انشا پیشگیری از بیماری تحقیق گزارشی صفحه 89 و 90 کتاب نگارش فارسی پنجم دبستان

نویسنده

انواع بیماری و نوع جلوگیری

نویسنده

ما نباید جایی که هوایش آلوده هست برویم و اگر برویم ماسک 😷و الکل همراهمون باشه 🤒باتشکر❤

السا

#ما_با_در_خانه_ماندن_به_پرستاران_و_دکتر_ها_کمک_زیادی_میکنیم##ما_با_هم_کرونا_را_شکست_میدهیم#😷😷😷😷😷

خانم دکتر

به خودتون روحیه بدهید

نویسنده

ما وقتی بیمار می شویم باید از ظروف : لیوان ، قاشق ، چنگال ، کاسه … جداگانه استفاده کنیم تا دیگران را هم مریض نکنیم و یا با کسی دست و روبوسی نکنیم و حتما هرموقع علائم های سرماخوردگی را داشتید حتما حتما حتما به پزشک مراجعه کنید –

انشا صفحه ۸۹ و ۹۰ کتاب نگارش فارسی پنجم درمورد درباره تحقیق گزارش پیشگیری از بیماری دبستان ابتدایی از سایت نکس لود دریافت کنید.

انشا پیشگیری از بیماری نگارش پنجم

انشا درباره پیشگیری از بیماری نگارش پنجم دبستان

با سلام خدمت دوستان عزیز امروز می خواهیم جواب سوال صفحه 89 کتاب نگارش فارسی پنجم ابتدایی دبستان با عنوان با استفاده از کتاب ها و منابع مناسب درباره ی یکی از موضوعات زیر تحقیق کنید و به صورت گزارشی بنویسید موضوع این مطلب پیشگیری از بیماری است و در ادامه مطلب جواب را قرار خواهیم داد شما عزیزان اگر جواب این بخش را نوشته اید برای ما ارسال کنید تا با اسم شما در همین مطلب منتشر کنیم.

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

نویسنده : برای پیشگیری از ابتلا به برخی بیماری ها باید در زمان معین واکسن زد انسان نباید. به وسایل الوده دست بزند ،بادستان الوده میوه و. غذا بخورد. یا دست های الوده ی خود را به چشم و دهان خود. بزند. ،همچنین نباید. در. سرما و گرمای زیاد قرار بگیرد.

محمد سجاد :‌ ما باید وقتی بیمار شده ایم به پزشک مراجعه کنیم. وقتی بیمار شده ایم باستان آلوده میوه و غذا نخوریم. وقتی بیمار هستیم دارویی خود سرانه نخوریم. وقتی به بیماری مبتلا شدیم از روبوسی و دست دادن خود داری کنیم..

زینب : پیشگیری از بیماریها نباید خودسرانه انجام شود.

تینا رضایی : ما باید حواسمان به خودمان باشدو هرگز با فردی که سرما خورده روبوسی یا دست ندهیم و اگر هم سرما خورده ایم خیلی سریع به دکتر مراجع کنیم امیدوارم که تو فصل بهار سرما نخورید.

نویسنده : باید به حمام رفت وهمیشه وقتی چیزی میخوریم یا وقتی به چیز آلوده دست می زنیم قبل وبعدش دستمان را بشوییم.

نویسنده : برای پیشگیری ازبیماری ها بایدبه دستورات پزشک ها عمل کنیم وهمیشه بادستان آلوده میوه یا غذانخوریم یابه وسایل آلوده دست نزنیم.یادمان باشد که همیشه میوه وسبزیجات شسته بخوریم ،وقتی بیمار شدیم بدون دستور پزشک دارویی نخوریم واگر بیمار شدیم خیلی سریع به درمانگاه برویم.

آسمان : علاوه بررعایت نکات بهداشت فردی.باید از تماس با خون و ترشحات بدن بیماران مبتلابه بیماریهای واگیر جلوگیری کنیم.همچنین بایداز لوازم شخصی استفاده کنیم.

نویسنده : حتما باید قبل از غدا خوردن دست هایمان را به مدت سی ثانیه بشوییم و با حوله یا دستمال تمیز دست هایمان را خشک کنیم.

نویسنده : نباید از وسایل شخصی بیماری که شپش دارد استفاده نکنیم در مدارس ها لیوان های شخصی خود استفاده کنیم با دست نشسته خوراکی نخوریم تا میکروب وارد بدن نشود از غذا های مضر ماننده چیپس،پفک استفاده نکنیم.

پرنیا : ماباید قبل غذا وبعد غذا دستهایمان را بااب وصابون بشوییم مسواک سروقت بزنیم سه بار در روز صبح ظهر عصراین هم برای سلامتی خوبه وهم برای سلامت دهان ودندان باکسانی که سرما خورده اند دست ندید کنارشون نشینید چون سرما خوردگی بیماری واگیر داری است😧😧😩😩😥😥.

آرزو : برای پیشگیری از بیماری باید همیشه تمیز باشیم چون میتوانیم از ویروس ها جلوگیری کنیم دوستان عزیز یادتان مورد.

نازنین زهرا : ورزش روش خوبی برای مراقبت ازبدن است. هنگامی که ورزش میکنید،بدن شما به خوبی کار میکندوجلو بیماری را میگیرد.شنا برای افردی که آسم دارند،بسیار خوب است وتنفس آنهارا بهتر می کند.♥♡

اسما نیرومند : علاوه بررعایت نکات بهداشت فردی.باید از تماس با خون و ترشحات بدن بیماران مبتلابه بیماریهای واگیر جلوگیری کنیم.همچنین بایداز لوازم شخصی استفاده کنیم.

نویسنده : برای پیشگیری از بیماری ها بایدبه دستورات پزشک ها عمل کنیم وهمیشه بادستان آلوده میوه یا غذانخوریم یابه وسایل آلوده دست نزنیم.یادمان باشد که همیشه میوه وسبزیجات شسته بخوریم ،وقتی بیمار شدیم بدون دستور پزشک دارویی نخوریم واگر بیمار شدیم خیلی سریع به درمانگاه برویم..

عبدالباسط یوسفی : انسان برای اینکه بیمار نشود باید از جسم خود مرا قبت کند.باید بعضی‌کار های لازم را انجام دهد وهمچنین بعضی کار ها را انجام ندهد.مثلا‌ برای مبتلا نشدن بیماری های واگیر دار بایداز کسانی که بیمار هستند ،دوری کند وسعی کند از وسایل آنها استفاده نکند.برای پیشگیری از ابتلا به برخی بیماری ها،باید در زمان های معین واکسن زد.انسان نباید به وسایل آلوده دست بزند،با دستان آلوده میوه وغذابخورد یا دست های آلوده ی خود را به چشم و دهان خود بزند؛همچنین نباید در سرما وگرمای زیاد قرار بگیرد.

