انشا ایران ریز موضوع صفحه 52 نگارش هفتم

نویسنده

ایران کشوری پهناور،زیبا و بزرگ است و جاهای دیدنی بسیاری دارد.بسیاری از دانشمندان،شعرا،هنرمندان،نویسندگان برتر جهان ایرانی هستند.من ایران را دوست دارم و به ایرانی بودنم افتخار می کنم.ملت ایران،ملتی عزتمند،فاخر و شهید پرور هستند.ایران کشوری زیبا با تاریخچه ی کهن است.اکثر بزرگمردان جهان ایرانی بوده اند.در ایران منابع معدنی بسیار زیادی وجود دارد که هر یک ارزش بسیار بالایی دارند.ایران کشوری است که هر سال توریست های بسیاری به آن سفر می کنند تا از مکان های دیدنی آن مانند غار علیصدر،پاسارگاد،بیستون،شهر سوخته سیستان،مسجد نصیرالملک و ارگ بم دیدن کنند.مردمان خونگرم ایران بسیار مهمان نواز و خوش اخلاق هستند.ایران اقوام بسیاری دارد.ایران اقوامی مانند ترک و بلوچ و کرد و سیستانی و فارس و آذری و تات و ترکمن و قشقایی و گرجی و گیلک و عرب و ارمنی و مازندرانی و آشوری و لر و بختیاری و… دارد که همه آنان مردمانی خونگرم و مهمان نواز هستند.

دریا

کو پس ریز موضعشنه کو پس

نرگس

ریز موضوعش کو پس🧐😐نه واقعا کو ریز موضوعش😐😐😐😐😐

جانان

خوب بودا ولی معلم ما یه جمله از اینترنت در بیاری میفهمه 😐😂 الان نمیدونم چیکار کنم مخمم کار نمیکنه 💔😶

فاطیما

ما میایم اینجا تا از شما کمک بگیریم و بنویسیم بعد شما می گین که لطفا لطفا هر چی بلدین حتی اگر یک خط هم باشد برای ما ارسال کنید ها؟؟؟؟؟

انشا درباره در مورد ایران صفحه ۵۲ کتاب نگارش پایه کلاس هفتم ایران را توصیف کنید مقدمه بدنه نتیجه روش پرسشگری تقسیم به ریز موضوع با نثر ساده و روان از سایت نکس لود دریافت کنید.

انشا درباره ایران نگارش هفتم

انشا درباره ایران با مقدمه بدنه و نتیجه هفتم

مقدمه : وطن یعنی اذان عشق گفتن, وطن یعنی غبار از عشق رُفتن, وطن یعنی هدف, وطن یعنی شرف, وطن یعنی شهادت, یعنی گذشته حال و فردا, تمام سهم یک ملت ز دنیا, وطن یعنی چه آباد و چه ویران, وطن یعنی همین‌جا یعنی ایران.

بدنه : از چی شروع کنم؟ از کجا بگم؟ از کدوم عشق بگم؟ از کدوم دشمن بگم؟ از کدوم شهید بگم؟از کدوم خاک بگم؟ از کدوم گریه بگم؟ و از کدوم سربلندی و پیروزی بگم؟
یه اسمیه که وقتی اسمشو میشنوم یا به زبون میارم، احساس آزادی و سربلندی میکنم؛ اون اسمش ایرانه! اسمش ایرانه. ببخشید اشتباه کردم اون یه اسم نیست، آره درسته، اون یه اسم نیست، اون یه عشقه! ایران امنیته. اون یه عشقیه که تو قلب همه‌ی ما وجود داره.
ایران یعنی سربلندی همه‌ی ما. ایران یعنی حسودی دشمنا. ایران یعنی وقتی اسمش میاد دشمنا پا به فرار بذارن و چهارستون بدنشون بلرزه. ایران یعنی اشکای مادری که برای پسر شهیدش میریزه. ایران یعنی خاکی که ارزشش از مروارید و الماس‌م بیش‌تره.
وقتی پامو روی زمین میذارم، احساس میکنم پامو روی طلا گذاشتم؛ حتی اگه داغون‌ترین جای شهر و کشورم باشه. حتی کوچک‌ترین سنگی که برمیداریمو با عشق توی دریا میندازیم و لبخندو مهمون لبامون میکنیم باارزشه!
این‌که هر روز از خواب بلند میشیم و به کارای روزمره‌مون میرسیم، این‌که خیلی راحت میتونیم تو خیابونا قدم بزنیم بدون هیچ مزاحمی، به جای صدای بمب و موشک صدای پرنده‌ها رو میشنویم، این یعنی اوج آرامش.
اینایی که میگم یعنی امنیت. امنیتی که شهدا به ما هدیه دادن. ایران یعنی غرور و غیرتی که هیچ‌وقت شکسته نمیشه. همه‌ی این سربلندی و امنیت خلاصه میشه توی یک کلمه: ایران

