرانگر شدم ، وقتی خواستم گذشته ام را جبران کنم تباهکار شدم . خواستم خودم را فراموش کنم خودخواه شدم…

رمان تباهکار

میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
ناشناس 1 سال قبل
-1

بله

منتظر 1 سال قبل
0

چراکامل نیس این رمان بسیارعالی

برای پاسخ کلیک کنید