الهام : به نظر من ورزش کردن بصورت مداوم و تغذیه کافی و رعایت نکات بهداشتی از راههای پیشگیری از بیماریها می باشد بی شک اگر به سلامت جسم و روح خود توجه نکنیم باید برای بیمار شدن و مداوای خود هزینه بپردازیم.

نویسنده : برای سلامت دندان ها هر شب یک لیوان شیر بنوشیم یا یک سیب بخوریم.اگر میخواهید دندان های سفیدی داشته باشید می توانیم پشت پوست یک موز را به دندان ها بکشیم تا سفید بمانند.

رقیه مقدس : پیشگیری از بیماری باید دست هایمان را مدام شست و شو دهیم غذاهای سالم بخوریم در جاهای شلوغ نریم باکسی که بیمار باشد تماس نداشته باشیم 1تا 2متر فاصله را رعایت کنیمبهداشت فدری خود را رعایت کنیم غذاهای سالم بخوریم و میوه ی سالم هم بخوریم مخصوصا پرتغال.

شیوا : من مردم تا این انشا رو پیدا کنم خیلی خووب بود خوبیش این بود که به زبان ساده بود امید وارم تو این سال کرونایی شکست ناپذیر باشید😏😎😘😊🙏🙏.

هلیا جونی : در مکان های خیلی شلوغ نرویم و همینطور الان هم با توجه به زمان حال بخ بیرون نرویم و در خانه قرنطینه شویم.

فاطمه کرمی : موضوع : پیشگیری از بیماری های واگیر دار
ما باید در زندگی روز مره بهداشت خود را رعایت کنیم اگر این کار را نکنیم بیمار می شویم و باید به دکتر مراجعه کنیم و یا در خانه استراحت کنیم * باید هر بیست دقیقه یک بار دست هایمان را به مدت 20 ثانیه با اب و صابون ضدعفونی کنیم * بعضی از افراد از خوردن دارو دوری می کنند و ترجیح می دهند به دکتر مراجعه کنند و از طریق امپول بهبود پیدا می کنند * بعضی از بچه ها از دکتر می ترسند ولی سریع ترین راه درمان مراجعه به دکتر است *
# — در — خانه — میمانیم — و — کرونا — را — شکست — می دهیم #.

هستی : البته بایددر هنگام بیماری در خانه بمانیم زیرت ممکن است الودگی های بیشتری وارد بدن ما شود امیدوارم هیچ وقت هیچ وقت کسی بیمار نشه.

آرین : ببینید الان که ویروس کرونا امده هست باید از خانه بیرون نروید لطفا لطفا جدی بگیرید خواهش میکنم میدونم منم میگم بابا این چیه کرونا سنین ددوین جرونا جدی بگیرید.

ناشناس : انسان برای اینکه بیمار نشود باید از جسم خود مرا قبت کند.باید بعضی‌کار های لازم را انجام دهد وهمچنین بعضی کار ها را انجام ندهد.مثلا‌ برای مبتلا نشدن بیماری های واگیر دار بایداز کسانی که بیمار هستند ،دوری کند وسعی کند از وسایل آنها استفاده نکند.برای پیشگیری از ابتلا به برخی بیماری ها،باید در زمان های معین واکسن زد.انسان نباید به وسایل آلوده دست بزند،با دستان آلوده میوه وغذابخورد یا دست های آلوده ی خود را به چشم و دهان خود بزند؛همچنین نباید در سرما وگرمای زیاد قرار بگیرد..

نویسنده : باید نزدیک به فردی که بیمار هست نشویم
مثلا حالا که کرونا اومده باید بیرون نرویم و اگر مجبور به بیرون رفتن شدیم از ماسک و دستکش استفاده کنیم
نزدیک فردی که کرونا دارد نشویم و سعی کنیم در خانه بمانیم* با تشکر.

آریا قربانیان : حتما کرونا را شکست می دهیم کرونا ویروسی ضعیف است. بادر خانه ماندن حتما می توانیم آنرا شکست دهیم.

افسانه قدیری : بچه ها ی عزیز باید در خانه بمانیم تا کرونا را شکست بدهیم واگر احساس خستگی یا ریزش کردین یا سلفه کردین حتما به دکتر بروید.

نویسنده : بچه ها ی عزیز باید در خانه بمانیم تا کرونا را شکست بدهیم واگر احساس خستگی یا ریزش کردین یا سلفه کردین حتما به دکتر بروید

ناشناس : ما باید قبل از خوردن هر چیزی باید دست هایمان را بشوریم.
چقدر که می توانیم در خانه بمانیم.
# در _ خانه _ می مانیم _ و _ کرونا _ را _ شکست _ می‌دهیم #.

زینب :‌باید نکات بهداشتی را رعایت کنیم مانند اینکه وسایل شخصی خود را به کسی ندهیم و وقتی که دست هایمان را شستیم کاملاً تمیز کنیم و بین‌۲۰ الی۲۵ثانیه دست هایمان را بشوئیم😍 و روزی حداقل ۳۰ دقیقه یا همان نیم ساعت ورزش کنید. با یاری –خدا کرونا –را–‌ شکست میدهیم.

میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
ام 5 ماه قبل
0

پیگیری از بیمارب

فرزاد کورد 5 ماه قبل
0

خدای چیبگم🤣

فاطمه صادقی 5 ماه قبل
2

این را چه کسی نوشته است

دانش آموز نمونه هستم. 5 ماه قبل
-2

چرت نگو.

دانش آموز نمونه هستم. 5 ماه قبل
-1

چرت و پرت نگو .😋😋

دانش آموز نمونه هستم. 5 ماه قبل
-1

چرت و پرت نگو.😋😋😋😋😋

دیلان 5 ماه قبل
3

نگارش صفحیه ۸۷

ناشناس 5 ماه قبل
2

تلما نوروزی

ما وقتی سرما خورده ایم با فردی دیگر دور بمانیم وخیلی سری به دکتر مراجع کنیم‌ و بهداشت را رعایت کنیم وغذا ی سالم بخورید و هر روز ورزش کنیم و از بیرن آمدید و دست رو بشوریم