تنیجه : ای خدایی که به بندگانت از مادر هم مهربان‌تر هستی و رحمت تو همهٔ موجودات را فرا گرفته و راه رستگاری بندگانت را با پیامبرانت آموختی، یاری‌ام کن تا بتوانم کشورم ایران را سربلند و استوار سازم. وطنم ایران دوستت دارم و دوستت خواهم داشت.

انشا با موضوع ایران به صورت تقسیم به ریز موضوع

مقدمه : از قطب شمال تا جنوب، از غرب تا شرق! بارانی ترین منطقه اسوایی یا بیابان های بزرگ آفریقا، چه فرقی می کند اگر تو نباشد؟ شاید آسمان تو آبی تر و زمینت سرسبز تر و خورشیدت درخشان تر و دریاهایت جوشان تر هستند که من اینگونه تو را عشق معنا میکنم و جان و مال و خانواده ام را فدای سرفرازی ات می کنم وطنم!

بدنه : از سرسبزی های جنگل های گیلانت بنویسم یا از شب های کویرت؟ از مناظر دلچسب جلگه گلستان یا از چشم انداز کارون؟ از زاینده رود نیمه جانت یا از شوری دریاچه ارومیه؟ از کدامین یک بنویسم که اجحاف در حق دیگری نباشد؟
گل های بهاری به این همه زیبایی و شکوه تو لبخند می زنند و گنجشکان جیک جیک کنان در لابه لای شکوفه های گیلاس جست و خیز می کنند. خورشید پرنورتر از همیشه خود را در آغوش تابستانت رها می سازد و خش خش برگ های پاییزت عاشقان را به قدم کردن خیابان و استشمام بوی نم باران وا می دارد و آدم برفی کوچک همچنان در دل زمستان جا مانده و با حسرت به تابستانت می نگرد. شگفتا از این همه زیبایی نهفته در این کشور چهارفصل!
چرا انقدر دلربایی که مردم سراسر دنیا برای تماشای تخت جمشید و بیستون و چهل ستون و عمارت کلاه فرنگی و شاه چراغ و مسجد شیخ لطف الله و سلطان امیراحمد و باغ ارم تو کیلومتر ها از سرزمین خویش دور می شوند؟ یا شاید بخاطر تمدن چند هزارساله ات است که تن به این فراق می دهند!

نتیجه : نمیدانم با چه کلمه ای توصیفت کنم که زبان قاصر است و قلم ناتوان! اما اگر تمام قلم ها و جوهرها و کاغذ ها تمام شوند تکه ای از استخوانم را به جوهر خونین رنگم آغشته می سازم و می نویسم زنده باد ایران!

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

مهدی : ایران من سلام. سلامی به گرمای خون ارزشمند شهیدانت. سلامی به زیبایی رخ مقدس فداکاری آن ها. سلامی به توانمندی غیرتشان. می دانم این روزها گله داری، شکایت داری. می دانم که فرزندانت سخت تو را عذاب داده اند. من دیدم که چگونه می لرزیدی؛ اما نه طبیبی به بالینت آمد و نه کسی گوشی شنوا شد برای شنیدن دردِدل هایت. دیدم که چگونه البرزت بغض کرده بود و کسی آغوشش را برایش نگشود تا بلکه ذره ای آرام شود. فرزندانت تنها یادگاری زیبای آن روزهایی که ایران تنها میزبان موشک بود و مین و در گوش همه تنها صدایی می پیچید که اگر وحشتناک تر از صدای صور اسرافیل نباشد، بهتر از آن نیست، پرچمت را به آتش کشیدند؛ اما تو این ها را به دل نگیر؛ چون تو مادر هستی و باید در تمامی سختی ها در کنارشان باشی. تو مادر هستی و آن ها این را فراموش کرده اند. این را هم می دانم که با آن آتش نه تنها یادگار روزهای سخت را، بلکه تمامی تلاش های اسطوره هایی که بعضی در میان این هیاهو یک گوشه نشسته و تنها بغض می کنند و بعضی دیگر نیز تنهایمان گذاشته اند را هم به آتش کشیدند و من در جست وجوی یک واژه برای توجیه این عمل هستم و دریغ از پیداکردن یک واژه؛ اما یقین دارم که هنوز کسانی هستند همانند من که تا خون در رگ هایشان هست، تلاش می کنند تا مبادا به تو آسیبی برسد. نیاز باشد با اسلحه و نیاز هم باشد با قلم برایت تا آخرینِ آخرین لحظات جان خواهیم داد.

