جواب انس با قرآن در خانه صفحه ۱۴ کتاب قرآن پایه کلاس ششم دبستان ابتدایی برای پیروزی بر دشمنان چه کارهایی را باید انجام دهیم از سایت نکس لود دریافت کنید.

جواب انس با قرآن در خانه قرآن ششم

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

علی : برای شکست دادن دشمنان باید اول مشخص کنیم که دشمن اصلی ما چه کسی می باشد و احتمالا فراوان به نفس و شیطان می‌رسید که میفهمید اصلی‌ترین دشمنی که با ما دشمنی می کنند شیطان است و حتی کشوری که با ما دشمنی می کنند و شیطان و نفس خود افسانه بسته است و بنابراین با ما دشمنی می کنند.

مهدی : آمریکا و اسرائیل که جنگ‌های زیادی را به وجود آورده‌اند دلیل اصلی آن هوا و هوس و اعتقادات غلطی است که توسط شیطان به انحراف کشیده شده است. آمریکا برای حفظ منافع و هوسرانی و ایجاد هر جا در کشور های مختلف آنها را با یکدیگر به جنگ وا می دارد و خود از این قضایا دور می‌ماند. ایمان قلبی و قدرت بازدارندگی بسیاری دارد به طوری که در جنگ چند روزه اسرائیل با لبنان لبنانی ها با چنان داری و ایمانی جنگ می کردند که اسرائیلی‌ها همه آنها ترسیده بودند و لبنانی ها حاکی از مردن و شهادت نداشتند و به همین علت مسلمانان باز در عرصه جنگ پیروز شدند.

صدرا : انسان ها میتوانند داشتن های خودشان را شکسته اند و در اسلام هیچ وقت نشده است که دشمنان بر مسلمانان پیروز شود مگر اینکه در داخل خود سپاه این ها و منافقین زیاد شده باشد و هر وقت که مسلمانان شکست خوردند معلوم شد که در داخل اتفاقی افتاده است ولی هیچ وقت مسلمانان در جنگ های نابرابر هم شکست نخوردند.

ناشناس : ابتدا باید دشمنان را خوب بشناسیم سپس باید خوب تصمیم بگیریم که چگونه به آنها حمله کنیم تا پیروز شویم اما اگر شکست خوردیم ناراحت نشویم چون: شکست آغاز پیروزی است.

محیا : ما باید ایمان کامل به خدا و توکل به خدا داشته باشیم خودمان را بالا بگیریم اما نه بالاتر از دشمن چون این حس مغروریت می آورد.

سیده محدثه سجادی : ایمان کامل به خدا توکل به خدا خودمان را بابلا بگیریم اگر خودمان را پایین بگریم شکست خوردیم و ایمان داشته باشیم.

نویسنده : باید همیشه باهم دیگر متحد باشیم تا پیروز شویم واز همه مهم تر همیشه به یاد خدا باشیم.

زهرا عسکری یار : باید با یکدیگر متحد باشیم برای شکست دادن دشمن به یکدیگر کمک کنیم تا پیروز شویم.

حسام سلطانی : سرخود کاری انجام ندهیم که به ضرر ما باشد.

امیرحسین ملکیان : برای پیروزی بر دشمنان باید ایمان قویی داشته باشیم.

نوید : ما باید از دستورات الهی اطاعت کنیم.

نویسنده : برای پیروزی‌های دشمنان باید خون سرد باشیم.

زهرا : به نظر من ایمان به خدا هم دلی کردن صبر کردن خون سرد باشیم و خودمان را بالا تر بدانیم اما آن قدر نه که مغرور شویم متحد باشیم و اگر شکست خوردیم ناراحت نشویم چون شکست آغاز پیرو زی است.

فاطمه : باید به خدا توکل بکنیم و همه ی تلاش و کوشش خودمون رو بکنیم تا بر دشمنان با کمک خداوند پیروز شیم.

مائده سایی : برای شکست دشمنان باید به خدا توکل کنیم و اتحاد داشته باشیم ودر هر کاری نام خدا را بر زبان بیا وریم و به یاد فتح مکه بیفتیم و در هر شرایط نماز مان را بخوانید و بر آمریکا لعنت بفرستید چون شیطان در وجود آنها نفوذ کرده است.