😉 6 ماه قبل
-1

کالای غذاهای مقوی بخوریم تا بیمار از بدنمان خارج شود

5
😉 6 ماه قبل

عالی

اسما 6 ماه قبل
2

باید دست خود را زود زود بشوریم

.... 6 ماه قبل
2

.پیشگیری بهتر از درمان است

ناشناس 6 ماه قبل
1

موضوع پیشگیری از بیماری برای اینکه بیمار باید از خود مراقبت کنند باید بعضی کارهای لازم را انجام دهد و همچنین بعضی کارها را هم انجام ندهد برای مبتلا نشدن به بیماری واگیردار باید از کسانی که بیمار هستند دوری کند و سعی کند از وسایل استفاده نکند برای پیشگیری از ابتلا به برخی بیماری‌ها باید در زمان‌های واکسن و انسان نباید به وسایل آلوده میوه و غذا بخورد � دست های آلوده خود را به چشم و دهان خود بزند همچنین نباید در سرما و گرمای زیاد قرار بگیرد ما باید حواسمان به خودمان باشد و با فردی که سرماخورده بود یا دست ندهید و اگر هم سما خورده‌ایم خیلی سریع به دکتر مراجعه کنید امیدوارم که

آیناز 6 ماه قبل
1

برای پیشگیری از بیماری ها به غیر از همه ی نکات بالا به نظر من باید به اندازه و به موقع استراحت کنیم و خوب بخوابیم تا بدن ما بتواند با میکروب ها مقابله کند وما بیمار نشویم

. 6 ماه قبل
0

انسان باید در برابر بیماری ها از جسم خود مراقبت کند

هروقت از بیرون به خانه می آیم اول دست هایمان را به خوبی با آب و صابون بشوییم و بعد به بقیه کار ها برویم وهر ۲۰ دقیقه یک بار به مدت ۲۰ الی۳۰ ثانیه دست هایمان را بشوییم و قبل و بعد غذا دست هایمان را بشوییم از کسانی که بیمار هستند دوری کنیم.

ندا میرزایی 6 ماه قبل
1

نباید به وسایل آلوده دست بزنیم ،باید نکات بهتاشتی را رعایت کنیم ،و از وسایل شخصی خودمان استفاده کنیم و وسایل خود رابه کسی ندهیم

ممممممممم 6 ماه قبل
-2

لطفا خودتان بگذارید

ناشناس 6 ماه قبل
0

خیلی عالی بود

علی اسغر 6 ماه قبل
0

عالی

نمد 6 ماه قبل
-2

نمیشد ۹واب بنویسی آخه خیلی طولانی حوصله ندارم بخونم

ناشناس 6 ماه قبل
-2

لاتاری

ناشناس 6 ماه قبل
2

جواب رو که نمی خوام از بچه ها بنویسم ِِ

شما جواب رو واضح بگید دیگه

السانا تهرانی 6 ماه قبل
1

باید رعایت کنیم

1
نازنین زهرا قاسمی 6 ماه قبل

باید واکسن بزنیم و دست کش و ماسک بزنیم

محمد 6 ماه قبل
1

اصلا پیشگیری به بیماری ربطی نداشت😪

معلم 6 ماه قبل
-1

ما باید قبل غذا و بعد غذا دست هایمان را بشوییم تا مریض نشویم

معلم 6 ماه قبل
-2

ما باید فیل و بعد غذا دست هایمان را بشوییم تا مریض نشویم

ناشناس 6 ماه قبل
-1

انشا های خوبی بود

م 6 ماه قبل
-2

❤️

ملک 6 ماه قبل
-2

من از انشا خیلی لذت بردم عالی بود🤩🤏

نازنین بهاری 6 ماه قبل
2

میتوانیم ازالکل وماسک برای پیشگیری از کرونا و...جلو گیری کرد

گلاریس 6 ماه قبل
2

جواب بنویس

گلاریس 6 ماه قبل
2

بابا چرا جواب نمی نویسی

2
زهرا 6 ماه قبل

لطفا جواب رو بدید

دکتر 6 ماه قبل
2

ما برای پیشگیری از بیماری باید یکسره از کار های ابتدایی رعایت کنیم

نیایش 7 ماه قبل
1

ماباید در این دوران کرونا ، ماسک بزننیم

فاطمه 7 ماه قبل
1

وقتی ما مریض شدیم و می خواهیم بریم جایی باید حتماً از ماسک استفاده کنیم

هستی 7 ماه قبل
1

خیلی از کسی که به ما جوعبش رو داده ممنون

هستی 7 ماه قبل
-2

خیلی ممنون از کس

رها 7 ماه قبل
-2

نمد

حنانه 7 ماه قبل
1

داخل خانه ما باید از عرقیجات استفاده کنیم و بدون تجویز دکتر دارو مصرف نکنیم

ناشناس 7 ماه قبل
1

جواب

وان 7 ماه قبل
1

عالیه ❤

1
علی اسغر 6 ماه قبل

عالی

عالی 7 ماه قبل
1

ممنونم🙏🏻🙏

1
محدثه یوسفی 6 ماه قبل

خیلی خوبه

ینتثنس 7 ماه قبل
1

بنیمیمنصوصوکث

سید عزیز حسینی مجد 9 ماه قبل
5

بسیار خوب میباشد ومن کاملا از آن راضی هستموازشما کمال تشکر را دارم

4
النا‌احمدی 9 ماه قبل

عالی

نویسنده 9 ماه قبل
14

انواع بیماری و نوع جلوگیری

9
اسراخوب بود 9 ماه قبل

برای پیشگیری از سالم ماندن بدن هر روز ورزش کنیم و زیاد غذا های چربی زا نخوریم

نویسنده 9 ماه قبل
6

برای پیشگیری از ابتلا به برخی بیماری ها باید در زمان معین واکسن زد انسان نباید. به وسایل الوده دست بزند ،بادستان الوده میوه و. غذا بخورد. یا دست های الوده ی خود را به چشم و دهان خود. بزند. ،همچنین نباید. در. سرما و گرمای زیاد قرار بگیرد.

نویسنده 9 ماه قبل
4

ما باید حواسمان به خودمان باشدو هرگز با فردی که سرما خورده روبوسی یا دست ندهیم و اگر هم سرما خورده ایم خیلی سریع به دکتر مراجع کنیم امیدوارم که تو فصل بهار سرما نخورید تینا رضایی هستم کلاس پنجم

مهدی 9 ماه قبل
4

خیلی ممنون از کمکتون خیلی عالی بود

نویسنده 9 ماه قبل
5

برای داشتن عمر طولانی توصیه می شود، حداقل۳۰ دقیقه در روز ورزش هوازي مثل: پیاده روی یا شنا داشته باشید.