فاطمه : من در ایران زندگی می کنم. ایران کشوری زیبا و بزرگ است. تاریخچه ی کشورم بسیار درخشان و طولانی است. بسیاری از دانشمندان، هنرمندان، نویسندگان، شاعران و … بزرگی که کشفیات مهمی داشتند ایرانی هستند. من وطنم را دوست دارم چون در آن به دنیا آمده ام و همان جا بزرگ شده ام. وطنم برای حفاظت و آزادی مردم شهیدان زیادی داده است. واکنون ایران مانند خورشیدی در خاورمیانه می درخشد و دانشمندان آن تلاش می کنند تا ایران را به قله های موفقیت برسانند و ما دانش آموزان وظیفه داریم خوب درس بخوانیم تا در آینده ایرانی سر افراز و سربلند داشته باشیم. ایران یکی از قشنگترین کشورها، با مردمی خوب و مهربان، جاذبه های طبیعی بی نظیر، دانشمندان کوشا و … است. از جاذبه‎های تاریخی ایران می‎توان به سعدیَه، حافظیَه، تخت جمشید، عمارت عالی قاپو و … اشاره کرد. حالا می‎خواهم از مردم با ایمان ایران صحبت کنم. مردمی که هیچ وقت زیر بار زور نمی‎روند و از شهادت هراسی ندارند و این موضوعات را با پیروزی در انقلاب اسلامی و جنگ با عراق به خوبی نشان دادند. می‎خواستم انشایم را تمام کنم ولی به یاد دانشمندان ایرانی افتادم. آنهایی که با تمام توان تلاش می‎کنند تا ایران اسلامی پیشرفت زیادی کند.

نویسنده : ایرانم سرزمینت را دوست دارم چون وطنم است ایرانم من مقاوم در برابر خاک تو ایستاده ام و نمیگزارم یک وجب از خاک تو را دشمن از ما بگیرد.

عاطفه : ایران کشوری خیلی بزرگ است زبان ایرانیان فارسی است ایران مکان های دیدنی و آثار تاریخی زیادی دارد ایران عاشقتم.

مائده : زبان اصلیش فارسی هستش اما زبان های مختلف و قوم وگروه ها مختلفی دارد.

نویسنده :‌
ایران کشوری خیلی بزرگ است زبان ایرانیان فارسی است ایران مکان های دیدنی و آثار تاریخی زیادی دارد ایران عاشقتم..

میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
ناشناس 6 روز قبل
10

خوبه لطفا درباره اسمان شب هم یک با ریز موضوع های مختلف قرار دهید

13
Someone 6 روز قبل

خب بودا ولی خیلی طولانی بود

0
ناشناس 6 روز قبل

بله لطفا

عسل 6 روز قبل
0

متنش خيلي شعري بود و انگار انشاي يك بچه ي كلاس اولي

9
نویسنده 6 روز قبل

من مال ایران نیستم ولی خیلی ایران رو دوست دارم و ایران زیبایی های خودش روداره

5
فاطمه 6 روز قبل

ببین اونی که گفته من مال ایران نیستم زر میزنه می خواد کلاس بزاره.