فاطمه 9 ماه قبل
3

عالی بود از شما خیلی ممنون هستم

فائزه وهابی همابادی 9 ماه قبل
1

به نظر من عالی است وکامل توضیح دادید☺☺☺☺و کسی که دوست ندارد بیمار شود باید مراقب سلامتی خود باشد😏😏😏😏

نویسنده 9 ماه قبل
1

وقتی سرما خوردیم با کسی روبوسی نکنیم ،دارو هايمان را سروقت بخوریم.غذاهای سرد نخوریم و آب سرد را با آب جوش قاطی کنیم 😉موفق باشید 😘❤هدیه زهرا خاقانی💙 کلاس پنجم

هدیه زهرا خاقانی 💙 9 ماه قبل
3

وقتی سرما خوردیم با کسی روبوسی نکنیم، دارو هايمان را سروقت بخوریم.غذاهای سرد نخوریم و آب سرد را با آب جوش قاطی کنیم 😉 😘❤💙

نویسنده 9 ماه قبل
1

وقتی غرد و غبار میا ید نباید ذهنمان را باز نگه داریم

نویسنده 9 ماه قبل
2

برای پیشگیری ازبیماری ها بایدبه دستورات پزشک ها عمل کنیم وهمیشه بادستان آلوده میوه یا غذانخوریم یابه وسایل آلوده دست نزنیم.یادمان باشد که همیشه میوه وسبزیجات شسته بخوریم ،وقتی بیمار شدیم بدون دستور پزشک دارویی نخوریم واگر بیمار شدیم خیلی سریع به درمانگاه برویم.

نویسنده 9 ماه قبل
3

مهدیه نورالهیباید میوه و غدا های مفید بخوریم که از بیماری جلوگیری کنیم

اسمانیرومند 9 ماه قبل
1

علاوه بررعایت نکات بهداشت فردی.باید از تماس با خون و ترشحات بدن بیماران مبتلابه بیماریهای واگیر جلوگیری کنیم.همچنین بایداز لوازم شخصی استفاده کنیم

نازنین زهرا 9 ماه قبل
1

ورزش روش خوبی برای مراقبت ازبدن است. هنگامی که ورزش میکنید،بدن شما به خوبی کار میکندوجلو بیماری را میگیرد.شنا برای افردی که آسم دارند،بسیار خوب است وتنفس آنهارا بهتر می کند.♥♡

-1
آفرین 6 ماه قبل

ج

پرنیا 9 ماه قبل
3

ماباید قبل غذا وبعد غذا دستهایمان را بااب وصابون بشوییم مسواک سروقت بزنیم سه بار در روز صبح ظهر عصراین هم برای سلامتی خوبه وهم برای سلامت دهان ودندان باکسانی که سرما خورده اند دست ندید کنارشون نشینید چون سرما خوردگی بیماری واگیر داری است😧😧😩😩😥😥

نویسنده 9 ماه قبل
1

نباید از وسایل شخصی بیماری که شپش دارد استفاده نکنیمدر مدارس ها لیوان های شخصی خود استفاده کنیمبا دست نشسته خوراکی نخوریم تا میکروب وارد بدن نشوداز غذا های مضر ماننده چیپس،پفک استفاده نکنیم

نویسنده 9 ماه قبل
1

حتما باید قبل از غدا خوردن دست هایمان را به مدت سی ثانیه بشوییم و با حوله یا دستمال تمیز دست هایمان را خشک کنیم

خانم دکتر 9 ماه قبل
1

اگر مریض هستید باید داروهایی را که دکتر به شما داده است را میل کنید واگر آمپول دارید سریع بزنید😍

3
سپیده پاسخ داد 9 ماه قبل

جواب بدهید

عبدالباسط یوسفی 9 ماه قبل
2

انسان برای اینکه بیمار نشود باید از جسم خود مرا قبت کند.باید بعضی کار های لازم را انجام دهد وهمچنین بعضی کار ها را انجام ندهد.مثلا برای مبتلا نشدن بیماری های واگیر دار بایداز کسانی که بیمار هستند ،دوری کند وسعی کند از وسایل آنها استفاده نکند.برای پیشگیری از ابتلا به برخی بیماری ها،باید در زمان های معین واکسن زد.انسان نباید به وسایل آلوده دست بزند،با دستان آلوده میوه وغذابخورد یا دست های آلوده ی خود را به چشم و دهان خود بزند؛همچنین نباید در سرما وگرمای زیاد قرار بگیرد

نویسنده 9 ماه قبل
1

ما باید یک روز درمیان به حمام برویم و وقتی از حمام برگشتیم موهایمان را خشک کنیم و بعد بخوابیم

بیتا 9 ماه قبل
2

1 باید رژیم غذایی مناسب داشته باشیم2 سیگار نکشید3 است استان را کنترل کنید را کنترل کنید4 از انواع الکل ها خودداری کنید5 روزانه 30دقیقه ورزش کنید

دیانا اسحاق زاده 9 ماه قبل
1

اگر دانشمندی نبود حالا نمی توانستیم تلوزیون ببینیم یا جلو ی کولر خنک شویم یا……. باید متشکر دانشمندان باشیم.

نویسنده 9 ماه قبل
-1

ص۹۹

نویسنده 9 ماه قبل
2

برای پیشگیری از بیماری باید بهداشت فردی را رعایت کنیم مثل شستن دست ها،خوردن غذای سالم میوه و سبزیجات،نکشیدن سیگار،جمع آوری و دفع بهداشتی زباله،در صورت مریض شدن رعایت فاصله ی مناسب با دیگران

نویسنده 9 ماه قبل
-1

اصلا انشا ننوشتید ؟؟؟؟؟ نازنین زمانی

نویسنده 9 ماه قبل
2

باید همیشه دور از کسانی باشیم که بیماری دارند چون بیماری آنها به ما هم سرایت میکندوباعث میشود ما هم بیمار شویم.

3
شیوا 9 ماه قبل

من مردم تا این انشا رو پیدا کنم خیلی خووب بود خوبیش این بود که به زبان ساده بود امید وارم تو این سال کرونایی شکست ناپذیر باشید😏😎😘😊🙏🙏🙏

A 9 ماه قبل
2

عالی گفتی👍👍👍👍👍

شیوا 9 ماه قبل
1

دست مریزاد😎ایول دادا خیلی خوب گفتی 👊👏👍👌

شکیلا غلامی 9 ماه قبل
9

دست های خود را با آب و صابون درمدت سی ثانیه بشوییم.وقتی سرما خورده ایم باکسی روبوسی نکنیم یا دست ندهیم.همیشه از ماسک استفاده کنیم.😷😷😷😷😷😷😷