خوب بود ولی حیف طبقه بندی نشده بود 6 روز قبل
5

خوب بود ولی حیف طبقه بندی نشده بود

نویسنده 6 روز قبل
11

درست به ما بگین چجوری بنویسیم

امیر 6 روز قبل
2

گف خوبی بود

نویسنده 6 روز قبل
24

ریز موضوع نداره

مهدیه 6 روز قبل
33

طولانیه

-1
سحر 6 روز قبل

موفق هستم

نویسنده 6 روز قبل
19

من ایران را خیلی دوست دارم

1
طاها 6 روز قبل

خوب بود

شهرزاد 6 روز قبل
25

به نظرتون زیاد نیست اندازه جمله ها

علی 6 روز قبل
16

من این متن نوشتم۲۰گرفتم

آسنا عالییییییییییییییییییییییییییییی💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋 6 روز قبل
5

عالی بود🌹😘🌹😘🌹😘💐😍💐😍💐ممنون از نو یسنده

ناشناس 6 روز قبل
27

ریز مو ضوع نداشت

16
مبین 6 روز قبل

خیلی درسته بسیارشان ریز موضوع ندارن

نرگس 6 روز قبل
64

ریز موضوعش کو پس🧐😐نه واقعا کو ریز موضوعش😐😐😐😐😐

1
امیر 6 روز قبل

52 نگارش هفتم

نویسنده 6 روز قبل
32

ایران پر از اقوام مختلف کرد لر آذری بختیاری کرمانی بلوچستان و………

ملیسا 6 روز قبل
10

ایران پر از اقوام مختلف کرد لر آذری بختیاری کرمانی بلوچستان و………

نویسنده 6 روز قبل
14

من هیچی نمیدونم

دریا 6 روز قبل
65

کو پس ریز موضعشنه کو پس

ناشناس 6 روز قبل
3

با افتخار ایرانیم از نسل کوروش کبیر و جهان ارا و خمینی از قدمتی هفت هزار ساله از نسل فداکاری و شهادت از مرگ هراسی ندار ایرانی چون با ایمانه چون خدا پشت سرشهزنده باد ایرانموطنم همه ی جانم و تنممی میرم تا سرافراز باشی 🌹برای سرافرازی ایرانم یا مرگ یا پیروزی

1
فاطمه 6 روز قبل

😂خخخ😂

محمد مهدی 6 روز قبل
30

هرچی بقیه گفتن درسته👍👍💖🌹🌹

خوب 😒😒 6 روز قبل
43

باید بهتر باشه

ناشناس 6 روز قبل
35

خیلی طولانی بود 🤔🤔🤔🤔🤔🤔

سارا 6 روز قبل
5

عالیه

جانان 6 روز قبل
58

خوب بودا ولی معلم ما یه جمله از اینترنت در بیاری میفهمه 😐😂 الان نمیدونم چیکار کنم مخمم کار نمیکنه 💔😶

7
مینا 6 روز قبل

خیلی تابلوی از اینترنته

6
بی نام 6 روز قبل

بله بر ما هم میفهمه😐

5
fatima 6 روز قبل

آره مشکل منم همینه ، سریع معلم میفهمه 😭💔

طاها 6 روز قبل
26

خیلی طولانی بود

1
قففففففف 6 روز قبل

غلللر

فاطیما 6 روز قبل
47

ما میایم اینجا تا از شما کمک بگیریم و بنویسیم بعد شما می گین که لطفا لطفا هر چی بلدین حتی اگر یک خط هم باشد برای ما ارسال کنید ها؟؟؟؟؟

نویسنده 6 روز قبل
15

ما داریم در کشوری زندگی میکنیم که مرمانی شجاع و سر سخت در این کشور وجود دارند این کشور کشوری جزء ایران نیست و من همیشه به کشورم افتخار میکنم که همچین مرمانی دارند که برای حفظ جان ما میجنگند و از ما دفاع میکنند که خیلی از این عزیزان در این راه به شهادت رسیدند و ما باید همیشه قدر دان انها باشیم چون اینکه زندگی مان را مدیون انها هستیم🌹مریم

نویسنده 6 روز قبل
99

ایران کشوری پهناور،زیبا و بزرگ است و جاهای دیدنی بسیاری دارد.بسیاری از دانشمندان،شعرا،هنرمندان،نویسندگان برتر جهان ایرانی هستند.من ایران را دوست دارم و به ایرانی بودنم افتخار می کنم.ملت ایران،ملتی عزتمند،فاخر و شهید پرور هستند.ایران کشوری زیبا با تاریخچه ی کهن است.اکثر بزرگمردان جهان ایرانی بوده اند.در ایران منابع معدنی بسیار زیادی وجود دارد که هر یک ارزش بسیار بالایی دارند.ایران کشوری است که هر سال توریست های بسیاری به آن سفر می کنند تا از مکان های دیدنی آن مانند غار علیصدر،پاسارگاد،بیستون،شهر سوخته سیستان،مسجد نصیرالملک و ارگ بم دیدن کنند.مردمان خونگرم ایران بسیار مهمان نواز و خوش اخلاق هستند.ایران اقوام بسیاری دارد.ایران اقوامی مانند ترک و بلوچ و کرد و سیستانی و فارس و آذری و تات و ترکمن و قشقایی و گرجی و گیلک و عرب و ارمنی و مازندرانی و آشوری و لر و بختیاری و… دارد که همه آنان مردمانی خونگرم و مهمان نواز هستند.