2
زهرا 9 ماه قبل

مال توهم خوب بودممنون🙏🙏🙏🙏👌👌👌👌👌😍😍😍

سپیده 9 ماه قبل
1

دستانمان را20 ثانیه بشوییم

مانلی 9 ماه قبل
2

خوب بود .خیلی ممنونم از نویسندهاش

فاطمه کرمی 9 ماه قبل
3

موضوع : پیشگیری از بیماری های واگیر دارما باید در زندگی روز مره بهداشت خود را رعایت کنیم اگر این کار را نکنیم بیمار می شویم و باید به دکتر مراجعه کنیم و یا در خانه استراحت کنیم * باید هر بیست دقیقه یک بار دست هایمان را به مدت 20 ثانیه با اب و صابون ضدعفونی کنیم * بعضی از افراد از خوردن دارو دوری می کنند و ترجیح می دهند به دکتر مراجعه کنند و از طریق امپول بهبود پیدا می کنند * بعضی از بچه ها از دکتر می ترسند ولی سریع ترین راه درمان مراجعه به دکتر است *# — در — خانه — میمانیم — و — کرونا — را — شکست — می دهیم #

لعیامیرزایی 9 ماه قبل
1

خیلی خوب

مهسا جون 9 ماه قبل
-1

به نظرم متن کاملا به درد نخوری نوشته اید خاک بر سرتان

1
ATENA 5 ماه قبل

لطفا این طور حرف های بدی نگید به اینترنت احترام بگذارید

این بهترین انشاهایی بود که من خودم دست سازنده‌ی این برنامه درد نکنه 💖😍

-1
ناشناس 9 ماه قبل

مهساجون خاک برسرتان

مریم اصفهانی 9 ماه قبل
3

مرسی از همه 😊😊😊😊

1
مانیا 9 ماه قبل

نه بابا

یالا 9 ماه قبل
3

باید از خانه بی و بیرون نروید ماکرونی شکست می دهیم

آرین 9 ماه قبل
2

ببینید الان که ویروس کرونا امده هست باید از خانه بیرون نروید لطفا لطفا جدی بگیرید خواهش میکنم میدونم منم میگم بابا این چیه کرونا سنین ددوین جرونا جدی بگیرید

هستی 9 ماه قبل
1

خیلی خیلی عالی بود

نویسنده 9 ماه قبل
1

ماباید قبل از غذا دستامونو بسوییمعارفه جون

مهدیه 9 ماه قبل
2

لطفا طبق چیز هایی که مردم میخواهند برایشان بیارید ممنون😊😊

هستی 9 ماه قبل
3

البته بایددر هنگام بیماری در خانه بمانیم زیرت ممکن است الودگی های بیشتری وارد بدن ما شود امیدوارم هیچ وقت هیچ وقت کسی بیمار نشه

نویسنده 9 ماه قبل
3

بهترین راه این است که در خانه بمانیم

سبا 9 ماه قبل
6

عشق

-1
رونیکا 5 ماه قبل

اینجا که کلا صحبت عشقه🤔

4
مانیا 9 ماه قبل

عشق

1
مانیا 9 ماه قبل

عاشقم

1
حیبا 9 ماه قبل

داره چرا نداره

1
سبا 9 ماه قبل

به تو چه

2
سانیا 9 ماه قبل

زیاد صحبت نکن

مرینت ربیعی 9 ماه قبل
2

برای مقاوم شدن بدن ورزش کنیم و حداقل دو بار در روز یک لیوان شیر بنوشیم

ناشناس 9 ماه قبل
1

یکم ادب داشته باشین مهسا جون☺😊

ناشناس 9 ماه قبل
3

خیلی عالی🤩🤩

نویسنده 9 ماه قبل
1

من عطا هستم

-1
فقط مجردی عشق و حال 9 ماه قبل

خب به ما چه؟

نویسنده 9 ماه قبل
1

علبت

1
آریان قربانیان دوست مهدیار خجسته 9 ماه قبل

حتما کرونا را شکست می دهیم کرونا ویروسی ضعیف است. بادر خانه ماندن حتما می توانیم آنرا شکست دهیم

نویسنده 9 ماه قبل
3

به یاری خدا کرونا را شکست میدهیم شما باید قوی باشید 😷😷😷😷😷😜😜😜😜😁😁😁😘😘😘

ستایش 9 ماه قبل
1

ما میتونیم کرونا را شکست بدیم

5
خانم دکتر 9 ماه قبل

بله قرطینه باشیم

محسن کیهانی 9 ماه قبل
1

جیلی خوب بود

محسن کیهانی 9 ماه قبل
5

خیلی خوب بود

خانم دکتر 9 ماه قبل
4

نمی دونم

2
رویا 9 ماه قبل

سلام خانم دکتر درمان ویروس کرونا چیست

-1
خانم دکتر 9 ماه قبل

واکسن ویروس کرونا نداریم

خانم دکتر 9 ماه قبل
1

بله

خانم دکتر 9 ماه قبل
10

به خودتون روحیه بدهید

بنده ی خدا 9 ماه قبل
9

انسان برای اینکه بیمار نشود باید از جسم خود مرا قبت کند.باید بعضی کار های لازم را انجام دهد وهمچنین بعضی کار ها را انجام ندهد.مثلا برای مبتلا نشدن بیماری های واگیر دار بایداز کسانی که بیمار هستند ،دوری کند وسعی کند از وسایل آنها استفاده نکند.برای پیشگیری از ابتلا به برخی بیماری ها،باید در زمان های معین واکسن زد.انسان نباید به وسایل آلوده دست بزند،با دستان آلوده میوه وغذابخورد یا دست های آلوده ی خود را به چشم و دهان خود بزند؛همچنین نباید در سرما وگرمای زیاد قرار بگیرد.

محمدرضا 9 ماه قبل
5

بسیارعالی ومفیدبودمرسی

ناشناس 9 ماه قبل
1

می شه اسم نویسنده رو بدونم؟

نویسنده 9 ماه قبل
1

دارو هایی که برای پیشگیری از بیماری مصرف میکنیم منایب باشد

1
ناشناس 9 ماه قبل

ما باید قبل از خوردن هر چیزی باید دست هایمان را بشوریم.چقدر که می توانیم در خانه بمانیم.# در _ خانه _ می مانیم _ و _ کرونا _ را _ شکست _ می دهیم #

نویسنده 9 ماه قبل
1

سلام

666692452 9 ماه قبل
1

عالی بودمن که دوست داشتم

666692452 9 ماه قبل
1

عالی بودمن که خوشم آمد آفرین

آرارا ظفری 9 ماه قبل
1

بیشتر داروهاهم کمی خطر ناکن😖😖😖

ناشناس 9 ماه قبل
2

ممنون خیلی نظرات خوبی بود

نویسنده 9 ماه قبل
2

باید نزدیک به فردی که بیمار هست نشویم

خانم دکتر 9 ماه قبل
1

از همه خواهش می کنم که در خانه بمونید تا به کرونا مبتلا نشویدما پزشک ها در تلاشیم که کرونا را شکست بدهیماگر مبتلا به بیماری شدید به خود روحیه دهید