5
00000وووتاا 6 روز قبل

بسیار عالی

4
راحیل 6 روز قبل

عالی بود. من نوشتم♥

Yasamin 6 روز قبل
10

عالی

خوب 6 روز قبل
2

عالی

0
Kjjyyhj 6 روز قبل

Ueueue

نویسنده 6 روز قبل
1

نتیجه بررسی و داوری

نویسنده 6 روز قبل
-1

۰

نویسنده 6 روز قبل
3

سلام

نویسنده 6 روز قبل
2

ایران زیباست من ایران را دوست دارم ایران کشور بزرگی است زبان مردم ایران فارسی است

نویسنده در پردیس 6 روز قبل
2

ایران بهترین کشوری است که من در آن زندگی میکنم و همیشه و هم جا تعریف از کشورم یادم نمی رود. اگر بدانید ایران چقدر هنر مند دارد یا چقدر کارگر که از ۱۰۰ تا دکتر مهندس بهتر هستند یا چه تعداد دانشمند و دانش جو دارد که با تلاش و کوشش درس خوندند🤩

م 6 روز قبل
2

ایران من ایران من تو یاری و یاورمن ایران من😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

مزخرف 6 روز قبل
0

عالی

نویسنده 6 روز قبل
0

نمیدونم

ناشناس 6 روز قبل
0

خ

نویسنده 6 روز قبل
0

محل زندگی ما

نویسنده 6 روز قبل
0

Ueueue

خیلی جواب هاش بد 6 روز قبل
0

😑😑😑😑😑😮😮😮😮☝🏾☝🏾☝🏻☝🏾☝🏾

نویسنده 6 روز قبل
1

من از ایران متنفرم 😐زهرا

نویسنده 6 روز قبل
0

ایران

نویسنده 6 روز قبل
1

اذا خو

نویسنده 6 روز قبل
0

سلام ممنونم از همه چوواواواقعا مطالب عالی بود

هلیا 6 روز قبل
0

خیلی بده

مهدیه 6 روز قبل
0

عالی

نویسنده 6 روز قبل
0

ایران کشوری بزر گ وپهناور است

نویسنده 6 روز قبل
-1

داغ داغ

نویسنده 6 روز قبل
-1

ههههههههههه

نویسنده 6 روز قبل
0

ایران خوب است

نازی 6 روز قبل
0

عالی بود عالی

نویسنده 6 روز قبل
1

هعلهعهخلدرببارترا

نیما 6 روز قبل
1

عال یود

Hosein 6 روز قبل
0

خیلی زیاد بود جا نمیشد😣😖😖

ناشناس 6 روز قبل
2

خوب بود ولی معلم من میفهمه از اینترنته کاش یه کم آسون تر بود

ارمیتا صالحی 6 روز قبل
15

بابا اونی ک گفته من مال ایران نییتم زر می زنهاگ راست میگی مال کجاییحتما مال کره جنوبی هستی هاااا

نویسنده 6 روز قبل
1

عالی

نویسنده 6 روز قبل
6

وطن ما وطنی زیبا و وطن پر نشاط است. وطنم دوستت دارم و همیشه باتو و خانواده ام شاد هستم

فقط خدا و بس ❤ 6 روز قبل
15

خانمومون میفهمه که از اینترنت کمک گرفتم 🤣

نویسنده 6 روز قبل
6

ایرانای ایران ای سر زمین زیبایی ها سر زمین رنگارنگ سرزمین آثار ها و…….از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب زیباییاز دریاهای جنوب گرفته تا دریاچه خزراز کجایت گویم؟؟؟