1
باشه 9 ماه قبل

1
سنا 9 ماه قبل

چشم امیدواریم هر چه سریع تر کرونا رو شکست بدیم ما بچه ها اینقدر تو خونه موندیم دلمون پوکیده کاش یکی پیدا شه دل ما رو شاد کنه ولی ما تو خونه میمونیم تا کرونا رو شکست بدیم

سانیا 9 ماه قبل
8

عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بوددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد

7
خانم دکتر 9 ماه قبل

مرسی

1
محمد مهدی 9 ماه قبل

خیلی عالی بود 😘😘😘😘😘😘😘

سحر محمدی 9 ماه قبل
2

عالیییی

فاطمه جان من هم بتونم رفیق خوبی برات باشم 9 ماه قبل
2

عالی بود

فاطمه 9 ماه قبل
3

عالی بود من از اینجا تقلب کردم

4
پنجم ابتدایی 9 ماه قبل

من خیلی این جمله هارو دوست داشم عالیییی یود

1
ASMa 9 ماه قبل

👌👌👌👌👍👍👍👍

نویسنده 9 ماه قبل
4

ما همیشه باید یادمان باشد وقتی مریض شدیم با هیچ فردی در ارتباط نباشیم زهرا

افسانه قدیری 9 ماه قبل
4

اول از همه ممنون از این برنامه بسیار

3
خیلی خوب بود و من خیلی چیز ها یاد گرفتم👍 9 ماه قبل

ازتون متشکرم معلم عزیزم😘

6
دریا 9 ماه قبل

چشم

نویسنده 9 ماه قبل
5

همیشع مواظب خودتون باشین** یا علی مدد **فاطمه

کوثر 9 ماه قبل
5

برای پیشگیری از هر بیماری ما باید بهداشت را رعایت کنیم

زینب 9 ماه قبل
8

باید نکات بهداشتی را رعایت کنیم مانند اینکه وسایل شخصی خود را به کسی ندهیم و وقتی که دست هایمان را شستیم کاملاً تمیز کنیم و بین ۲۰ الی۲۵ثانیه دست هایمان را بشوئیم😍 و روزی حداقل ۳۰ دقیقه یا همان نیم ساعت ورزش کنید. با یاری –خدا کرونا –را– شکست میدهیم

السا 9 ماه قبل
10

#ما_با_در_خانه_ماندن_به_پرستاران_و_دکتر_ها_کمک_زیادی_میکنیم##ما_با_هم_کرونا_را_شکست_میدهیم#😷😷😷😷😷

9
انا 9 ماه قبل

بله دقیقا

6
یلدا 9 ماه قبل

خیلی خوب بود 😉😉

نویسنده 9 ماه قبل
5

نوشتم نیومد

1
اره منم همینطور 9 ماه قبل

ما میتوانیم برای پیشگیری از بیماری به مکان های شلوغ نرویم و همینطور بدن خود را با نوشیدنی های گرم مقاوم کنیم .نویسنده

نویسنده 9 ماه قبل
9

ما وقتی بیمار می شویم باید از ظروف : لیوان ، قاشق ، چنگال ، کاسه … جداگانه استفاده کنیم تا دیگران را هم مریض نکنیم و یا با کسی دست و روبوسی نکنیم و حتما هرموقع علائم های سرماخوردگی را داشتید حتما حتما حتما به پزشک مراجعه کنید –

1
سپهر کیانی ولیپور 9 ماه قبل

عععععاااااالللللللیییییییی

1
ناشناس 9 ماه قبل

لطفا داخل خونه بمونین که با هم کرونا رو شکست بدیم 😷😷 ماسک فراموش نشه

نویسنده 9 ماه قبل
11

ما نباید جایی که هوایش آلوده هست برویم و اگر برویم ماسک 😷و الکل همراهمون باشه 🤒باتشکر❤

1
بله درسته گلم 9 ماه قبل

ما وقتی که بیمار هستیم نباید خانه را ترک کنید چون شاید بیماری ما هم به دیگران سرایت کند پس در خانه میمانیم تا دیگران مریض نشوند و عزیزانمان را از دست ندهیم🤧

نویسنده 9 ماه قبل
0

چرا خودتون ننوشتین هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا دریا

-1
علی 9 ماه قبل

شما چرا اومدی اینجا هاااااااااااا

-1
اولین و اخرین فلاترشای سروش پلاس 9 ماه قبل

درست میگی

نویسنده 9 ماه قبل
1

به نظرم برای پیشگیری ازبیماری ها بایدبه دستورات پزشک ها عمل کنیم وهمیشه بادستان آلوده میوه یا غذانخوریم یابه وسایل آلوده دست نزنیم.یادمان باشد که همیشه میوه وسبزیجات شسته بخوریم ،وقتی بیمار شدیم بدون دستور پزشک دارویی نخوریم واگر بیمار شدیم خیلی سریع به درمانگاه برویم.انسان برای اینکه بیمار نشود باید از جسم خود مرا قبت کند.باید بعضی کار های لازم را انجام دهد وهمچنین بعضی کار ها را انجام ندهد.مثلا برای مبتلا نشدن بیماری های واگیر دار بایداز کسانی که بیمار هستند ،دوری کند وسعی کند از وسایل آنها استفاده نکند.برای پیشگیری از ابتلا به برخی بیماری ها،باید در زمان های معین واکسن زد.انسان نباید به وسایل آلوده دست بزند،با دستان آلوده میوه وغذابخورد یا دست های آلوده ی خود را به چشم و دهان خود بزند؛همچنین نباید در سرما وگرمای زیاد قرار بگیرد.👆👆👆👆👆👆👆👆

راحله میران زاده 9 ماه قبل
1

عاااالی بود همه مطالب مفید و خوبی بود من استفاده کردم و نوشتم خیلی ممنون البته من خودم هم مطلب گذاشتم و مطلب خودم را نوشتم ولی از مطلب های دیگر هم لذّت بردم خیلی ممنون👏👏❤💛💚💙💜

راحله میران زاده 9 ماه قبل
2

به نظرم برای پیشگیری ازبیماری ها بایدبه دستورات پزشک ها عمل کنیم وهمیشه بادستان آلوده میوه یا غذانخوریم یابه وسایل آلوده دست نزنیم.یادمان باشد که همیشه میوه وسبزیجات شسته بخوریم ،وقتی بیمار شدیم بدون دستور پزشک دارویی نخوریم واگر بیمار شدیم خیلی سریع به درمانگاه برویم.انسان برای اینکه بیمار نشود باید از جسم خود مرا قبت کند.باید بعضی کار های لازم را انجام دهد وهمچنین بعضی کار ها را انجام ندهد.مثلا برای مبتلا نشدن بیماری های واگیر دار بایداز کسانی که بیمار هستند ،دوری کند وسعی کند از وسایل آنها استفاده نکند.برای پیشگیری از ابتلا به برخی بیماری ها،باید در زمان های معین واکسن زد.انسان نباید به وسایل آلوده دست بزند،با دستان آلوده میوه وغذابخورد یا دست های آلوده ی خود را به چشم و دهان خود بزند؛همچنین نباید در سرما وگرمای زیاد قرار بگیرد.

مقز متفکر 9 ماه قبل
1

باید به حمام رفت و همیشه قبل از خوردن چیزی و بعد از خوردن چیزی دست هایمان را بشوییم و به و به چیز های آلوده دست نزنیم و همیشه تمیرز و پاکیزه باشیم چون تمیز بودن رمز اول سلامت بودن است

😎😎 9 ماه قبل
1

عالی 👍🏻

نویسنده 9 ماه قبل
1

اره

ناشناس 9 ماه قبل
1

عالیه

نویسنده 9 ماه قبل
-1

.

نویسنده 9 ماه قبل
1

بیماری هایی که باعث افت کشور میشود: تایون کرونا و … …..دانشمندان برای درمان هریک ازاین بیماری ها درمانی پیدا کردن که یکی از این درمان ها به صورت ………..

نویسنده 9 ماه قبل
1

هانا

بازی کن فوتنایت = هانا 💜🧚🏼‍♀️ 9 ماه قبل
1

عالی بود واقا من کلی ازش استفاده کردم

نویسنده 9 ماه قبل
1

بازی کن فورتنایت 💜🧚🏼‍♀️ هلنا و هانا🎮🎮🎮

بازی کن فوتنایت = هانا 💜🧚🏼‍♀️ 9 ماه قبل
1

عالی افرین من از مت شما استفاده کردم عزیزم

سلام خوب بود 9 ماه قبل
1

به نظرم خوب بود

سلام خوب بود 9 ماه قبل
1

به نظرم خوب بود

نویسنده 9 ماه قبل
1

ا انسان باید دست به دستبه هر جایی بزند چون ممکن است آنجا میکروبی وجود داشته باشد و انسان آلوده به میکروب باشد و به دیگران انتقال بدهیم

نویسنده 9 ماه قبل
1

ما بار ها و بار ها از مادر یا پدر خود در مورد اینکه پیشگیری بهتر از درمان است شنیده ایم

خوب بود 9 ماه قبل
1

خوب بود

نویسنده 9 ماه قبل
1

من دارم از شما کمک میگیرم شما از من

خانم دکتر 9 ماه قبل
1

در خانه بمانیمفاصله اجتماعی را رعایت کنیمماسک بزنیمخودمان را تقویت کنیممن که دکتر هستم روزانه چند بیمار بر اثر کرونا میمیرند دیدن این این لحظه های خیلی سخت هستپس لطفا رعایت کنید

نویسنده 9 ماه قبل
1

در خانه می مانیم و کرونا را شکست می دهیم

نویسنده 9 ماه قبل
1

درخانه می مانیم و کرونا را شکست می دهیم

نویسنده 9 ماه قبل
-1

واقعا ک

ناشناس 9 ماه قبل
1

خوب بود 👌

نویسنده 9 ماه قبل
1

دست هايمان را بشويين و دعا كنيم به ويروس مصري مبطلا نشويم

نویسنده 9 ماه قبل
2

وقتی ما فردی بیمار در خانه داریم برای مراقبت از او باید:1وقتی میخواهیم به او غذا بدهیم با ماسک وارد اتاق شویم2سرویس بهداشتی باید جدا باشد3 اجازه ندهیم کسی وارد اتاق شود همچنین اجازه ی ورود خروج از اتاق راهم نباید به بیمار بدهیم. آریناایرجی

مطهره 9 ماه قبل
1

عالی بود ممنون از همگی خیلی خوب تقلب رسوندین😂🤣

1
الهام 9 ماه قبل

خواهش میکنم عشقم❤️

مرجان 9 ماه قبل
1

خیلی خوبه شما هم از این ها استفاده کنید

مرجان 9 ماه قبل
1

خوبی

نویسنده 9 ماه قبل
1

ما باید وقتی بیمار شدیم به پزشک مراجعه کنیم.وقتی بیمار شده ایم باستان الوده میوه و غذا نخوریم وقتی به بیماری مبتلا شدیم از روبوسی و دست دادن خودداری کنیم

مهسا 9 ماه قبل
1

ما وقتی بیمار شده ایم به پزشک مراجعه کنیم . وقتی بیمار شده ایم باستان الوده میوه و غذا نخوریم وقتی بیمار هستیم دارویی خود سرانه نخوریم وقتی بهدبیماری مبتلا شدیم از روبوسی و دست دادن خودداری کنیم..

نویسنده 9 ماه قبل
2

ما همه با هم هستیم قلب کرونارو شکستیم

با 9 ماه قبل
1

با سلام ما باید دست های ما خودمان بشوریم

سوگند 9 ماه قبل
1

ما وقتی بیمار شدیم باید به پزشک مراجعه کنیم و دارو هایی که پزشک تجویز می کند را مرتب مصرف کنیم

کسرا 9 ماه قبل
1

خیلللللللی خوب و عالی بود

نویسنده 9 ماه قبل
2

بعد از این گروه درست کردم ولی از این گروه درست کردم دیدم نه بابا من از

ریما 9 ماه قبل
1

سلاممتشکرم از متن شما😇

نویسنده 9 ماه قبل
1

من برای سلامتی خود همه کار های بهداشتی را انجام میدم و امید وارم شما هم این کار ها را انجام بدهیدکاری که خیلی واجبه اینکه باید بهداشت رعایت بشه

نویسنده 9 ماه قبل
1

باید همیشه دست های خودمان را بشویسمترنم

ناشناس 9 ماه قبل
-1

لبع

نویسنده 9 ماه قبل
1

در زمستان لباس گرم بپوشیم

نویسنده 9 ماه قبل
-1

من فکر کردم انشاء کامله واقعا کهناشناس

. 9 ماه قبل
-1

فوضولی

فرشته 9 ماه قبل
1

متن ها خیلی عالییییییی

ماهان 9 ماه قبل
2

ممنون ❤❤

😁😁😁😄😄😄 9 ماه قبل
2

سلام عشقم

....... 9 ماه قبل
1

وقتی کرونا گرفتیم از طریق مبایل خرید هایمان را انجام دهیم و تا وقتی کرونا تمام نشده رو بوسی نکنیم امکان دارد در فرد مقابل کرونا باشد ما هم بگیریم و در صورت گرفتن بیماری به دکتر مراجعه کنیم…