2
ایوب الیاسی به نظرم خیلی خوب است 6 روز قبل

خیلی خیلی خوب است

سحر 6 روز قبل
4

خوب بود ممنون از شمااما خیلی طولانی بود

محمد معصومی 6 روز قبل
9

من ایرانم را دوست دارم

zahra 6 روز قبل
15

سلام لطفا در مورد اسمان شب هم با ریز موضوع انشا ای مختلف قرار بدین🙏

2
راست میگوید 6 روز قبل

به دردم نخورد

ناشناس 6 روز قبل
10

می بلد نیستین بنویسین عمو ساده تر بنویسید تا ما بفهمیم بنویس ایران زیرش انشاش ای طوری ن حسین چ گفت آحمد چگفت بیوای احمد چ گفت

نازتا علیان 6 روز قبل
-1

عالیییئیییییی❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ خیلی خوب

نویسنده 6 روز قبل
4

من و مردمان ایران برای کشورمان تلاش میکنیم و ایران را سربلند تر میکنیم

نویسنده 6 روز قبل
0

خیلی بد بوووود

نویسنده 6 روز قبل
7

یه انشا کوتاه تر بزارید اینا که باید یه کلاصر براش تهیه کنیم چهار تا خطه تو کتاب

ناشناس 6 روز قبل
11

یه انشا کوتاه تر بزارید اینا که باید یه کلاصر براش تهیه کنیم چهار تا خطه تو کتاب

نویسنده 6 روز قبل
5

ایران زادگاه ما است

ساناز 6 روز قبل
5

عالی

نویسنده 6 روز قبل
2

خب نه

نویسنده 6 روز قبل
4

ایران زیباترین نام ، ایران بهترین و زیباترین کشور ، ایران کشوری خیلی بزرگ است و قوم های گوناگونی در ایران زندگی میکند مانند: لر، کرد، بلوچ،و…. ،زبان اصلی ایران فارسی است نویسنده : باران

نویسنده 6 روز قبل
2

ب نظرم ایران بهترین کشور و پاکیزه ترین کشور دنیا هست

روژان کاکاوند 6 روز قبل
4

خیلی عالی هست

0
علی 6 روز قبل

عالیه

ایلیاراقاپور 6 روز قبل
2

خیلی عالی بود ممنون

نویسنده 6 روز قبل
21

ایران من سلام. سلامی به گرمای خون ارزشمند شهیدانت. سلامی به زیبایی رخ مقدس فداکاری آن ها. سلامی به توانمندی غیرتشان. می دانم این روزها گله داری، شکایت داری. می دانم که فرزندانت سخت تو را عذاب داده اند. من دیدم که چگونه می لرزیدی؛ اما نه طبیبی به بالینت آمد و نه کسی گوشی شنوا شد برای شنیدن دردِدل هایت. دیدم که چگونه البرزت بغض کرده بود و کسی آغوشش را برایش نگشود تا بلکه ذره ای آرام شود. فرزندانت تنها یادگاری زیبای آن روزهایی که ایران تنها میزبان موشک بود و مین و در گوش همه تنها صدایی می پیچید که اگر وحشتناک تر از صدای صور اسرافیل نباشد، بهتر از آن نیست، پرچمت را به آتش کشیدند؛ اما تو این ها را به دل نگیر؛ چون تو مادر هستی و باید در تمامی سختی ها در کنارشان باشی. تو مادر هستی و آن ها این را فراموش کرده اند. این را هم می دانم که با آن آتش نه تنها یادگار روزهای سخت را، بلکه تمامی تلاش های اسطوره هایی که بعضی در میان این هیاهو یک گوشه نشسته و تنها بغض می کنند و بعضی دیگر نیز تنهایمان گذاشته اند را هم به آتش کشیدند و من در جست وجوی یک واژه برای توجیه این عمل هستم و دریغ از پیداکردن یک واژه؛ اما یقین دارم که هنوز کسانی هستند همانند من که تا خون در رگ هایشان هست، تلاش می کنند تا مبادا به تو آسیبی برسد. نیاز باشد با اسلحه و نیاز هم باشد با قلم برایت تا آخرینِ آخرین لحظات جان خواهیم داد.

نویسنده 6 روز قبل
2

خوب بود

6
عرفان 6 روز قبل

عالی من ازش خیالی استفاده کردمببخشید ریاضی هم دارید

نویسنده 6 روز قبل
2

خیلی خوبهههههه

نویسنده 6 روز قبل
6

ایران ای کشور وسیع خودم با همه ی سختی هایت میسازیم تا تورا اباد تر کنیم سیدمحمد مهدی کاظمی

برای پاسخ کلیک کنید