A 9 ماه قبل
1

باید رعایت با دستان آلوده غذا نخوریمبه حمام بریم و لباس هامان را بشوریم

نویسنده 9 ماه قبل
1

مهدیه : باید برای بیرون رفتن از ماسک استفاده کنیم و اگر دیدیم کسی در جمعی سرما خورده نرویم یا ماسک بزنیم و فاصله رو رعایت کنیم حتی اگر در این وضع کرونا نباشد هم باید رعایت کنیم چون سرما میخوریم

نویسنده 9 ماه قبل
1

بیماری دو نوع واگیر و غیر واگیر است.برای پیشگیری از بیماری هم تغذیه مناسب و بهداشت فردی نقش زیادی دارند.که باید از تغذیه درست و غذاهای سالم و مقوی استفاده کنیم و بهداشتی که مربوط به خود شخص میشود رعایت شودو…..

نویسنده 9 ماه قبل
0

خــــــــــــــــــــوبــــــــــــــ نبــــــــــــــود👀🥺🥺

0
ATENA 5 ماه قبل

عالی بود عزیزم

نویسنده 9 ماه قبل
0

بیماریهای واگیر یا عفونی بیماری هایی هستن که از فردی به فرد دیگری انتقال میدن عاومل ایجاد کنندهذبیماریهای واگیر دار موجودات زنده می باشنند و بیشتر ان با چشم دیده نمیشود ولی با وسیله ایبه نام میکروسکوپ دیده می شودبیشتر بیمتری ها از جکله کرونا با عث مرگ میلیارد ها نفر شده ماباید در خانه بیمانیم تا مریض نشویم🐰اولین و اخرزن فلاترشای سرپش پلاس🐰

نویسنده 9 ماه قبل
0

باید نکاد اعیمنی را رعایت کنیم

مککرررلتممچچچ 9 ماه قبل
0

منتللاممتلل

بله درسته گلم 9 ماه قبل
0

اگر بیمار شویم نباید خانه را ترک کنیم چون شاید دیگران هم ما بیمار کنیم🤧

نویسنده 9 ماه قبل
0

اگر بیمار باشین باید خانه را ترک کنیم چون باعث می شود به دیگران هم سرایت کند برای اینکه عزیزانمان را از دست از خانه بیرون نمی رویم

دخی 9 ماه قبل
0

😂😂

... 9 ماه قبل
0

عالی

نویسنده 9 ماه قبل
2

اگر بیمار شدید خودسرانه دارو مصرف نکنید

نویسنده 9 ماه قبل
1

نگارش کلاس پنجم صفحه ۸۷ پیشگیری از بیماری

نویسنده 9 ماه قبل
4

وقتی بیمار میشویم باید استراحت کنیم و غذا های مفید بخوریم

نام دن نیکجو 9 ماه قبل
0

آسمان حسن قم صت۳ و ناقلا تست یک

محمد امین 9 ماه قبل
0

انسان برای اینکه بیمار نشود باید از جسم خود مرا قبت کند.باید بعضی کار های لازم را انجام دهد وهمچنین بعضی کار ها را انجام ندهد.مثلا برای مبتلا نشدن بیماری های واگیر دار بایداز کسانی که بیمار هستند ،دوری کند وسعی کند از وسایل آنها استفاده نکند.برای پیشگیری از ابتلا به برخی بیماری ها،باید در زمان های معین واکسن زد.انسان نباید به وسایل آلوده دست بزند،با دستان آلوده میوه وغذابخورد یا دست های آلوده ی خود را به چشم و دهان خود بزند؛همچنین نباید در سرما وگرمای زیاد قرار بگیرد

محمد امین رحیمب 9 ماه قبل
1

بد نتاورتاتووو

نویسنده 9 ماه قبل
1

پیشگیری کار خوبی است تا بیماری 🤢🤢🤮🤮🤮🤧🤧😷😷🤒🤒🤕🤕🥵

نویسنده 9 ماه قبل
1

خیلی خوب بود ممنون از مطالب زیباتون من آرزو نوشتم تو نگارشم اصلا حوصله ندارم ساعت 6صبح

نویسنده 9 ماه قبل
1

ما میتوانیم برای پیشگیری از بیماری به مکان های شلوغ نرویم و همینطور بدن خود را با نوشیدنی های گرم مقاوم کنیم .نویسنده

ایلین 9 ماه قبل
1

ما باید دست هایمان را خوب بشوریم و وقتی می ریم بیرون 1متر از مردم دور می شویم تا بیمار نشویم و که اومدیم خانه دست وصورتمان را برای وصابون می شوریم 😷😷

آفرین 🥰 🥰 9 ماه قبل
1

آفرین 🥰 🥰

نویسنده 9 ماه قبل
2

سلام من دوست دارم فوتبالیست شوم و در تیم فوتبال استقلال بازی کنم . کیارش فاضلی شعار

نویسنده 9 ماه قبل
1

باید نکات بهداشتی را رعایت کنیم

نویسنده 9 ماه قبل
1

ما باید قبل از غذا و بعد از غذا خوردن دست هایمان را بنویسموقتی از خانه بیرون می رویم ماسک بزنیم و همیشه مواد ضد عفونی کننده همراهمان باشداز وسایل دیگران به هیچ عنوان استفاده یا دست نزنیم.از افراد بیمار فاصله بگیریم

💚 9 ماه قبل
1

واکسن کرونا چه عوارضی داره؟؟؟؟؟؟؟

نویسنده 9 ماه قبل
1

ما باید از بروز کرونا از خودمان خیلی مواظبت کنیم تا نگیرم و بعد دوستون دارم عاشقتان هستم

پارمیدا رشنو 9 ماه قبل
2

ورزش برای از بیماری خوب است .وقتی که ما خوراکی های غیرمجاز می خوریم باعث می شود که بدن ما ضعیف شود و در برابر بیماری ها و ویروس ها جلوگیری نکنند و دوام نیاورد و باعث شود بیمار شویم. ما باید قبل از غذا دست های مان را ۲۰ ثانیه با آب و صابون بشوریم و این کار باعث جلوگیری و پیشگیری از بیماری ها می شود

ناشناس 9 ماه قبل
2

خیلی خوبه

برای پاسخ کلیک کنید